داوود رمزی

ABS باکتری شناسی
128٬000 ‎تومان
160٬000 ‎تومان -20%
موجود
باکتری شناسی ABS
کتاب ABS باکتری شناسی نوشته دکتر داوود رمزی می باشد. این کتاب از سری کتاب های Abs یعنی abstract of basic science است. کتاب ABS باکتری شناسی دارای موضوع باکتری شناسی پزشکی و میکروب شناسی پزشکی می باشد. گرافیک متن این کتاب بر عهده منصور اینانلو بوده است. کتاب ABS باکتری شناسی توسط انتشارات ارین پژوهش نشر یافته است. این کتاب ویرایش دوم کتاب ABS باکتری شناسی می باشد که در سال 1398 چاپ شده است. 
خرید کتاب های موضوع باکتری شناسی 
بیوشیمی (ABS)
28٬000 ‎تومان
35٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب بیوشیمی (ABS)
کتابی که پیش رو دارید جلد بیوشیمی از سری کتابهای ABS است که گزیده کتاب بیوشیمی هارپر است. در این مجموعه سعی شده است که در عین خلاصه بودن، هیچ یک از مطالب مهم از قلم نیفتد. همچنین جهت آمادگی بیشتر دانشجویان در انتهای هر فصل تست های آزمون های جامع علوم پایه به صورت تفکیکی آورده شده است. کتاب بیوشیمی (ABS) نوشته داوود رمزی می باشد.
خرید کتاب بیوشیمی (ABS)
این کتاب خلاصه ای است از کتاب بیوشیمی هارپر که در ۱۴ فصل تدوین شده و مباحثی همچون کربوهیدرات ها، لیپیدها و غشا، اسیدهای آمینه و پروتئین ها،آنزیم ها، آب و اکسیداسیون بیولوژیک و … را شامل می شود. در انتهای هر فصل تست های آزمون های جامع علوم پایه به صورت تفکیکی آورده شده است. علاوه بر آن آخرین سوالات آزمونهای جامع علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی نیز آورده شده است.
شما میتوانید به سادگی به صورت اینترنتی کتاب بیوشیمی (ABS) را از سایت پارسا نشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
ABS نورو آناتومی
96٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -20%
موجود
نورو آناتومی ABS
کتاب ABS نورو آناتومی به نویسندگی داوود رمزی، توسط انتشارات آرین پژوه منتشر شده است. این کتاب چکیده کتاب های مرجع دروس تخصصی علوم پایه پزشکی است که دارای تست های تفکیک شده امتحانات جامع علوم پایه می‌باشد. این اثر دارای قطع وزیری و جلد شومیز است.

کتاب ABS نورو آناتومی شامل چه مباحثی است؟

جنین شناسی دستگاه عصبی مرکزی
نوارهای صعودی و نزولی و نخاع
مغز خلفی یا به عبارت دیگر رومبانسفال
مغز میانی یا به عبارت دیگر مزانسفال
مغز انتهایی یا به عبارت دیگر تلانسفال
مغز واسطه ای یا به عبارت دیگر دیانسفال
هسته های اعصاب مغزی و ارتباط بین آنها
سیستم بطنی
خون رسانی به مغز و نخاع
مننژهای (پرده های) مغز و نخاع
دستگاه عصبی خودکار
تست های امتحانات جامع علوم پایه
ABS بافت شناسی
78٬400 ‎تومان
98٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
بافت شناسی ABS
کتاب بافت شناسی به نویسندگی دکتر داوود رمزی ABS چکیده کتاب بافت شناسی جان کوئیرا می‌باشد که دارای بیست و سه فصل است و مباحث آن شامل بافت شناسی و شیوه های مطالعه، بافت عضلانی، بافت همبند، غضروف، استخوان، دستگاه گوارش و … است. در این مجموعه تلاش شده تا درعین چکیده بودن مطالب، مهمترین نکات را نیز عنوان نماید. در پایان هر فصل نیز تست های امتحانات جامع علوم پایه به طور تفکیکی موجود می‌باشد. همچنین دارای آخرین سوالات امتحانات جامع علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی نیز می‌باشد. قطع این کتاب وزیری و نوع جلد آن شومیز است و لازم به ذکر است که این کتاب توسط انتشارات آرین پژوه منتشر شده است.