آییژ

فشرده ویروس شناسی پزشکی
36٬000 ‎تومان
40٬000 ‎تومان -10%
موجود
فشرده ویروس شناسی پزشکی
کتاب فشرده ویروس شناسی پزشکی نوشته شده توسط دکتر محمدکریم رحیمی و دکتر حسین گودرزی است. ,یروس با استفاده از امکانات سلولی میزبان تکثیر می‌شود و فعالیت اصلی یاخته‌های میزبان را مختل می‌کنند. دانش ویروس شناسی شاخه ای از میکروبیولوژی است که به بررسی این موجودات می پردازد. کتاب فشرده ویروس شناسی پزشکی توسط انتشارات آییژ منتشر شده است. این کتاب ویراست دوم کتاب فشرده ویروس شناسی پزشکی می باشد.
خرید کتاب فشرده ویروس شناسی پزشکی در پارسا نشر
بیوشیمی پزشکی جلد اول
117٬000 ‎تومان
130٬000 ‎تومان -10%
موجود
بیوشیمی پزشکی هئت مولفان جلد اول
کتاب بیوشیمی پزشکی جلد اول یک مجموعه دو جلدیست که در آن به مفاهیم زیست شیمی، در پزشکی پرداخته است.
این کتاب مناسب برای دانشجویان رشته پزشکی است که دانشجویان می توانند با خواندن این کتاب مبحث بیوشیمی را بطور کامل فرا گیرند.
خرید اینترنتی کتاب بیوشیمی پزشکی هیئت مولفان جلد اول از پارسا نشر
بیوشیمی پزشکی جلد دوم
175٬500 ‎تومان
195٬000 ‎تومان -10%
موجود
بیوشیمی پزشکی هیئت مولفان جلد دوم
کتاب بیوشیمی پزشکی جلد دوم در واقع ادامه کتاب بیوشیمی پزشکی جلد اول می باشد. این کتاب دارای مفاهیم پایه ای در مورد زیست شیمی پزشکی می باشد که مناسب برای دانشجویان پزشکی است.
خرید اینترنتی کتاب بیوشیمی پزشکی هیئت مولفان جلد دوم از پارسا نشر
مجموعه کتاب های علوم آزمایشگاهی هورمون شناسی
108٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -10%
موجود
مجموعه کتاب های علوم آزمایشگاهی هورمون شناسی
مجموعه کتاب های علوم آزمایشگاهی هورمون شناسی مناسب برای آزمایشگاه های هورمون شناسی است که مطالب چندین کتاب معروف را داخل این کتاب آورده اند. به کمک این کتاب می توانید انواع آزمون ها و کوییز ها را جواب داده و نمرات خوبی کسب نمایید.
خرید مجموعه کتاب های پزشکی
مجموعه کتاب های علوم آزمایشگاهی هورمون شناسی ویرایش دوم نوشته دکتر رضا محمدی است. انتشارات آییژ این کتاب را چاپ کرده است که در سال 1395 به بازار ارائه شده است. این کتاب دارای 204 صفحه می باشد.
بیوشیمی برای دانشجویان رشته بیولوژی جلد 2
144٬000 ‎تومان
160٬000 ‎تومان -10%
موجود
بیوشیمی برای دانشجویان رشته بیولوژی جلد 2
خرید اینترنتی کتاب بیوشیمی برای دانشجویان رشته بیولوژی( جلد دوم ) از پارسا نشر
بیوشیمی برای دانشجویان رشته بیولوژی(متابولیسم)، نوشته دکتر رضا محمدی می باشد که توسط انتشارات آییژ منتشر شده است. 
میکروب شناسی عمومی
81٬000 ‎تومان
90٬000 ‎تومان -10%
موجود
میکروب شناسی عمومی
کتاب میکروب شناسی عمومی نوشته شده توسط صدیقه مهرابیان، مهدی منوچهری و سروش شهریارحسامی است. کتاب میکروب شناسی عمومی مناسب برای فراگیری و آموزش مبحث میکروب شناسی می باشد که به کمک آن می توانید انواع میکروب ها و راه های مقابله با آن ها را آموزش ببینید.
خرید اینترنتی کتاب میکروب شناسی عمومی از پارسا نشر
مبانی بیوفیزیک
166٬500 ‎تومان
185٬000 ‎تومان -10%
موجود
مبانی بیوفیزیک
کتاب مبانی بیوفیزیک دارای آموزش های بسیار کاربردی و آسان می باشد. موضوع کلی این کتاب فیزیک زیستی است. کتاب توسط علی اصغر رستگار و مهران میر اولیائی تالیف شده است که این دو دکتر سعی کرده اند که آموزش ها و درسنامه های خود را به صورت مرحله ای و مفهومی بیان کنند.
بیوفیزیک
زیست ‌فیزیک یا بیوفیزیک علمی میان رشته ای است که در آن از روش‌ها و نظریه‌های فیزیک را برای تحلیل سامانه‌های زیستی بیوفیزیک به تمام مراتب سازماندهی زیستی از مقیاس ملکولی تا ارگانیسم ها و اکوسیستم ها می پردازد. تحقیقات زیست فیزیکی همپوشانی بسیاری با فیزیک ماده چگال نرم، بیوشیمی، نانو تکنولوژی و مهندسی زیستی دارد.
فیزیک پزشکی
216٬000 ‎تومان
240٬000 ‎تومان -10%
موجود
فیزیک پزشکی
خرید کتاب فیزیک پزشکی
فیزیک پزشکی سعی کرده که مفاهیم و کاربرد های مجموعه علوم فیزیک را در تشخیص و درمان پزشکی برسی کند و نحوه برسی آن ها را به شما آموزش بدهد. فیزیک پزشکی در واقع شاخه ای از دانش، علوم پرتودرمانی، محافظت از پرتو، پرتوشناسی تشخیصی و پزشکی هسته ای را در بر می گیرد. در کتاب فیزیک پزشکی تلاش شده که تمامی آن ها به مقداری که نیاز دارید به شما آموزش داده شود. کتاب فیزیک پزشکی نوشته و تالیف دکتر عباس تکاور می باشد. کتاب فیزیک پزشکی توسط انتشارات آییژ منتشر شده است. کتاب فیزیک پزشکی نوشته دکتر تکاور دارای 480 صفحه می باشد.
ماساژ درمانی
195٬500 ‎تومان
230٬000 ‎تومان -15%
موجود
ماساژ درمانی
 ماساژ درمانی عبارت است از دست ورزی بر روی بافت های نرم بدن. این درمان به رهایی از استرس و فشار عضلانی و درد ناشی از صدمات و سرعت دادن به بهبود ناراحتی های حاد و مزمن كمك می كند. کتاب ماساژ درمانی توسط انتشارات آییژ منتشر شده است. امروزه میلیونها نفر در سراسر جهان از ماساژ به عنوان یك روش مراقبت بهداشتی استفاده می كنند. 
خرید اینترنتی کتاب ماساژ درمانی از پارسا نشر
مبانی ژنتیک باکتری ها
117٬000 ‎تومان
130٬000 ‎تومان -10%
موجود
مبانی ژنتیک باکتری ها
 این کتاب مبانی ژنتیک باکتری ها توسط رباب رفیعی طباطبایی تحت نظارت دکتر سیروس جاویدنیا نوشته شده است. باکتری‌ها بیش از 5 بیلیون سال قبل بر روی کره زمین به وجود آمده اند. باکتری ها از لحاظ ژنتیک و شکل دارای تفاوت های بسیاری هستند از این رو آن ها را گروه های مختلفی دسته بندی می کنند. علم ژنتیک باکتری‌ها، درآن نحوه به ارث رسیدن اطلاعات، کروموزوم‌ها، پلاسمیدها، ترنسپوزون ها و فاژهای باکتری را مورد مطالعه قرار می دهد.
کتاب مبانی ژنتیک باکتری ها دارای سر فصل های زیر می باشد:

فصل 1- ساختمان DNA
فصل 2- همانندسازی DNA
فصل 3- سنتز پروتئین
فصل 4- موتاسیون و برگشت
فصل 5- سیستم هایی که از DNA محافظت می کنند
فصل 6  تنظیم سنتز پروتئین در پروکاریوت ها
فصل 7- باکتریوفاژ و انجام نوترکیبی در باکتری ها
فصل 8- ترنسداکشن
فصل 9- عناصر قابل جا به جا شدن
فصل 10- کانجوگیشن
فصل 11- ترنسفورمیشن
فصل 12- تکنولوژی DNA نوترکیب
فصل 13- روش های تایپینگ باکتری ها

مطالعه این کتاب، به کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته میکروبیولوژی و سایر شاخه های بیولوژی و همچنین دانشجویان رشته پزشکی توصیه می شود.خرید اینترنتی کتاب ژنتیک باکنریها از پارسا نشر
انگل شناسی پزشکی
171٬000 ‎تومان
190٬000 ‎تومان -10%
موجود
انگل شناسی پزشکی
کتاب انگل شناسی پزشکی نوشته نوا فرانکلین و هرولند براون می باشد. ترجمه کتاب انگل شناسی پزشکی را دکتر حمید اطهری انجام داده است. این کتاب انگل شناسی پزشکی نوبت چاپ آن 14 می باشد که توسط انتشارات آییژ نشر یافته شده است و کتاب انگل شناسی پزشکی دارای 384 صفحه است.
خرید کتاب انگل شناسی پزشکی