اصول،مبانی و اهداف ورزش معلولين
79٬200 ‎تومان
99٬000 ‎تومان -20%
موجود
اصول،مبانی و اهداف ورزش معلولين
در فصل اول این كتاب، خوانندگان گرامی با تعريف معلول و معلوليت، تقسيم بندی معلولان و علت بروز و بوجود آمدن معلوليت‌ها آشنا می شوید؛ در فصل دوم درباره ی هدف ها و اصل و اصول ورزش معلولان و نيز ورزش‌های تفريحی (اوقات فراغت) معلولان بحث شده است و...
بیوانرژی فعالیت ورزشی
95٬200 ‎تومان
119٬000 ‎تومان -20%
موجود
بیوانرژی فعالیت ورزشی
کتاب بیوانرژی فعالیت ورزشی، کتاب درسی به روزی است که تمامی اطلاعات  درباره بیوانرژی و سوخت و ساز انرژی را درون خود گنجانده است. برای خوانندگان نا آشنا شدن با موضوع بیوانرژی، کتاب بیوانرژی ورزشی، مبانی دانشی ضروری است برای آشنا شدن با یافته‌های پژوهشی و کاربرد آن هاست. در این کتاب مفاهیم بیوانرژی و پژوهشی، کتاب درسی موجود، چالش‌های سوخت و ساز ناشی از چاقی و دیابت را نیزمورد بحث قرار داده است.
زمان بندی تمرین های مقاومتی
103٬200 ‎تومان
129٬000 ‎تومان -20%
موجود
خرید اینترنتی کتاب زمان بندی تمرین های مقاومتی از پارسا نشر
درباره کتاب....
موفقیت در برنامه ریزی تمرین های مقاومتی به زمان بندی راهبردی متکی است هرچند به خوبی معلوم شده است زمان بندی تا چه اندازه در تمرین مقاومتی حیاتی است اما دانشمندان به تازگی شروع به بررسی این نکته کردند که زمان بندی چگونه پایش میشود و با توجه به ساعت های عضلانی که به تازگی کشف شده اند چگونه توسط عضلات حس می شوند.
رشد و تکامل حرکتی
167٬200 ‎تومان
209٬000 ‎تومان -20%
موجود
رشد و تکامل حرکتی
کتاب رشد و تکامل حرکتی نوشته ولی اله کاشانی، علی پشابادی و منصوره مکبریان می باشد. کتاب رشد و تکامل حرکتی مناسب برای حرکت شناسان و دانشجویان رشته تربیت بدنی می باشد. حرکت شناسان متخصصین سلامت هستند که تحصیلات دانشگاهی دارند و تلاش می کنند کیفیت زندگی بیماران را با استفاده از اصول آناتومی، فیزیولوژی، بیومکانیک و رفتار روانشناختی افزایش دهند و همچنین موجب بهبود عملکرد، کارکرد و سلامت آنها شوند.
خرید کتاب رشد و تکامل حرکتی
تغذیه ورزشی ویژه ی رشته های قدرتی و بدنسازی
151٬200 ‎تومان
189٬000 ‎تومان -20%
موجود
خرید اینترنتی کتاب تغذیه ورزشی ویژه ی رشته های قدرتی و بدنسازی از پارسا نشر
ویرایش جدید کتاب تغذیه ورزشی ویژه ی ورزش های قدرتی و بدنسازی ، علاوه بر مرور جامع بر تغذیه ورزشی در تمرینات قدرتی ، به مباحثی جدید در این حوزه در زمینه تغذیه ورزشی بانوان ، رژیم های دوران حجم و کات و عملکرد مغز پرداخته است ، دانشجویان و علاقه مندان این حوزه با مطالعه دقیق این کتاب نگرش جدید و کامل نسبت به رژیم های غذایی در ورزشکاران این رشته ها پیدا خواهند کرد.
آمار در علوم ورزشی
103٬200 ‎تومان
129٬000 ‎تومان -20%
موجود
آمار در علوم ورزشی
کتابی که در دست دارید به توضیح مفاهیم آماری در بخش های آمار توصیفی و آمار استنباطی(پارامتریک و ناپارامتریک) پرداخته است که برای تمامی رشته ها و گرایش ها از جمله علوم ورزشی، روان شناسی و علوم زیستی کاربرد بسیاری دارد. با توجه کردن به اینکه امروزه نرم افزارهای آماری کاربرد زیادی در تحلیل های آماری دارند، این کتاب برای اولین بار به گونه ای نگارش گشته شده است که در ضمن توضیح هر یک از روش های آماری،نحوه ی انجام آن با استفاده از نرم افزار SPSS را نیز ارائه کرده است که از این منظر کتاب جالبی برای علاقمندان به آمار می باشد.
آسیب شناسی ورزشی
199٬200 ‎تومان
249٬000 ‎تومان -20%
موجود
آسیب شناسی ورزشی حسینی
فهرست مطالب کتاب آسیب شناسی ورزشی 
فصل اول: آسیب های استخوان
فصل دوم: آسیب های مفصل
فصل سوم: آسیب های رباط (لیگامنت)
فصل چهارم: آسیب های عضله
فصل پنجم: آسیب های وتر (تاندون)
فصل ششم: آسیب های کیسه های زلالی (بورسا)
فصل هفتم: سایر آسیب ها
فصل هشتم: اقدام های درمانی حاد و سریع در محل وقوع آسیب های ورزشی
فصل نهم: تمرین پس از آسیب دیدگی
فصل دهم: روش های درمانی
فصل یازدهم: نکات برجسته مبحث پیشگیری یا اقدام های احتیاطی آسیب های ورزشی
فصل دوازدهم: بیومکانیک آسیب های ورزشی
فصل سیزدهم: آزمون های مبحث آسیب شناسی
فصل چهاردهم: آسیب های شانه
فصل پانزدهم: آسیب های آرنج و ساعد
فصل شانزدهم: آسیب های مچ دست، دست و انگشتان
فصل هفدهم: آسیب ستون فقرات
فصل هجدهم: آسیب های لگن، مفصل ران و ران
فصل نوزدهم: آسیب های زانو
فصل بیستم: آسیب های ساق پا
فصل بیستم و یکم: آسیب های مچ پا و پا

مهارت های پایه فوتبال
55٬920 ‎تومان
69٬900 ‎تومان -20%
موجود
خرید اینترنتی کتاب مهارت های پایه فوتبال از پارسا نشر
کتاب حاضر مهارت ها و تکنیک های کلیدی محبوب ترین ورزش جهان یعنی فوتبال را به شما می آموزد. قوانین، تاکتیک ها و علم فوتبال در کتاب حاضر ارائه شده است. تصاویر موجود در کتاب مهارت های پایه فوتبال آموزش گام به گام مهارت های ضروری را فراهم می سازد. مهارت های انفرادی بازیکنان افسانه ای فوتبال مانند کریستیانو رونالدو و دیوید بکام در این کتاب تشریح شده است.
راهنمای آموزش کراس فیت
103٬200 ‎تومان
129٬000 ‎تومان -20%
موجود
راهنمای آموزش کراسفیت
کتابی که در حال حاضر در دست دارید نوشته شده توسط کمپانی کراسفیت است که توسط سمانه افشاری و میثم میرزایی شهرابی ترجمه شده است و انتشارات تهران آن را به چاپ رسانیده است، صفحه آرایی این کتاب راضیه امیری و ناظر چاپ مهدی تکلو است.
60 تمرین مبتدی و پیشرفته پیلاتس
39٬200 ‎تومان
49٬000 ‎تومان -20%
موجود
60 تمرین مبتدی و پیشرفته پیلاتس
کتاب 60 تمرین مبتدی و پیشرفته پیلاتس نوشته آلیسا اونگارو می باشد که توسط آمنه رضوی ترجمه شده است. 60 تمرین پیلاتس را برای مناطق مشکل دار به شما پیشنهاد می دهیم ، که اساساً به شما در کار روی عضلات شکم، پشت، ران و باسن کمک می کند. همه تمرینات به دو گروه بزرگ تقسیم می شوند: برای مبتدیان و برای پیشرفته تر. در این مجموعه از تمام تمرینات اساسی Pilates ، و همچنین محبوب ترین و موثرترین اصلاحات است. این بسته به شما کمک می کند تا به طور موثر و کارآمد روی همه گروه های عضلانی کار کنید.
خرید کتاب 60 تمرین مبتدی و پیشرفته پیلاتس
راهنمای جامع گیاه خواری در ورزشکاران استقامتی
31٬920 ‎تومان
39٬900 ‎تومان -20%
ناموجود
راهنمای جامع گیاهخواری در ورزشکاران استقامتی
کتاب راهنمای جامع گیاه خواری در ورزشکاران استقامتی نوشته پائول راگرز می باشد. ترجمه ی کتاب راهنمای جامع گیاه خواری در ورزشکاران استقامتی توسط سمانه ابراهیمی، سمیرا سادات قالیشورانی انجام شده است. کتاب راهنمای جامع گیاه خواری در ورزشکاران استقامتی دارای سر فصل های زیر است:

بخش 1- راهنمای کاربردی پیشرفته مکمل یاری
بخش 2- کربوهیدرات خوب، و گوشت بد است.
بخش 3- علم جدید تغذیه گیاهی برای ورزشکاران استقامتی
بخش 4- دوندگان و رژیم غذایی بر پایه گیاه خواری
بخش 5- سوپرفود

خرید کتاب راهنمای جامع گیاه خواری در ورزشکاران استقامتی
ترفندهای استقامتی
31٬920 ‎تومان
39٬900 ‎تومان -20%
ناموجود
ترفندهای استقامتی
کتاب ترفندهای استقامتی نوشته سید احمدی براتی، فرانک هلبی می باشد. کتاب ترفندهای استقامتی توسط انتشارات حتمی منتشر شده است.
این کتاب  دارای سر فصل های زیر است :


بخش 1- نمایش سلاح
بخش 2- ساختن عضلانی بزرگ
بخش 3- افزایش قدرت پاها
بخش 4- حجیم شوید


خرید کتاب ترفندهای استقامتی
کراس فیت
55٬920 ‎تومان
69٬900 ‎تومان -20%
موجود
کراس فیت
همه چیز در مورد کراس فیت
کتاب کراس فیت همه چیز در مورد کراس فیت نوشته صادق سلامی و دکتر علی پاکدل می باشد. ورزش کراس فیت ترکیبی از تمرین مقاومت، پلایومتریک انفجاری، تمرین سرعت، وزنه برداری به سبک قدرتی و المپیک، کتل بلز، تمرین وزن بدن، ژیمناستیک و تمرین‌های استقامتی است. کراس فیت با انجام این تمرین ها، اجزای اصلی تناسب اندام را هدف قرار می دهد. این ورزش مبنی بر ۳ اصل مهم همه ی ورزش‌ها یعنی ایمنی، اثر بخشی و بهره وری شکل گرفته است.
اطلس عضلات اسکلتی
63٬200 ‎تومان
79٬000 ‎تومان -20%
موجود
اطلس عضلات اسکلتی
کتاب اطلس عضلات اسکلتی نوشته رابرت جی استون، جودیت ای استون می باشد. کتاب اطلس عضلات اسکلتی ترجمه دکتر رحمن سوری است. کتاب حاضر به عنوان مرجع مطالعاتی به منظور بررسی آناتومیکی و کارکردی عضلات اسکلتی انسان جهت استفاده دانشجویان رشته های تحصیلی آناتومی، تربیت بدنی و مرتبط با آن طراحی شده است. این کتاب می تواند به عنوان بخشی از منابع در رشته های تخصصی نیز مورد استفاده قرار گیرد. 
کتاب اطلس عضلات اسکلتی
علم هايپرتروفی عضلانی
63٬920 ‎تومان
79٬900 ‎تومان -20%
ناموجود
علم هايپرتروفی عضلانی
آشنایی کامل با جزئیات فرایند پیچیده افزایش توده عضلانی 
کتاب علم هايپرتروفی عضلانی نوشته برند شونفلد می باشد که توسط دکتر فرهاد دریانوش، سید مسلم اسد پور، زینب هوشمندی، روزبه امیریان، مهشید مهذب، دکتر ناصر امیری ترجمه شده است. این کتاب دارای آموزش هایی در مورد فعالیت های  ورزشی و مکانیزم های هایپرتروفی می باشد که در آن نقش متغیرهای تمرین مقاومتی در هایپرتروفی نقش و انواع تمرین هوازی در هایپرتروفی را آموزش داده است.
ارزیابی و درمان عدم تعادل عضلانی
119٬200 ‎تومان
149٬000 ‎تومان -20%
موجود
ارزیابی و درمان عدم تعادل عضلانی
ارزیابی و درمان عدم تعادل عضلانی نوشته فیل پیچ، کلر سی فرانک و رابرت لاردنر می باشد و ترجمه ی آن را دکتر مهدی قیاسی و سیده مونا حسینی انجام داده اند. این کتاب حاوی تصاویر و دستور العمل های گام به گام است و اطلاعات را به روشی هدفمند به شما ارائه داده است. کتاب ارزیابی و درمان عدم تعادل عضلانی توسط انتشارات حتمی انتشار یافته شده است.
خرید کتاب ارزیابی و درمان عدم تعادل عضلانی
حرکات اصلاحی
127٬200 ‎تومان
159٬000 ‎تومان -20%
موجود
حرکات اصلاحی
کتاب حرکات اصلاحی نوشته دکتر یحیی سخنگویی و زهره افشارمند می باشد. این حرکات با اطلاع از فیزیولوژی بدن، تشخیص تخصصی ناهنجاری و در نظر گرفتن توان فردی تجویز می شوند. برنامه حرکات اصلاحی برای یک نفر، ممکن است برای فردی دیگر خطرناک باشد. شاید فرد دوم توان جسمی انجام این حرکات را نداشته باشد. در این صورت نه تنها وضعیت فرد به وضعیت طبیعی نمی رسد، بلکه با آسیب بیشتر دچار مشکلاتی جدید خواهد شد.
خرید اینترنتی کتاب حرکات اصلاحی از پارسا نشر
اصول برنامه نويسی پيشرفته
135٬200 ‎تومان
169٬000 ‎تومان -20%
موجود
اصول برنامه نويسی پيشرفته 
کتاب اصول برنامه نويسی پيشرفته تالیف محمد رضا الماسی و میثم میرزایی شهرابی می باشد. موقعیت تنه و پایداری بدن در اجرای حرکات و انواع لیفت کردن‌ها و استفاده از انواع دستگاه‌های بدنسازی برای عملکرد ایمن و موثر بسیار مهم است. یک موقعیت پایدار در بدن باعث می‌شود ورزشکار تکنیک صحیح و مناسب اجرای حرکت را حفظ کرده تا شرایط انقباض عضلات را فراهم کند. کتاب اصول برنامه نويسی پيشرفته توسط انتشارات حتمی منتشر شده است.
خرید کتاب اصول برنامه نويسی پيشرفته
فارماکولوژی ورزش و دوپينگ
303٬200 ‎تومان
379٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب فارماکولوژی ورزش و دوپينگ
مبحث های کتاب کامل ترین مرجع فارماکولوژی ورزش و دوپینگ
فارماکولوژی ورزشی آشنایی با غدد درون‌ریز
نحوه عملکرد و نام‌ گذاری استروئیدهای آنابولیک
مبانی سلولی مولکولی استفاده از دارو
بررسی پیشرفته عوارض مصرف آندروژن
فارماکولوژی استروئیدهای آنابولیک
فارماکولوژی سایر داروهای افزایش‌دهنده عملکرد و پپتایدهای نوظهور
شیوه صحیح تزریق عضلانی دارو و توصیه‌های سلامت
دوره‌بندی مصرف استروئیدهای آنابولیک
تفسیر آزمایش خون
تشخیص داروها و استروئیدهای آنابولیک تقلبی
فيزيولوژی انسانی
143٬200 ‎تومان
179٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب فيزيولوژی انسانی
درباره ی کتاب فیزیولوژی انسانی ویژه رشته‌های تربیت‌بدنی و علوم ورزشی
کتاب فيزيولوژی انسانی مشتمل بر سرفصل‌های زیر می باشد: فیزیولوژی سلول و عمل آن ، فیزیولوژی دستگاه عضلانی ، فیزیولوژی دستگاه عصبی ، فیزیولوژی قلب و دستگاه گردش خون ، فیزیولوژی دستگاه تنفس ، فیزیولوژی غدد درون‌ریز و...خرید اینترنتی کتاب فیزیولوژی انسانی از سایت پارسا نشر
علم تمرین
127٬200 ‎تومان
159٬000 ‎تومان -20%
موجود
علم تمرین
کتاب علم تمرین برای کسانی است که برنامه های تمرین را بدون توجه به علوم ورزشی طرح می کنند. تمرین کردن بدون علم مانند ناخدایی است که به کشتی وارد می شود و راه دار با قطب نما ندارد و هرگز با اطمینان نمی داند که به کجا می رود.
سيستم های تمرينی در پرورش اندام
132٬000 ‎تومان
165٬000 ‎تومان -20%
موجود
سيستم های تمرينی در پرورش اندام
کتاب سيستم های تمرينی در پرورش اندام نوشته مقصود نبیل پور می باشد. علاقه شدید به عضلاتی حجیم و خشک، باعث شده ورزشکاران برای رسیدن به آن تمامی راه هایی را که به ذهن می رسد امتحان کنند. اما شاید بهتر باشد بدانید که استفاده از روش های روتین و همیشگی، باعث توقف رشد و پیشرفت شما خواهد شد. کتاب سيستم های تمرينی در پرورش اندام بسیار جامع و کاربردی می باشد که به شما انواع سیستم های تمرینی در بدنسازی را آموزش داده است.
خرید کتاب سيستم های تمرينی در پرورش اندام
زمان بندی تغذیه برای رسیدن به اوج عملکرد ورزشی
127٬200 ‎تومان
159٬000 ‎تومان -20%
موجود
خرید اینترنتی کتاب زمان بندی تغذیه برای رسیدن به اوج عملکرد ورزشی از پارسا نشر
کتاب زمان بندی تغذیه به ورزشکاران نشان میدهد که دریافت مواد مغذی به میزان مناسب و در زمان درست تا چه حد میتواند نتیجه تمرین آنها را بهبود ساخته و آستانه رقابتی آنها را افزایش دهد. در این کتاب یک ویژگی خاص از تغذیه ورزشی به نام زمان سنجی ارائه گردیده است. این کتاب به شما می آموزد که آگاهی از زمان و میزان مناسب تغذیه علاوه بر هایپرتروفی ماهیچه ها به عملکرد ایمنی هم کمک خواهد کرد ضمنا اگر میزان کافی غذا مصرف کرده و انرژی داشته باشید، میزان خطر آسیب دیدگی هم کاهش پیدا خواهد کرد.
فيزيولوژی و تغذيه ورزشی
199٬200 ‎تومان
249٬000 ‎تومان -20%
موجود
 فيزيولوژی و تغذيه ورزشی
کتاب فيزيولوژی و تغذيه ورزشی تالیف دکتر عبدالحسین پرنو، دکتر اصغر توفیقی و دکتر لیلا انوشه می باشد. در این کتاب سر فصل های مهم فیزیولوژی و تغذیه ورزشی بر اساس رفرنس های موجود و آزمون های سالهای اخیر گنجانده شده است . در هر فصل ضمن بررسی مطالب مهم ، برای فهم دانشجویان و آشنایی با شیوه سوالات کنکورهای سراسری و آزاد سوالاتی مطرح شده است و در پایان هر فصل نیز سوالات تکمیلی با پاسخنامه تشریحی ارائه گردیده است .  
خرید اینترنتی فيزيولوژی و تغذيه ورزشی از پارسا نشر
آناتومی تمرينات قدرتی
151٬200 ‎تومان
189٬000 ‎تومان -20%
موجود
آناتومی تمرينات قدرتی
کتاب آناتومی تمرینات قدرتی توسط فردریک دلاویر نوشته شده است. کتاب فوق توسط احمد نیک روان، ابراهیم متشرعی، محسن زروار و محمد حتمی رازلیقی ترجمه شده است. تمرینات قدرتی بسیار متنوع بوده و می‌‌توانید در هر مکانی آن‌ها را انجام دهید. اگرچه تمرینات قدرتی ازجمله محبوب‌‌ ترین تمریناتی هستند که در باشگاه‌‌های بدن‌سازی انجام می‌‌شوند، شما می‌‌توانید در منزل خود نیز این تمرینات را انجام دهید. 
خرید کتاب آناتومی تمرينات قدرتی
مکمل های ورزشی
31٬920 ‎تومان
39٬900 ‎تومان -20%
ناموجود
مکمل های ورزشی
کتاب مکمل های ورزشی نوشته آنیتا بین می باشد که ترجمه ی آن را سارا صالح پور و بهار حسینی انجام داده اند. مکمل های بدن سازی برای کمک به ورزشکاران جهت تأمین کالری های بیشتر برای افزایش وزن و حجم تولید و به بازار عرضه می شوند. انواع زیادی از این مکمل ها در حال حاضر در بازار موجود است و افراد ورزشکار با توجه به سطح تمرینات و نیاز بدنی خودشان از آن ها استفاده می کنند. کتاب مکمل های ورزشی توسط انتشارات حتمی منتشر شده است.
خرید کتاب مکمل های ورزشی
فیزیولوژی ورزشی کاربردی پیشرفته
119٬200 ‎تومان
149٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
خرید اینترنتی کتاب فیزیولوژی ورزشی کاربردی پیشرفته از پارسا نشر
مطالب کتاب فیزیولوژی ورزشی کاربردی پیشرفته در قالب دو بخش ارایه شده است 
بخش اول : شامل مبانی فیزیولوژی ورزشی کاربردی با تمرکز بر موضوعاتی همچون دستگاه های انرژی در ورزش های مختلف ، فیزیولوژی عصبی-عضلانی و تمرین ، فیزیولوژی قلبی-تنفسی و تمرین ، و فیزیولوژی سرعت و توان ، قدرت و استقامت تنظیم شده است که اطلاعات آن زیر بنای بخش دوم را تشکیل می دهد.
بخش دوم : شامل فیزیولوژی برخی ورزش های منتخب همچون ورزش های پایه ، ورزش های تیمی ، و ورزش های قدرتی است.
بهداشت در ورزش
63٬200 ‎تومان
79٬000 ‎تومان -20%
موجود
بهداشت در ورزش
فعالیتهای ورزشی لازمه ی رعایت موارد بهداشتی می باشد. بهداشت ورزشی عبارت اند از برخوردى اصولی حائز اهمیت جهت پیشگیری، درمان و توانبخشى صدمات ورزشی. پیچیدگى ورزش‌هاى جدید و کثرت شرکت‌کنندگان در تمامى سطوح سنی، به این امر اهمیت بسیاری بخشیده است.
با رعایت نمودن اصول بهداشت ورزشی، و بیمار نشدن آن ها هم در وقت و هزینه‌اى که صرف درمان ورزشکار آسیب‌دیده مى‌گردد صرفه‌جوئى می شود و هم کارآئى ورزشکار دچار تغییر نمى‌گردد.
حرکت شناسی
199٬200 ‎تومان
249٬000 ‎تومان -20%
موجود
حرکت شناسی
کتاب حرکت شناسی نوشته پروفسور ارتی فلوید می باشد که توسط دکتر رحمان سوری و آذر علیپور ترجمه شده است. علم حرکت شناسی عبارت است از علم شناخت و بررسی حرکات و همچنین علل آن در موجودات زنده. ازنظر تاریخچه، این علم را به یونان باستان نسبت می‌دهند. ارسطو به عنوان پدر علم کینزیولوژی شناخته می‌شود. ازجمله کاربردهای این علم در فیزیوتراپی، علوم ورزشی، کاردرمانی، مهندسی پزشکی و ارتوپدی فنی است.
خرید کتاب حرکت شناسی
مبانی و فلسفه تربیت بدنی و ورزش
63٬200 ‎تومان
79٬000 ‎تومان -20%
موجود
مبانی و فلسفه تربیت بدنی و ورزش
کتاب مبانی و فلسفه تربیت بدنی و ورزش نوشته دکتر رسول نوروزی سید حسینی و المیرا میر موسوی می باشد. این کتاب دارای سر فصل های زیر است :

فصل 1 - مفاهیم اساسی در تربیت بدنی و ورزش
فصل 2 - حیطه ها، اهداف و کارکردهای تربیت بدنی و ورزش
فصل 3 - دیدگاه ها و رویکردهای فلسفی به تربیت بدنی و ورزش
فصل 4 - مبانی تربیتی و ارزش شناسی تربیت بدنی و ورزش
فصل 5 - مبانی روان شناختی تربیت بدنی و ورزش
فصل 6 - مبانی اجتماعی و فرهنگی ورزش و تربیت بدنی
فصل 7 - مبانی سیاسی تربیت بدنی و ورزش
فصل 8 - مبانی اقتصادی تربیت بدنی و ورزش
کتاب بزرگ آناتومی بدنسازی بانوان
127٬200 ‎تومان
159٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب بزرگ آناتومی بدنسازی بانوان
کتاب بزرگ آناتومی بدنسازی بانوان نوشته فردریک دلاویر و جین پیر کلمنسو می باشد که ترجمه آن توسط مریم محمدی، فاطمه احمدی، مریم جهانی و ندا مظاهری ترجمه شده است. چربی در درجه اول از کربن، اکسیژن و هیدروژن ساخته شده است. اصولا مواد چربی از حیوانات یا گیاهانی که حاوی ویتامین های متعدد، خصوصا ویتامین A- B- E است، گرفته می شود . اگر چربی سوخته شود انرژی برای بدن شما آزاد می شود و همچنین به عنوان حلال برای عوامل مشخص بدن در طول تخمیر به کار می رود.
خرید کتاب بزرگ آناتومی بدنسازی بانوان