بیوشیمی

بیوشیمی بالینی و تشخیص مولکولی تیتز 2015 (جلد دوم)
76٬000 ‎تومان
95٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب بیوشیمی بالینی و تشخیص مولکولی تیتز 2015 (جلد دوم)

 کتاب بیوشیمی بالینی و تشخیص مولکولی تیتز 2015 (جلد دوم)  توسط  دکتر جواد محمدنژاد، دکتر على مطاع، دکتر معصومه رجبی بذل، اصغر نرمانی و دکتر فاطمه جوانی ترجمه شده است. این ترجمه تحت نظارته دکتر محمد رخشان انجام شده است. کتاب بیوشیمی بالینی و تشخیص مولکولی تیتز 2015 (جلد دوم) ادامه جلد اول این کتاب می باشد. شما می توانید به کمک مجموعه بیوشیمی بالینی و تشخیص مولکولی تیتز درس بیوشیمی را به طور کامل فرا بگیرید.
کتاب بیوشیمی بالینی وتشخيص مولکولی کارل ای بورتیس
بیوشیمی مصور هارپر
24٬000 ‎تومان
30٬000 ‎تومان -20%
موجود
بیوشیمی مصور هارپر
نوشته ویکتور رادول
ترجمه محمدرضا ناظم
در کتاب بیوشیمی مصور هارپر سعی شده که مفاهیم بیوشیمی را به زبان ساده و قابل تفهیم به شما توضیح بدهد تا شما بتوانید مفاهیم این کتاب را به راحتی بفهمید. این کتاب تحت نظارت دکتر جواد محمدنژاد و دکتر سالار بختیاری نوشته شده که کار ترجمه ی آن با محمد رضا ناظم است. این کتاب بیوشیمی مصور هارپر مناسب برای آزمون های جامع علوم پایه پزشکی و... مناسب می باشد که با خواندن و فهمیدن آن نیازی به کتاب های دیگر نخواهید داشت.
برخی از سرفصل های کتاب :

ساختار و عملکرد های پروتئین ها و آنزیم ها
آنزیم ها: کینتیک ها ، تنظیم و نقش فلزات واسطه
بیوانرژتیک
متابولیسم کربوهیدرات ها
متابولیسم لیپیدها

همچنین میتوانید کتاب بیوشیمی مصور هارپر را به صورت اینترنتی از سایت پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
بیوشیمی پزشکی اصول و کاربرد ها متابولیسم و بیوشیمی اختصاصی جلد 2
148٬000 ‎تومان
185٬000 ‎تومان -20%
موجود
بیوشیمی پزشکی |اصول و کاربرد ها |متابولیسم و بیوشیمی اختصاصی جلد 2
کتاب بیوشیمی پزشکی، اصول و کاربرد ها، متابولیسم و بیوشیمی اختصاصی جلد دوم، درباره بیوشیمی در پزشکی آموزش می دهد که در این کتاب کاربرد بیوشیمی اختصاصی و متابولیسم است. این کتاب بیوشیمی پزشکی اصول و کاربرد ها متابولیسم دارای موضوع اصلی زیست شیمی پزشکی است. 
کتاب های بیوشیمی پزشکی
کتاب بیوشیمی پزشکی اصول و کاربرد ها متابولیسم و بیوشیمی اختصاصی جلد 2 نوشته دکتر رضا محمدی می باشد که در این کتاب بیوشیمی پزشکی را به صورت اختصاصی و پیشرفته آموزش داده است.
بیوشیمی (ABS)
28٬000 ‎تومان
35٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب بیوشیمی (ABS)
کتابی که پیش رو دارید جلد بیوشیمی از سری کتابهای ABS است که گزیده کتاب بیوشیمی هارپر است. در این مجموعه سعی شده است که در عین خلاصه بودن، هیچ یک از مطالب مهم از قلم نیفتد. همچنین جهت آمادگی بیشتر دانشجویان در انتهای هر فصل تست های آزمون های جامع علوم پایه به صورت تفکیکی آورده شده است. کتاب بیوشیمی (ABS) نوشته داوود رمزی می باشد.
خرید کتاب بیوشیمی (ABS)
این کتاب خلاصه ای است از کتاب بیوشیمی هارپر که در ۱۴ فصل تدوین شده و مباحثی همچون کربوهیدرات ها، لیپیدها و غشا، اسیدهای آمینه و پروتئین ها،آنزیم ها، آب و اکسیداسیون بیولوژیک و … را شامل می شود. در انتهای هر فصل تست های آزمون های جامع علوم پایه به صورت تفکیکی آورده شده است. علاوه بر آن آخرین سوالات آزمونهای جامع علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی نیز آورده شده است.
شما میتوانید به سادگی به صورت اینترنتی کتاب بیوشیمی (ABS) را از سایت پارسا نشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
بیوشیمی مصور هارپر 2018 جلد اول
144٬000 ‎تومان
180٬000 ‎تومان -20%
موجود
بیوشیمی مصور هارپر 2018 جلد اول
نوشته ویکتور رادول
ترجمه جواد محمدنژاد ، سالار بختیاری و پیام محمدی 
کتاب بیوشیمی مصور هارپر 2018 دارای موضوع های ساختار و فعالیت در پروتئین ها و آنزیم ها ،آنزیم های همچون کینتیک، مکانیسم و...، بیوانرژتیک، متابولیسم کربوهیدرات ها ،متابولیسم لیپیدها، بیوشیمی ارتباطات خارج سلولی و داخل سلولی تابولیسم پروتئین ها و اسیدهای آمینه، ساختمان، عملکرد و همانند سازی ماکرومولکول های اطلاعاتی می باشد.
کتاب بیوشیمی مصورهارپر 2018 جلد اول نوشته ویکتور رادول (victor rodwell) است که توسط جواد محمدنژاد، سالار بختیاری و پیام محمدی می باشد که توسط انتشارات رفیع منتشر شده است. این کتاب ترجمه ی ورژن سال 2018 این کتاب می باشد.
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب بیوشیمی مصور هارپر 2018 جلد اول را از سایت پارسا نشر خریداری کنید
همچنین جلد دوم این کتاب هم در سایت پارسانشر موجود می باشد.
بیوشیمی مصور هارپر 2018 جلد دوم
144٬000 ‎تومان
180٬000 ‎تومان -20%
موجود
جلد دوم بیوشیمی مصور هارپر 2018
نوشته ویکتور رادول
ترجمه جواد محمدنژاد ،سالار بختیاری ، معصومه علی پور
بیوشیمی مصور هارپر 2018 دارای مضوعاتی همچون ساختار و عملکرد های پروتئین ها و آنزیم ها، ساختار عملکرد و همانند سازی ماکرومولکول های اطلاعاتی و متابولیسم کربوهیدرات ها می باشد. اصل این کتاب بیوشیمی مصور هارپر نسخه 2018 توسط ویکتور رادول به زبان انگلیسی نوشته شده است که ترجمه جلد دوم  کتاب بیوشیمی مصور هارپر 2018 توسط جواد محمدنژاد، سالار بختیاری و معصومه بختیاری ترجمه شده است. صفحه آرایی آن برعهده محمد بهمنی بوده است. 
شما میتواند کتاب بیوشیمی مصور هارپر 2018 جلد دوم را از سایت پارسا نشر و به صورت اینترنتی خریداری بفرمایید
بیوشیمی مصور هارپر 2018 ترجمه کامل
280٬000 ‎تومان
350٬000 ‎تومان -20%
موجود
بیوشیمی مصور هارپر 2018 ترجمه کامل
نوشته ویکتور رادول
این کتاب نسخه کامل کتاب دو جلدی بیوشیمی مصور هارپر 2018 می باشد که این دو جلد را در یک کتاب قرار داده اند. کتاب بیوشیمی مصور هارپر 2018 دارای ترجمه کامل می باشد که کوچکترین نکته و بخشی از کتاب اصلی حذف نشده است. این کتاب پزشکی را جواد محمدنژاد و سالار بختیاری ترجمه کرده اند. ترجمه آن به زبان ساده می باشد که شما بتوانید مفاهیم و تدریس های آن را راحت بفهمید. علم بیوشیمی ارتباط تنگاتنگی با علم زیست شناسی مولکولی دارد، یعنی ساختار و عملکرد مولکول‌های بیولوژیکی مانند DNA، ماکرومولکول‌ها و پروتئین‌ها در بیوشیمی مورد مطالعه قرار می‌گیرد.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب بیوشیمی مصور هارپر 2018 را در پارسانشر خریداری کنید
بیوشیمی لیپینکات 2022
216٬000 ‎تومان
270٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب بیوشمی مصور لیپینکات 2022 تلفیقی از مطالب پایه و بالینی بیوشیمی را با زبانی ساده و تصاویری گویا ارائه کرده است . مطالعه کتاب بیوشیمی مصور لیپینکات برای فهم راحت و سریع بیوشیمی به دانشجویان رشته پزشکی و پیراپزشکی توصیه می شود.
خرید اینترنتی کتاب بیوشیمی لیپینکات 2022 از پارسا نشر.
اصول بیوشیمی لنینجر 2021 جلد اول
200٬000 ‎تومان
250٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب اصول بیوشیمی لنینجر 2021 یکی از معتبر ترین کتاب های بیوشیمی حال حاضر در جهان می باشد و به عنوان کتاب مرجع در امتحانات مختلف علوم پایه پزشکی ، زیست شناسی و سایر رشته های مربوط به بیوشیمی در مقاطع مختلف تحصیلی توسط وزارت بهداشت و وزارت علوم معرفی می گردد.
خرید اینترنتی کتاب اصول بیوشیمی لنینجر 2021 جلد اول از پارسا نشر
ما طراحان بیوشیمی
112٬000 ‎تومان
140٬000 ‎تومان -20%
موجود
تمامی تست های موجود در این کتاب پس از بررسی آزمون های ارشد و دکترا و با فرمتی کاملا مشابه طراحی شده است و از مشخصات آنها می توان به گردآوری 913 تست ، پاسخنامه بسیار کامل ، شباهت بسیار بالا به سبک سوالات کنکور ، عدم تکرار در سوالات و سطوح مختلف سوالات اشاره نمود.
خرید اینترنتی کتاب ما طراحان بیوشیمی از پارسا نشر
بیوشیمی استرایر 2019 (جلد 1)
224٬000 ‎تومان
280٬000 ‎تومان -20%
موجود
خرید اینترنتی بیوشیمی استرایر 2019 جلد اول از پارسا نشر
امروزه دانش بیوشیمی و بیولوژی مولکولی برای همه رشته های علوم زیستی و پزشکی ضروری است. کتاب بیوشیمی استرایر 2019 ترجمه دکتر جواد محمد نژاد و دکتر سالار بختیاری در همین راستا به رشته تحریر درامده است. این کتاب به خوبی توانسته، مفاهیم بنیادین بیوشیمی و بیولوژی مولکولی را به تصویر بکشد. طوری که هیچ کتاب بیوشیمی دیگری مثل بیوشیمی استرایر نتوانسته است به این میزان بیوشیمی را دقیق و مفهومی توصیف کند.
بیوشیمی استرایر 2019 (جلد 2)
224٬000 ‎تومان
280٬000 ‎تومان -20%
موجود
خرید اینترنتی کتاب بیوشیمی استرایر 2019 جلد دوم از پارسا نشر
امروزه دانش بیوشیمی و بیولوژی مولکولی برای همه رشته های علوم زیستی و پزشکی ضروری است. کتاب بیوشیمی استرایر 2019 ترجمه دکتر جواد محمد نژاد و دکتر سالار بختیاری در همین راستا به رشته تحریر درآمده است . این کتاب به خوبی توانسته ، مفاهیم بنیادین بیوشیمی و بیولوژی مولکولی را به تصویر بکشد. طوری که هیچ کتاب بیوشیمی دیگری مثل بیوشیمی استرایر نتوانسته است به این میزان بیوشیمی را دقیق و مفهومی توصیف کند.
بیوشیمی عمومی ( 2جلدی )
96٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب بیوشیمی عمومی
برای دانشجویان پزشکی
نوشته دکتر پرویز شهبازی و دکترناصر ملک نیا
کتاب بیوشیمی عمومی، کتابی 2 جلدیست که در مورد مبانی و مفاهیم زیست پزشکی، موادغذایی و طریقه جذب آنها و مطالب مرتبط صحبت به میان آورده است که این کتاب را تبدیل به کتابی مرجع و بسیار معتبر ساخته است.
برخی سرفصل های جلد یک :
بیوملکول و روش های بیوشیمی
صفات اصلی جانداران
آب و نقش زیستی آن
قند ها یا کربوهیدرات ها
لیپید ها
برخی سرفصل های جلد دوم :
بیوشیمی مواد غذایی و تغذیه انسانی
آب و عناصر معدنی
ویتامین ها
بیوشیمی گوارش و جذب
بیوانرژتیک و اکسیداسیون بیولوژیک
کلیاتی درباره راههای متابولیسمی واسطه ای
همچنین شما میتوانید کتاب بیوشیمی عمومی ( 2جلدی ) نوشته دکتر پرویز شهبازی را از پارسانشر خریداری کنید
اصول شیمی بالینی تیتز جلد 2
104٬000 ‎تومان
130٬000 ‎تومان -20%
موجود
اصول شیمی بالینی تیتز جلد 2
کتاب های شیمی بالینی تیتز به دلیل وجود درسنامه بسیار عالی   در دانشگاه های ایران و جهان مورد تدریس است. کتاب اصول شیمی بالینی تیتز جلد 2 توسط انتشارات کتاب ارجمند منتشر شده است. این کتاب نوشته ی نادر ریفای، آندراریتا هوروث و کارل ویتور می باشد که ترجمه آن را هوشنگ امیررسولی، زیبا مجیدی، مهشید نیک‌پور، سیدمحمدعلی اسدی انجام داده اند. کتاب اصول شیمی بالینی تیتز جلد اول از این سری کتاب می باشد.
خرید کتاب اصول شیمی بالینی تیتز
اصول شیمی بالینی تیتز جلد 1
136٬000 ‎تومان
170٬000 ‎تومان -20%
موجود
اصول شیمی بالینی تیتز جلد 1
کتاب اصول شیمی بالینی تیتز جلد 1 نوشته نادر ریفای، آندراریتا هوروث و کارل ویتور می باشد که ترجمه کتاب اصول شیمی بالینی تیتز جلد 1 را هوشنگ امیررسولی، زیبا مجیدی، مهشید نیک‌پور، سیدمحمدعلی اسدی انجام داده اند. کتاب اصول شیمی بالینی تیتز در واقع جلد اول از این سری کتاب است. کتاب های شیمی بالینی تیتز به دلیل درس نامه ای که دارد مورد تدریس در دانشگاه های ایران و جهان قرار گرفته است. کتاب اصول شیمی بالینی تیتز جلد 1 توسط انتشارات کتاب ارجمند منتشر شده است. 
خرید کتاب اصول شیمی بالینی تیتز جلد 1
کتاب جامع بيوشيمی
96٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب جامع بيوشيمی معصومیان انتشارات دکتر خلیلی
کتاب جامع بيوشيمی نوشته سید محسن معصومیان حسینی، فرزانه سلمانی بابانظر و سید تکتم معصومیان حسینی می باشد. بیوشیمی دانشی است که به بررسی مولکول‌های موجود در سلول‌ها و مایعات بدن می‌پردازد. ارتباط این علم با علوم دیگر مثل فیزیولوژی، ژنتیک، تغذیه، ایمونولوژی به حدی زیاد است که از بیوشیمی به‌عنوان مادر علوم پزشکی یاد می‌شود.
خرید اینترنتی کتاب جامع بيوشيمی از پارسا نشر
سواﻻت ارشد و دکتری بیوشیمی
54٬400 ‎تومان
68٬000 ‎تومان -20%
موجود
سواﻻت ارشد و دکتری بیوشیمی کتابخانه فرهنگ
مجموعه سواﻻت کنکور کارشناسی ارشد و دکترا بیوشیمی نوشته گروه مولفین می باشد. اگر شما به سوالات آزمون های دکتری و کارشناسی سال های قبلی را نیاز دارید تا بتوانید با نحوه سوالات و محیط آن آشنا شوید؛  کتاب سواﻻت ارشد و دکتری بیوشیمی می تواند نیاز شما را بر طرف نماید. کتاب سواﻻت ارشد و دکتری بیوشیمی دارای سوالات آزمون های کنکور دکتری و کارشناسی ارشد بین سال های 83-84 تا 96-97 می باشد.
خرید مجموعه  سواﻻت ارشد و دکترا بیوشیمی 
مروری بر بیوشیمی
64٬000 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -20%
موجود
مروری بر بیوشیمی
کتاب مروری بر بیوشیمی نوشته امیره نجات شکوهی می باشد. این کتاب به صورت یک کتاب مرور مانند می باشد که در آن مهم ترین و اصلی ترین نکات درس بیوشیمی به صورت خلاصه آورده شده است. کتاب مروری بر بیوشیمی می تواند قبل از کنکور و همنگام جمع بندی درس بیوشیمی برای شما بسیار کاربردی شود. کتاب مروری بر بیوشیمی توسط انتشارات 59 (انتشارات روشن پژوه) منتشر شده می باشد. کتاب مروری بر بیوشیمی دارای قطع پالتویی می باشد.
خرید کتاب کنکوری
بیوشیمی برای کنکور 1
43٬200 ‎تومان
54٬000 ‎تومان -20%
موجود
بیوشیمی برای کنکور 1
اولین جلد از سری کتاب های برای کنکور، کتاب بیوشیمی برای کنکور می باشد. کتاب بیوشیمی برای کنکور 1 مناسب برای جمع بندی درس بیوشیمی و مباحث آن می باشد که سعی شده تمامی مفاهیم آن آورده شود. کتاب بیوشیمی برای کنکور نوشته محمدرضا ناظم، جواد زوار رضا، مسعود صالحی پور، ناصر نژادی و سید رضا موسوی آن را می باشد. کتاب بیوشیمی برای کنکور 1 توسط انتشارات خسروی نشر شده است.
حرید مجموعه کتاب برای کنکور
ميانبر الگوريتم بيوشيمی
96٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -20%
موجود
ميانبر الگوريتم بيوشيمی
کتاب ميانبرالگوريتم بيوشيمی نوشته علی شریعتی ، آرمین ناظمی زاده می باشد.
این کتاب مناسب برای رشته های : بیوشیمی، ایمنی‌شناسی، علوم تغذیه، ژنتیک، خون‌شناسی، باکتری‌شناسی، ویروس‌شناسی،فیزیولوژی، سم‌شناسی، نانوتکنولوژی، بیوتکنولوژی،علوم آزمایشگاهی، علوم پایه پزشکی، دندان‌پزشکی، داروسازی، بیوتکنولوژی دارویی، نانوفناوری دارویی، داروسازی هسته‌ای، ... می باشد.
این کتاب دارای سر فصل های زیر می باشد : 

فصل اول: آب و pH
فصل دوم: اسید آمینه
فصل سوم: پروتئین‌ها
فصل چهارم: آنزیم
فصل پنجم: کربوهیدرات‌ها
فصل ششم: لیپیدها
فصل هفتم: غشاء بیولوژیک
فصل هشتم: نوکلئوتیدها و اسیدهای نوکلئیک
فصل نهم: ویتامین‌ها
فصل دهم: مقدمه‌ای بر متابولیسم و فسفریلاسیون اکسیداتیو
فصل یازدهم: متابولیسم کربوهیدرات‌ها
فصل دوازدهم: متابولیسم لیپیدها
فصل سیزدهم: متابولیسم اسیدهای آمینه
فصل چهاردهم: متابولیسم هِم
فصل پانزدهم: متابولیسم نوکلئوتیدها
فصل شانزدهم: هورمون‌ها 

خرید کتاب ميانبر الگوريتم بيوشيمی
بیوشیمی پزشکی اصول و کاربرد ها ساختمان و فعالیت جلد 1
108٬000 ‎تومان
135٬000 ‎تومان -20%
موجود
بیوشیمی پزشکی اصول و کاربرد ها، ساختمان و فعالیت جلد 1
کتاب بیوشیمی پزشکی اصول و کاربرد ها، ساختمان و فعالیت، جلد اول دارای مفاهیم ساختمان و فعالیت سلول های زیستی می باشد که درباره ی ساختمان انواع سلول ها، نحوه فعالیت و واکنش های داخل آن به شما آموزش می دهد و مناسب برای دانشجویان پزشکی می باشد.
خرید بهترین کتاب های پزشکی به همراه مشاوره رایگان
کتاب بیوشیمی پزشکی اصول و کاربرد ها، ساختمان و فعالیت جلد یک نوشته دکتر رضا محمدی می باشد که توسط انتشارات آییژ چاپ شده و دارای مفهوم و موضوع زیست شیمی پزشکی است. 
بیوشیمی دولین جلد 1
200٬000 ‎تومان
250٬000 ‎تومان -20%
موجود
بیوشیمی دولین  جلد 1
کتاب بیوشیمی دولین جلد 1، جلد اول کتاب دو جلدی بیوشیمی دولین همراه با ارتباط بالینی می باشد که درآن تمامی مفاهیم بیوشیمی به شکل کامل آموزش داده شده است. کتاب بیوشیمی دولین مناسب برای دانشجویان پزشکی است.
کتاب بیوشیمی دولین 
بیوشیمی دولین همراه با ارتباط بالینی جلد 1، نوشته توماس ام دولین می باشد که توسط دکتر رضا محمدی ترجمه شده است. این کتاب را انتشارت آییژ منتشر کرده است.
خرید اینترنتی کتاب بیوشیمی دولین  جلد 1 ویرایش هفتم از پارسا نشر
بیوشیمی دولین جلد 2
120٬000 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -20%
موجود
بیوشیمی دولین جلد 2
کتاب بیوشیمی دولین همراه با ارتباط بالینی جلد 2، ادامه جلد اول این کتاب می باشد. بیوشیمی دارای مفاهیم بسیار کاربردی و مفهومی است که شما می توانید آن ها را به کمک این کتاب به صورت کامل و کاربردی فرا بگیرید. در کتاب بیوشیمی دولین همراه با ارتباط بالینی، تمامی مطالب بیوشیمی مورد نیاز شما دانشجویان، آورده شده است.
خرید اینترنتی جلد دوم کتاب بیوشیمی دولین از پارسا نشر
کتاب بیوشیمی دولین همراه با ارتباط بالینی جلد 2، نوشته توماس ام دولین می باشد که ترجمه آن را دکتر رضا محمدی انجام داده است و توسط انتشارات آییژ نشر شده است. 
بیوشیمی پزشکی جلد دوم
76٬000 ‎تومان
95٬000 ‎تومان -20%
موجود
بیوشیمی پزشکی جلد دوم
کتاب بیوشیمی پزشکی جلد دوم در واقع ادامه کتاب بیوشیمی پزشکی جلد اول می باشد. این کتاب دارای مفاهیم پایه ای در مورد زیست شیمی پزشکی می باشد که مناسب برای دانشجویان پزشکی است.
خرید کتاب بیوشیمی پزشکی جلد دوم
کتاب بیوشیمی پزشکی جلد دوم نوشته دکتر مهین زهرایی، دکتر بیژن فرزامی، دکتر محمود دوستی، دکتر اسماعیل علمی آخونی، دکتر پروین پاسالار دکتر شهناز خاقانی، دکتر محمد انصاری ، دکتر فرزاد اسدی ، دکتر تقی گل محمدی، دکتر ابوالفضل گلستانی، دکتر فرانک کازرونی، دکتر نسرین دشتی، فاطمه ژیلا ماژین، صدیقه سلیمانی، صفورا ورداسبی، شهرناز آرپایرزین می باشد.
بیوشیمی پزشکی جلد اول
60٬000 ‎تومان
75٬000 ‎تومان -20%
موجود
بیوشیمی پزشکی جلد اول
کتاب بیوشیمی پزشکی جلد اول یک مجموعه دو جلدیست که در آن به مفاهیم زیست شیمی، در پزشکی پرداخته است.
این کتاب مناسب برای دانشجویان رشته پزشکی است که دانشجویان می توانند با خواندن این کتاب مبحث بیوشیمی را بطور کامل فرا گیرند.
کتاب بیوشیمی پزشکی
این کتاب از دکتر مهین زهرایی، دکتر بیژن فرزامی، دکتر محمود دوستی، دکتر اسماعیل علمی آخونی، دکتر پروین پاسالار، دکتر شهناز خاقانی، دکتر محمد انصاری ، دکتر فرزاد اسدی، دکتر تقی گل محمدی، دکتر ابوالفضل گلستانی، دکتر فرانک کازرونی، دکتر نسرین دشتی، فاطمه ژیلا ماژین، صدیقه سلیمانی، صفورا ورداسبی، شهرناز آرپابرزین می باشد.
بیوشیمی برای پرستار
46٬400 ‎تومان
58٬000 ‎تومان -20%
موجود
بیوشیمی برای پرستار
کتاب بیوشیمی برای پرستار، مناسب برای دانشجویان رشته پرستاری می باشد.این کتاب دارای درسنامه بسیار جامعیست که جوابگوی تمامی سوالات شما پرستاران عزیزاست. 
کتاب بیوشیمی برای پرستار 
کتاب بیوشیمی برای پرستار نوشته دکتر مرتضی زمانی و دکتر عبدالوهاب احسانی می باشد. انتشارات چهر این کتاب را نشر داده است که دارای نوبت چاپ بیست و سوم سال 1395 می باشد. 
بیوشیمی پرستاری و مامایی
56٬000 ‎تومان
70٬000 ‎تومان -20%
موجود
بیوشیمی پرستاری و ماماییاین کتاب بیوشیمی مناسب برای رشته های پرستاری و مامایی می باشد که دانشجویان این دو رشته می توانند با خواندن این کتاب نمرات خوبی را کسب نمایند. این کتاب دارای آموزش های آسان می باشد که با خواندن آن کلیه مفاهیم بیوشیمی را به طور کامل یاد خواهید گرفت. جلد دوم کتاب بیوشیمی پرستاری و ماماییکتاب بیوشیمی پرستاری و مامائی نوشته رضا محمدی می باشد. این کتاب توسط انتشارات آییژ منتشر شده است. کتاب بیوشیمی پرستاری و مامایی دارای نوبت چاپ ششم سال 1397 می باشد. کتاب بیوشیمی برای پرستار دارای موضوع زیست شیمی می باشد.خرید کتاب بیوشیمی پرستاری و مامایی 
بیوشیمی برای پرستار
48٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -20%
موجود
بیوشیمی برای پرستار
درس بیوشیمی یکی از مهم ترین دروس رشته پرستاری می باشد که می تواند تاثیر به سزایی در معدل و رتبه کنکور شما داشته باشد، برای همین بسیار مهم است که این درس را به طور مفهومی و کامل آمورش ببینید. برای یادگیری درس بیوشیمی در پرستاری کافی است که شما کتاب بیوشیمی برای پرستار را برای خواندن خود انتخاب کرده و آن را بخوانید.
خرید کتاب بیوشیمی برای پرستار
کتاب بیوشیمی برای پرستار نوشته دکتر سعیده حسینی می باشد. ناشر کتاب بیوشیمی برای پرستار انتشارات اندیشه رفیع می باشد. کتاب بیوشیمی برای پرستار دارای نوبت چاپ سوم سال 1397 است. موضوع اصلی کتاب بیوشیمی برای پرستار زیست شیمی پزشکی می باشد.