اتاق عمل

بانک آزمون تحليلی تکنولوژی های ﺟراحی
71٬920 ‎تومان
89٬900 ‎تومان -20%
موجود
بانک آزمون تحليلی تکنولوژی های ﺟراحی
کتاب بانک آزمون تحليلی تکنولوژی های ﺟراحی گرد آوری و تالیف دکتر جمشید اسلامی، رضا توکل، امید زادی آخوله، مریم قنواتی، زهرا مصطفی پور و ناهید نوروزی می باشد. کتاب بانک آزمون تحليلی تکنولوژی های ﺟراحی مناسب برای افراد و پرستاران و دکتر هایی می باشد که می خواهند در اتاق عمل و جراحی کار کنند. کتاب بانک آزمون تحليلی تکنولوژی های ﺟراحی دارای سوال های آزمون های تکنولوژی جراحی می باشد. کتاب بانک آزمون تحليلی تکنولوژی های ﺟراحی توسط انتشارات جامعه نگر منتشر شده است.
خرید بانک آزمون تحليلی تکنولوژی های ﺟراحی
آزمون های استخدامی اتاق عمل
104٬000 ‎تومان
130٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمون های استخدامی اتاق عمل عمومی و تخصصی
کتاب آزمون های استخدامی اتاق عمل ویژه داوطلبان آزمون های استخدامی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد وزارت بهداشت درمان، سازمان غذا و دارو، بیمارستان های دولتی و خصوصی و آزمایشگاه های دولتی و خصوصی و البته آزمون های استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کل کشور می باشد. کتاب آزمون های استخدامی اتاق عمل توسط خانم ها فاطمه نژاد قنبری و فریبا زمانی امیر تالیف شده است. و مطابق با آخرین تغییرات آزمون های استخدامی کشور در ویراست پنجم و جدید ترین ویرایش به دست شما می رسد.
منابع کارشناسی ارشد اتاق عمل
بسیاری از داوطلبان آزمون ارشد اتاق عمل نمی دانند از بین منابع معرفی شده برای این کنکور کدامیک معتبر و مهم تر است. اما کتاب آزمون های استخدامی اتاق عمل عمومی و تخصصی از اصلی ترین و فراگیرترین منابع آزمون ارشد اتاق عمل از کلیه رفرنس ها و منابع آزمون استفاده کرده است.
شما میتوانید کتاب آزمون های استخدامی اتاق عمل عمومی و تخصصی را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید
مدیریت در اتاق عمل
23٬920 ‎تومان
29٬900 ‎تومان -20%
موجود
مدیریت در اتاق عمل
کتاب مدیریت در اتاق عمل نوشته معصومه صیدی و رقیه زردشت می باشد. با توجه به تصویب رشته کارشناسی اتاق عمل، ضرورت پیدا کرده که دانشجویان دو واحد درسی مدیریت اتاق عمل داشته باشند که در آن سعی شده است مروری بر اصول مدیریت در اتاق عمل داشته باشند. کتاب مدیریت در اتاق عمل براساس سرفصل های تعیین شده ی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد. کتاب مدیریت در اتاق عمل دارای 5 فصل  است.
تکنولوژی اتاق عمل در اورژانس تروما
22٬320 ‎تومان
27٬900 ‎تومان -20%
موجود
تکنولوژی اتاق عمل در اورژانس تروما
کتاب تکنولوژی اتاق عمل در اورژانس تروما نوشته حسین شرقی، فاطیما رضایی و جمشید اسلامی می باشد. کتاب تکنولوژی اتاق عمل در اورژانس تروما مرجعی بسیار کامل برای آزمون کارشناسی ارشد می باشد. به کمک کتاب تکنولوژی اتاق عمل در اورژانس تروما، می توانید در آژمون ها و امتحانات خود نمره ی بالایی آورده و مفاهیم تکنولوژی اتاق عمل در اورژانس تروما را به صورت کامل فرا بگیرد.
کتاب های اتاق عمل
20 آزمون شبيه ساز کنکور ارشد اتاق عمل
119٬200 ‎تومان
149٬000 ‎تومان -20%
موجود
20 آزمون شبيه ساز کنکور ارشد اتاق عمل
اگر شما دوست دارید در آزمون کنکور کارشناسی ارشد اتاق عمل قبول شوید و نمره قبولی را کسب نمایید باید حداقل آزمون های سال های پیش یا نمونه سوالاتی از درس اتاق عمل را حل نمایید. این کتاب داری 20 عدد آزمون در خود می باشد که بسیار شبیه به آزمون می باشد و شا می توانید به کمک کتاب 20 آزمون شبيه ساز کنکور ارشد اتاق عمل خود را محک بزنید. کتاب 20 آزمون شبيه ساز کنکور ارشد اتاق عمل نوشته جمشید اسلامی، مریم بسطامی، فهیمه حوانجی، آرمین فریدونی، مریم قنواتی و زهرا مصطفی پور می باشد.
خرید کتاب 20 آزمون شبيه ساز کنکور ارشد اتاق عمل
بانک آزمون تشريحی داخلی ﺟراحی اتاق عمل
51٬920 ‎تومان
64٬900 ‎تومان -20%
ناموجود
بانک آزمون تشريحی داخلی ﺟراحی اتاق عمل
کتاب بانک آزمون تشريحی داخلی ﺟراحی اتاق عمل تالیف جمشید اسلامی، رضا توکل، آرمین فریدونی و فاطمه فخرعالی زاده و مریم قنواتی می باشد.  کتاب بانک آزمون تشريحی داخلی ﺟراحی اتاق عمل توسط انتشارات نشر جامعه نگر چاپ شده است. کتاب بانک آزمون تشريحی داخلی ﺟراحی اتاق عمل دارای پاسخنامه ای به صورت خلاصه نویسی شده می باشد که به کمک آن  بتوانید جمع بندی سریعی نیز روی آن انجام دهید. 
خرید کتاب بانک آزمون تشريحی داخلی ﺟراحی اتاق عمل
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 10 (جراحی اطفال)
26٬320 ‎تومان
32٬900 ‎تومان -20%
موجود
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 10 (جراحی اطفال)
کتاب مراقبت از بیمار در جراحی الکساندر جلد 10 جراحی اطفال نوشته جان سی روتروک می باشد. کتاب مراقبت از بيمار در ﺟراحی الکساندر 10 ترجمه لیلا ساداتی، احسان گلچینی و علی قره زاده می باشد. دهمین جلد از سریس کتاب های مراقب از بیمار در جراحی الکساندر می باشد که دارای موضوع جراحی اطفال می باشد که در آن به نکات ریز جراحی اطفال می باشد.
خرید کتاب مراقب از بیمار در جراحی
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 8 (جراحی پلاستیک)
13٬520 ‎تومان
16٬900 ‎تومان -20%
موجود
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 8 (جراحی پلاستیک)
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 8 جراحی پلاستیک و ترمیمی نوشته جان سی روتینگ می باشد که ترجمه آن را لیلا ساداتی و احسان گلچینی انجام داده اند. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 8 (جراحی پلاستیک) دارای مفاهیم جراحی پلاستیک می باشد که بسیار مورد توجه و مهم می باشد. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 8 (جراحی پلاستیک) از سری کتاب های مراقبت از بیماری می باشد.
خرید مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 8 (جراحی پلاستیک)
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 7 (جراحی اعصاب)
22٬320 ‎تومان
27٬900 ‎تومان -20%
موجود
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 7 (جراحی اعصاب)
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 7 (جراحی اعصاب) نوشته جان سی روتروک می باشد. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 7 (جراحی اعصاب) دارای موضوع جراحی اعصاب و عصب های بدن می باشد که این مباحث نیاز به دقت و تمرکز بالایی می خواهد زیرا با یک اشتباه ممکن است عصب های بیمار دچار مشکل شود و آن قسمت بدن از فرد از کار بیافتد. مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 7 (جراحی اعصاب) ترجمه لیلا ساداتی، احسان گلچینی، جواد مهاجر انصاری و طناز صالحی می باشد.
جلد 7 مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 
IQB ده ساﻻنه کارشناسی ارشد اتاق عمل
25٬600 ‎تومان
32٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
IQB ده ساﻻنه کارشناسی ارشد اتاق عمل
کتاب بانک سوالات ده سالانه IQB اتاق عمل (کارشناسی ارشد) دارای سوالات آزمون های ده سال گذشته همراه با پاسخنامه تشریحی می باشد. کتاب ده ساﻻنه کارشناسی ارشد اتاق عمل نوشته اسماعیل تیموری، درین نیکبخت ، افسانه عسگرخواه و آرش نجفی می باشد. کتاب ده ساﻻنه کارشناسی ارشد اتاق عمل مناسب برای پرستاران می باشد که تمامی نکات و سوالات مهم را در مورد اتاق عمل را آموزش می دهد. کتاب ده ساﻻنه کارشناسی ارشد اتاق عمل از سری کتاب های  IQB می باشد.
خرید کتاب ده ساﻻنه کارشناسی ارشد اتاق عمل
ERS تکنيک اتاق عمل بری و کهن
47٬920 ‎تومان
59٬900 ‎تومان -20%
موجود
ERS تکنيک اتاق عمل بری و کهن
مرور آزمون ارشد و استخدامی اتاق عمل (ERS) تکنیک اتاق عمل بری و کهن نوشته احسان گلچینی، سمانه دهقان ابنوی، احسان معمارباشی، عاطفه بیگی خوانی و مریم بسطامی و سوسن قربانی می باشد. کتاب ERS تکنيک اتاق عمل بری و کهن توسط انتشارات جامعه نگر چاپ شده است. کتاب ERS تکنيک اتاق عمل بری و کهن دارای تست های طبقه بندی شده بر اساس کتاب تکنیک اتاق عمل می باشد. همچنین برای هر سوال خود دارای پاسخ تشریحی می باشد که شما راحت تر بتوانید مشکلات حل خود را بفهمید.  
خرید کتاب مرور آزمون ارشد و استخدامی اتاق عمل
نکات طﻼيی ارشد اتاق عمل
111٬200 ‎تومان
139٬000 ‎تومان -20%
موجود
نکات طﻼيی ارشد اتاق عمل
کتاب نکات طﻼيی ارشد اتاق عمل نوشته فرهاد شفیعی می باشد. متن کتاب نکات طﻼيی ارشد اتاق عمل به صورت ساده نوشته شده است که شما کوچکترین مشکلی در خواندن و فهمیدن آن نداشته باشید. این کتاب پوششی کامل بر بخش های آناتومی، بیماری، تکنولوژی های جراحی اصول و فنون و عملکرد و... می باشد. کتاب نکات طﻼيی ارشد اتاق عمل مناسب ترین گذینه برای جمع بندی و مطالعه در زمان کوتاه می باشد. مفاهیم داخل کتاب از منابع اصلی کارشناسی ارشد اتاق عمل می باشد.
خرید کتاب نکات طﻼيی ارشد اتاق عمل
مجموعه آزمون های ارشد اتاق عمل
51٬920 ‎تومان
64٬900 ‎تومان -20%
موجود
مجموعه آزمون های ارشد پزشکی اتاق عمل
کتاب آزمون های ارشد پزشکی اتاق عمل  گرد آوری مهدی رضایی می باشد. کتاب مجموعه آزمون های ارشد اتاق عمل جهت آمادگی برای آزمون های استخدامی و آزمون کارشناسی ارشد رشته اتاق عمل توصیه میگردد. کتاب مجموعه آزمون های ارشد اتاق عمل دارای سوال های آزمون کنکور ارشد سال های 94 تا 1400 می باشد. کتاب مجموعه آزمون های ارشد اتاق عمل توسط انتشارات جامعه نگر منتشر شده است.
خرید کتاب آزمون های ارشد پزشکی اتاق عمل
بانک سواﻻت ارشد اتاق عمل
79٬920 ‎تومان
99٬900 ‎تومان -20%
ناموجود
بانک سواﻻت ارشد اتاق عمل
کتاب بانک آزمون جامع و طبقه بندی شده آمادگی ارشد اتاق عمل تالیف جمشید اسلامی، عابد ابراهیمی، بهزاد غلام ویسی، پیمان رضاقلی و سمانه دهقان ابنوی می باشد. کتاب بانک سواﻻت ارشد اتاق عمل مناسب برای دانشجویانی می باشد که به دنبال قبول شدن در رشته کارشناسی اتاق عمل می باشند، است. کتاب بانک سواﻻت ارشد اتاق عمل توسط انتشارات جامعه نگر نشر شده است. کتاب بانک آزمون جامع و طبقه بندی شده آمادگی ارشد اتاق دارای سوالات طبقه بندی شده ای است.
خرید بانک سواﻻت ارشد اتاق عمل
درسنامه جامع اتاق عمل
103٬200 ‎تومان
129٬000 ‎تومان -20%
موجود
درسنامه جامع اتاق عمل
کتاب درسنامه جامع اتاق عمل تدوین مهدی رضایی می باشد. کتاب درسنامه جامع اتاق عمل برای استفاده دانشجویانی می باشد که می خواهند برای آزمون های کارشناسی اتاق عمل آماده شوند مناسب است. کتاب درسنامه جامع اتاق عمل دارای خلاصه ای بسیار کامل و جمع بندی شده ای می باشد که به آمادگی هرچه بیشتر شما برای آزمون ها و کار در اتاق عمل کمک می نماید. کتاب درسنامه جامع اتاق عمل توسط انتشارات نشر جامعه نگر منتشر شده است. 
خرید کتاب های پرستاری و اتاق عمل 
درسنامه جامع ارشد اتاق عمل
319٬200 ‎تومان
399٬000 ‎تومان -20%
موجود
درسنامه جامع ارشد اتاق عمل
کتاب درسنامه جامع ارشد اتاق عمل نوشته احسان گلچینی و لیلی یکه فلاح می باشد. کتاب درسنامه جامع ارشد اتاق عمل دارای درسنامه ای بسیار کامل از بحث های ارشد اتاق عمل می باشد که می تواند برای شما دانشجویان یک خرید بسیار خوب باشد. کتاب درسنامه جامع ارشد اتاق عمل توسط اتشارات جامعه نگر منتشر شده است. کتاب درسنامه جامع ارشد اتاق عمل بر اساس اخرین منابع آزمون کارشناسی ارشد اتاق عمل نوشته شده است.
خرید کتاب درسنامه جامع ارشد اتاق عمل
مراقبت از بيمار در ﺟراحی الکساندر 12 (ﺟراحی سالمندی)
31٬200 ‎تومان
39٬000 ‎تومان -20%
موجود
مراقبت از بيمار در ﺟراحی الکساندر 12 (ﺟراحی سالمندی)  
مراقبت از بيمار در ﺟراحی الکساندر جلد 12
کتاب مراقبت از بیمار در جراحی الکساندر جلد 12 جراحی سالمندی، اقدامات مداخله ای تصویر برداری و درمان های مکمل و جایگزین نوشته جان سی روتروک می باشد. کتاب مراقبت از بيمار در ﺟراحی الکساندر 12 ترجمه لیلا ساداتی، احسان گلچینی، سمانه دهقان ابنوی و بهام عقبایی می باشد این کتاب دوازدهمین جلد از مجموعه کتاب های مراقبت از بيمار در ﺟراحی الکساندر می باشد.
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 6 (جراحی ارتوپدی)
31٬200 ‎تومان
39٬000 ‎تومان -20%
موجود
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 6 (جراحی ارتوپدی)
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر جراحی ارتوپدی نوشته جان سی روتروک 
در جراحی ارتوپدی معمولا با مشکلات دستگاه ماهیچه ای و اسکلتی کار دارند. جراحان ارتوپدی از روش‌های جراحی و غیر جراحی برای معمولا درمان این موارد استفاده می‌کنند در کتاب  مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 6 (جراحی ارتوپدی) آمده و این  روش ها را آموزش داده است. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 6 (جراحی ارتوپدی) ترجمه لیلا ساداتی، احسان گلچینی، فهیمه سادات حوائجی و علی قره زاده و مصطفی رستمیان است.
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 5 (گوش و حلق و بینی)
23٬920 ‎تومان
29٬900 ‎تومان -20%
موجود
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 5 (گوش و حلق و بینی) ENT
گوش، حلق و بینی ENT 
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 5 (گوش و حلق و بینی) نوشته جان سی روتورک می باشد. این کتاب دارای مفاهیم جراحی قسمت های گوش و حلق و بینی می باشد که اکثر حس های بدنی ما همچون شنوایی، بویایی و چشایی در این قسمت ها قرار دارد.  کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 5 (گوش و حلق و بینی)  ترجمه لیلا ساداتی، احسان گلچین، علی قره زاده، ربابه یوسفی و طناز صالحی می باشد.
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 2 (گوارش و غدد)
52٬720 ‎تومان
65٬900 ‎تومان -20%
موجود
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 2 (گوارش و غدد)
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 2 (گوارش و غدد) نوشته جان تی سی روترگ می باشد. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر گوارش و غدد دارای مفاهیم و درسنامه هایی در مورد نحوه جراحی و مجموعه اقداماتی که باید در هنگام جراحی از قسمت گوارش و غدد بدن انجام شود در آن آموزش داده است.  کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 2 (گوارش و غدد) ترجمه لیلا ساداتی، احسان گلچینی، علی قره زاده، رضا محبی حوض سرخی، عباس خلیل پور و جواد مظاهری می باشد.
خرید کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 2 جراحی گوارش و غدد
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 3 (جراحی زنان)
47٬920 ‎تومان
59٬900 ‎تومان -20%
موجود
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 3 (جراحی زنان)
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 3 (جراحی زنان) نوشته جان سی روتروک می باشد. این کتاب دارای موضوع جراحی زنان می باشد که جراحی زنان و زایمان یکی از شاخه‌های پزشکی است که به بیماری‌های مرتبط با دستگاه تولید مثل زنان و مراقبت از مادران باردار و زایمان و... آن می‌پردازد. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 3 (جراحی زنان) ترجمه لیلا ساداتی، احسان گلچین و سرور مصلح و عباس خلیل پور می باشد. 
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 3 (جراحی زنان)
DRS تکنولوژی ﺟراحی
71٬920 ‎تومان
89٬900 ‎تومان -20%
موجود
DRS تکنولوژی ﺟراحی
کتاب مرور جامع تکنولوژی جراحی در جراحی های مختلف نوشته محمود مصطفوی، ابراهیم نصیری فرمی می باشد. کتاب DRS تکنولوژی ﺟراحی مناسب برای پرستاران و دانشجویان اتاق عمل می باشد که به آن ها استفاده از وسایل و تکنولوژی و تجهیزات داخل اتاق عمل را آموزش می دهد. کتاب مرور جامع تکنولوژی جراحی در جراحی های مختلف توسط انتشارات نشر جامعه نگر نشر یافته شده است. 
خرید کتاب مرور جامع تکنولوژی جراحی در جراحی های مختلف
ERS تکنولوژی ﺟراحی برای تکنولوژيست ﺟراحی
71٬920 ‎تومان
89٬900 ‎تومان -20%
موجود
ERS تکنولوژی ﺟراحی برای تکنولوژيست ﺟراحی 
کتاب مرور آزمون ارشد و استخدامی اتاق عمل (ERS) تکنولوژی جراحی برای تکنولوژیست جراحی نوشته احسان گلچینی، احسان معمارباشی، زهرا خداوردیان و مرضیه پورقدرت و فاطمه ایمانی می باشد. کتاب ERS تکنولوژی ﺟراحی برای تکنولوژيست ﺟراحی توسط انتشارات جامعه نگر منتشر شده است.کتاب ERS تکنولوژی ﺟراحی برای تکنولوژيست ﺟراحی به شما استفاده از انواع تکنولوژی های جراحی را آموزش میدهد.
خرید کتاب ERS تکنولوژی ﺟراحی برای تکنولوژيست ﺟراحی
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر1 (اصول کار در اتاق عمل)
111٬200 ‎تومان
139٬000 ‎تومان -20%
موجود
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 1 (اصول کار در اتاق عمل)
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 1 (اصول کار در اتاق عمل) جلد اول از سری کتاب های مراقب از بیمار در جراحی الکساندر می باشد که دارای مفاهیم آموزشی که شما در اتاق عمل به آن نیاز دارید می باشد. اصول کار اتاق عمل بسیار مهم می باشد زیرا این قسمت بسیار مهم می باشد و باید بسیار تمیز و ضد عفونی شده باشد و هر حرک خطایی می تواند سلامتی بیمار را به خطر بی اندازد. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 1 (اصول کار در اتاق عمل) توسط احسان گلچینی، علی قره زاده، نجمه قیامی کشتگر، عباس خلیل پور و سمانه دهقانی ابنوی ترجمه شده می باشد.
خرید کتاب پزشکی
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 4 (چشم)
19٬120 ‎تومان
23٬900 ‎تومان -20%
موجود
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 4 (چشم)
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 4 (چشم) نوشته جان سی روتروک می باشد که ترجمه آن بر عهده لیلا ساداتی، احسان گلچین، ربابه یوسفی و نازنین صراف بوده است. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 4 (چشم) مناسب برای پزشکان و افراد اتاق عمل می باشد که به آن ها در نحوه جراحی و عملیات های مهم در حین عمل را آموزش می دهد. این جلد از کتاب آمده و مراقبت از بیمار در جراحی چشم را آموزش داده است. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 4 (چشم) توسط انتشارات جامعه نگر منتشر شده است.
خرید مجموعه کتاب های مراقب از بیمار در جراحی الکساندر انتشارات جامعه نگر
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 11 (جراحی تروما)
13٬520 ‎تومان
16٬900 ‎تومان -20%
موجود
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 11 (جراحی تروما)
کتاب مراقبت از بیمار در جراحی الکساندر جلد 11 (جراحی تروما) نوشته جین ای پروئل می باشد. جراحی توروما عبارت است از قسمتی در جراحی که در آن به درمان تهاجمی صدمات فیزیکی، به خصوص در شرایط اضطراری مانند تصادفات و... می پردازد. کتاب مراقبت از بيمار در ﺟراحی الکساندر جلد 11 ترجمه لیلا ساداتی، احسان گلچینی است. این کتاب جزوی از مجموعه 12 جلدی کتاب مراقبت از بيمار در ﺟراحی الکساندر می باشد.
خرید مجموعه کتاب های مراقب از بیمار در جراحی الکساندر