تربیت بدنی

آمار در علوم ورزشی
109٬650 ‎تومان
129٬000 ‎تومان -15%
موجود
آمار در علوم ورزشی
کتابی که در دست دارید به توضیح مفاهیم آماری در بخش های آمار توصیفی و آمار استنباطی(پارامتریک و ناپارامتریک) پرداخته است که برای تمامی رشته ها و گرایش ها از جمله علوم ورزشی، روان شناسی و علوم زیستی کاربرد بسیاری دارد. با توجه کردن به اینکه امروزه نرم افزارهای آماری کاربرد زیادی در تحلیل های آماری دارند، این کتاب برای اولین بار به گونه ای نگارش گشته شده است که در ضمن توضیح هر یک از روش های آماری،نحوه ی انجام آن با استفاده از نرم افزار SPSS را نیز ارائه کرده است که از این منظر کتاب جالبی برای علاقمندان به آمار می باشد.
مفاهیم سنجش و اندازه گيری در تربيت بدنی
55٬250 ‎تومان
65٬000 ‎تومان -15%
موجود
کتاب سنجش و اندازه گيری در تربيت بدنی
چرا در تربیت بدنی درسی به اسم اندازه‌گیری سنجش و ارزشیابی وجود دارد؟ پاسخ به این پرسش لازم و ضروری می باشد. هنگامی که تمامی افراد در جایگاه یا مقام یک معلم تربیت بدنی یا مربی ورزش فارغ‌التحصیل وارد می‌شوند، با ارزش‌ترین موجودات، یعنی کودکان را به آنها می سپارند؛ مسئولیت تربیت این کودکان با پیچیدگی‌های روانی و جسمانی و نیز با محدودیت‌های فیزیولوژیکی که باید تحت نظر آموزش صحیح قرار بگیرند، برعهده آنها می باشد.
فيزيولوژی انسانی
152٬150 ‎تومان
179٬000 ‎تومان -15%
موجود
کتاب فيزيولوژی انسانی
درباره ی کتاب فیزیولوژی انسانی ویژه رشته‌های تربیت‌بدنی و علوم ورزشی
کتاب فيزيولوژی انسانی مشتمل بر سرفصل‌های زیر می باشد: فیزیولوژی سلول و عمل آن ، فیزیولوژی دستگاه عضلانی ، فیزیولوژی دستگاه عصبی ، فیزیولوژی قلب و دستگاه گردش خون ، فیزیولوژی دستگاه تنفس ، فیزیولوژی غدد درون‌ریز و...خرید اینترنتی کتاب فیزیولوژی انسانی از سایت پارسا نشر