شرایط و ضوابط استفاده

شرایط و ضوابط استفاده

Conditions.jpg

قوانین سایت

1- تمامی کتب ارائه شده توسط نشر کتاب پارسا پس از انجام مراتب سفارش و اتمام مراحل پرداخت پیگیری می‌شوند.

2- کلیه کتاب ها بصورت نو عرضه میشوند و پارسا نشر کتاب دست دوم توزیع نمی‌کند.

3- تمامی سفارشات از فردای روز ثبت سفارش، اقدام به ارسال می‌گردد و ظرف مدت 1 تا 2 روز کاری تهیه و سپس بسته به نحوه ارسال انتخاب شده از سوی مشتری، فرستاده می‌شود.

4- خدمات پس از فروش درج شده روی محصولات (لوح فشرده، کتاب و...) بر عهده تولید کننده محصول است و نشر کتاب پارسا هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

5- مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده آن اداره است زیرا کلیه بسته های پستی بیمه هستند و پس از آن پارسا نشر می‌تواند کد رهگیری پست را در اختیار مشتریان قرار دهد.

6- نشر کتاب پارسا قیمت کتاب ها را برحسب نرخ اعلام شده توسط ناشر (قیمت پشت جلد) بروزرسانی می کند و در صورت کاهش یا افزایش قیمت مراتب متعاقبا به مشتری اعلام می گردد.

7- در صورت تمام شدن کتاب سفارش داده شده و یا غیرقابل تهیه بودن آن برای پارسا نشر، جریمه ای مشمول سفارش نمی‌شود و وجه عینا به حساب مشتری برمی‌گردد و مشتری می‌تواند آن را به حساب بانکی خود مسترد نماید.

8- اطلاعات مشتریان ( آدرس، شماره تلفن و...) صرفا در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر پارسا نشر است و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت.

9- کد پستی باید دقیق و کامل درج گردد و در صورت اشتباه بودن مسئولیت آن بر عهده مشتری است و ارسال دوباره شامل پرداخت مجدد هزینه ارسال می باشد.

10- ارسال با پیک مخصوص شهر اصفهان فقط مخصوص شهر اصفهان می‌باشد و شامل شهرستان های اطراف اصفهان از جمله سپاهان شهر، فولاد شهر، نایین، خمینی شهر و ... نمی‌باشد. لطفا هنگام سفارش در انتخاب حامل خود دقت نمایید.