پرستاری

آناتومی برای پرستاران با رویکرد بالینی
95٬200 ‎تومان
119٬000 ‎تومان -20%
موجود
آناتومی برای پرستاران با رویکرد بالینی
پرستاری یکی از مهمترین رشته های پیراپزشکی حساب می شود.  این رشته ارزشمند، به خاطر داشتن ارتباط مستقیم با بیمار، یکی از ارکان مهم سیستم درمانی محسوب میشود.این کتاب علاوه بر توضیح پایه ای آناتومی، به تشریح نکات بالینی به ویژه نکات آناتومیکی مربوط به اقدامات پرستاری هم پرداخته است . کتاب معرفی شده دارای شانزده فصل و تصاویر متعدد آناتومیکی و بالینی می باشد.
علاوه بر ذکر نکات بالینی کاربردی، در این کتاب سعی شده تا مطالب آناتومیکی به صورت ساده و روان برای دانشجویان توضیح داده شود تا دانشجویان بتوانند به سهولت با مفاهیم پایه ای آناتومیکی آشنا شوند.
ویژگی های کتاب به شرح زیر بیان شده است :
پرداختن به جنبه های بالینی و کاربردی آناتومی
اختصاصی بودن مطالب بالینی برای پرستاران
استفاده از تصاویر با کیفیت و متعدد آناتومیکی
تفسير ABG
11٬040 ‎تومان
13٬800 ‎تومان -20%
موجود
کتاب تفسیرABG
نوشته دکتر اکبرزاده پاشا
آناليز گازهای خون شريانی (ABG) در موارد اورژانس، ICU ، NICU جهت تشخيص اختلالات تبادل گاز در ريه ها و اختلالات اسيد-باز مورد استفاده قرار مي گيرد. به علاوه از ABG در جهت بررسی كفايت درمان در موارد فوق استفاده می كنند. در این کتاب ابتدا به بررسی اصول و مبانی تبادل گاز در ریه ها و فیزیولوژی تعادل اسید- باز پرداخته ایم و سپس مقادیر طبیعی پارامترهای ABG را مورد بحث قرار داده ایم. در ادامه، روش بالینی تفسیر ABG را با زبانی ساده و با استفاده از فلوچارت های ویژه بیان کرده ایم. سپس دستورالعمل های ساده تفسیر بالینی ABG با بررسی نمونه های کلینکی متعدد مورد بحث قرار گرفته است. در پایان تفسیر قدم به قدم ABG در هر مورد خاص امده است.
تفسیر پیشرفته نوار قلب
15٬920 ‎تومان
19٬900 ‎تومان -20%
موجود
کتاب تفسیر پیشرفته نوار قلب
کتاب تفسیر پیشرفته نوار قلب نوشته محمد سعید میرزایی، امیرحسین بیات، امین حق‌گو، طاهره تمیمی، یعقوب پرندوار و زینب محمودی می باشد. این کتاب دارای آموزش های بسیار ساده و کاملی در مورد نوار قلب دارد. تست نوار قلب، فعالیت الکتریکی که از قلب عبور می‌کند را اندازه گیری و ثبت می نماید. پزشک می‌تواند تشخیص دهد که آیا این فعالیت الکتریکی طبیعی است یا مشکلاتی در عملکرد قلب وجود دارد و با توجه به آن دوره درمانی برای بیمار را شروع کند.
خرید تفسیر پیشرفته نوار قلب
پرستار بیهوشی داروها جلسه سوم
4٬760 ‎تومان
5٬950 ‎تومان -20%
موجود
کتاب پرستار بیهوشی داروها جلسه سوم
نوشته جان ناگل هاوت و ترجمه رویا اکبرزاده و فاطمه قارداشی که توسط انتشارات اندیشه رفیع به چاپ رسیده است.
کتاب پرستار بیهوشی در سه جلد می باشد که قسمت اول مروری کلی بر بیماری های شایع بیماران جراحی و قسمت دوم روش ها و راهنمایی های لازم برای اداره بیهوشیست در این بخش از کتاب ( بخش 3 ) راهنمای دارویی کامل و مناسب برای استفاده بالینی به همراه پیوست انتهای کتاب اورده شده است.
سرفصل و برخی ضمیمه ها :
بخش 3 : داروها
ضمیمه 1 : داروها
ضمیمه 2 : استاندارهای مهارت های پرستار بیهوشی
ضمیمه 3 : پروتکل حساسیت به لاتکس
ضمیمه 4 : پروتکل هیپرترمی بدخیم
ضمیمه 5 : الگوریتم راه هوایی مشکل
ضمیمه 6 : مقادیر تست های عملکرد ریوی
همچنین میتوانید به صورت اینترنتی کتاب پرستار بیهوشی داروها جلسه سوم نوشته ناگل هاوت و ترجمه رویا اکبرزاده را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
راهنمای کاربردی داروهای بخش CCU برای پرستاران
15٬920 ‎تومان
19٬900 ‎تومان -20%
موجود
کتاب راهنمای کاربردی داروهای بخش سی سی یو برای پرستاران
نوشته محمد عباسی ، رضا امیدی کوپایی که توسط انتشارات حیدری به چاپ رسیده است
کتابراهنمای کاربردی داروهای بخش CCU برای پرستاران کتابی کامل و در عین حال کم حجم نسبت به مطالب بسیاری که در آن است، می باشد. مطالب کتاب به گونه ای تدوین شده تا پرستاران به خصوص پرستاران بخش مراقبت های ویژه با داروهای مهم و ضروری آشنایی کامل را داشته باشند تا در مواقع ضروری بتوانند مهارت لازم را به کار ببرند چرا این کار امری بسیار حیاتی و مهم است.
برخی از سرفصل های کتاب :

گلوپیدوگرل
وارفارین
آتورواستاتین
اناکساپرین
اپتیفیباتید
آلته پلیز
استیل سالیسیلیک اسید
کلسیم گلوکونات

همچنین میتوانید به صورت اینترنتی کتاب راهنمای کاربردی داروهای بخش CCU برای پرستاران نوشته محمد عباسی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
آزمون استخدامی بهیاری (کمک پرستار) عمومی و تخصصی
38٬400 ‎تومان
48٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
آزمون استخدامی بهیاری (کمک پرستار) عمومی و تخصصی
کتاب آزمون استخدامی بهیاری (کمک پرستار) عمومی و تخصصی مناسب برای قبولی در آزمون استخدامی بهیاری و کمک پرستاری می باشد که به شما کمک می کند که بتوانید به راحتی در این آزمون قبول شوید. این کتاب دارای مجموعه سوالات ازمون های استخدامی بهیاری است. 
خرید کتاب آزمون استخدامی بهیاری(کمک پرستار) عمومی و تخصصی 
کتاب آزمون استخدامی بهیاری (کمک پرستار) عمومی و تخصصی نوشته فاطمه نژاد قنبری که در آذر 1396 به چاپ رسیده است. ناشر آن انتشارات پرستش بوده و صفحه آرایی آن را فاطمه هاشمی انجام داده است.
پرستاری داخلی و جراحی برونرو سودارث 2018 جلد 1 (مفاهیم پایه)
12٬000 ‎تومان
15٬000 ‎تومان -20%
موجود
پرستاری داخلی - جراحی برونرو سودارث 1 (2018)
نوشته جانیک ال هینکل
ترجمه دکتر پروانه وصلی
علم پرستاری یکی از شاخه‌های دانش پزشکی است که تلاش می نماید تا در جهت تسریع روند درمان بیماری ها و اختلالات مبتلا کننده نسل بشر نقش به سزایی را داشته باشد. بدیهی است که این مهم، درصورتی که از دانش بسیار ارزشمند پرستاری استفاده ننماییم به به اهداف خود برای بهبود بهتر و سریع تر بیماران نخواهیم رسید.
مفاهیم پایه در پرستاری
کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونرو سودارث 2018 جلد 1 (مفاهیم پایه) توسط انتشارات اندیشه رفیع منتشر شده است. پارسانشر مفتخر است که امکان این را فراهم کرده است که بتوانید کتاب پرستاری داخلی -جراحی برونر و سودارث 1 (2018 ) و همچنین جلد دوم این مجموعه این مجموعه ارزشمند را بتوانید به صورت اینترنتی خریداری کنید.
راهنمای بالینی دارو ها برای پرستاران
35٬920 ‎تومان
44٬900 ‎تومان -20%
ناموجود
راهنمای بالینی دارو ها برای پرستاران
خدمات بالینی در پرستاری
کتاب راهنمای بالینی دارو ها برای پرستاران مناسب برای آموزش خدمات بالینی می باشد که به شما پرستاران آموزش می دهد که چگونه و به چه نحوی آن ها را به بیماران بدهید. کتاب راهنمای بالینی دارو ها برای پرستاران نوشته نسیم خادمی آتنا دادگری، محبوبه شالی، زینب علیزاده، پگاه مطوری پور، مختار محمودی، معصومه سادات موسوی و پریا وکیلیان می باشد. این کتاب توسط انتشارات جامعه نگر تالیف شده است که سال چاپ آن 1397 می باشد. کتاب راهنمای بالینی دارو ها برای پرستاران دارای 11 فصل می باشد.
استخدامی پرستاری؛ کتاب موفقیت در آزمون های استخدامی
84٬000 ‎تومان
105٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب استخدامی پرستاری
کتاب موفقیت در آزمون های استخدامی
استخدامی پرستاری؛ کتاب موفقیت در آزمون های استخدامی نوشته دکتر یاسمین فلاحی و طاهره صادقی می باشد. کتاب استخدامی پرستاری؛ کتاب موفقیت در آزمون های استخدامی توسط انتشارات آراه منتشر شده است. کتاب استخدامی پرستاری؛ کتاب موفقیت در آزمون های استخدامی این امکان را فراهم کرده است که با مطالب طبقه بندی شده و تست های مفید دانشجویان و داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی پرستاری را آماده کند و درصد موفقیت او را بیش از پیش بالا ببرد.
خرید کتاب استخدامی پرستاری؛ کتاب موفقیت در آزمون های استخدامی 
مبانی الکتروکاردیوگرافی بالینی
12٬720 ‎تومان
15٬900 ‎تومان -20%
موجود
کتاب مبانی الکتروکاردیوگرافی بالینی
نوشته پاتریشیا کلاتر و ترجمه مهدی طالبی ، مهدی ترکمانی ، داوود ترک
کتاب مبانی الکتروکاردیوگرافی بالینی در 1395 در 500 نسخه توسط انتشارات جامعه نگر به اولین نوبت چاپ خود رسید. از ویژگی های بارز کتاب مبانی الکتروکاردیوگرافی بالینی می توان به متن روان و ساده ی آن که بدون هیچگونه پیچیدگی می باشد اشره کرد. استفاده از تصاویر باکیفیت و مرتبط کمک در جهت فهم هرچه بهتر مطالب به شما می کند. کتاب مبانی الکتروکاردیوگرافی بالینی دارای موضوع الکتروکاردیوگرافی می باشد.
برخی از سرفصل های کتاب :

مفاهیم مقدماتی
مرور جماعی
تاریخچه EKG 
کاربرد بالینی از EKG 
آناتومی و فیزولوژی قلب
مرور اجمالی 
لایه های قلب 
فضای پریکاردیال
حفرات قلب

خرید کتاب مبانی الکتروکاردیوگرافی بالینی
پرستاری داخلی جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 4 (اتاق عمل)
20٬000 ‎تومان
25٬000 ‎تومان -20%
موجود
پرستاری داخلی جراحی برونر - سودارث / 2018 جلد چهارم
پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 4 عمل جراحی نوشته جانیک ال هینکل می باشد. جلد کتاب پرستاری داخلی جراحی برونر و سودارث 2018 (اتاق عمل) توسط دکتر هومن شهسواری، دکتر زهرا زارع و سحر ماله میر ترجمه شده است؛ در این ترجمه سعی شده مطالب به صورت ساده بیان شوند تا شما مفاهیم آن را به راحتی بخوانید و متوجه بشوید. کتاب پرستاری داخلی جراحی برونر- سودارث / 2018 جلد چهارم دارای مفاهیم و مراقبت های پرستاری قبل از عمل جراحی می باشد. 
خرید سری کتاب های پرستاری داخلی جراحی برونر سودارث
پرستاری داخلی جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 8 (ایمونولوژی)
24٬000 ‎تومان
30٬000 ‎تومان -20%
موجود
پرستاری داخلی جراحی برونر - سودارث / 2018 جلد هشتم
کتاب پرستاری داخلی جراحی برونر سودارث 2018 جلد هشتم دارای مفاهیم ایمولوژی، ایدز، آلرژی و روماتولوژی می باشد که سبک ترجمه آن به شما کمک می کند که راحت تر آن را یاد گرفته و حفظ نمائید. پرستاری داخلی جراحی برونر و سودارث / 2018 جلد هشتم نوشته جانیکل ال هینکل می باشد که ترجمه آن را دکتر هومن شهسواری، دکتر زهرا زارع و سحر ماله خیز انجام داده اند.
خرید کتاب پرستاری داخلی جراحی برونر - سودارث  2018 ایمولوژی، ایدز ، آلرژی و روماتولوژی
پرستاری داخلی جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 13 (تولید مثل و بیماری پستان)
28٬000 ‎تومان
35٬000 ‎تومان -20%
موجود
پرستاری داخلی جراحی برونر- سودارث / 2018 جلد سیزدهم
تولید مثل و بیماری پستان
کتاب پرستاری داخلی جراحی برونر- سودارث / 2018 جلد سیزدهم نوشته جانیک ال هینکل می باشد. جلد 13 سری کتاب های پرستاری داخلی جراحی برونر سودارث در مورد عملکرد تولید مثل و بیماری های پستان می باشد. پرستاران عزیز می توانند با خواندن این کتاب، تمامی مباحث پستان و تولید مثل را فرا گرفته و بیماری های مربوط به آن ها را به همراه درمان، فرا بگیرند. کتاب پرستاری داخلی جراحی برونر- سودارث / 2018 جلد سیزدهم ترجمه فرنوش عزیزی و مریم پران می باشد.
کتاب پرستاری داخلی جراحی برونر سودارث
خواندن فوری الکتروکاردیوگرام
52٬000 ‎تومان
65٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب خواندن فوری الکتروکاردیوگرام
نوشته دیل دوبین و ترجمه دکتر بهرام قاضی جهانی
کتاب خواندن فوری الکتروکاردیوگرام در سال 1395 به دومین چاپ خود در 2500 نسخه رسید
این کتاب جیبی منبع بسیار مفیدی برای دانشجویان و حتی فارق التحصیلان رشته پزشکی می باشد تا به راحتی با استفاده از مطالب طبقه بندی شده مروری بر آنچه خوانده اند داشته باشند و همچنین بتوانند نکات مهم و ضروری را شناسایی کنند و در ادامه راه خود از آنان استفاده کنند.
شما می توانید به سادگی و بدون اینکه از منزل خارج شوید کتاب خواندن فوری الکتروکاردیوگرام نوشته دیل دوبین و ترجمه دکتر بهرام قاضی جهانی را از پارسانشر به صورت اینترنتی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
100 داروی کاربردی فارماکولوژی
36٬000 ‎تومان
45٬000 ‎تومان -20%
موجود
100 داروی کاربردی فارماکولوژی بالینی و نسخه نویسی
ترجمه و گردآورندگان : دکتر محمدحسین اصغری، دکتر غزل السادات هاشمی، دکتر مرجان فلاح و دکتر علی اکبر مقدم نیا که توسط انتشارات اطمینان راد به چاپ رسید
داروهایی که وجود دارد بیش از هزاران مدل هستند که یادگیری آنها امری بسیار دشوار و زمان بر است به همین دلیل کتاب های فارماکولوژی معمولا قطور و حاوی مطالب بسیار زیادی هستند ولی در این کتاب سعی براین شده که 100 دارویی که نیاز ضروری و اورژانسی است را بهتر بشناسید. حتی در این لیست بعضی از داروهایی هستند که کمتر استفاده می شوند ولی شناخت آنها بسیار ضروری و مهم است 
برخی از سرفصل های کتاب :

استیل سیستئین
زغال فعال
آدنوزین
آدرنالین
آنتاگونیست های آلدوسترون
آلژینات ها و آنتی اسید ها
آلوپورینول

شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب 100 داروی کاربردی فارماکولوژی نوشته دکتر محمد حسین اصغری را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
فرهنگ جیبی داروهای ژنریک ایران
38٬400 ‎تومان
48٬000 ‎تومان -20%
موجود
فرهنگ جیبی داروهای ژنریک ایران 
به انضمام طبقه بندی دارویی
نوشته دکتر مصطفی صابر و دکتر امید آقایی که توسط انتشارات خسروی به چاپ رسید
کتاب فرهنگ جیبی داروهای ژنریک ایران کتابی کوچک و بسیار مفید است. در کتاب فرهنگ جیبی داروهای ژنریک ایران دارای مطالب خلاصه و طبقه بندی شده می باشد چرا که در این کتاب سعی شده بیشترین مطالب را در کمترین زمان ممکن دریافت کنید و از داروهای بیمارستانی و داروهای مکمل و گیاهی در مطالب کتاب استفاده شده است.
برخی از سرفصل های کتاب :

داروها و فرآورده های ژنریک ایران
آخرین تغییرات طرح ژنریک 
سرم ها و محلول های وریدی
گلوبولین های ایمنی و واکسن ها
فرآورده های بیولوژیک 

همچنین شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب فرهنگ جیبی داروهای ژنریک ایران نوشته دکتر مصطفی صابر را از پارسانشر خریداری کنید ودرب منزل تحویل بگیرید
دستنامه دارویی پرستاران
55٬920 ‎تومان
69٬900 ‎تومان -20%
موجود
1000 داروی شایع
کتاب دستنامه دارویی پرستاران
با تصحیح و مطابقت با داروهای ژنریک ایران به انضمام گیاهان دارویی
نوشته و ترجمه سید مسلم مهدوی شهری است که توسط انتشارات جامعه نگر به چاپ رسید
دستنامه دارویی پرستاران کتابی بسیار مفید و کاربردی است که در عین جامع و کامل بودن دارای حجم کمی هم به نسبت مطالبش دارد و این امر را مدیون اختصارات و علایمی است که در ابتدای کتاب به کار برده است. در هر فصل از این اختصارات استفاده کرده و شما با مراجعه با قسمت اول کتاب کاملا مطالب را درک خواهید کرد. همچنین در آخر کتاب از اشکال و نمودار های کاربردی برای حسن خطام مطلب ارائه کرده است.
همچنین میتوانید به صورت اینترنتی کتاب دستنامه دارویی پرستاران نوشته سید مسلم مهدوی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
آزمون استخدامی پرستاری رنجبر
144٬000 ‎تومان
180٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمون استخدامی پرستاری رنجبر
کتاب آزمون استخدامی پرستاری رنجبر نوشته دکتر نسترن رنجبر می باشد. کتاب آزمون استخدامی پرستاری رنجبر مناسب برای دانشجویان پرستاری می باشد که قصد شرکت در آزمون های استخدامی دارند و می خواهند توانایی ها و مهارت های خود در تست زنی و آزمون را بالا ببرند تا موفقیت آنان در این آزمون بیشتر شود. به کمک نمونه سوالات کتاب آزمون استخدامی پرستاری رنجبر می توانید با سبک سوالات امتحانات پرستاری آشنا شوید. 
شما دانشجویان عزیز می توانید با مراجعه به پارسانشر کتاب آزمون استخدامی پرستاری نوشته دکتر نسترن رنجبر را به صورت اینترنتی خرید نمایید.
پرستاری داخلی و جراحی برونر وسودارث 2018 جلد 13 (تولید مثل و بیماری پستان)
55٬920 ‎تومان
69٬900 ‎تومان -20%
موجود
برونر و سودارث پرستاری داخلی و جراحی 13
تولید مثل و بیماریهای پستان
این کتاب نسخه چهاردهم پرستاری داخلی و جراحی برونر وسودارث 2018 جلد 13 (تولید مثل و بیماری پستان) می باشد. کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر وسودارث 2018 جلد 13 (تولید مثل و بیماری پستان) تالیفهینکل جنیس ال است. کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر وسودارث 2018 جلد 13 (تولید مثل و بیماری پستان) در مورد بیماری های پستان همچون مشکلات غددی، کیستی و سرطانی و بیماری عای قسمت تولید مثل و اندام جنسی می باشد که در اینقسمت ها آموزش های بسیار کاربردی را به شما داده است. برونر و سودارث 2018 توسط انتشارات جامعه نگر منتشر شده است.  
پرستاری داخلی جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 17 (عفونی و اورژانس)
32٬000 ‎تومان
40٬000 ‎تومان -20%
موجود
پرستاری داخلی جراحی برونر - سودارث / 2018 جلد هفدهم
کتاب پرستاری داخلی جراحی برونر - سودارث / 2018 جلد هفدهم دارای موضوع های عفونی و اورژانس و بحران می باشد که این دو بخش یکی از مهم ترین بخش های اورژانس می باشد. کتاب پرستاری داخلی جراحی برونر سودارث  2018 جلد هفدهم  نوشته جانیک ال هینکل می باشد که ترجمه آن را دکتر رقیه اسمعیلی و مهسا پورشعبان انجام داده اند. 
خرید سری کتاب های پرستاری داخلی جراحی برونر سودارث 2018 ویرایش 14
پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 17 (عفونی و اورژانس)
47٬920 ‎تومان
59٬900 ‎تومان -20%
موجود
برونر و سودارث , پرستاری داخلی و جراحی 17
عفونی و اورژانس
این کتاب نسخه ویرایش چهاردهم "برونر" تالیف شده توسط "هینکل، جنیس ال" است. این کتاب مناسب برای دانشجویان مرتبط با رشته های پزشکی و در موضوعات فرعی متفاوتی مانند: پرستاری بهداشت همگانی، اخلاق پرستاری، پرستاری - معاینه بالینی می باشد. برونر و سودارث 2018 توسط انتشارات جامعه نگر در سال 1397 منتشر شده است. این کتاب در جامعه پزشکی به نام عفونی و اورژانس هم  شناخته می شود. هشدارهای کیفیت و ایمنی برای توجه مطالب مرتبط با مراقبت های پرستاری بازنگری شده اند و همچنین از نظر پوشش اطلاعات بالینی جدید مطالب قابل تاملی ارائه شده است. 
خرید پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 17 (عفونی و اورژانس)
پرستاری داخلی جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 7 (خون)
32٬000 ‎تومان
40٬000 ‎تومان -20%
موجود
پرستاری داخلی جراحی برونر - سودارث / 2018 جلد هفتم
جلد هفتم کتاب پرستاری داخلی جراحی برونر سودارث 2018 در مورد مفاهیم خون و خونشناسی است که توسط جانیک ال هینکل نوشته شده است. این جلد از کتاب پرستاری داخلی جراحی برونر - سودارث / 2018 جلد هفتم توسط دکتر سیده فاطمه جلالی نیا ترجمه شده است. کتاب پرستاری داخلی برونر سودارث توسط انتشارات اندیشه رفیع منتشر شده است.
خرید کتاب پرستاری داخلی جراحی
فارماکولوژی بالینی برای پرستاران به روش الگوریتمی
79٬200 ‎تومان
99٬000 ‎تومان -20%
موجود
فارماکولوژی بالینی برای پرستاران به روش الگوریتمی
خرید آنلاین فارماکولوژی بالینی برای پرستاران به روش الگوریتمی
کتاب فارماکولوژی بالینی برای پرستاران به روش الگوریتمی را محمد گلی طالب، مختار محمودی، معصومه سادات موسوی تالیف کرده اند. کتاب فارماکولوژی بالینی برای پرستاران به روش الگوریتمی مناسب برای استفاده دانشجویان پزشکی و پرستاری می باشد. دانشجویان پرستاری به فارماکولوژی به عنوان یکی از زمینه های مهم آموزش حرفه ای خود می نگرد، اما غالبا اظهار می کنند که در تلاش برای به خاطر سپردن تعداد زیادی از داروهایی که باید فرا بگیرند هستند که کتاب فارماکولوژی بالینی آن ها به نحوی آموزش می دهد که به راحتی در ذهن شما بماند. کتاب فارماکولوژی بالینی برای پرستاران به روش الگوریتمی توسط انتشارات جامعه نگر تالیف شده است.
پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 4 (اتاق عمل)
39٬920 ‎تومان
49٬900 ‎تومان -20%
موجود
جلد چهارم برونر و سودارث، پرستاری داخلی و جراحی 
این کتاب تالیف شده توسط هینکل، جانیس ال می باشد . کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 4 (اتاق عمل) توسط دکتر الیس خاچیان ترجمه شده  است که ویراست چهاردهم  آن بر اساس نسخه سال 2018  این کتاب نوشته شده می باشد. انتشارات جامعه نگر ناشر کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 4 (اتاق عمل) است. این کتاب مناسب برای دانشجویان مرتبط با رشته پزشکی می باشد. دارای محتوای و موضوعات اختلالات معدی و دوازدهه است. همچنین  در این کتاب بخشهایی از ایمونولوژی، گوارش و متابولیک و اندوکرین بازنگری شده است و اطلاعات مراقبت ویزه از نظر پوشش اطلاعات بالینی جدید در این کتاب به روز آوری شده است.
خرید اینترنتی کتاب برونر و سودارث (اتاق عمل) 
خواندن الکتروکارديوگرام فقط در 2ساعت
76٬000 ‎تومان
95٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب خواندن الکتروکارديوگرام فقط در 2ساعت
نوشته مالکولم س.تالر و ترجمه آرش مولا ، ایمان ودیعی ، ایمان شهریاری ، سید علی دستغیب ، اشکان مولا و حسین نظری الهوی و زیرنظر دکتر شهداد خسروپناه
کتاب خواندن الکتروکارديوگرام فقط در 2ساعت در آبان 1396 در 3300 نسخه و توسط انتشارات کتاب ارجمند به چاپ هشتم خود رسیده است. الکتروکاردیوگرام (ECG یا EKG) یا نوار قلب یک ابزار تشخیصی است که بطور معمول برای ارزیابی عملکردهای الکتریکی و عضلانی قلب مورد استفاده قرار می گیرد. در حالی که نحوه انجام دادن الکتروکاردیوگرام نسبتاً ساده است، تفسیر نمودار ECG نیاز به آموزش قابل توجهی دارد؛ کتاب خواندن الکتروکارديوگرام به شما این امکان را میدهد تا هرچه بهتر این موضوع را فرا بگیرید و نمودار ECG را تفسیر نمایید.
سرفصل های کتاب :

فصل 1: اصول اولیه
فصل 2: هیپر تروفی و بزرگ شدن قلب
فصل 3: آریتمی
فصل 4:  بلوکهای هدایتی
فصل 5: سندرمهای تحریک پیش رس
فصل 6: ایسکمی و انفارکتوس میوکارد
فصل 7: نکات تکمیلی
فصل 8: جمع بندی

خرید اینترنتی کتاب خواندن الکتروکارديوگرام فقط در 2ساعت
محاسبات و پروتکل های دارویی
24٬000 ‎تومان
30٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب محاسبات و پروتکل های دارویی
نوشته فاطمه ایمانی، احمدرضا باکی، شهرزاد رجبعلی، محسن سمیعی و سیده عصمت حسینی است که توسط انتشارات اطمینان به چاپ رسید.
موضوعات اصلی کتاب در قالب محاسبات دارویی (محاسبه انفوزیون سرم ها ، محاسبه دوزاژ دارویی، سرعت انفوزیون داروها، محاسبه قدرت و تبدیل انواع سرم ها به یکدیگر و پروتکل های دارویی ) ارائه شده است.
این کتاب منبع اصلی برای سر فصل های دانشگاهی رشته های زیر شاخه پزشکی و پیراپزشکی و ...میباشد که در اکثر دانشگاه های کشور تدریس می گردد.
همچنین میتوانید به صورت اینترنتی کتاب محاسبات و پروتکل های دارویی نوشته فاطمه ایمانی از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 2 (مفاهیم بیوفیزیکی)
71٬920 ‎تومان
89٬900 ‎تومان -20%
موجود
جلد دوم کتاب برونر و سودارث پرستاری داخلی و جراحی 
مفاهیم بیوفیزیکی و روانی اجتماعی (استرس پرستاری، دیدگاههای ژنتیک، بیماریهای مزمن توانبخشی و سالمندی) 
کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 2 (مفاهیم بیوفیزیکی) نوشته جانیس ال هینکل ، کری اچ چیویر می باشد که دکتر حسین اسمعیلی آن را ترجمه کرده است. این کتاب نسخه ویرایش چهاردهم "برونر" تالیف شده توسط هینکل جنیس ال می باشد. کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 2 (مفاهیم بیوفیزیکی) مناسب برای دانشجویان مرتبط با رشته های پزشکی می باشد که دارای موضوعات متفاوتی مانند پرستاری توانبخشی، روان پرستاری، پرستاری داخلی و جراحی می باشد. برونر و سودارث 2018 توسط انتشارات جامعه نگر منتشر شده است.
شما قادرید به راحتی به صورت اینترنتی کتاب برونر سودارث پرستاری جلد دوم (مفاهیم بیوفیزیکی و روانی اجتماعی) را خریداری کنید.
پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 8 (ایمونولوژی)
27٬920 ‎تومان
34٬900 ‎تومان -20%
موجود
جلد هشتم برونر و سودارث ، پرستاری داخلی و جراحی(ایمونولوژی)
کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 8 (ایمونولوژی) تالیف شده توسط جانیس ال هینکل و کری اچ چیور می باشد. کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 8 (ایمونولوژی) ترجمه شده توسط دکتر فروزان اتش زاده شوریده و زهرا رضایی شهسوار لو است. کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 8 (ایمونولوژی) برای دانشجویان پزشکی و پرستاری مناسب است. این کتاب در جامعه پزشکی به پرستاری داخلی و جراحی 8  ایمونولوژی شهرت دارد. این کتاب بر خلاف بقیه کتاب ها دو نوع فهرست مطالب در اول کتاب امده که شما با فهرست کل مجموع داخلی - جراحی به خوبی اشنا شوید و در یافتن مطالب مشکل نداشته باشید. چهاردهمین ویرایش این منبع به طور جامع درباره انعکاس اخرین نتایج تحقیقات و اقدامات و همگامی با انتقال از مراقبت ویژه به مراقبت منزل، اخلاقیات و ژنتیک روزامد شده است.
پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد هشتم
پرستاری نظری، رشد و توسعه
159٬200 ‎تومان
199٬000 ‎تومان -20%
موجود
پرستاری نظری، رشد و توسعه
کتاب پرستاری نظری، رشد و توسعه نوشته افاف ابراهیم میلیس می باشد. این کتاب را مصطفی شوکتی احمدآباد و آلیس خاچیان انجام داده اند. ویژگی اول این کتاب برآیند تلاش فکری دانشمندان پرستاری برای تبیین و ارایه ی مبانی و روش پردازش نظریه به همراه اصول و فرایند نقد نظریه ها در پرستاری است. ویژگی دوم که این کتاب را ممتاز نموده و از این نظر مطالعه ی آن را برای پرستاران بالینی می توان مفید دانست، نگاه نو و ویژه ای است که نویسنده به روش ترکیبی نظریه پردازی، امکان و صلاحیت پرستاران بالینی در پردازش نظریه دارد.
کتاب پرستاری نظری، رشد و توسعه
داروشناسی نسخه های رایج
65٬600 ‎تومان
82٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب داروشناسی نسخه های رایج
نوشته دکتر خسین خلیلی ، دکتر سیمین دشتی و دکتر محمدرضا جوادی که توسط انتشارات کتاب ارجمند به چاپ رسیده است
کتابی که مشاهده می نمایید کتابی کاملا کاربردی برای پزشکان، پرستاران و علاقمندان به مبحث دارو ها است که بدون هیچگونه جانب داری به تحلیل دارو های رایج و پراستفاده پرداخته و تنها هدفش هم اطلاع رسانی و شفاف کردن مباحث برای مخاطب است.
برخی از سرفصل های کتاب :

فصل ۱. بیماری های قلبی و عروقی
فصل ۲. بیماری های عفونی
فصل ۳. بیماری های تنفسی
فصل ۴. بیماری های عضلانی ـ اسکلتی
فصل ۵. بیماری های پوست و مو
فصل ۶. بیماری های اعصاب و روان

شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب داروشناسی نسخه های رایج نوشته دکتر خلیلی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
بیوشیمی مصور هارپر 2018 ترجمه کامل
280٬000 ‎تومان
350٬000 ‎تومان -20%
موجود
بیوشیمی مصور هارپر 2018 ترجمه کامل
نوشته ویکتور رادول
این کتاب نسخه کامل کتاب دو جلدی بیوشیمی مصور هارپر 2018 می باشد که این دو جلد را در یک کتاب قرار داده اند. کتاب بیوشیمی مصور هارپر 2018 دارای ترجمه کامل می باشد که کوچکترین نکته و بخشی از کتاب اصلی حذف نشده است. این کتاب پزشکی را جواد محمدنژاد و سالار بختیاری ترجمه کرده اند. ترجمه آن به زبان ساده می باشد که شما بتوانید مفاهیم و تدریس های آن را راحت بفهمید. علم بیوشیمی ارتباط تنگاتنگی با علم زیست شناسی مولکولی دارد، یعنی ساختار و عملکرد مولکول‌های بیولوژیکی مانند DNA، ماکرومولکول‌ها و پروتئین‌ها در بیوشیمی مورد مطالعه قرار می‌گیرد.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب بیوشیمی مصور هارپر 2018 را در پارسانشر خریداری کنید
خواندن فوری الکترو کاردیوگرام
78٬400 ‎تومان
98٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب خواندن فوری الکترو کاردیوگرام
کتاب خواندن فوری الکترو کاردیوگرام نوشته دیل دوبین می باشد. کتاب خواندن فوری الکترو کاردیوگرام ترجمه دکتر منوچهر قارونی و معصومه ذاکری مقدم است. آموزش خواندن الکتروکاردیوگرام یکی از مهم ترین مباحث کورس قلب می باشد. با استفاده از  کتاب خواندن فوری الکترو کاردیوگرام دانشجویان میتوانند این بخش را به راحتی آموزش ببینند. کتاب خواندن فوری الکترو کاردیوگرام توسط انتشارات اندیشه رفیع منتشر شده است.
خرید کتاب خواندن فوری الکترو کاردیوگرام
پرستاری داخلی جراحی برونر - سودارث 2018 جلد دوم
46٬400 ‎تومان
58٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
پرستاری داخلی جراحی برونر - سودارث / 2018 جلد دوم
جلد دوم پرستاری داخلی جراحی برونر - سودارث 2018 نوشته جنیس ال هینکل و کری اچ چیور می باشد که توسط محمود بدیعی، فاطمه بهرام نژاد و عباسعلی ابراهیمیان ترجمه شده است . این کتاب در مورد موضوع های ارتوپدی، گوارش، کلیه و زنان می باشد و ویرایش 14 از کتاب پرستاری داخلی جراحی برونر - سودارث است.
کتاب پرستاری داخلی جراحی برونر - سودارث 2018 جلد دوم شامل مباحث استرس، پرستاری بین فرهنگی، دیدگاه های ژنتیک، بیماری های مزمن، توانبخشی و سالمندی است.
خرید اینترنتی پرستاری داخلی جراحی برونر - سودارث -جنیس ال هینکل
تنها کتاب EKG که نياز داريد
72٬000 ‎تومان
90٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب تنها کتاب EKG که نياز داريد
کتاب تنها کتاب EKG که نياز داريد نوشته مالکوم تالر است. تنها کتاب EKG که نياز داريد ترجمه دکتر محمد مهدی غیرتیان و دکتر علی اشراقی می باشد. کتاب تنها کتاب EKG که نياز داريد در سال 1398 به دومین نوبت چاپ خود توسط انتشارات اندیشه رفیع  به چاپ رسیده است. این کتاب راهنمای بسیار روان و مفید برای دانشجویان و استفاده کنندگان از کتاب است به گونه ای که با داشتن آن دیگر نیاز به کتابدیگری نخواهید داشت. 
سرفصل های کتاب :

فصل1:اصول پایه
فصل2:هایپرتروفی و بزرگ شدن قلب
فصل3:آریتمی
فصل4:بلوک های هدایتی
فصل5:سندرم های تحریک زودرس
فصل6:ایسکمی و انفارکتوس میوکارد
فصل7:نکات تکمیلی
فصل8:جمع بندی کلی همه ی آموخته ها

شما میتوانید به سادگی کتاب تنها کتاب EKG که نياز داريد نوشته مالکوم تالر و ترجمه دکتر غیرتیان را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید