چارلز برونیکاردی

بیوشیمی برای کنکور 1
78٬400 ‎تومان
98٬000 ‎تومان -20%
موجود
بیوشیمی برای کنکور 1
اولین جلد از سری کتاب های برای کنکور، کتاب بیوشیمی برای کنکور می باشد. کتاب بیوشیمی برای کنکور 1 مناسب برای جمع بندی درس بیوشیمی و مباحث آن می باشد که سعی شده تمامی مفاهیم آن آورده شود. کتاب بیوشیمی برای کنکور نوشته محمدرضا ناظم، جواد زوار رضا، مسعود صالحی پور، ناصر نژادی و سید رضا موسوی آن را می باشد. کتاب بیوشیمی برای کنکور 1 توسط انتشارات خسروی نشر شده است.
خرید اینترنتی کتاب بیوشیمی برای کنکور 1 از پارسا نشر
اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد سوم
110٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد سوم
نه تنها جراحی علمی است که مدام در حال تغییر است بلکه جهانی که جراحان در آن زندگی می کنند نیز همواره درحال تغییرات بنیادی است. این کتاب اصول جراحی شوارتز 2019 آمده و علم جراحی را به همراه جدیدترین روش ها آموزش داده است. این کتاب بسیار مفید ، با ایجاد طبقه بندی داده ها و تحلیل دقیق آنها در کنار پیشرفت چشمگیر علم انفورماتیک سبب تسهیل پزشکی و جراحی مبتنی بر شواهد شده است و سالانه تجدید چاپ می شود تا بروز ترین و کامل ترین اطلاعات را در اختیار خواننده بگذارد. سیر کتاب بازتابی از ویراستار های اصلی آن دکتر چارلز برونیکاردی است که توانست علاوه بر تغییرات، دور نمای جراحی را نیز به تصویر بکشند.
اصول جراحی شوارتز 3
چارلز برونیکاردی که سرپرست مولفین این کتاب است در سال های اخیر توانسته با استفاده از تجربیات پزشکان و متخصصان جراحی در سراسر دنیا این کتاب را به عنوان مرجع اصلی برای تمامی رزیدنت ها و دانشجویان مقاطع تخصصی در جراحی معرفی نماید.
اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد اول
95٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد اول
این کتاب بسیار مفید ، با ایجاد طبقه بندی داده ها و تحلیل دقیق آنها در کنار پیشرفت چشمگیر علم انفورماتیک سبب تسهیل پزشکی و جراحی مبتنی بر شواهد شده است و سالانه تجدید چاپ می شود تا بروز ترین و کامل ترین اطلاعات را در اختیار خواننده بگذارد. این کتاب توانسته است بازتابی دور نمای جراحی را نیز به تصویر بکشند. جراحی علمی است که مدام در حال تغییر است بلکه جهانی که جراحان در آن زندگی میکنند نیز همواره درحال تغییرات بنیادی است. این کتاب جلد اول مجموعه اصول جراحی شوارتز 2019 می باشد.
اصول جراحی شوارتز 1 
اصول جراحی شوارتز 2019 جلد ششم
275٬000 ‎تومان
ناموجود
خرید اینترنتی کتاب اصول جراحی شوارتز 2019 جلد ششم از پارسا نشر
جلد ششم اصول جراحی شوارتز 2019 نوشته چالز برونیکاردی و ترجمه پروفسور محمد رضا کلانتر معتمدی شامل فصول 43 تا 54 از کتاب اصول جراحی شوارتز می باشد : (جراحی ارتوپدی ، جراحی پلاستیک و ترمیمی ، بیهوشی در بیماران جراحی ، ملاحظات جراحی در سالمندان ، اصول اخلاقی مراقبت تسکین بخش و مراقبت از بیمار در انتهای زندگی ، جراحی جهانی ، بهینه سازی مراقبت حول عمل ، ارزیابی و استفاده از شواهد در اعمال جراحی ، جراحی سرپایی ، مهارت ها و شبیه سازی ، آموزش مبتنی بر وب و پیامد های رسانه های اجتماعی ).