تربیت بدنی

نظريه و روش شناسی تمرين (علم تمرين)
48٬000 ‎تومان
ناموجود
نظريه و روش شناسی تمرين (علم تمرين)
این کتاب(علم تمرین) برای دانشجویان رشته تربیت‌بدنی در مقطع کارشناسی ارشد به عنوان منبع اصلی درس «علم تمرین» به ارزش 2 واحد ترجمه و ارائه شده است. امید بر این است که علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند گردند.
اصول سرپرستی و مدیریت در تربیت بدنی
59٬000 ‎تومان
موجود
اصول سرپرستی و مدیریت در تربیت بدنی
کتاب اصول سرپرستی و مدیریت در تربیت بدنی نوشته ی حمید طباطبایی می باشد. کتاب اصول سرپرستی و مدیریت در تربیت بدنی دارای سر فصل های زیر است:

فصل 1- رهبری
فصل 2- سرپرستی و مدیریت
فصل 3- برنامه ریزی
فصل 4- سازماندهی
فصل 5- هدایت و انگیزش
فصل 6- نظارت و کنترل
فصل 7- مدیریت منابع انسانی
فصل 8- سرپرستی و مدیریت جلسات و آشنایی با روش های گزارش دهی
فصل 9- سرپرستی و مدیریت اماکن ورزشی
فصل 10- سرپرستی و مدیریت برگزاری مسابقات ورزشی
فصل 11- سرپرستی و مدیریت یک مسافرت ورزشی

خرید کتاب اصول سرپرستی و مدیریت در تربیت بدنی
راهنمای کامل شیاتسو
70٬000 ‎تومان
موجود
راهنمای کامل شیاتسو
کتاب راهنمای کامل شیاتسو تالیف دکتر بهرام قاسمی و آرش شمس می باشد. شیاتسوی ژاپنی که در تایلند به نام تای یوگا نامیده می شود ، بر اساس دیدگاه انرژی درمانی طب شرقی توسط درمانگران باستانی خاور دور ابداع شده است و در حال حاضر به عنوان یک روش تسکین و رفع خستگی و حتی شاداب سازی و جوان سازی جسم و روح در بسیاری از خانواده های شرقی و حتی غربی مورد استفاده قرار می گیرد.
خرید کتاب راهنمای کامل شیاتسو
آمادگی جسمانی و تندرستی
50٬000 ‎تومان
موجود
کتاب آمادگی جسمانی و تندرستی
ورزش شامل یک فعالیت رقابتی نهادینه شده است که لازمه ی کاربرد نیروی بدنی می باشد و از راه مهارت های جسمانی پیچیده و به واسطه ی شرکت کنندگانی که به وسیله عامل های درونی و بیرونی تحریک می شوند شکل می گیرد.
اصول حرکت شناسی ساختاری
117٬000 ‎تومان
موجود
اصول حرکت شناسی ساختاری
کتاب اصول حرکت شناسی ساختاری نوشته کلیم دبلیو . تامپسون - آر. تی . فلوید و ترجمه دکتر ولی الله دبیدی روشن می باشد. با رشد بی شمار علاقه مندان به شرکت در طیف گسترده ای از فعالیت بدنی، لازم است که پزشکان، متخصصان تندرستی و متخصصان تربیت بدنی، اطلاعات و آموزش ضروری را در خصوص نحوه صحیح و منطقی انجام فعالیت بدنی فراگیرند. کتاب اصول حرکت شناسی ساختاری دارای سر فصل های زیر می باشد:
 

فصل اول- مبانی حرکت‌شناسی ساختاری
فصل دوم- کمربند شانه
فصل سوم- مفصل شانه
فصل چهارم- مفصل آرنج و مفصل زند زیرینی ـ زند زبرزینی
....................
فصل دهم- تنه و ستون مهره
فصل یازدهم- تجزیه و تحلیل عضلانی تمرینات تنه و انتهای تحتانی بدن (پاها)
فصل دوازدهم- مفاهیم و عوامل اساسی بیومکانیک


خرید اینترنتی کتاب اصول حرکت شناسی ساختاری
آناتومی و فيزيولوژی ماساژ
80٬000 ‎تومان
ناموجود
آناتومی و فيزيولوژی ماساژ
کتاب آناتومی و فيزيولوژی ماساژ نوشته کالیانی پریم کومار می باشد. کتاب آناتومی و فيزيولوژی ماساژ مناسب برای ماساژ ها میباشد. آناتومی و فیزیولوژی ماساژ نگاهی به ترتیب اندام ها و همچنین نحوه عملکرد بدن انسان دارد. هنگامی که ماساژ بر روی بدن اعمال می شود، خون رسانی به بدن، به ویژه در ناحیه تحت ماساژ افزایش می یابد. این به نوبه خود باعث تبادل مواد بین سلول‌ها می شود، که به شما کمک می کند مواد مغذی تازه را وارد سلول ها کرده و مواد زائد را از بین ببرید، بدن شما را سالم و آماده عمل می کند. ترجمه ی این کتاب را دکتر بهنام قاسمی، دکتر محسن عصارزاده نوش آبادی و دکتر محسن اکبرپور بنی انجام داده اند.
خرید کتاب آناتومی و فيزيولوژی ماساژ 
ماساژ درمانی
40٬000 ‎تومان
ناموجود
ماساژ درمانی
کتاب ماساژ درمانی نوشته مهدی شیری می باشد. ماساژ درمانی عبارت است از دست ورزی بر روی بافت های نرم بدن. این درمان به رهایی از استرس و فشار عضلانی و درد ناشی از صدمات و سرعت دادن به بهبود ناراحتی های حاد و مزمن كمك می كند. کتاب ماساژ درمانی توسط انتشارات آییژ منتشر شده است. امروزه میلیونها نفر در سراسر جهان از ماساژ به عنوان یك روش مراقبت بهداشتی استفاده می كنند. 
خرید کتاب ماساژ درمانی
زمان بندی تمرین های مقاومتی
129٬000 ‎تومان
موجود
خرید اینترنتی کتاب زمان بندی تمرین های مقاومتی از پارسا نشر
درباره کتاب....
موفقیت در برنامه ریزی تمرین های مقاومتی به زمان بندی راهبردی متکی است هرچند به خوبی معلوم شده است زمان بندی تا چه اندازه در تمرین مقاومتی حیاتی است اما دانشمندان به تازگی شروع به بررسی این نکته کردند که زمان بندی چگونه پایش میشود و با توجه به ساعت های عضلانی که به تازگی کشف شده اند چگونه توسط عضلات حس می شوند.
اصول و فلسفه تربیت بدنی
89٬000 ‎تومان
موجود
اصول و فلسفه تربیت بدنی
کتاب اصول و فلسفه تربیت بدنی نوشته شده توسط حسین پورسلطانی زرندی و سید امیر احمد مظفری می باشد. این کتاب، فلسفه عنصری اساسی در فرآیندهای آموزشی محسوب می‏شود، بطوری‏که بدون داشتن پایه ها و تفکرات فلسفی نمی‏توان به دنبال اهداف و تعیین روش‏های اجرایی و ارزشیابی نتایج بود. کتاب اصول و فلسفه تربیت بدنی توسط انتشارات بامداد کتاب منتشر شده است.
خرید کتاب اصول و فلسفه تربیت بدنی 
آناتومی تمرینات قدرتی با وزن بدن
195٬000 ‎تومان
موجود
کتاب آناتومی تمرینات قدرتی با وزن بدن
راهنمای مصور برای قدرت، توان و تفکیک عضلات
نوشته برت کنترراس و ترجمه دکتر حیدر صادقی، سید مسعود میرمعزی و ماندانا سنگاری
کتابی که مشاهده می کنید کتاب بسیار مفید در راستای افزایش قدرت و عضلات بدون استفاده از دستگاه و دمبل، صرفا با استفاده از وزن بدن خودتان است که به راحتی در منزل می توانید انجام دهید و به اهداف ورزشی خود برسید.
برخی از سرفصل های کتاب :
چالش وزن بدن
دست ها
گردن و شانه
سینه 
قسمت مرکزی بدن
پشت
همچنین شما می توانید کتاب آناتومی تمرینات قدرتی با وزن بدن نوشته برت کنترراس و ترجمه دکتر حیدر صادقی به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.