خون و انکولوژی

هاریسون در یک نگاه انکولوژی 2015
27٬840 ‎تومان
34٬800 ‎تومان -20%
موجود
هاریسون در يک نگاه انکولوژی 2015
ترجمه دکتر معصومه صابریان
کتابی که مشاهده میکنید یکی از مراجع بسیار معتبر است و راهنمای بسیار خوبی برای شما می باشد.
هاریسون کیست؟
هاریسون در تالادگای آلاباما در ۱۸ مارس ۱۹۰۰ متولد شد. پدرش گروس هاریسون ششمین نسل پزشک از خانواده هاریسون بود. او در ۱۵ سالگی از دبیرستان فارغ‌التحصیل شد و وارد دانشگاه میشیگان شد. جایی که او یکسال به تحصیل پزشکی پرداخت و بعد از آن به دانشکده پزشکی دانشگاه جانز هاپکینز رفت. او تخصص داخلی خود را در بیمارستان بنت بریگ‌هام در بوستون گذراند.
انکولوژی چیست؟
سرطان‌شناسی یا انکولوژی شاخه ای از رشته ی پزشکی است که در مورد سرطان ها و تومورها مطالعه می‌کند. پزشک متخصص در این رشته را  انکولوژیست یا سرطان‌ شناس می‌نامند.
شما می توانید کتاب هاریسون در یک نگاه انکولوژی 2015 را به صورت اینترنتی از پارسا نشر خریداری کنید.
تفسير ABG
11٬040 ‎تومان
13٬800 ‎تومان -20%
موجود
کتاب تفسیرABG
نوشته دکتر اکبرزاده پاشا
آناليز گازهای خون شريانی (ABG) در موارد اورژانس، ICU ، NICU جهت تشخيص اختلالات تبادل گاز در ريه ها و اختلالات اسيد-باز مورد استفاده قرار مي گيرد. به علاوه از ABG در جهت بررسی كفايت درمان در موارد فوق استفاده می كنند. در این کتاب ابتدا به بررسی اصول و مبانی تبادل گاز در ریه ها و فیزیولوژی تعادل اسید- باز پرداخته ایم و سپس مقادیر طبیعی پارامترهای ABG را مورد بحث قرار داده ایم. در ادامه، روش بالینی تفسیر ABG را با زبانی ساده و با استفاده از فلوچارت های ویژه بیان کرده ایم. سپس دستورالعمل های ساده تفسیر بالینی ABG با بررسی نمونه های کلینکی متعدد مورد بحث قرار گرفته است. در پایان تفسیر قدم به قدم ABG در هر مورد خاص امده است.
سالمندی و پرفشاری خون
15٬920 ‎تومان
19٬900 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب سالمندي و پرفشاري خون
نوشته دکتر سمیه شریفی، دکتر مهین معینی، دکتر مصطفی شوکتی احمدآباد
کتاب سالمندی و پرفشاری خون با هدف بالا بردن سطح آگاهی دانشجویان علوم پزشکی در زمینه پرفشاری خون در سالمندان نوشته شده است. منابعی که در این کتاب استفاده شده است از جدیدترین و معتبر ترین منابع مربوط به پرفشاری خون در سالمندان است. کتاب سالمندی و پرفشاری خون توسط انتشارات جامعه نگر منتشر شده است.
سرفصل های کتاب پرفشاری خون در سالمندان:

فصل اول: سالمندی و تئوری‌های مربوط به فرآیند سالمندی
فصل دوم: تئوری های سالمندی
فصل سوم: سیستم قلب و عروق و تغییرات آن در سالمندان
فصل چهارم: اداره مددجویان و سالمندان مبتلا به پرفشاری خون

 خرید اینترنتی کتاب سالمندی و پرفشاری خون
پرستاری داخلی جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 7 (خون)
32٬000 ‎تومان
40٬000 ‎تومان -20%
موجود
پرستاری داخلی جراحی برونر - سودارث / 2018 جلد هفتم
جلد هفتم کتاب پرستاری داخلی جراحی برونر سودارث 2018 در مورد مفاهیم خون و خونشناسی است که توسط جانیک ال هینکل نوشته شده است. این جلد از کتاب پرستاری داخلی جراحی برونر - سودارث / 2018 جلد هفتم توسط دکتر سیده فاطمه جلالی نیا ترجمه شده است. کتاب پرستاری داخلی برونر سودارث توسط انتشارات اندیشه رفیع منتشر شده است.
خرید کتاب پرستاری داخلی جراحی
طب داخلی هاریسون 2018 (بیماری های هماتولوژی) - اندیشه رفیع
80٬000 ‎تومان
100٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب اصول طب داخلی هاریسون 2018
بیماری های هماتولوژی نوشته دن لونگو، دنیس کاسپر، لاری جمسون ، آنتونی فاوسی و ترجمه دکتر مهتاب مهری کاکاوند ، دکتر فاطمه جعفری و دکتر مریم سلیمانی شکوه می باشد که توسط انتشارات اندیشه رفیع به چاپ رسیده است.
مجموعه کتاب های طب داخلی هاریسون 2018 یکی از معتبر ترین و معروف ترین مراجع طب داخلی در سراسر دنیاست؛ در این نسخه از کتاب به بیماری های خون پرداخته و کامل برای شما علاقمند عزیز توضیحات لازم را داده است تا بتوانید نهایت استفاده از اطلاعات کتاب را بکنید.
برخی از سرفصل های کتاب :
اطلس هماتولوژی و آنالیز اسمیر خون محیطی
آنمی و پل سیتمی
اختلالات گرانولوسیت ها و منوسیت ها
خونریزی و ترومبوز
بزرگی غدد لنفاوی و طحال
همچنین می توانید به صورت اینترنتی این کتاب را از پارسانشر خریداری کرده و درب منزل تحویل بگیرید.
طب داخلی هاریسون 2018 (بیماری های انکولوژی) - اندیشه رفیع
96٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب طب داخلی هاریسون 2018 (بیماری های انکولوژی)
نوشته دن لونگو، دنیس کاسپر، لاری جمسون و آنتونی فاوسی و ترجمه دکتر نیلوفر جوهری و دکتر مریم سلیمانی شکوه که توسط انتشارات اندیشه رفیع به چاپ رسید.
بیماری های انکولوژی از مجموعه طب داخلی هاریسون 2018 است که شهرت جهانی دارد و منبع و مرجعی بسی معتبر در بخش طب داخلی می باشد.
برخی سرفصل های کتاب :
قسمت1-اختلالات نئوپلاستیک
فصل65:نحوه ی برخورد با بیماران مبتلا به سرطان
فصل66:پیشگیری و تشخیص زودرس سرطان
فصل67:ژنتیک سرطان
فصل68:بیولوژی سلولی سرطان
فصل69:اصول درمان سرطان
فصل70:عفونت ها در بیماران سرطانی
فصل71:فوریت های انکولوژی
همچنین شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب طب داخلی هاریسون 2018 (بیماری های انکولوژی) نوشته دن لونگو و ترجمه دکتر جوهری را از پارسانشر خریداری کنید.
اطلس خون شناسی
71٬200 ‎تومان
89٬000 ‎تومان -20%
موجود
اطلس خون شناسی
کتاب اطلس خون شناسی همراه با تکنیک های تهیه و ارزیابی گسترش های خون می باشد. در کنار آن سی دی رایگان که در آن آموزش گام به گام مورفولوژی از مبتدی تا پیشرفته موجود می باشد عرضه می شود. کتاب اطلس خون شناسی با مقدمه و تحت نظارت دکترمحمد پدرام فوق تخصص همانواویی و آنکولونی کودکان رئیس مرکز تحقیقات اسلامی و هموگلوبینویای اهواز نوشته شده است. این کتاب توسط دکتر نجم الدین ساکی و دکتر کاوه جاسبه نوشته شده است. کتاب اطلس خون شناسی در انتشارات خسروی منتشر شده است. این کتاب دارای آموزش مرحله ای و گام به گام می باشد که تمامی مفاهیم و اجزای تشکیل دهنده خون را به شما آموزش می دهد. 
کتاب خون شناسی به همراه سی دی
بیماری های خون نلسون 2020
96٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -20%
موجود
بیماری های خون نلسون 2020
کتابی که مشاهده می کنید ترجمه شده ی بخش هایی از کتاب "Nelson textbook of pediatrics" ویراست 2020 می باشد. کتاب نلسون دارای جدید ترین نکته های رشته بیماری های کودکان و جزو یکی از منبع های اصلی آموزش این رشته در سراسر دنیا به حساب می آید. در ترجمه کتاب سعی شده است مطالب به صورت شیوا و روان ارائه گردد. این کتاب در سال 1399 منتشر گشته است و دارای قطع وزیری و جلد شومیزمی باشد.
Guideline خون و انکولوژی
156٬000 ‎تومان
195٬000 ‎تومان -20%
موجود
Guideline خون و انکولوژی
کتاب Guideline خون و انکولوژی نوشته دکتر کامران احمدی می باشد. صفحه بندی زیبا به همراه تصاویر رنگی که سبب ارتقاء سطح آموزشی می شود و همچنین موجب می شود که فرد از درس خواندن لذت ببرد ، چرا که هیچ مطلبی را صرفا حفظ نمی کند و با مشاهده تصاویر و سپس بررسی سوالات مختلف کاملا مطالب درسی را درک می نماید. Guideline خون و انکولوژی توسط انتشارات فرهنگ فردا منتشر شده است.
خرید کتاب Guideline خون و انکولوژی
آزمون های تمرينی خون و انکولوژی
140٬000 ‎تومان
175٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمون های تمرينی خون و انکولوژی
سطر به سطر میکروطبقه بندی شده خون و انکولوژی
کتاب سطر به سطر میکروطبقه بندی شده خون و انکولوژی نوشته دکتر کامران احمدی می باشد. در این کتاب آزمون های تمرينی خون و انکولوژی و تمام سوالات شناسنامه‏ دار وجود دارند، یعنی سولات پرانترنی، دستیاری، ارتقاء بورد را دارا است. این کتاب توسط انتشارات فرهنگ فردا منتشر شده است. کتاب آزمون های تمرينی خون و انکولوژی فقط برای داوطلبین امتحانات پرانترنی و دستیاری نیست؛ بلکه دانشجویان پزشکی در دوران استاژری و اینترنی نیز می ‏توانند با مطالعه این مجموعه، پایه درسی خود را قوی کنند.
طب داخلی هاریسون (هماتولوژی) 2018
68٬000 ‎تومان
85٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب طب داخلی هاریسون (هماتولوژی) 2018
نوشته لاری جیسون، آنتونی فوسی، دنیس کاسپر، استفان هوسر، دن لونگو، جوزف لوسکالزو و ترجمه دکتر سیامک ملکی
کتاب هماتولوژی در خرداد 1399 در 550 نسخه به اولین نوبت چاپ خود رسید.
مجموعه کتاب هاریسون مجموعه بسیار ارزنده و کامل است که تمام مباحث بیماری های داخلی را پوشش داده است.در این جلد کتاب به هماتولوژی یا همان خون شناسی پرداخته شده است که تمام مباحث خون شناسی از تشخیص تا درمان بیماری های مرتبط را دربرگرفته است.
برخی از سرفصل های کتاب :
بخش اول: تغییرات خونی
فصل58: تفسیر گستره خون محیطی
فصل59: کم خونی و پلی سیتمی
فصل60: اختلالات گرانولوسیت ها و منوسیت ها
بخش دوم: اختلالات خونساز
فصل92: سلول های بنیادی خونساز
فصل93: کم خونی فقر آهن و سایر موارد کم خونی
فصل94: اختلالات هموگلوبین
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب طب داخلی هاریسون (هماتولوژی) 2018 نوشته لاری جیمسون با ترجمه دکتر ملکی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 7 (خون شناسی)
39٬920 ‎تومان
49٬900 ‎تومان -20%
ناموجود
جلد هفتم کتاب برونر و سودارث پرستاری داخلی و جراحی (خون شناسی)
کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 7 توسط جانیس ال هینکل نوشته شده است. این کتاب بر اساس نسخه 2018 ترجمه شده است. جلد هفتم کتاب برونر و سودارث پرستاری داخلی و جراحی (خون شناسی) توسط انتشارات جامعه نگر منتشر شده است. این کتاب یکی از بزرگترین مرجع های دانشجویان پزشکی و پرستاری می باشد. مباحث مربوط به مراقبت های پرستاری، هشدارهای ژنتیکی، بخش های ایمونولوژی، خون و متابولیک و اندوکرین در کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 7 (خون شناسی) مورد تدریس واقع است.
جلد هفتم پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018
دستنامه طب داخلی هاریسون 2020
232٬000 ‎تومان
290٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب دستنامه طب داخلی هاریسون 2020
نوشته دکتر دنیس ال.کاسپر، دکتر آنتونی اس.فوسی، دکتر استفان ال. هوسر، دکتر دن لونگو، دکتر لری جیمسون، دکتر جوزف لوسکالزو
این کتاب در شهریور 1399 در 1650 نسخه توسط انتشارات کتاب ارجمند به اولین نوبت چاپ خود رسید.
این کتاب جدید ترین نسخه از کتاب های هاریسون می باشد که به مباحث بیماری های داخلی از جمله قلب ، تنگی نفس ، فوریت های پزشکی و .... پرداخته است.
برخی از سرفصل های کتاب :
بخش 1 : مراقبت از بیماران بستری
الکترولیت ها
اختلالات اسید و باز
تصویربرداری تشخیصی در طب داخلی و ...
بخش 2 : فوریت های طبی
کلاپس قلبی-عروقی و مرگ ناگهانی
شوک و ...
بخش 3 :
کاهش وزن ناخواسته
تپش قلب
تنگی نفس
سیانوز و ...
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب دستنامه طب داخلی هاریسون 2020 نوشته دکتر دنیس کاسپر و ترجمه دکتر پریشاد قوام را از پارسانشر خریداری کنید.