اتاق عمل

مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری
19٬800 ‎تومان
22٬000 ‎تومان -10%
کتاب مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری
نوشته جمعی از اساتید و مؤلفان
کتاب مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری راهنما و کمک بسیار مفیدی برای داوطلبان شرکت در آزمون های استخدامی است تا بتوانند با توجه با سوالات طبقه بندی شده و پاسخ های آن ها مهارت خود در تست زنی و شرکت در این آزمون را ارتقا ببخشند و درصد موفقیت خود را بیش از پیش بالا ببرند
سرفصل های کتاب مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری:
پرستاری بیماری‌های کودکان
پرستاری بهداشت مادر و نوزادان
پرستاری بیماری‌های روانی
پرستاری بیماری‌های داخلی و جراحی
پرستاری بهداشت همگانی
همچنین شما می توانید کتاب مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری نوشته گروهی از مؤلفان را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید
اخلاق حرفه ای در اتاق عمل
16٬110 ‎تومان
17٬900 ‎تومان -10%
اخلاق حرفه ای در اتاق عمل
کتاب اخلاق حرفه ای در اتاق عمل نوشته لیلا ساداتی، احسان گلچینی ، زینب نخبه دهقان می باشد این کتاب جهت آشنایی دانشجویان اتاق عمل با مبانی و مفاهیم اخلاقی و حقوقی کار در اتاق عمل گردآوری شده است. کتاب اخلاق حرفه ای در اتاق عمل توسط انتشارات نشر جامعه نگر منتشر شده است. کتاب اخلاق حرفه ای در اتاق عمل دارای فصل های زیر می باشد:

فصل 1- تعریف اخلاق و تاثیر آن در زندگی
فصل 2- حقوق بیمار
فصل 3- استاندارد ها در ارائه خدمات اتاق عمل
فصل 4- مساعل اخلاقی در ارتباط با مرگ
فصل 5- مساعل اخلاقی در ارتباط تحقیق
فصل 6- قوانین پزشکی و قصور حرفه ای
فصل 7- آیین نامه های انتظامی و مجازات های اسلامی

کتاب اخلاق حرفه ای در اتاق عمل
بانک آزمون تحليلی تکنولوژی های ﺟراحی
80٬910 ‎تومان
89٬900 ‎تومان -10%
بانک آزمون تحليلی تکنولوژی های ﺟراحی
کتاب بانک آزمون تحليلی تکنولوژی های ﺟراحی گرد آوری و تالیف دکتر جمشید اسلامی، رضا توکل، امید زادی آخوله، مریم قنواتی، زهرا مصطفی پور و ناهید نوروزی می باشد. کتاب بانک آزمون تحليلی تکنولوژی های ﺟراحی مناسب برای افراد و پرستاران و دکتر هایی می باشد که می خواهند در اتاق عمل و جراحی کار کنند. کتاب بانک آزمون تحليلی تکنولوژی های ﺟراحی دارای سوال های آزمون های تکنولوژی جراحی می باشد. کتاب بانک آزمون تحليلی تکنولوژی های ﺟراحی توسط انتشارات جامعه نگر منتشر شده است.
خرید بانک آزمون تحليلی تکنولوژی های ﺟراحی
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 3 (جراحی زنان)
44٬910 ‎تومان
49٬900 ‎تومان -10%
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 3 (جراحی زنان)
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 3 (جراحی زنان) نوشته جان سی روتروک می باشد. این کتاب دارای موضوع جراحی زنان می باشد که جراحی زنان و زایمان یکی از شاخه‌های پزشکی است که به بیماری‌های مرتبط با دستگاه تولید مثل زنان و مراقبت از مادران باردار و زایمان و... آن می‌پردازد. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 3 (جراحی زنان) ترجمه لیلا ساداتی، احسان گلچین و سرور مصلح و عباس خلیل پور می باشد. 
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 3 (جراحی زنان)
آزمون های استخدامی اتاق عمل
117٬000 ‎تومان
130٬000 ‎تومان -10%
آزمون های استخدامی اتاق عمل عمومی و تخصصی
کتاب آزمون های استخدامی اتاق عمل ویژه داوطلبان آزمون های استخدامی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد وزارت بهداشت درمان، سازمان غذا و دارو، بیمارستان های دولتی و خصوصی و آزمایشگاه های دولتی و خصوصی و البته آزمون های استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کل کشور می باشد. کتاب آزمون های استخدامی اتاق عمل توسط خانم ها فاطمه نژاد قنبری و فریبا زمانی امیر تالیف شده است. و مطابق با آخرین تغییرات آزمون های استخدامی کشور در ویراست پنجم و جدید ترین ویرایش به دست شما می رسد.
منابع کارشناسی ارشد اتاق عمل
بسیاری از داوطلبان آزمون ارشد اتاق عمل نمی دانند از بین منابع معرفی شده برای این کنکور کدامیک معتبر و مهم تر است. اما کتاب آزمون های استخدامی اتاق عمل عمومی و تخصصی از اصلی ترین و فراگیرترین منابع آزمون ارشد اتاق عمل از کلیه رفرنس ها و منابع آزمون استفاده کرده است.
شما میتوانید کتاب آزمون های استخدامی اتاق عمل عمومی و تخصصی را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید
مدیریت در اتاق عمل
26٬910 ‎تومان
29٬900 ‎تومان -10%
مدیریت در اتاق عمل
کتاب مدیریت در اتاق عمل نوشته معصومه صیدی و رقیه زردشت می باشد. با توجه به تصویب رشته کارشناسی اتاق عمل، ضرورت پیدا کرده که دانشجویان دو واحد درسی مدیریت اتاق عمل داشته باشند که در آن سعی شده است مروری بر اصول مدیریت در اتاق عمل داشته باشند. کتاب مدیریت در اتاق عمل براساس سرفصل های تعیین شده ی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد. کتاب مدیریت در اتاق عمل دارای 5 فصل  است.
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 7 جراحی قلب)
33٬210 ‎تومان
36٬900 ‎تومان -10%
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 7 جراحی قلب)
کتاب تکنولوژی برای تکنولوژیست جراحی جلد 7: جراحی توراکس، قلب و عروق ترجمه ی یکی از معتبرترین و شاید بهترین کتاب در حوزه تکنولوژی جراحی است. این کتاب حتی در چاپهای ابتدایی و اولیه خود اثابت کرد که از لحاظ روانی و کاربردی بودن مطالب، بسیار قابل ستایش و قابل تمجید است. در آخرین ویرایش کتاب تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 7 جراحی قلب) (ویرایش پنجم)، تغییرات گسترده و بسیار مفیدی در دسته بندی مطالب و ارائه ی نکاتی جدید به چشم می خورد. استفاده کردن از تصاویر بسیار زیبا وکاربردی و ارائه تک تک مراحل جراحی و نکاتی که یک تکنولوژیست جراحی باید به آن توجه نماید، این کتاب را از سایر کتب این حوزه متمایز می نماید.
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 6 جراحی ارتوپدی)
22٬410 ‎تومان
24٬900 ‎تومان -10%
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 6 جراحی ارتوپدی)
کتاب تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 6 جراحی ارتوپدی) نوشته فرای کوین بی می باشد که توسط لیلا ساداتی و احسان گلچینی ترجمه شده است. کتاب تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 6 جراحی ارتوپدی) مناسب برای جراحان و دکتران و کسانیست که در اتاق عمل به جراحی می پزدازند. این کتاب تکنولوژی های مورد نیاز شما را به بهترین نحو آموزش داده است.
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 5 جراحی پلاستیک)
17٬910 ‎تومان
19٬900 ‎تومان -10%
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 5 جراحی پلاستیک)
کتاب تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 5 جراحی پلاستیک) نوشته فرای کوین بی می باشد که توسط لیلا ساداتی و احسان گلچینی ترجمه شده است.کتاب تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 5 جراحی پلاستیک) مناسب برای جراحان و دکتران و کسانی می باشد که در اتاق عمل به جراحی می پزدازند. 

مباحث ارائه شده در کتاب تکنولوژی جراحی برای تکنولوژیست جراحی
فصل 19، جراحی پلاستیک و ترمیمی
مقدمه
تست‌ها و اقدامات تشخیصی
ابزار، تجهیزات و اقلام رایج
جراحی‌های گرافت پوستی
ترمیم اسکار
جراحی‌های سر و صورت
جراحی‌های دست
جراحی‌های شکم
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 4 جراحی اعصاب)
17٬010 ‎تومان
18٬900 ‎تومان -10%
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 4 جراحی اعصاب)
کتاب تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 4 جراحی اعصاب) نوشته ی فرای کوین بی می باشد که توسط لیلا ساداتی، احسان گلچینی و علی فصیحی رادمندی ترجمه شده است. هر پروسیجر جراحی، علاوه بر توضیحات مراحل آن، نکاتی که یک تکنولوژیست جراحی باید درخصوص آن مرحله از جراحی بداند و همچنین تجهیزات و ملاحظات مورد نیاز جراحی و مراقبت‌های پس از جراحی نیز در این کتاب ارائه گردیده است.
خرید کتاب تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی 
تکنولوژی جراحی چشم
26٬910 ‎تومان
29٬900 ‎تومان -10%
تکنولوژی جراحی چشم
کتاب "تکنولوژی جراحی چشم ساداتی و گلچینی" از جمله کتاب های اتاق عمل می باشد که براساس سر فصل های درس های کارشناسی اتاق عمل و با بهره مندی از اصولی ترین مرجع های اتاق عمل و جراحی چشم تدوین و نوشته شده است. کتابی که در درست دارید مشتمل بر 15 فصل است که خواننده را با آناتومی، ترمینالوژی، اقدامات تشخیصی، آماده سازی بیمار برای جراحی چشم، ابزار و تجهیزات و داروهای قابل استفاده در جراحی چشم، بیماری ها و اعمال جراحی چشم آشنا می نماید.
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی جلد 3
10٬710 ‎تومان
11٬900 ‎تومان -10%
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی جلد 3
بررسی کوتاه کتاب :
1.همراه با اطلس تمام رنگی
2.آشنایی با مبانی جراحی زنان و مامایی
3.آشنایی با مبانی جراحی اورولوژی
4.آشنایی کامل با تمامی جراحی‌های رایج زنان، مامایی و اورولوژی
5.آشنایی با شرح وظایف اعضای تیم جراحی در این جراحی‌ها
6.آشنایی با تکنیک‌های مراقبتی در مرحله قبل، حین و بعد از جراحی
7.شرح وظایف جز به جز فرد اسکراب و سیرکولر در این جراحی‌ها
تکنولوژی اتاق عمل در اورژانس تروما
25٬110 ‎تومان
27٬900 ‎تومان -10%
تکنولوژی اتاق عمل در اورژانس تروما
کتاب تکنولوژی اتاق عمل در اورژانس تروما نوشته حسین شرقی، فاطیما رضایی و جمشید اسلامی می باشد. کتاب تکنولوژی اتاق عمل در اورژانس تروما مرجعی بسیار کامل برای آزمون کارشناسی ارشد می باشد. به کمک کتاب تکنولوژی اتاق عمل در اورژانس تروما، می توانید در آژمون ها و امتحانات خود نمره ی بالایی آورده و مفاهیم تکنولوژی اتاق عمل در اورژانس تروما را به صورت کامل فرا بگیرد.
کتاب های اتاق عمل
20 آزمون شبيه ساز کنکور ارشد اتاق عمل
134٬100 ‎تومان
149٬000 ‎تومان -10%
20 آزمون شبيه ساز کنکور ارشد اتاق عمل
اگر شما دوست دارید در آزمون کنکور کارشناسی ارشد اتاق عمل قبول شوید و نمره قبولی را کسب نمایید باید حداقل آزمون های سال های پیش یا نمونه سوالاتی از درس اتاق عمل را حل نمایید. این کتاب داری 20 عدد آزمون در خود می باشد که بسیار شبیه به آزمون می باشد و شا می توانید به کمک کتاب 20 آزمون شبيه ساز کنکور ارشد اتاق عمل خود را محک بزنید. کتاب 20 آزمون شبيه ساز کنکور ارشد اتاق عمل نوشته جمشید اسلامی، مریم بسطامی، فهیمه حوانجی، آرمین فریدونی، مریم قنواتی و زهرا مصطفی پور می باشد.
خرید کتاب 20 آزمون شبيه ساز کنکور ارشد اتاق عمل
بانک آزمون تشريحی داخلی ﺟراحی اتاق عمل
58٬410 ‎تومان
64٬900 ‎تومان -10%
بانک آزمون تشريحی داخلی ﺟراحی اتاق عمل
کتاب بانک آزمون تشريحی داخلی ﺟراحی اتاق عمل تالیف جمشید اسلامی، رضا توکل، آرمین فریدونی و فاطمه فخرعالی زاده و مریم قنواتی می باشد.  کتاب بانک آزمون تشريحی داخلی ﺟراحی اتاق عمل توسط انتشارات نشر جامعه نگر چاپ شده است. کتاب بانک آزمون تشريحی داخلی ﺟراحی اتاق عمل دارای پاسخنامه ای به صورت خلاصه نویسی شده می باشد که به کمک آن  بتوانید جمع بندی سریعی نیز روی آن انجام دهید. 
خرید کتاب بانک آزمون تشريحی داخلی ﺟراحی اتاق عمل
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 11 (جراحی تروما)
13٬410 ‎تومان
14٬900 ‎تومان -10%
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 11 (جراحی تروما)
کتاب مراقبت از بیمار در جراحی الکساندر جلد 11 (جراحی تروما) نوشته جین ای پروئل می باشد. جراحی توروما عبارت است از قسمتی در جراحی که در آن به درمان تهاجمی صدمات فیزیکی، به خصوص در شرایط اضطراری مانند تصادفات و... می پردازد. کتاب مراقبت از بيمار در ﺟراحی الکساندر جلد 11 ترجمه لیلا ساداتی، احسان گلچینی است. این کتاب جزوی از مجموعه 12 جلدی کتاب مراقبت از بيمار در ﺟراحی الکساندر می باشد.
خرید مجموعه کتاب های مراقب از بیمار در جراحی الکساندر
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 10 (جراحی اطفال)
29٬610 ‎تومان
32٬900 ‎تومان -10%
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 10 (جراحی اطفال)
کتاب مراقبت از بیمار در جراحی الکساندر جلد 10 جراحی اطفال نوشته جان سی روتروک می باشد. کتاب مراقبت از بيمار در ﺟراحی الکساندر 10 ترجمه لیلا ساداتی، احسان گلچینی و علی قره زاده می باشد. دهمین جلد از سریس کتاب های مراقب از بیمار در جراحی الکساندر می باشد که دارای موضوع جراحی اطفال می باشد که در آن به نکات ریز جراحی اطفال می باشد.
خرید کتاب مراقب از بیمار در جراحی
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 8 (جراحی پلاستیک)
15٬210 ‎تومان
16٬900 ‎تومان -10%
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 8 (جراحی پلاستیک)
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 8 جراحی پلاستیک و ترمیمی نوشته جان سی روتینگ می باشد که ترجمه آن را لیلا ساداتی و احسان گلچینی انجام داده اند. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 8 (جراحی پلاستیک) دارای مفاهیم جراحی پلاستیک می باشد که بسیار مورد توجه و مهم می باشد. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 8 (جراحی پلاستیک) از سری کتاب های مراقبت از بیماری می باشد.
خرید مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 8 (جراحی پلاستیک)
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 7 (جراحی اعصاب)
25٬110 ‎تومان
27٬900 ‎تومان -10%
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 7 (جراحی اعصاب)
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 7 (جراحی اعصاب) نوشته جان سی روتروک می باشد. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 7 (جراحی اعصاب) دارای موضوع جراحی اعصاب و عصب های بدن می باشد که این مباحث نیاز به دقت و تمرکز بالایی می خواهد زیرا با یک اشتباه ممکن است عصب های بیمار دچار مشکل شود و آن قسمت بدن از فرد از کار بیافتد. مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 7 (جراحی اعصاب) ترجمه لیلا ساداتی، احسان گلچینی، جواد مهاجر انصاری و طناز صالحی می باشد.
جلد 7 مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 4 (چشم)
19٬710 ‎تومان
21٬900 ‎تومان -10%
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 4 (چشم)
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 4 (چشم) نوشته جان سی روتروک می باشد که ترجمه آن بر عهده لیلا ساداتی، احسان گلچین، ربابه یوسفی و نازنین صراف بوده است. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 4 (چشم) مناسب برای پزشکان و افراد اتاق عمل می باشد که به آن ها در نحوه جراحی و عملیات های مهم در حین عمل را آموزش می دهد. این جلد از کتاب آمده و مراقبت از بیمار در جراحی چشم را آموزش داده است. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 4 (چشم) توسط انتشارات جامعه نگر منتشر شده است.
خرید مجموعه کتاب های مراقب از بیمار در جراحی الکساندر انتشارات جامعه نگر
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 2 (گوارش و غدد)
53٬100 ‎تومان
59٬000 ‎تومان -10%
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 2 (گوارش و غدد)
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 2 (گوارش و غدد) نوشته جان تی سی روترگ می باشد. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر گوارش و غدد دارای مفاهیم و درسنامه هایی در مورد نحوه جراحی و مجموعه اقداماتی که باید در هنگام جراحی از قسمت گوارش و غدد بدن انجام شود در آن آموزش داده است.  کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 2 (گوارش و غدد) ترجمه لیلا ساداتی، احسان گلچینی، علی قره زاده، رضا محبی حوض سرخی، عباس خلیل پور و جواد مظاهری می باشد.
خرید کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 2 جراحی گوارش و غدد
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر1 (اصول کار در اتاق عمل)
107٬100 ‎تومان
119٬000 ‎تومان -10%
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 1 (اصول کار در اتاق عمل)
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 1 (اصول کار در اتاق عمل) جلد اول از سری کتاب های مراقب از بیمار در جراحی الکساندر می باشد که دارای مفاهیم آموزشی که شما در اتاق عمل به آن نیاز دارید می باشد. اصول کار اتاق عمل بسیار مهم می باشد زیرا این قسمت بسیار مهم می باشد و باید بسیار تمیز و ضد عفونی شده باشد و هر حرک خطایی می تواند سلامتی بیمار را به خطر بی اندازد. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 1 (اصول کار در اتاق عمل) توسط احسان گلچینی، علی قره زاده، نجمه قیامی کشتگر، عباس خلیل پور و سمانه دهقانی ابنوی ترجمه شده می باشد.
خرید کتاب پزشکی
تکنیک اتاق عمل بری و کهن 2021 جلد دوم: اعمال جراحی
170٬100 ‎تومان
189٬000 ‎تومان -10%
خرید اینترنتی کتاب تکنیک اتاق عمل بری و کهن جلد دوم از پارسا نشر
کتاب تکنیک اتاق عمل بری و کهن، یکی از رفرنس های معرفی شده از سوی وزارت بهداشت جهت رشته اتاق عمل (تکنولوژی جراحی) می باشد. این کتاب مشتمل بر 2 قسمت عمده :1. اصول کار در اتاق عمل 2. اعمال جراحی، تقسیم بندی گردیده است. جلد دوم کتاب تکنیک اتاق عمل بری کهن تالیف نانسی ماری فیلیپس، آنیتا هورناکی به توضیح مفصل اصول اعمال جراحی پرداخته است. دانش پژوهان با مطالعه این کتاب با تمامی شاخه های جراحی و نقش تکنولوژیست جراحی در این جراحی ها آشنا خواهند شد.