اتاق عمل

DRS تکنولوژی ﺟراحی
89٬900 ‎تومان
موجود
DRS تکنولوژی ﺟراحی
کتاب مرور جامع تکنولوژی جراحی در جراحی های مختلف نوشته محمود مصطفوی، ابراهیم نصیری فرمی می باشد. کتاب DRS تکنولوژی ﺟراحی مناسب برای پرستاران و دانشجویان اتاق عمل می باشد که به آن ها استفاده از وسایل و تکنولوژی و تجهیزات داخل اتاق عمل را آموزش می دهد. کتاب مرور جامع تکنولوژی جراحی در جراحی های مختلف توسط انتشارات نشر جامعه نگر نشر یافته شده است. 
خرید کتاب مرور جامع تکنولوژی جراحی در جراحی های مختلف
الگوريتم جامع تکنولوژی های جراحی اتاق عمل
18٬900 ‎تومان
موجود
الگوريتم جامع تکنولوژی های جراحی اتاق عمل
کتاب الگوريتم جامع تکنولوژی های جراحی اتاق عمل نوشته عابد ابراهیمی، جمشید اسلامی، رضا توکل، فرزاد عباس زاده و فاطمه منوچهری می باشد. کتاب الگوريتم جامع تکنولوژی های جراحی اتاق عمل دارای سر فصل های زیر می باشد:

جراحی عمومی 
جراحی زنان
جراحی ارولوژی
جراحی اورتوپدی
جراحی مغز و اعصاب محیطی
جراحی اسپاینال
جراحی چشم
جراحی پلاستیک و ترمیمی
جراجی گوش، حلق، بینی، سر و گردن
جراحی توراکس
جراحی قلب
جراحی عروق
جراحی اندوسکوپی و رباتیک
تهیه ارگان و پیوند

خرید کتاب الگوريتم جامع تکنولوژی های جراحی اتاق عمل
مقدمه ای بر تکنولوژی جراحی
29٬925 ‎تومان
39٬900 ‎تومان -25%
موجود
کتاب مقدمه ای بر تکنولوژی جراحی
در جدیدترین ویرایش کتاب "مقدمه ای بر تکنولوژی جراحی برطبق فصول درس های کارشناسی رشته اتاق عمل تالیف شده ی لیلا ساداتی و دکتر احسان گلچینی " مطلب های جدیدتر، تازه تر، کامل و جامع در خصوص تاریخچه ی جراحی، ویژگی های فیزیکی اتاق عمل و پوزیشن دهی بیمار و خطرهای احتمالی مرتبط با هر پوزیشنی و راه کارهای رویارویی با آن‌ها ارائه شده است. در گردآوری مطلب ها از کتب و منبع های به روز این علم کمک شایانی گرفته شده است. در این ویراست جدید به معرفی فضای اتاق عمل، اعضای شاغل در آن، شرایط کار در این محیط، وظیفه های پرسنل، خطرات تهدید کننده سلامتی در این محیط و روش های محافظت فردی و محیطی در آن پرداخته شده است.
راهنمای بالينی تکنولوژی ﺟراحی
186٬750 ‎تومان
249٬000 ‎تومان -25%
موجود
راهنمای بالينی تکنولوژی ﺟراحی
کتاب راهنمای بالينی تکنولوژی ﺟراحی تالیف زهرا شادفر، زهرا پیشگر و محمدعلی منتصری می باشد. کتاب راهنمای بالينی تکنولوژی ﺟراحی دارای مباحث پایه ای مورد نیازهای دانشجویان اتاق عمل و استفاده از ابزارها، تجهیزات داروها، روش های بخیه و پروسیجرهای رایج جراحی  می باشد. کتاب راهنمای بالينی تکنولوژی ﺟراحی جهت درک بهتر برای هر قسمت تصویری متناسب با آن ارائه گردیده است. 
خرید راهنمای بالينی تکنولوژی ﺟراحی
تکنولوژی جراحی چشم
68٬925 ‎تومان
91٬900 ‎تومان -25%
موجود
تکنولوژی جراحی چشم
کتاب "تکنولوژی جراحی چشم ساداتی و گلچینی" از جمله کتاب های اتاق عمل می باشد که براساس سر فصل های درس های کارشناسی اتاق عمل و با بهره مندی از اصولی ترین مرجع های اتاق عمل و جراحی چشم تدوین و نوشته شده است. کتابی که در درست دارید مشتمل بر 15 فصل است که خواننده را با آناتومی، ترمینالوژی، اقدامات تشخیصی، آماده سازی بیمار برای جراحی چشم، ابزار و تجهیزات و داروهای قابل استفاده در جراحی چشم، بیماری ها و اعمال جراحی چشم آشنا می نماید.
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 2 جراحی دهان، فک و صورت)
93٬675 ‎تومان
124٬900 ‎تومان -25%
موجود
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 2 جراحی دهان، فک و صورت)
کتاب تکنولوژی جراحی برای تکنولوژیست جراحی جلد دوم، ENT، فک و صورت ترجمه‌ شده توسط لیلا ساداتی و دکتر احسان گلچینی است که یکی از معتبرترین و شاید بهترین کتاب در حوزه ی تکنولوژی جراحی است. کتاب تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی حتی در چاپ‌های اول خود این را ثابت کرده است که به لحاظ روانی و کاربردی و مناسب بودن مطالب، بسیار قابلیت ستایش و تمجید را دارد. در آخرین ویرایش (جلد 2 جراحی دهان، فک و صورت) (ویرایش پنجم)، تغییرات زیاد و بسیار مفیدی در دسته ‌بندی مطلب ها و ارائه نکات جدید نگاشته است که به وضوح به چشم می‌خورد.
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 4 جراحی اعصاب)
36٬750 ‎تومان
49٬000 ‎تومان -25%
موجود
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 4 جراحی اعصاب)
کتاب تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 4 جراحی اعصاب) نوشته ی فرای کوین بی می باشد که توسط لیلا ساداتی، احسان گلچینی و علی فصیحی رادمندی ترجمه شده است. هر پروسیجر جراحی، علاوه بر توضیحات مراحل آن، نکاتی که یک تکنولوژیست جراحی باید درخصوص آن مرحله از جراحی بداند و همچنین تجهیزات و ملاحظات مورد نیاز جراحی و مراقبت‌های پس از جراحی نیز در این کتاب ارائه گردیده است.
خرید کتاب تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی 
فيزيک پزشکی و کاربرد آن در اتاق عمل
150٬000 ‎تومان
موجود
فيزيک پزشکی و کاربرد آن در اتاق عمل
کتاب فيزيک پزشکی و کاربرد آن در اتاق عمل نوشته دکتر محمد مسعود شوشتریان می باشد.این کتاب دارای سر فصل های زیر است :

فصل 1-فیزیک، کمیت‌های فیزیکی و واحدهای اندازه گیری
فصل 2- ساختمان و حالات ماده
فصل 3-حرارت
فصل 4-الکترومغناطیس
فصل 5-الکتریسیته
فصل 6-فیزیک اندام حسی
فصل 7-وسایل اتاق عمل
فصل 8-کاربرد روباتیک در اتاق عمل 
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 5 جراحی پلاستیک)
59٬000 ‎تومان
موجود
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 5 جراحی پلاستیک)
کتاب تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 5 جراحی پلاستیک) نوشته فرای کوین بی می باشد که توسط لیلا ساداتی و احسان گلچینی ترجمه شده است.کتاب تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 5 جراحی پلاستیک) مناسب برای جراحان و دکتران و کسانی می باشد که در اتاق عمل به جراحی می پزدازند. 

مباحث ارائه شده در کتاب تکنولوژی جراحی برای تکنولوژیست جراحی
فصل 19، جراحی پلاستیک و ترمیمی
مقدمه
تست‌ها و اقدامات تشخیصی
ابزار، تجهیزات و اقلام رایج
جراحی‌های گرافت پوستی
ترمیم اسکار
جراحی‌های سر و صورت
جراحی‌های دست
جراحی‌های شکم
تکنولوژی جراحی اطفال
86٬175 ‎تومان
114٬900 ‎تومان -25%
موجود
تکنولوژی جراحی اطفال
کتاب تکنولوژی جراحی اطفال بر طبق سر فصل های درس های کارشناسی اتاق عمل (ویراست دوم)، بر طبق سرفصل های معرفی گشته به واسطه ی وزارت بهداشت به تحریر در آمده است و مشتمل بر 12 فصل است که بخشی از آن به عنوان پیوست(راهنمای تصویری شایع ترین آنومالی های جنینی) می باشد که منبع مناسبی برای دانشجویان تکنولوژی جراحی در جهت آشنایی هر چه بیشتر با جراحی های رایج و متعدد اطفال می باشد.
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 1 جراحی عمومی)
59٬250 ‎تومان
79٬000 ‎تومان -25%
موجود
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 1 جراحی عمومی)
کتاب تکنولوژی جراحی برای تکنولوژیست جراحی جلد 1، جزو منبع های درسی می باشد که بیشتر دروس کارشناسی رشته ی اتاق عمل، آزمون کارشناسی ارشد اتاق عمل و دروس کارشناسی ارشد اتاق عمل این درس را فرا می گیرند. این کتاب به دلیل گستردگی، جامع و کامل بودن مطلب تصمیم گرفتیم تا ترجمه ی کتاب را در چندین جلد ارائه کرده تا دانشجو بتواند براساس واحدهای درسی که دارد و نیاز های خود به هر یک از این جلدها، مراجعه کند.
تکنیک اتاق عمل بری و کهن 2021 جلد اول:اصول کار در اتاق عمل
486٬750 ‎تومان
649٬000 ‎تومان -25%
موجود
خرید اینترنتی کتاب تکنیک اتاق عمل بری و کهن جلد اول از پارسا نشر
کتاب تکنیک اتاق عمل بری و کهن یکی از رفرنس های معرفی شده از سوی وزارت بهداشت جهت رشته اتاق عمل (تکنولوژی جراحی) می باشد. این کتاب مشتمل بر 2 قسمت عمده : اصول کار در اتاق عمل و اعمال جراحی ، تقسیم بندی شده است. جلد اول کتاب تکنیک اتاق عمل بری و کهن تالیف نانسی ماری فیلیپس و آنیتا هورناکی به توضیح مفصل اصول کار در اتاق عمل می پردازد . دانش پژوهان با مطالعه این کتاب با مبانی اتاق عمل و روش های کار در اتاق عمل آشنا می شوند.
اخلاق حرفه ای در اتاق عمل
63٬675 ‎تومان
84٬900 ‎تومان -25%
موجود
اخلاق حرفه ای در اتاق عمل
کتاب اخلاق حرفه ای در اتاق عمل نوشته لیلا ساداتی، احسان گلچینی ، زینب نخبه دهقان می باشد این کتاب جهت آشنایی دانشجویان اتاق عمل با مبانی و مفاهیم اخلاقی و حقوقی کار در اتاق عمل گردآوری شده است. کتاب اخلاق حرفه ای در اتاق عمل توسط انتشارات نشر جامعه نگر منتشر شده است. کتاب اخلاق حرفه ای در اتاق عمل دارای فصل های زیر می باشد:

فصل 1- تعریف اخلاق و تاثیر آن در زندگی
فصل 2- حقوق بیمار
فصل 3- استاندارد ها در ارائه خدمات اتاق عمل
فصل 4- مساعل اخلاقی در ارتباط با مرگ
فصل 5- مساعل اخلاقی در ارتباط تحقیق
فصل 6- قوانین پزشکی و قصور حرفه ای
فصل 7- آیین نامه های انتظامی و مجازات های اسلامی

کتاب اخلاق حرفه ای در اتاق عمل