اصول پاکسازی و ضد عفونی و استريليزاسيون در مراکز بهداشتی
9٬800 ‎تومان
ناموجود
اصول پاکسازی و ضد عفونی و استريليزاسيون در مراکز بهداشتی
کتاب اصول پاکسازی و ضد عفونی و استريليزاسيون در مراکز بهداشتی نوشته سینا مباشری زاده، علی فقیهی، دکتر کامیار مصطفوی زاده و شیما صفا زاده می باشد. کتاب اصول پاکسازی و ضد عفونی و استريليزاسيون در مراکز بهداشتی به شما آموزش می دهد که چگونه و به کمک چه وسیله و مواد شوینده ای مراکز بهداشتی هم چون اتاق عمل و ای سی یو و... را به گونه ای تمیز و ضد عفونی نمایید که کوچک ترین بیماری و میکروبی در آن محیط نماند.
خرید کتاب اصول پاکسازی و ضد عفونی و استريليزاسيون در مراکز بهداشتی
بیوفارماسی و فارماکوکینتیک کاربردی
350٬000 ‎تومان
موجود
خرید اینترنتی کتاب بیوفارماسی و فارماکوکینتیک کاربردی از پارسا نشر
درباره کتاب....
کتاب بیوفارماسی و فارماکوکینتیک کاربردی ، بیش از هر متن دیگر خواننده را در درک پایه ای از بیوفارماسی و اصول فارماکوکینتیک که می توانند برای طراحی و توسعه فرآورده های دارویی و درمان دارویی استفاده شوند ، یاری می نماید. نقاط قوت این مجموعه شامل مسائلی برای تمرین ، نمونه های بالینی ، سوالات متداول و سوالات یادگیری است که همه آنها برای تقویت دانشی که می تواند برای تحقیقات فارماکوکینتیک/بیوفارماسی و دارو درمانی استفاده شود طراحی شده اند.
ساخت داروهای ترکیبی
195٬000 ‎تومان
موجود
خرید اینترنتی کتاب ساخت داروهای ترکیبی تالیف دکتر خیراله غلامی از پارسا نشر
هدف اصلی نگارش کتاب ساخت داروهای ترکیبی نوشته دکتر خیراله غلامی به وجود آوردن استاندارد های ساخت و یکسان سازی روش های ساخت داروهای ترکیبی در سراسر کشور است. اهداف دیگر این کتاب پرداختن به کاربرد های بالینی، معرفی منابع علمی مرتبط، تاریخ انقضا و پایداری داروهای ترکیبی است.
ABC درس آزمون بيماری های چشم
125٬000 ‎تومان
موجود
ABC درس آزمون بيماری های چشم
ویژگی های این کتاب

کتاب abc چشم جزو بهترین و پرفروش ترین منابع چشم پزشکی برای امتحانات دستیاری و پیش کارورزی است که تمامی سوالات سال 92-97 را پوشش داده است. هم اکنون این کتاب را میتوانید از فروشگاه آنلاین پارسا نشر تهیه نمائید.
درسنامه طب اورژانس
250٬000 ‎تومان
موجود
درسنامه طب اورژانس
کتاب درسنامه طب اورژانس انطباق یافته بر آخرین رفرانس های بین المللی 2017 می‌باشد که 7 بخش و 83 فصل دارد. این کتاب سومین ویرایش از درسنامه طب اورژانس می‌باشد که هدف تهیه آن برای استفاده کارورزان، پزشکان عمومی و سایر پزشکانی است که به صورتی درگیر طبابت در بخش اورژانس یا شرایط اورژانس هستند. اساس محتوا برنامه ضروری وزارت بهداشت برای دوره کارورزی می‌باشد.
همچنین کتاب دیگری نیز با عنوان (مهارت های پایه طبابت بر بالین) توسط جمعی از اساتید دانشگاه علوم پزشکی تهران، اخیراً تهیه و منتشر شده است که مطالعه آن به عنوان متمم کتاب کنونی، به علاقه مندان توصیه می‌شود.
قابل توجه است که فصل سونوگرافی در کتاب تروماها نیز به این مجموعه اضافه گردیده است.
فهرست مطالب شامل:

بخش اول: مقدمات
بخش دوم: مهارت های پایه
بخش سوم: رویکرد به برخی شکایات و تظاهرات شایع در بخش اورژانس 
بخش چهارم: مسمومیت ها
بخش پنجم: گاز گرفتگی
بخش ششم: پروسیجرها
بخش هفتم: ضمائم
طب اورژانس در یک صفحه
195٬000 ‎تومان
موجود
خرید اینترنتی کتاب طب اورژانس در یک صفحه از پارسا نشر
کتاب طب اورژانس ترجمه ای است از کتاب IN A PAGE که حاوی کلیه اطلاعاتی است که پزشکان در درمانگاه و یا اورژانس و در برخورد با بیماری های شایع به آن نیاز پیدا میکنند، به طوری که کلیه این اطلاعات در مورد هر بیماری در یک صفحه آورده شده است تا دسترسی سریع تر را به مطلب مورد نظر فراهم کرده و امکان مرور سریع کل مبحث را با نگاه به یک صفحه ممکن کند. آنچه این کتاب را حائز اهمیت می سازد، توجه خاص آن بر مطالب بالینی و درمانی است که جزئیات این مطالب در کتب مرجع و در کلاس های درس پزشکی کمتر مورد توجه واقع می شوند.