فوريتهای داخلی 1
96٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -20%
موجود
فوريتهای داخلی 1
کتاب اورژانس های پیش بیمارستانی (فوريتهای داخلی 1) به نویسندگی طاهره توفیقیان و مصطفی راد می‌باشد که در سال 1396 توسط انتشارات رفیع به نشر رسیده است.
هدف کلی کتاب فوريتهای داخلی 1
هدف کلی این کتاب آشنایی با اصول و مفاهیم کلی مراقبت های پیش بیمارستانی در اورژانس های قلبی_عروقی و تنفسی می‌باشد. شرح درس به این گونه می‌باشد که اورژانس های قلب و عروق و تنفسی از شایع ترین دلایل مراجعه بیماران به مراکز بهداشتی درمانی است. اهمیتی که انجام مراقبت های پیش بیمارستانی در شرایط حاد و نقش با ارزش آن در کاهش میزان مرگ و میر و همچنین ناتوانی ناشی از این موارد، باعث شده تا دانشجویان فوریت های پزشکی در حیطه این فوریت ها، مخصوصاً ارزیابی و تشخیص دقیق و انجام اقدام مناسب و به موقع مهارت ها، دانش مورد نیاز را کسب نمایند.
فوريتهای داخلی 2
96٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -20%
موجود
فوريتهای داخلی 2
کتاب اورژانس های پیش بیمارستانی فوریت های داخلی 2 به نویسندگی طاهره توفیقیان، مصطفی راد و مریم کریمی نقندر می‌باشد که توسط انتشارات اندیشه رفیع در سال 1398 به نشر رسده است. هدف اسن کتاب آشنا نمودن دانشجویان با اصول و مفاهیم مراقبت‌های پیش بیمارستانی در اورژانس‌های سیستم‌های گوارشی، عصبی، غدد متابولیسم، ادراری-تناسلی، ایمنی و مسمومیت‌ها تدوین شده است. قطع این کتاب وزیری و نوع جلد آن نیز شومیز می‌باشد. صحافی آن توسط دیدآور و چاپ آن توسط نگرش به انجام رسیده است.