تربیت بدنی

نظريه و روش شناسی تمرين (علم تمرين)
43٬200 ‎تومان
48٬000 ‎تومان -10%
ناموجود
نظريه و روش شناسی تمرين (علم تمرين)
این کتاب(علم تمرین) برای دانشجویان رشته تربیت‌بدنی در مقطع کارشناسی ارشد به عنوان منبع اصلی درس «علم تمرین» به ارزش 2 واحد ترجمه و ارائه شده است. امید بر این است که علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند گردند.
ماساژ درمانی
36٬000 ‎تومان
40٬000 ‎تومان -10%
ناموجود
ماساژ درمانی
کتاب ماساژ درمانی نوشته مهدی شیری می باشد. ماساژ درمانی عبارت است از دست ورزی بر روی بافت های نرم بدن. این درمان به رهایی از استرس و فشار عضلانی و درد ناشی از صدمات و سرعت دادن به بهبود ناراحتی های حاد و مزمن كمك می كند. کتاب ماساژ درمانی توسط انتشارات آییژ منتشر شده است. امروزه میلیونها نفر در سراسر جهان از ماساژ به عنوان یك روش مراقبت بهداشتی استفاده می كنند. 
خرید کتاب ماساژ درمانی
آمار در علوم ورزشی
116٬100 ‎تومان
129٬000 ‎تومان -10%
موجود
آمار در علوم ورزشی
کتابی که در دست دارید به توضیح مفاهیم آماری در بخش های آمار توصیفی و آمار استنباطی(پارامتریک و ناپارامتریک) پرداخته است که برای تمامی رشته ها و گرایش ها از جمله علوم ورزشی، روان شناسی و علوم زیستی کاربرد بسیاری دارد. با توجه کردن به اینکه امروزه نرم افزارهای آماری کاربرد زیادی در تحلیل های آماری دارند، این کتاب برای اولین بار به گونه ای نگارش گشته شده است که در ضمن توضیح هر یک از روش های آماری،نحوه ی انجام آن با استفاده از نرم افزار SPSS را نیز ارائه کرده است که از این منظر کتاب جالبی برای علاقمندان به آمار می باشد.
مفاهیم سنجش و اندازه گيری در تربيت بدنی
58٬500 ‎تومان
65٬000 ‎تومان -10%
موجود
کتاب سنجش و اندازه گيری در تربيت بدنی
چرا در تربیت بدنی درسی به اسم اندازه‌گیری سنجش و ارزشیابی وجود دارد؟ پاسخ به این پرسش لازم و ضروری می باشد. هنگامی که تمامی افراد در جایگاه یا مقام یک معلم تربیت بدنی یا مربی ورزش فارغ‌التحصیل وارد می‌شوند، با ارزش‌ترین موجودات، یعنی کودکان را به آنها می سپارند؛ مسئولیت تربیت این کودکان با پیچیدگی‌های روانی و جسمانی و نیز با محدودیت‌های فیزیولوژیکی که باید تحت نظر آموزش صحیح قرار بگیرند، برعهده آنها می باشد.
فيزيولوژی انسانی
161٬100 ‎تومان
179٬000 ‎تومان -10%
موجود
کتاب فيزيولوژی انسانی
درباره ی کتاب فیزیولوژی انسانی ویژه رشته‌های تربیت‌بدنی و علوم ورزشی
کتاب فيزيولوژی انسانی مشتمل بر سرفصل‌های زیر می باشد: فیزیولوژی سلول و عمل آن ، فیزیولوژی دستگاه عضلانی ، فیزیولوژی دستگاه عصبی ، فیزیولوژی قلب و دستگاه گردش خون ، فیزیولوژی دستگاه تنفس ، فیزیولوژی غدد درون‌ریز و...خرید اینترنتی کتاب فیزیولوژی انسانی از سایت پارسا نشر
حرکت شناسی
224٬100 ‎تومان
249٬000 ‎تومان -10%
موجود
حرکت شناسی
کتاب حرکت شناسی نوشته پروفسور ارتی فلوید می باشد که توسط دکتر رحمان سوری و آذر علیپور ترجمه شده است. علم حرکت شناسی عبارت است از علم شناخت و بررسی حرکات و همچنین علل آن در موجودات زنده. ازنظر تاریخچه، این علم را به یونان باستان نسبت می‌دهند. ارسطو به عنوان پدر علم کینزیولوژی شناخته می‌شود. ازجمله کاربردهای این علم در فیزیوتراپی، علوم ورزشی، کاردرمانی، مهندسی پزشکی و ارتوپدی فنی است.
خرید کتاب حرکت شناسی
مبانی و فلسفه تربیت بدنی و ورزش
71٬100 ‎تومان
79٬000 ‎تومان -10%
موجود
مبانی و فلسفه تربیت بدنی و ورزش
کتاب مبانی و فلسفه تربیت بدنی و ورزش نوشته دکتر رسول نوروزی سید حسینی و المیرا میر موسوی می باشد. این کتاب دارای سر فصل های زیر است :

فصل 1 - مفاهیم اساسی در تربیت بدنی و ورزش
فصل 2 - حیطه ها، اهداف و کارکردهای تربیت بدنی و ورزش
فصل 3 - دیدگاه ها و رویکردهای فلسفی به تربیت بدنی و ورزش
فصل 4 - مبانی تربیتی و ارزش شناسی تربیت بدنی و ورزش
فصل 5 - مبانی روان شناختی تربیت بدنی و ورزش
فصل 6 - مبانی اجتماعی و فرهنگی ورزش و تربیت بدنی
فصل 7 - مبانی سیاسی تربیت بدنی و ورزش
فصل 8 - مبانی اقتصادی تربیت بدنی و ورزش
علم تمرین
143٬100 ‎تومان
159٬000 ‎تومان -10%
موجود
علم تمرین
کتاب علم تمرین برای کسانی است که برنامه های تمرین را بدون توجه به علوم ورزشی طرح می کنند. تمرین کردن بدون علم مانند ناخدایی است که به کشتی وارد می شود و راه دار با قطب نما ندارد و هرگز با اطمینان نمی داند که به کجا می رود.