احسان گلچینی

مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 10 (جراحی اطفال)
26٬320 ‎تومان
32٬900 ‎تومان -20%
موجود
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 10 (جراحی اطفال)
کتاب مراقبت از بیمار در جراحی الکساندر جلد 10 جراحی اطفال نوشته جان سی روتروک می باشد. کتاب مراقبت از بيمار در ﺟراحی الکساندر 10 ترجمه لیلا ساداتی، احسان گلچینی و علی قره زاده می باشد. دهمین جلد از سریس کتاب های مراقب از بیمار در جراحی الکساندر می باشد که دارای موضوع جراحی اطفال می باشد که در آن به نکات ریز جراحی اطفال می باشد.
خرید کتاب مراقب از بیمار در جراحی
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 8 (جراحی پلاستیک)
13٬520 ‎تومان
16٬900 ‎تومان -20%
موجود
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 8 (جراحی پلاستیک)
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 8 جراحی پلاستیک و ترمیمی نوشته جان سی روتینگ می باشد که ترجمه آن را لیلا ساداتی و احسان گلچینی انجام داده اند. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 8 (جراحی پلاستیک) دارای مفاهیم جراحی پلاستیک می باشد که بسیار مورد توجه و مهم می باشد. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 8 (جراحی پلاستیک) از سری کتاب های مراقبت از بیماری می باشد.
خرید مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 8 (جراحی پلاستیک)
درسنامه جامع ارشد اتاق عمل
319٬200 ‎تومان
399٬000 ‎تومان -20%
موجود
درسنامه جامع ارشد اتاق عمل
کتاب درسنامه جامع ارشد اتاق عمل نوشته احسان گلچینی و لیلی یکه فلاح می باشد. کتاب درسنامه جامع ارشد اتاق عمل دارای درسنامه ای بسیار کامل از بحث های ارشد اتاق عمل می باشد که می تواند برای شما دانشجویان یک خرید بسیار خوب باشد. کتاب درسنامه جامع ارشد اتاق عمل توسط اتشارات جامعه نگر منتشر شده است. کتاب درسنامه جامع ارشد اتاق عمل بر اساس اخرین منابع آزمون کارشناسی ارشد اتاق عمل نوشته شده است.
خرید کتاب درسنامه جامع ارشد اتاق عمل
مراقبت از بيمار در ﺟراحی الکساندر 12 (ﺟراحی سالمندی)
31٬200 ‎تومان
39٬000 ‎تومان -20%
موجود
مراقبت از بيمار در ﺟراحی الکساندر 12 (ﺟراحی سالمندی)  
مراقبت از بيمار در ﺟراحی الکساندر جلد 12
کتاب مراقبت از بیمار در جراحی الکساندر جلد 12 جراحی سالمندی، اقدامات مداخله ای تصویر برداری و درمان های مکمل و جایگزین نوشته جان سی روتروک می باشد. کتاب مراقبت از بيمار در ﺟراحی الکساندر 12 ترجمه لیلا ساداتی، احسان گلچینی، سمانه دهقان ابنوی و بهام عقبایی می باشد این کتاب دوازدهمین جلد از مجموعه کتاب های مراقبت از بيمار در ﺟراحی الکساندر می باشد.
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 6 (جراحی ارتوپدی)
31٬200 ‎تومان
39٬000 ‎تومان -20%
موجود
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 6 (جراحی ارتوپدی)
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر جراحی ارتوپدی نوشته جان سی روتروک 
در جراحی ارتوپدی معمولا با مشکلات دستگاه ماهیچه ای و اسکلتی کار دارند. جراحان ارتوپدی از روش‌های جراحی و غیر جراحی برای معمولا درمان این موارد استفاده می‌کنند در کتاب  مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 6 (جراحی ارتوپدی) آمده و این  روش ها را آموزش داده است. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 6 (جراحی ارتوپدی) ترجمه لیلا ساداتی، احسان گلچینی، فهیمه سادات حوائجی و علی قره زاده و مصطفی رستمیان است.
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 2 (گوارش و غدد)
52٬720 ‎تومان
65٬900 ‎تومان -20%
موجود
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 2 (گوارش و غدد)
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 2 (گوارش و غدد) نوشته جان تی سی روترگ می باشد. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر گوارش و غدد دارای مفاهیم و درسنامه هایی در مورد نحوه جراحی و مجموعه اقداماتی که باید در هنگام جراحی از قسمت گوارش و غدد بدن انجام شود در آن آموزش داده است.  کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 2 (گوارش و غدد) ترجمه لیلا ساداتی، احسان گلچینی، علی قره زاده، رضا محبی حوض سرخی، عباس خلیل پور و جواد مظاهری می باشد.
خرید کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 2 جراحی گوارش و غدد
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 3 (جراحی زنان)
47٬920 ‎تومان
59٬900 ‎تومان -20%
موجود
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 3 (جراحی زنان)
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 3 (جراحی زنان) نوشته جان سی روتروک می باشد. این کتاب دارای موضوع جراحی زنان می باشد که جراحی زنان و زایمان یکی از شاخه‌های پزشکی است که به بیماری‌های مرتبط با دستگاه تولید مثل زنان و مراقبت از مادران باردار و زایمان و... آن می‌پردازد. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 3 (جراحی زنان) ترجمه لیلا ساداتی، احسان گلچین و سرور مصلح و عباس خلیل پور می باشد. 
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 3 (جراحی زنان)
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 4 (چشم)
19٬120 ‎تومان
23٬900 ‎تومان -20%
موجود
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 4 (چشم)
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 4 (چشم) نوشته جان سی روتروک می باشد که ترجمه آن بر عهده لیلا ساداتی، احسان گلچین، ربابه یوسفی و نازنین صراف بوده است. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 4 (چشم) مناسب برای پزشکان و افراد اتاق عمل می باشد که به آن ها در نحوه جراحی و عملیات های مهم در حین عمل را آموزش می دهد. این جلد از کتاب آمده و مراقبت از بیمار در جراحی چشم را آموزش داده است. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 4 (چشم) توسط انتشارات جامعه نگر منتشر شده است.
خرید مجموعه کتاب های مراقب از بیمار در جراحی الکساندر انتشارات جامعه نگر
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 11 (جراحی تروما)
13٬520 ‎تومان
16٬900 ‎تومان -20%
موجود
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 11 (جراحی تروما)
کتاب مراقبت از بیمار در جراحی الکساندر جلد 11 (جراحی تروما) نوشته جین ای پروئل می باشد. جراحی توروما عبارت است از قسمتی در جراحی که در آن به درمان تهاجمی صدمات فیزیکی، به خصوص در شرایط اضطراری مانند تصادفات و... می پردازد. کتاب مراقبت از بيمار در ﺟراحی الکساندر جلد 11 ترجمه لیلا ساداتی، احسان گلچینی است. این کتاب جزوی از مجموعه 12 جلدی کتاب مراقبت از بيمار در ﺟراحی الکساندر می باشد.
خرید مجموعه کتاب های مراقب از بیمار در جراحی الکساندر
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژیست جلد 8
71٬120 ‎تومان
88٬900 ‎تومان -20%
موجود
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژیست جلد 8
بررسی کوتاه این کتاب:
1.آشنا شدن با اصول کار در اتاق عمل
2.آشنایی کامل با ابزارها، تجهیزات و اقلام مصرفی مورد استفاده در اتاق عمل
3.آشنایی با شرح وظایف اعضای تیم جراحی
4.آشنایی با تکنیک‌های مراقبتی در مرحله قبل، حین و بعد از جراحی
5.پرداختن به وظایف جزء به جزء فرد اسکراب و سیرکولر
آناتومی بالينی نتر
127٬200 ‎تومان
159٬000 ‎تومان -20%
موجود
آناتومی بالينی نتر
کتاب آناتومی بالينی نتر به نویسندگی هسن جان تی Hasen, John T توسط محبوبه موسوی، احسان گلچینی، سید محمد هادی میراب ترجمه شده است. در کتاب آناتومی بالينی نتر به جنبه های بالینی آناتومی به کمک تصاویر جذاب پرداخته شده است. همچنین در این کتاب مطالب اصلی و کاربردی آناتومی مورد بررسی قرار گرفته است و لازم به ذکر است که این اثر دارای نزدیک به ۶۰۰ تصویر رنگی به منظور فهم بهتر مسائل می‌باشد. همچنین دسته بندی مناسب مطالب و جدول های متعدد برای یادگیری بهتر مطالب ارائه شده است تا یادگیری آن را برای شما بسیار ساده کند.
به کارگیری تلفظ صحیح اصطلاحات آناتومیکی یکی دیگر از ویژگی های مثبت این کتاب می‌باشد.
مقدمه ای بر اقدامات بالينی نتر
63٬200 ‎تومان
79٬000 ‎تومان -20%
موجود
مقدمه ای بر اقدامات بالينی نتر
کتاب مقدمه ای بر اقدامات بالينی نتر به نویسندگی ماریوس لوکاس، آر.شین تابز و جوزف فلدمن توسط سید محمدهادی میراب ترجمه شده است. این کتاب در سال 1397 به صورت چاپ اول به واسطه انتشارات جامعه نگر به نشر رسده است. قطع این کتاب وزیری و نوع جلد آن گالینگور می‌باشد.
ویژگی های اساسی کتاب مقدمه ای بر اقدامات بالينی نتر:
در کتاب مقدمه ای بر اقدامات بالینی نتر، همه‌ی اقدامات روتین بالینی به صورت گام به گام و با توجه به آناتومی و شرایط پاتولوژیک ناحیه مورد نظر و استفاده از تصاویر بسیار خوب و با کیفیت در این کتاب ارائه شده است. از ویژگی های اساسی این کتاب می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

استفاده از تصاویر بسیار خوب و باکیفیت
وجود سوالات مروری در پایان هر فصل
ضمیمه دارای فیلم های مرتبط با پروسیجرهای کتاب
شرح اقدامات روتین بالینی به صورت گام به گام و با توجه به آناتومی و شرایط پاتولوژیک ناحیه ی مورد نظر
آناتومی پایه گری سر و گردن
52٬720 ‎تومان
65٬900 ‎تومان -20%
ناموجود
آناتومی پایه گری سر و گردن جامعه نگر
در کتاب آناتومی پایه گری سر و گردن  جلد سوم به نویسندگی دریک ریچارد ال می‌باشد که ترجمه آن توسط دکتر احسان گلچینی، جواد مهاجر انصاری، رضا احدی، محبوبه موسوی و پدرام شفاعت صورت گرفته است.در این اثر علاوه بر مباحث آناتومی، به مباحث بالینی و رادیولوژیک مرتبط با ساختار های آناتومیکی نیز اشاره شده است. این کتاب برای همه دانشجویان و دانش پژوهان در حوزه علوم پزشکی، به ویژه دانشجویان دندانپزشکی، پزشکی و رادیولوژی، مورد استفاده می‌باشد. برای رفاه حال دانشجویان و منطبق شدن بیشتر با واحدهای درسی، این کتاب در 3 تدوین شده است که این سه جلد عبارتند از:

جلد اول: آناتومی تنه
جلد دوم: آناتومی اندام
جلد سوم: آناتومی سر و گردن
بخيه و هموستاز جراحی
15٬920 ‎تومان
19٬900 ‎تومان -20%
ناموجود
بخيه و هموستاز جراحی
کتاب بخيه و هموستاز جراحی به صورت یک کتاب جیبی طراحی شده است. کتاب بخيه و هموستاز جراحی تالیف ربکا پییکنیک می باشد که توسط لیلا ساداتی و احسان گلچینی ترجمه شده است.
کتاب بخيه و هموستاز جراحی جیبی دارای سر فصل های زیر می باشد:

فصل 1- زخم ها 
فصل 2- ترمیم زخم 
فصل 3- بخیه
فصل 4- نخ های بخیه
فصل 5- وسایل جانبی بخیه
فصل 6- هموستاز
فصل 7- منگنه های جراحی
ضمینه A- جدول تبدیلات سوزن
ضمینه B- اندازه سوزن ها
ضمینه c- نخ ها
ضمینه D- اطلاعات منگنه ها
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 9 (توراکس، قلب و عروق)
51٬920 ‎تومان
64٬900 ‎تومان -20%
موجود
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 9 (توراکس، قلب و عروق)
کتاب مراقبت از بیمار در جراحی الکساندر جلد 9 توراکس، قلب و عروق نوشته جان سی روتروک می باشد.  کتاب مراقبت از بيمار در ﺟراحی الکساندر 9 ترجمه لیلا ساداتی، احسان گلچینی و محبوبه موسوی، عباس خلیل پور و نجمه قیامی کشتگر می باشد. این کتاب دارای تدریس هایی از قسمت های توراکس، قلب و عروق می باشد. مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 9 توسط انتشارات جامعه نگر منتشر شده است.
مجموعه کتاب های جراحی الکساندر
آناتومی سر و گردن برای دندانپزشکی نتر
159٬200 ‎تومان
199٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
آناتومی سر و گردن برای دندانپزشکی نتر
کتاب آناتومی سر و گردن برای دندانپزشکی نتر به نویسندگی نورتون، نیل اسکات می‌باشد که توسط مترجمان بسیار خوبی اعم از دکتر احسان گلچینی، دکتر جواد مهاجر انصاری، پدرام شفاعت، سیدامیر حسینی و سید محمد هادی میراب ترجمه شده است. این کتاب به توضیح جامع آناتومی سر و گردن پرداخته است.
از ویژگی های مثبت کتاب آناتومی سر و گردن برای دندانپزشکی نتر می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

دارای دسته بندی مناسب جداول و مطالب متعدد برای فراگیری بهتر مطالب.
پرداختن به انواع شیوه‌های بی حسی ناحیه دندان و دهان.
بررسی آناتومی سایر نواحی بدن اعم از اندام فوقانی، پشت، قفسه سینه و شکم.
سوالات مروری موجود در آخر کتاب.
پرداختن به جنبه های بالینی آناتومی سر و گردن با کمک تصاویر جذاب که دانشجویان را از استفاده از اطلس، بی نیاز می‌کند.