ایمونولوژی

ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس
44٬820 ‎تومان
49٬800 ‎تومان -10%
ناموجود
ایمونولوژی سلولی و مولکولی
جامع ترین کتاب ایمونولوژی
 کتاب ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس مناسب برای دانشجویان علوم پایه پزشکی، دندانپزشکی، داروساز وپیراپزشکی و تمامی داوطلابان آزمون های جامع علوم پایه کاردانی به کارشناسی و کارشناسی به کارشناسی ارشد ، دستیاری و PhD می باشد. در کنار مطالب این کتاب، آزمون های علوم پایه رشته های پزشکی نیز قرار گرفته است. آرش پورغلامی به همراه مهرداد رشدی بنام این کتاب را گرد آوری کرده اند که طبق کتاب ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس ویراست سوم می باشد. در گرد آوری و ترجمه این کتاب سعی شده که کمترین اشتباه انجام شود تا مرجع بسیار خوبی برای شما باشد. موضوع این کتاب ایمن شناسی مولکولی یا ایمنی سلولی است.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب ایمونولوژی سلولی و مولکولی را از سایت پارسانشر خریداری بفرمایید.
ایمونولوژی بالینی بیماری ها و نقص های سیستم ایمنی
23٬400 ‎تومان
26٬000 ‎تومان -10%
ناموجود
ایمونولوژی بالینی بیماریها و نقصهای سیستم ایمنی
کتاب ایمونولوژی بالینی بیماری ها و نقص های سیستم ایمنی نوشته  فاطمه عسکری‌زاده، احمد خ‍ل‍ی‍ل‍ی‌ و امیررضا صفدریان می باشد. کتاب ایمونولوژی بالینی بیماری ها و نقص های سیستم ایمنی توسط انتشارات گروه تالیفی دکتر خلیلی منتشر شده است. کتاب ایمونولوژی بالینی بیماری ها و نقص های سیستم ایمنی دارای درسنامه ی تشریحی مرتبط با بیماری ها، موارد آزمایشگاهی و تکنیکهای بیماری می باشد. از دانشجویان پس از خواندن ایمونولوژی بالینی بیماری ها و نقص های سیستم ایمنی انتظار می رود که بتوانند بیماری های سیستم ایمنی را تشخیص بدهند و بتوانند روش درمان مناسبی برای آن بیماری انتخاب نمایند. 
خرید کتاب ایمونولوژی بالینی بیماری ها و نقص های سیستم ایمنی
ایمنولوژی چهار استاد
62٬820 ‎تومان
69٬800 ‎تومان -10%
موجود
کتاب ایمونولوژی چهار استاد
کتاب ایمنولوژی چهار استاد نوشته ابوالعباس ، کوبی ، استایس و رویت ( Abbas و Kubi و Stiles و Roitt) می باشد. به این کتاب به این دلیل ایمنولوژی چهار استاد می نامند که توسط این 4 استاد بسیار معروف نوشته شده است و دارای موضوع ایمنولوژی می باشد. ایمنولوژی چهار استاد زیر نظر دکتر محمد وجگانی توسط هادی غضنفری و سیدرضا موسوی ترجمه شده است. ایمونولوژی(Medical Immunology) شاخه ای از علوم پزشکی می باشد. علم ایمونولوژی مطالعه ساختار و عملکرد سیستم ایمنی بدن در تمام ارگانیسم ها است. سیستم ایمنی مهم ترین نقش را در شناخت نوع  بیماری‌ که بیمار به آن گرفتار شده است ایفا می کند.
خرید ایمنولوژی چهار استاد به صورت آنلاین
خلاصه ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس 2018
63٬000 ‎تومان
70٬000 ‎تومان -10%
موجود
خلاصه ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس 2018
این کتاب با  مقدمه و تحت نظارت دكتر على اكبر امير زرگر نوشته شده است. کتاب خلاصه ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس 2018 توسط على حضرتی و كوثر ملکپور ترجمه شده است. نویشنده ی کتاب ابوالعباس می باشد. در کتاب خلاصه ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس 2018 سعی  شده که  تمامی نکات کتاب ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس 2018 به صورت خلاصه ای کامل آورده شوند. این خلاصه شامل تمامی نکات ریز و درشت کتاب ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس 2018 را در خود دارد.
خرید اینترنتی کتاب ایمنولوژی سلولی و مولکولی 
ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس 2018
108٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -10%
موجود
ایمونولوژی سلولی و مولکولی 2018
کتاب ایمونولوژی سلولی و مولکولی ویراست نهم نوشته ابوالعباس
کتاب ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس 2018 که یکی از معروف ترین کتاب های علم ایمونولوژی می باشد؛ توسط ابوالعباس، آندرو لیچمن و شیوپی لای نوشته و تالیف شده است.
کتاب ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس 2018 ویرایش 9 توسط دکتر رضا فرید حسینی و دکترعلیرضا فتح اللهی ترجمه شده است. این کتاب در معروفترین دانشگاه های ایران و جهان تدریس می شود. اساتید این کتاب را به دانشجویان به عنوان یکی از بزرگ ترین مرجع ها در علوم ایمنی شناسی توصیه می نمایند.
این نسخه از کتاب ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس 2018 در سال 1396 توسط انتشارات ابن سینا منتشر شده است.
ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس 2018
198٬000 ‎تومان
220٬000 ‎تومان -10%
موجود
ایمونولوژی سلولی و مولکولی 2018
این کتاب ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس 2018 با مقدمه و تحت نظارت دكتر علی اکبر امیر زرگر نوشته شده است. کتاب ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس 2018 توسط مژگان آستانه، دكتر شبنم محمدی و حسين نعمتی ترجمه شده است که در ترجمه آن سعی شده تا متن ترجمه شده آن، از متن اصلی کتاب انگلیسی آن فاصله نگیرد. این کتاب دارای نکات تکمیلی و کاربردی ایمونولوژی رویت و ابوالعباس می باشد که این نکات بسیار کاربردی بوده است و کمک های بسیار زیادی را به شما خواهد کرد. در این کتاب سؤالات ایمونولوژی با پاسخ تشریحی نیز برای تمرین و تفهیم بیشتر مطالب قرار گرفته است.
خرید کتاب ایمونولوژی سلولی و مولکولی 2018 به صورت آنلاین
MLT ایمونولوژی و سرولوژی
30٬600 ‎تومان
34٬000 ‎تومان -10%
موجود
کتاب MLT ایمونولوژی و سرولوژی
نوشته دکتر آرزو منفردی
کتاب MLT ایمونولوژی و سرولوژی  توسط انتشارات خسروی به چاپ رسیده است. کتاب ایمونولوژی و سرولوژی MLT  همان طور که از اسمش مشخص است به تکنیک های مرتبط با ایمونولوژی و سرولوژی پرداخته است و در قسمت بعد از آموزش به کاربرد این تکنیک ها برای تشخیص بیماری هایی نظیر عفونت ها از جمله عفونت های باکتریال ، عفونت های اسپیروکتی ، عفونت های ویروسی ، عفونت های انگلی و قارچی تومور ازدیاد حساسیتی و... پرداخته است.
شما می توانید بدون اینکه از منزل خارج شوید به صورت اینترنتی کتاب ایمونولوژی و سرولوژی نوشته دکتر آرزو منفردی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
ETC مجموعه سواﻻت طبقه بندی شده ارشد و دکتری ایمنی شناسی 1381 تا 1400
153٬000 ‎تومان
170٬000 ‎تومان -10%
موجود
خرید اینترنتی کتاب ETC سواﻻت طبقه بندی شده ارشد و دکتری ایمنی شناسی 1381 تا 1400
کتاب ETC ایمنی شناسی پزشکی شامل مجموعه سوالات طبقه بندی شده ارشد و دکتری 20 سال اخیر با پاسخ نامه کاملا تشریحی می باشد.
این کتاب با قالب طبقه بندی موضوعی، در چارچوب سرفصل های منابع معرفی شده از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طراحی شده است.
مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری ايمنی شناسی
72٬000 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -10%
موجود
مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری ايمنی شناسی  
کتاب مجموعه سوالات کنکور ایمنی‌شناسی مشتمل بر سوالات آزمون‌های کارشناسی ارشد و دکتری وزارت بهداشت سال‌های 89 تا 99 با پاسخ کلیدی تالیف و گردآوری گروه مولفین چاپ نشر کتابخانه فرهنگ است.
آزمون ارشد شامل دروس: ایمنی شناسی، بیوشیمی، میکروب شناسی، زیست سلولی مولکولی، زبان تخصصی 
آزمون ارشد تربیت مدرس شامل دروس: زبان عمومی، ایمنی شناسی، بیوشیمی، میکروب شناسی، زیست سلولی مولکولی 
آزمون دکتری شامل دروس: ایمنی شناسی، بیوشیمی عمومی و ژنتیک مولکولی می‌باشد.
خرید کتاب مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری ايمنی شناسی 86 - 98
ضروریات ايمونولوژی
31٬500 ‎تومان
35٬000 ‎تومان -10%
موجود
ضروریات ايمونولوژی
کتاب ضروریات ايمونولوژی یکی از بهترین مرجع های حال حاضر می باشد. این کتاب نوشته دکتر مهدی یوسفی و مجید احمدی و جمعی از همکار ها می باشد که سعی کرده اند تجربه ی چندین ساله خود را در نوشتن این کتاب ببرندد. این نکته باعث شده که شما راحت تر با این کتاب ارتباط برقرار کنید و مفاهیم آن را راحت بفهمید. این کتاب ضروریات ايمونولوژی توسط انتشارت گروه تالیفی دکتر خلیلی نشر شده است.
خرید کتاب ضروریات ايمونولوژی
ميانبر الگوريتم ايمنی شناسی
62٬100 ‎تومان
69٬000 ‎تومان -10%
موجود
ميانبر الگوريتم ايمنی شناسی
کتاب ميانبر الگوريتم ايمنی شناسی نوشته پریسا بسیمی شاهین بلوری و حمیده آقایی می باشد. کتاب ميانبر الگوريتم ايمنی شناسی مناسب برای دانشجویان پزشکی می باشد. این کتاب پزشکی دارای مفاهیم ایمنی شناسی، راه های ایمن بودن، دفاع بدن از میکروب ها و بیماری ها می باشد. کتاب ميانبر الگوريتم ايمنی شناسی توسط انتشارات گروه دکتر خلیلی ارائه شده است.

کتاب ارائه شده ویژه رشته های: کارشناسی ارشد: ایمنی‌شناسی، خون‌شناسی، ویروس‌شناسی، قارچ‌شناسی، انگل‌شناسی و علوم‌پایه پزشکی ...
دکتری: ایمنی‌شناسی پزشکی، باکتری‌شناسی پزشکی، انگل‌شناسی پزشکی، قارچ‌شناسی پزشکی، بیولوژی تولید مثل و بیوتکنولوژی پزشکی ...
خرید کتاب ميانبر الگوريتم ايمنی شناسی
ضروريات ايمونولوژی پزشکی
41٬400 ‎تومان
46٬000 ‎تومان -10%
موجود
ضروريات ايمنولوژی پزشکی
کتاب ضروريات ايمونولوژی پزشکی ترجمه و تالیف طاهره ابراهیمی، دکتر وحیده طرح ریز، دکتر مژگان عباسی، سهراب مینائی بایرامی می باشد. این کتاب در خود تمامی نکات و مفاهیمی که شما در ایمونولوژی نیاز پیدا خواهید کرد را در خود دارد که شما می توانید به کمک فهرست آن به راحتی موضوع موردنظر خود را بیابید.کتاب ضروريات ايمونولوژی پزشکی توسط انتشارات اطمینان چاپ شده است. 
خرید کتاب ضروريات ايمونولوژی پزشکی
سرفصل  های کتاب ضروریات ایمونولوژی پزشکی
فصل 1 : مقدمه ای بر ایمونولوژی
فصل 2 : گردش لکوسیتی و مهاجرت به بافت ها
فصل 3 : ایمنی ذاتی و اجزای آن
فصل 4 : عملکرد کمپلمان
فصل 5 : آنتی ژن و آنتی بادی
فصل 6 : مولکول های کمپلکس اصلی سازگاری نسجی (MHC)، پردازش و عرضه آنتی ژن
فصل 7 : پذیرنده های ایمنی، انتقال سیگنال و التهاب
فصل 8 : تکامل لنفوسیت و بازآرایی ژن های پذیرنده آنتی ژن
فصل 9 : فعال شدن لنفوسیت T و مکانیسم های اجرایی ایمنی سلولی
فصل 10 : فعال شدن لنفوسیت B و مکانیسم های اجرایی ایمنی هومورال
فصل 11 : ایمنی ناحیه ای: پاسخ ایمنی اختصاصی در بافت های اپی تلیال و بافت های مصون از پاسخ ایمنی
فصل 12 : تولرانس ایمونولوژیک، آپوپتوز و خودایمنی
فصل 13 : ایمونولوژی بیماری های عفونی و واکسیناسیون
فصل 14 : ایمونولوژی پیوند
فصل 15 : ایمونولوژی سرطان و ایمونوتراپی
فصل 16 : اختلالات ازدیاد حساسیت
فصل 17 : نقص ایمنی مادرزادی اکتسابی
فصل 18 : سایتوکاین ها و کموکاین ها
فصل 19 : تکنیک های آزمایشگاهی در ایمونولوژی
فصل 20 : ایمونوهماتولوژی
فصل 21 : ایمونوفارماکولوژی
ایمونولوژی برای کنکور
52٬200 ‎تومان
58٬000 ‎تومان -10%
موجود
ایمونولوژی برای کنکور
کتاب ایمونولوژی برای کنکور نوشته آرزو منفردی می باشد. این کتاب دارای  قطع پالتویی می باشد که به راحتی می توانید آن را حمل کرده و در همه جا آن را بخوانید. کتاب ایمونولوژی برای کنکور مناسب برای جمع بندی درس ایمونولوژی می باشد که شما می توانید با خواند آن به خصوص زمان جمع بندی کنکور، برای کنکور آماده بشوید. کتاب ایمونولوژی از سری کتاب های برای کنکور می باشد که توسط انتشارات خسروی منتشر شده است.
خرید کتاب های کنکوری
رویت ایمونولوژی 2013
40٬500 ‎تومان
45٬000 ‎تومان -10%
ناموجود
رویت ایمونولوژی 2013
کتاب رویت ایمنولوژی 2013  ترجمه ی دکتر احمد مسعود سعید اصلانی ، جعفر کرمی ، جمشید قلی زاده نواشنق آرزو گوهری شبگاه و  مرتضی حافظی می باشد. ویراستاری این کتاب بر عهده علیرضا زارع بیدکی بوده است. کتاب رویت ایمونولوژی 2013 مناسب برای افراد ایمونولوژیست می باشد.

ایمونولوژیست به چه کسی گفته می شود؟
ایمونولوژیست محقق و یا پزشک متخصص در زمینه علم ایمونولوژی می باشد. شغل خیلی از ایمونولوژیست‌‌‌ها کار در آزمایشگاه با تمرکز بر تحقیقات، در دانشگاه یا صنعت پزشکی و درمانی است. بقیه ی ایمونولوژیست‌‌ ها که به آن‌‌‌ها ایمونولوژیست‌‌های بالینی می گویند، در واقع پزشکانی هستند که بر روی تشخیص و مدیریت بیماری‌‌‌های سیستم ایمنی مانند بیماری‌‌‌های خود ایمنی و آلرژی آموزش دیده اند.
ایمونولوژی و ایمونوپاتولوژی هنری دیویدسون 2017
90٬000 ‎تومان
100٬000 ‎تومان -10%
موجود
ایمونولوژی و ایمونوپاتولوژی هنری دیویدسون 2017
کتاب ایمونولوژی و ایمونوپاتولوژی هنری دیویدسون 2017 توسط ریچارد مک فرسون نوشته شده است که مترجمین آن دانیال ایمانی، بهمن رازانی، نوید دشتی گوله گوله، رمضان رضایی و فرشته ازاده می باشند. کار ویراستاری این کتاب را علیرضا زارع بیدکی انجام داد و اندیشه رفیع آن را به چاپ رسانده است.
موضوعات کتاب ایمونولوژی دیویدسون 
مروری بر سیستم ایمنی و بیماری های ایمونولوژیکایمونواسی و ایمونوشیمی ،بررسی آزمایشگاهی سیستم ایمنی سلولی، بررسی آزمایشگاهی عملکرد ایمونوگلوبولین ها و پاسخ های ایمنی هومورال ،مدیاتورهای التهاب ،واسطه های التهاب ،آنتی ژن لوکوسیتی انسانی ، کمپلکس اصلی سازگاری نسنجی و بیماری ها، بیماری های نقص ایمنی ،ارزیابی بالینی و آزمایشگاهی بیماریهای روماتیسمی، سیستمیک ،اسکولیت، بیماری های آلرژیک و بیماریهای خود ایمن مختص عضو.
ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس 2018
135٬000 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -10%
موجود
ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس 2018 
خرید ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس 2018 ویرایش نهم
ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس 2018 ویراست نهم توسط ابوالعباس نوشته شده است که توسط ماهرو میراحمدیان، سمیرا رجایی، مونا صادق الوعد، امیرحسین منصورآبادی، معصومه علیمحمدی و معصومه معصومی ترجمه شده می باشد.  ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس 2018 دارای موضوعات ایمنی سلولی و ایمن شناسی مولکولی- پادگن ها می باشد. کتاب ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس 2018 مورد توجه استادان می باشد که در بسیاری از دانشگاه های تاپ کشور تدریس می شود. این کتاب از روی ویرایش 9 کتاب ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس 2018 نوشته و ترجمه شده است. ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس 2018 توسط انتشارات آرتین طب انتشار یافته است.
سفارش آنلاین کتاب ایمونولوژی سلولی و مولکولی 2018 
نمودار نامه ایمنی شناسی
152٬100 ‎تومان
169٬000 ‎تومان -10%
موجود
نمودار نامه ایمنی شناسی
 کتاب نمودار نامه ایمنی شناسی را جواد رجبی تالیف کرده است. کتاب نمودار نامه ایمنی شناسی دارای سر فصل های زیر است:

فصل اول- کلیات ایمنی
فصل دوم- آنتی ژن
فصل سوم- آنتی بادی
فصل چهارم- FCR
فصل پنجم- MHC
فصل ششم- مسیر عرضه آنتی ژن
فصل هفتم- کمپلمان
فصل هشتم- دندرتیک سل
فصل نهم- ارگان های لنفاوی
فصل دهم- مخاط
فصل یازدهم- Tcell
فصل دوازدهم- Bcell
فصل سیزدهم- ایمونوژنتیک
فصل چهاردهم- ایمنی ذاتی
فصل پانزدهم- سایتوکاین
فصل شانزدهم- کموکاین
فصل هفدهم- مولکول چسبان
فصل هجدهم- تولرانس
فصل نوزدهم- آپوپتوز
فصل بیستم- پیوند
فصل بیست و یکم- تومور
فصل بیست و دوم- ایمنی علیه میکروب
فصل بیست و سوم- اتوایمنی
فصل بیست و چهارم- نقص ایمنی
فصل بیست و پنجم- ایدز
فصل بیست و ششم- واکسن
فصل بیست و هفتم- ایمونوهماتولوژی
فصل بیست و هشتم- CD مارکر

ایمونولوژی رویت 2021
134٬100 ‎تومان
149٬000 ‎تومان -10%
موجود
خرید اینترنتی کتاب ایمونولوژی رویت 2021 از پارسا نشر
در فصول ابتدایی ویرایش نهم کتاب ایمونولوژی رویت 2021 ،  مباحث ایمنی ذاتی و سلولی و به طور کلی اجزاء و عملکرد سیستم ایمنی بر اساس اطلاعات حاصل از پیشرفت های اخیر این دانش آورده شده و مباحث ایمونولوژی بالینی و نقش کاربردی سیستم ایمنی و فرآورده های آن در درمان بیماری ها در فصول انتهایی بیان شده است.
نکته و پرسش ايمنی شناسی
161٬910 ‎تومان
179٬900 ‎تومان -10%
موجود
معرفی این کتاب :

درسنامه جامع ایمنی‌شناسی از تمام منابع کنکور ارشد، دکتری و مقالات (2019-2012)
سوالات طبقه‌بندی شده کنکور ارشد و دکتری با پاسخ تشریحی (99-87)
سوالات تألیفی دکتر خلیلی با پاسخ تشریحی (به‌صورت خودآزمون)
سوالات تألیفی طلایی از منابع مهم کنکور ارشد و دکتری
مرور و یادگیری ایمنی‌شناسی از پایه تا پیشرفته با الگوریتم، شکل و جدول
به انضمام تکنیک‌های ایمونولوژی و سرولوژی

نکته و پرسش ايمنی شناسی (همراه با پاسخنامه تشریحی)
ایمونوبیولوژی جنوی 2017 جلد 2
153٬000 ‎تومان
170٬000 ‎تومان -10%
موجود
ایمونوبیولوژی جنوی 2017 جلد 2
کتاب ایمونوبیولوژی جنوی 2017 جلد 2 نوشته کنت پی مرفی و ترجمه توحید کاظمی، سلمان باقری، المیرا صفایی، مهسا حاجی وکیلی ، مرتضی مطلب‌نژاد، عاطفه صادقی، فائزه اصغری، نجیبه شکاری، زهرا مرادی، طاهره محمدی است.
این کتاب دارای سر فصل های زیر می باشد:
فصل 10 - پاسخ ایمنی هومرال
فصل 11- ادغام دینامیک ایمنی سازگار پذیر و ذاتی 
فصل 12 - سیستم ایمنی مخاطی 
فصل 13 - نقص مکانیسم های دفاعی میزبان
فصل 14 - آلرژی و بیماری های آلرژیک
فصل 15 - خودایمنی و پیوند
فصل 16 - دستکاری پاسخ ایمنی
خرید انواع کتاب های ایمونوبیولوژی به صورت آنلاین
ایمونوبیولوژی جنوی 2017 جلد 1
153٬000 ‎تومان
170٬000 ‎تومان -10%
موجود
ایمونوبیولوژی جنوی 2017 جلد 1
 کتابی که در دست دارید ترجمه توحید کاظمی، سلمان باقری، المیرا صفایی، مهسا حاجی‌ولیلی، مرتضی مطلب‌نژاد، عاطفه صادقی، فائزه اصغری، نجیبه شکاری، زهرا مرادی، طاهره محمدی و زهرا احمد نیا می باشد.
سر فصل های کتاب ایمونوبیولوژی جنوی 2017 جلد 1 :
فصل 1 - مفاهیم پایه در ایمونولوژی
فصل 2 - ایمنی ذاتی: نخستین خط دفاعی
فصل 3 - پاسخ های القایی ایمنی ذاتی
فصل 4 - شناسایی آنتی ژن
فصل 5 - تولید گیرنده های آنتی ژن در لنفوسیت ها
فصل 6 - عرضه آنتی ژن به لنفوسیت های T
فصل 7 - پیام رسانی گنجینه ی گیرنده ی لنفوسیت های بالغ
فصل 8 - تکامل لنفوسیت های B و T
فصل 9 - ایمنی با واسطه سلول T
درسنامه ایمونولوژی به زبان خودمانی
35٬910 ‎تومان
39٬900 ‎تومان -10%
موجود
درسنامه ایمونولوژی به زبان خودمانی
در کتاب درسنامه ایمونولوژی به زبان خودمانی مزدک گنجعلی خانی حاکمی، دکتر زیور زنگنه، دکتر فائزه لرستانی و دکتر فرزانه یزدانی که نویسندگان این کتاب هستند، تمام سعی خود را کرده اند که با آوردن مثال هایی ملموس و خودمانی به دانشجویان درس داده شود تا دانشجو بهتر بتواند مطالب آن را درک نماید. موضوع اصلی این کتاب سیستم ایمنی بدن می باشد. کتاب درسنامه ایمونولوژی دارای مطالب سیستم ایمنی می باشد که کلمات آن دارای ظاهر دشوار و پیچیده است؛ این کتاب آمده است و این کلمات سخت را به صورت خودمانی آموزش داده است.

خرید اینترنتی کتاب ایمونولوژی به زبان خودمانی از سایت پارسا نشر