پرستاری

پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 2 (مفاهیم بیوفیزیکی)
35٬910 ‎تومان
39٬900 ‎تومان -10%
موجود
جلد دوم کتاب برونر و سودارث پرستاری داخلی و جراحی 
مفاهیم بیوفیزیکی و روانی اجتماعی (استرس پرستاری، دیدگاههای ژنتیک، بیماریهای مزمن توانبخشی و سالمندی) 
کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 2 (مفاهیم بیوفیزیکی) نوشته جانیس ال هینکل ، کری اچ چیویر می باشد که دکتر حسین اسمعیلی آن را ترجمه کرده است. این کتاب نسخه ویرایش چهاردهم "برونر" تالیف شده توسط هینکل جنیس ال می باشد. کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 2 (مفاهیم بیوفیزیکی) مناسب برای دانشجویان مرتبط با رشته های پزشکی می باشد که دارای موضوعات متفاوتی مانند پرستاری توانبخشی، روان پرستاری، پرستاری داخلی و جراحی می باشد. برونر و سودارث 2018 توسط انتشارات جامعه نگر منتشر شده است.
شما قادرید به راحتی به صورت اینترنتی کتاب برونر سودارث پرستاری جلد دوم (مفاهیم بیوفیزیکی و روانی اجتماعی) را خریداری کنید.
پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 3 (آب الکترولیت،شوک،سرطان)
80٬910 ‎تومان
89٬900 ‎تومان -10%
موجود
جلد سوم  برونر و سودارث ، پرستاری داخلی و جراحی
مفاهیم و چالشهای مراقبت از بیمار ( درد , آب و الکترونیک , شوک , سرطان و مراقبت پایان عمر )
این کتاب نسخه چهاردهم برونر تالیف شده توسط جانیس ال هینکل و کری اچ چیور است ترجمه ی این کتاب توسط دکتر مصطفی شوکتی احمد آباد انجام شده است. این کتاب مناسب برای دانشجویان مرتبط با رشته های پزشکی و در موضوعات فرعی متفاوتی مانند: اختلالات معدهی و دوازدهه آن، سیستم ایمنی و عفونت ایدز، ایمونولوزی، گوارش، آندوکرین بازنگری شده است. برونر و سودارث 2018 توسط انتشارات جامعه نگر در سال 1396 منتشر شد.  
این کتاب در میان جامعه پزشکی به نامهای زیر نیز شناخته می شود : 
برونر سودارث 3
مفاهیم و چالشهای مراقبت از بیمار 
پرستاری و برنامه های مراقبت پرستاری 
پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 9 (ارتوپدی)
33٬210 ‎تومان
36٬900 ‎تومان -10%
موجود
 جلد نهم برونر و سودارث ، پرستاری داخلی و جراحی 
کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 9 (ارتوپدی) نوشته هینکل جنیس و ترجمه فریبا نصیری زیبا می باشد. کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 9 (ارتوپدی) مناسب برای  برای دانشجویان رشته پرستاری و پزشکی می باشد.  ویرایش چهاردم پرستاری داخلی و جراحی برونر دربردارنده اصول کامل پرستاری برای دانشجویان پرستاری می باشد. محتوای این کتاب دربردارنده بخش نقص سیستم ایمنی از نظر عفونت ایدز و گوارش و متابولیک و اندوکرین است. هشدارهای ژنتیکی ومسایل اخلاقی برای انعکاس اخرین تحولات مرتبط با آنها بازنگری شده است.
شما میتوانید از طریق اینترنتی کتاب ارتوپدی برونر و سودارث تهیه کنید
پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 4 (اتاق عمل)
17٬010 ‎تومان
18٬900 ‎تومان -10%
موجود
جلد چهارم برونر و سودارث، پرستاری داخلی و جراحی 
این کتاب تالیف شده توسط هینکل، جانیس ال می باشد . کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 4 (اتاق عمل) توسط دکتر الیس خاچیان ترجمه شده  است که ویراست چهاردهم  آن بر اساس نسخه سال 2018  این کتاب نوشته شده می باشد. انتشارات جامعه نگر ناشر کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 4 (اتاق عمل) است. این کتاب مناسب برای دانشجویان مرتبط با رشته پزشکی می باشد. دارای محتوای و موضوعات اختلالات معدی و دوازدهه است. همچنین  در این کتاب بخشهایی از ایمونولوژی، گوارش و متابولیک و اندوکرین بازنگری شده است و اطلاعات مراقبت ویزه از نظر پوشش اطلاعات بالینی جدید در این کتاب به روز آوری شده است.
خرید اینترنتی کتاب برونر و سودارث (اتاق عمل) 
پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 8 (ایمونولوژی)
24٬210 ‎تومان
26٬900 ‎تومان -10%
موجود
جلد هشتم برونر و سودارث ، پرستاری داخلی و جراحی(ایمونولوژی)
کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 8 (ایمونولوژی) تالیف شده توسط جانیس ال هینکل و کری اچ چیور می باشد. کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 8 (ایمونولوژی) ترجمه شده توسط دکتر فروزان اتش زاده شوریده و زهرا رضایی شهسوار لو است. کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 8 (ایمونولوژی) برای دانشجویان پزشکی و پرستاری مناسب است. این کتاب در جامعه پزشکی به پرستاری داخلی و جراحی 8  ایمونولوژی شهرت دارد. این کتاب بر خلاف بقیه کتاب ها دو نوع فهرست مطالب در اول کتاب امده که شما با فهرست کل مجموع داخلی - جراحی به خوبی اشنا شوید و در یافتن مطالب مشکل نداشته باشید. چهاردهمین ویرایش این منبع به طور جامع درباره انعکاس اخرین نتایج تحقیقات و اقدامات و همگامی با انتقال از مراقبت ویژه به مراقبت منزل، اخلاقیات و ژنتیک روزامد شده است.
پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد هشتم
پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 11 (کبد،غدد،دیابت)
53٬910 ‎تومان
59٬900 ‎تومان -10%
موجود
 برونر سودارث ,پرستاری داخلی و جراحی11  
متابولیسم و اندوکرین (کبد ,صفرا ,دیابت و اندوکرین )
کتاب حاضر جلد یازدهم از برونر سودارث نوشته هینکل جانیس ال می باشد که ترجمه ی آن را دکتر ناهید دهقان نیری انجام داده است. کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 11 مناسب برای دانشجویان پرستاری و پزشکی است. پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 11 (کبد،غدد،دیابت) در برگیرنده اصول کامل پرستاری برای دانشجویان پرستاری است همچنین در این ویرایش از کتاب بخشهای ایمونولوژی، گوارش، متابولیک و اندوکرین بازنگری شده اند. 
خرید پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 11 (کبد، غدد، دیابت)
بیوشیمی مصور هارپر 2018 ترجمه کامل
162٬000 ‎تومان
180٬000 ‎تومان -10%
موجود
بیوشیمی مصور هارپر 2018 ترجمه کامل
نوشته ویکتور رادول
این کتاب نسخه کامل کتاب دو جلدی بیوشیمی مصور هارپر 2018 می باشد که این دو جلد را در یک کتاب قرار داده اند. کتاب بیوشیمی مصور هارپر 2018 دارای ترجمه کامل می باشد که کوچکترین نکته و بخشی از کتاب اصلی حذف نشده است. این کتاب پزشکی را جواد محمدنژاد و سالار بختیاری ترجمه کرده اند. ترجمه آن به زبان ساده می باشد که شما بتوانید مفاهیم و تدریس های آن را راحت بفهمید. علم بیوشیمی ارتباط تنگاتنگی با علم زیست شناسی مولکولی دارد، یعنی ساختار و عملکرد مولکول‌های بیولوژیکی مانند DNA، ماکرومولکول‌ها و پروتئین‌ها در بیوشیمی مورد مطالعه قرار می‌گیرد.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب بیوشیمی مصور هارپر 2018 را در پارسانشر خریداری کنید
پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 10 (گوارش)
40٬410 ‎تومان
44٬900 ‎تومان -10%
موجود
برونر سودارث ,پرستاری داخلی و جراحی 10
گوارش
کتاب برونر سودارث برای دانشجویان رشته پزشکی و پرستاری مناسب است.  نویسنده پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 10 (گوارش) هینکل جنیس ال می باشد که این نسخه از کتاب در سال 2018 تالیف شده است. ترجمه آن توسط مریم عالیخانی انجام گرفته است. این کتاب موضوعات زیر را به خوبی معرفی کرده و توضیح داده است 

گوارش-اندامها
پرستاری و مراقبت و اقدامات پرستاری
ژنتیک نماهای ارتقای سلامت 
نماهای مسایل اخلاقی 
جدول ها و نماهای داروشناسی 
شکلهای پاتولوژی / فیزیولوژیکی

پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 10 (گوارش)
پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 14 (پوست و سوختگی)
26٬910 ‎تومان
29٬900 ‎تومان -10%
موجود
برونر و سودارث پرستاری داخلی و جراحی 14
پوست و سوختگی
ویراست چهاردهم پرستاری داخلی برونر دربردارنده موضوع های مرتبط با پوست و سوختگی می باشد. نویسنده پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 14 (پوست و سوختگی) هینکل جانیس ال بوده است که ترجمه ی آن را مریم نمادی وثوقی و آسیه موحدپور واسماعیل شریعت انجام داده اند. پوست و سوختگی داری موضوعات اقدامات پرستاری ژنتیک ،شکل های فیزیولوژی پاتولوژی و رهنمودهای مراقبت در منزل، نماهای ارتقای سلامت، نماهای مسایل اخلاقی و جدول ها و نماهای داروشناسی می باشد که تمامی آن ها در جلد 14 پرستاری داخلی و جراحی برونر وسودارث 2018 آمده است.
 
پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 17 (عفونی و اورژانس)
22٬410 ‎تومان
24٬900 ‎تومان -10%
موجود
برونر و سودارث , پرستاری داخلی و جراحی 17
عفونی و اورژانس
این کتاب نسخه ویرایش چهاردهم "برونر" تالیف شده توسط "هینکل، جنیس ال" است. این کتاب مناسب برای دانشجویان مرتبط با رشته های پزشکی و در موضوعات فرعی متفاوتی مانند: پرستاری بهداشت همگانی، اخلاق پرستاری، پرستاری - معاینه بالینی می باشد. برونر و سودارث 2018 توسط انتشارات جامعه نگر در سال 1397 منتشر شده است. این کتاب در جامعه پزشکی به نام عفونی و اورژانس هم  شناخته می شود. هشدارهای کیفیت و ایمنی برای توجه مطالب مرتبط با مراقبت های پرستاری بازنگری شده اند و همچنین از نظر پوشش اطلاعات بالینی جدید مطالب قابل تاملی ارائه شده است. 
خرید پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 17 (عفونی و اورژانس)
پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 16 (مغز و اعصاب)
47٬610 ‎تومان
52٬900 ‎تومان -10%
موجود
پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث جلد 16 ( مغز و اعصاب)
کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث جلد 16 بخش مغز و اعصاب
کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث جلد 16 دارای مفاهیم و تدریس هایی در مورد بررسی عملکرد مغز و اعصاب، مراقبت از بیماران با اختلالات مغز و اعصاب می باشد. این کتاب توسط جانیس ال هینکل، کری اچ چیویر تالیف شده است. ترجمه آن بر عهده زهرا مشتاق بوده است. پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018  جلد 16 (مغز و اعصاب) در انتشارات جامعه نگر نشر و چاپ شده است.
آناتومی برای پرستاران با رویکرد بالینی
107٬100 ‎تومان
119٬000 ‎تومان -10%
موجود
آناتومی برای پرستاران با رویکرد بالینی
پرستاری یکی از مهمترین رشته های پیراپزشکی حساب می شود.  این رشته ارزشمند، به خاطر داشتن ارتباط مستقیم با بیمار، یکی از ارکان مهم سیستم درمانی محسوب میشود.این کتاب علاوه بر توضیح پایه ای آناتومی، به تشریح نکات بالینی به ویژه نکات آناتومیکی مربوط به اقدامات پرستاری هم پرداخته است . کتاب معرفی شده دارای شانزده فصل و تصاویر متعدد آناتومیکی و بالینی می باشد.
علاوه بر ذکر نکات بالینی کاربردی، در این کتاب سعی شده تا مطالب آناتومیکی به صورت ساده و روان برای دانشجویان توضیح داده شود تا دانشجویان بتوانند به سهولت با مفاهیم پایه ای آناتومیکی آشنا شوند.
ویژگی های کتاب به شرح زیر بیان شده است :
پرداختن به جنبه های بالینی و کاربردی آناتومی
اختصاصی بودن مطالب بالینی برای پرستاران
استفاده از تصاویر با کیفیت و متعدد آناتومیکی
تفسير ABG
12٬420 ‎تومان
13٬800 ‎تومان -10%
موجود
کتاب تفسیرABG
نوشته دکتر اکبرزاده پاشا
آناليز گازهای خون شريانی (ABG) در موارد اورژانس، ICU ، NICU جهت تشخيص اختلالات تبادل گاز در ريه ها و اختلالات اسيد-باز مورد استفاده قرار مي گيرد. به علاوه از ABG در جهت بررسی كفايت درمان در موارد فوق استفاده می كنند. در این کتاب ابتدا به بررسی اصول و مبانی تبادل گاز در ریه ها و فیزیولوژی تعادل اسید- باز پرداخته ایم و سپس مقادیر طبیعی پارامترهای ABG را مورد بحث قرار داده ایم. در ادامه، روش بالینی تفسیر ABG را با زبانی ساده و با استفاده از فلوچارت های ویژه بیان کرده ایم. سپس دستورالعمل های ساده تفسیر بالینی ABG با بررسی نمونه های کلینکی متعدد مورد بحث قرار گرفته است. در پایان تفسیر قدم به قدم ABG در هر مورد خاص امده است.
بیوشیمی پرستاری و مامایی
45٬000 ‎تومان
50٬000 ‎تومان -10%
موجود
بیوشیمی پرستاری و مامایی
این کتاب بیوشیمی مناسب برای رشته های پرستاری و مامایی می باشد که دانشجویان این دو رشته می توانند با خواندن این کتاب نمرات خوبی را کسب نمایند. این کتاب دارای آموزش های آسان می باشد که با خواندن آن کلیه مفاهیم بیوشیمی را به طور کامل یاد خواهید گرفت. 
جلد دوم کتاب بیوشیمی پرستاری و مامایی
کتاب بیوشیمی پرستاری و مامائی نوشته رضا محمدی می باشد. این کتاب توسط انتشارات آییژ منتشر شده است. کتاب بیوشیمی پرستاری و مامایی دارای نوبت چاپ ششم سال 1397 می باشد. کتاب بیوشیمی برای پرستار دارای موضوع زیست شیمی می باشد.
خرید کتاب بیوشیمی پرستاری و مامایی 
تفسیر پیشرفته نوار قلب
17٬910 ‎تومان
19٬900 ‎تومان -10%
موجود
کتاب تفسیر پیشرفته نوار قلب
کتاب تفسیر پیشرفته نوار قلب نوشته محمد سعید میرزایی، امیرحسین بیات، امین حق‌گو، طاهره تمیمی، یعقوب پرندوار و زینب محمودی می باشد. این کتاب دارای آموزش های بسیار ساده و کاملی در مورد نوار قلب دارد. تست نوار قلب، فعالیت الکتریکی که از قلب عبور می‌کند را اندازه گیری و ثبت می نماید. پزشک می‌تواند تشخیص دهد که آیا این فعالیت الکتریکی طبیعی است یا مشکلاتی در عملکرد قلب وجود دارد و با توجه به آن دوره درمانی برای بیمار را شروع کند.
خرید تفسیر پیشرفته نوار قلب
پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 7 (خون شناسی)
26٬910 ‎تومان
29٬900 ‎تومان -10%
موجود
جلد هفتم کتاب برونر و سودارث پرستاری داخلی و جراحی (خون شناسی)
کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 7 توسط جانیس ال هینکل نوشته شده است. این کتاب بر اساس نسخه 2018 ترجمه شده است. جلد هفتم کتاب برونر و سودارث پرستاری داخلی و جراحی (خون شناسی) توسط انتشارات جامعه نگر منتشر شده است. این کتاب یکی از بزرگترین مرجع های دانشجویان پزشکی و پرستاری می باشد. مباحث مربوط به مراقبت های پرستاری، هشدارهای ژنتیکی، بخش های ایمونولوژی، خون و متابولیک و اندوکرین در کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 7 (خون شناسی) مورد تدریس واقع است.
جلد هفتم پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018
مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری
19٬800 ‎تومان
22٬000 ‎تومان -10%
ناموجود
کتاب مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری
نوشته جمعی از اساتید و مؤلفان
کتاب مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری راهنما و کمک بسیار مفیدی برای داوطلبان شرکت در آزمون های استخدامی است تا بتوانند با توجه با سوالات طبقه بندی شده و پاسخ های آن ها مهارت خود در تست زنی و شرکت در این آزمون را ارتقا ببخشند و درصد موفقیت خود را بیش از پیش بالا ببرند
سرفصل های کتاب مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری:
پرستاری بیماری‌های کودکان
پرستاری بهداشت مادر و نوزادان
پرستاری بیماری‌های روانی
پرستاری بیماری‌های داخلی و جراحی
پرستاری بهداشت همگانی
همچنین شما می توانید کتاب مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری نوشته گروهی از مؤلفان را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید