آییژ

ماساژ درمانی
32٬000 ‎تومان
40٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
ماساژ درمانی
کتاب ماساژ درمانی نوشته مهدی شیری می باشد. ماساژ درمانی عبارت است از دست ورزی بر روی بافت های نرم بدن. این درمان به رهایی از استرس و فشار عضلانی و درد ناشی از صدمات و سرعت دادن به بهبود ناراحتی های حاد و مزمن كمك می كند. کتاب ماساژ درمانی توسط انتشارات آییژ منتشر شده است. امروزه میلیونها نفر در سراسر جهان از ماساژ به عنوان یك روش مراقبت بهداشتی استفاده می كنند. 
خرید کتاب ماساژ درمانی
ضروریات بیوشیمی جلد دوم ساختمان و فعالیت
72٬000 ‎تومان
90٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب ضروریات بیوشیمی جلد دوم ساختمان و فعالیت 
نوشته رضا محمدی
ناشر کتاب ضروریات بیوشیمی جلد دوم ساختمان و فعالیت انتشارات آییژ می باشد. کتاب ضروریات بیوشیمی جلد دوم ساختمان و فعالیت دارای قطع وزیری  و جلد شومیز می باشد.این کتاب، دارای موضوعاتی هم چون بیومولکول ها و ماکرومولکول ها اسیدهای آمینه آنزیم کربوهیدرات ها لیپیدها  غشاء و نوکلئوتیدها می باشد. این کتاب توسط دکتر رضا محمدی نوشته شده است که در آن نمونه آزمون های سال های اخیر موجود می باشد. این کتاب در سال 1398 منتشر شده است.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب ضروریات بیوشیمی جلد دوم را از سایت پارسا نشر خریداری کنید
میکروب شناسی عمومی
37٬600 ‎تومان
47٬000 ‎تومان -20%
موجود
میکروب شناسی عمومی
کتاب میکروب شناسی عمومی نوشته شده توسط صدیقه مهرابیان، مهدی منوچهری و سروش شهریارحسامی است. کتاب میکروب شناسی عمومی مناسب برای فراگیری و آموزش مبحث میکروب شناسی می باشد که به کمک آن می توانید انواع میکروب ها و راه های مقابله با آن ها را آموزش ببینید.
خرید کتاب های میکروب شناسی 
کتاب میکروب شناسی عمومی توسط انتشارات آییژ نشر شده است که دارای قطع وزیری می باشد. این کتاب میکروب شناسی عمومی دارای 184 صفحه است. دارای موضوع میکروب شناسی می باشد.
بیوشیمی پزشکی اصول و کاربرد ها متابولیسم و بیوشیمی اختصاصی جلد 2
148٬000 ‎تومان
185٬000 ‎تومان -20%
موجود
بیوشیمی پزشکی |اصول و کاربرد ها |متابولیسم و بیوشیمی اختصاصی جلد 2
کتاب بیوشیمی پزشکی، اصول و کاربرد ها، متابولیسم و بیوشیمی اختصاصی جلد دوم، درباره بیوشیمی در پزشکی آموزش می دهد که در این کتاب کاربرد بیوشیمی اختصاصی و متابولیسم است. این کتاب بیوشیمی پزشکی اصول و کاربرد ها متابولیسم دارای موضوع اصلی زیست شیمی پزشکی است. 
کتاب های بیوشیمی پزشکی
کتاب بیوشیمی پزشکی اصول و کاربرد ها متابولیسم و بیوشیمی اختصاصی جلد 2 نوشته دکتر رضا محمدی می باشد که در این کتاب بیوشیمی پزشکی را به صورت اختصاصی و پیشرفته آموزش داده است.
فیزیک پزشکی
80٬000 ‎تومان
100٬000 ‎تومان -20%
موجود
فیزیک پزشکی
خرید کتاب فیزیک پزشکی
فیزیک پزشکی سعی کرده که مفاهیم و کاربرد های مجموعه علوم فیزیک را در تشخیص و درمان پزشکی برسی کند و نحوه برسی آن ها را به شما آموزش بدهد. فیزیک پزشکی در واقع شاخه ای از دانش، علوم پرتودرمانی، محافظت از پرتو، پرتوشناسی تشخیصی و پزشکی هسته ای را در بر می گیرد. در کتاب فیزیک پزشکی تلاش شده که تمامی آن ها به مقداری که نیاز دارید به شما آموزش داده شود. کتاب فیزیک پزشکی نوشته و تالیف دکتر عباس تکاور می باشد. کتاب فیزیک پزشکی توسط انتشارات آییژ منتشر شده است. کتاب فیزیک پزشکی نوشته دکتر تکاور دارای 480 صفحه می باشد.
بیماری های انگلی در ایران- تک یاختگان
48٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -20%
موجود
بیماری های انگلی در ایران- تک یاختگان
کتاب بیماری های انگلی در ایران- تک یاختگان نوشته دکتر اسماعیل صائبی باشد. کتاب بیماری های انگلی در ایران- تک یاختگان در واقع جلد اول از این مجموعه کتاب می باشد که دارای مفاهیم و موضوعات تک یاختگان می باشد. کتاب بیماری های انگلی در ایران- تک یاختگان ویرایش ششم از این کتاب انگل شناسی می باشد. به کمک کتاب بیماری های انگلی در ایران- تک یاختگان شما می توانید راه های مقابله با بیماری های انگلی را یاد بگیرید.
خرید کتاب بیماری های انگلی در ایران- تک یاختگان 
بیماری های انگلی در ایران (جلد دوم)
48٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -20%
موجود
بیماری های انگلی در ایران (جلد دوم)
کتاب بیماری های انگلی در ایران (جلد دوم) نوشته دکتر اسماعیل صائبی می باشد. نویسندگان این کتاب آمده در کتاب بیماری های انگلی در ایران، پیشینه ی تمامی بیماری های انگلی را در کشور عزیزمان ایران مورد بررسی قرار داده اند. به کمک کتاب بیماری های انگلی در ایران (جلد دوم) شما می توانید راه های مقابله و درمان بیماری های انگلی موجود در ایران را یاد بگیرید. کتاب بیماری های انگلی در ایران (جلد دوم) توسط انتشارات آییز نشر شده است.
خرید جلد دوم کتاب بیماری های انگلی در ایران
مجموعه کتاب های علوم آزمایشگاهی هورمون شناسی
32٬000 ‎تومان
40٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
مجموعه کتاب های علوم آزمایشگاهی هورمون شناسی
مجموعه کتاب های علوم آزمایشگاهی هورمون شناسی مناسب برای آزمایشگاه های هورمون شناسی است که مطالب چندین کتاب معروف را داخل این کتاب آورده اند. به کمک این کتاب می توانید انواع آزمون ها و کوییز ها را جواب داده و نمرات خوبی کسب نمایید.
خرید مجموعه کتاب های پزشکی
مجموعه کتاب های علوم آزمایشگاهی هورمون شناسی ویرایش دوم نوشته دکتر رضا محمدی است. انتشارات آییژ این کتاب را چاپ کرده است که در سال 1395 به بازار ارائه شده است. این کتاب دارای 204 صفحه می باشد.
فشرده ویروس شناسی پزشکی
32٬000 ‎تومان
40٬000 ‎تومان -20%
موجود
فشرده ویروس شناسی پزشکی
کتاب فشرده ویروس شناسی پزشکی نوشته شده توسط دکتر محمدکریم رحیمی و دکتر حسین گودرزی است. ,یروس با استفاده از امکانات سلولی میزبان تکثیر می‌شود و فعالیت اصلی یاخته‌های میزبان را مختل می‌کنند. دانش ویروس شناسی شاخه ای از میکروبیولوژی است که به بررسی این موجودات می پردازد. کتاب فشرده ویروس شناسی پزشکی توسط انتشارات آییژ منتشر شده است. این کتاب ویراست دوم کتاب فشرده ویروس شناسی پزشکی می باشد.
خرید کتاب فشرده ویروس شناسی پزشکی در پارسا نشر
بیوشیمی پزشکی اصول و کاربرد ها ساختمان و فعالیت جلد 1
108٬000 ‎تومان
135٬000 ‎تومان -20%
موجود
بیوشیمی پزشکی اصول و کاربرد ها، ساختمان و فعالیت جلد 1
کتاب بیوشیمی پزشکی اصول و کاربرد ها، ساختمان و فعالیت، جلد اول دارای مفاهیم ساختمان و فعالیت سلول های زیستی می باشد که درباره ی ساختمان انواع سلول ها، نحوه فعالیت و واکنش های داخل آن به شما آموزش می دهد و مناسب برای دانشجویان پزشکی می باشد.
خرید بهترین کتاب های پزشکی به همراه مشاوره رایگان
کتاب بیوشیمی پزشکی اصول و کاربرد ها، ساختمان و فعالیت جلد یک نوشته دکتر رضا محمدی می باشد که توسط انتشارات آییژ چاپ شده و دارای مفهوم و موضوع زیست شیمی پزشکی است. 
بیوشیمی دولین جلد 1
200٬000 ‎تومان
250٬000 ‎تومان -20%
موجود
بیوشیمی دولین  جلد 1
کتاب بیوشیمی دولین جلد 1، جلد اول کتاب دو جلدی بیوشیمی دولین همراه با ارتباط بالینی می باشد که درآن تمامی مفاهیم بیوشیمی به شکل کامل آموزش داده شده است. کتاب بیوشیمی دولین مناسب برای دانشجویان پزشکی است.
کتاب بیوشیمی دولین 
بیوشیمی دولین همراه با ارتباط بالینی جلد 1، نوشته توماس ام دولین می باشد که توسط دکتر رضا محمدی ترجمه شده است. این کتاب را انتشارت آییژ منتشر کرده است.
خرید اینترنتی کتاب بیوشیمی دولین  جلد 1 ویرایش هفتم از پارسا نشر
بیوشیمی دولین جلد 2
120٬000 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -20%
موجود
بیوشیمی دولین جلد 2
کتاب بیوشیمی دولین همراه با ارتباط بالینی جلد 2، ادامه جلد اول این کتاب می باشد. بیوشیمی دارای مفاهیم بسیار کاربردی و مفهومی است که شما می توانید آن ها را به کمک این کتاب به صورت کامل و کاربردی فرا بگیرید. در کتاب بیوشیمی دولین همراه با ارتباط بالینی، تمامی مطالب بیوشیمی مورد نیاز شما دانشجویان، آورده شده است.
خرید اینترنتی جلد دوم کتاب بیوشیمی دولین از پارسا نشر
کتاب بیوشیمی دولین همراه با ارتباط بالینی جلد 2، نوشته توماس ام دولین می باشد که ترجمه آن را دکتر رضا محمدی انجام داده است و توسط انتشارات آییژ نشر شده است. 
بیوشیمی پزشکی جلد دوم
76٬000 ‎تومان
95٬000 ‎تومان -20%
موجود
بیوشیمی پزشکی جلد دوم
کتاب بیوشیمی پزشکی جلد دوم در واقع ادامه کتاب بیوشیمی پزشکی جلد اول می باشد. این کتاب دارای مفاهیم پایه ای در مورد زیست شیمی پزشکی می باشد که مناسب برای دانشجویان پزشکی است.
خرید کتاب بیوشیمی پزشکی جلد دوم
کتاب بیوشیمی پزشکی جلد دوم نوشته دکتر مهین زهرایی، دکتر بیژن فرزامی، دکتر محمود دوستی، دکتر اسماعیل علمی آخونی، دکتر پروین پاسالار دکتر شهناز خاقانی، دکتر محمد انصاری ، دکتر فرزاد اسدی ، دکتر تقی گل محمدی، دکتر ابوالفضل گلستانی، دکتر فرانک کازرونی، دکتر نسرین دشتی، فاطمه ژیلا ماژین، صدیقه سلیمانی، صفورا ورداسبی، شهرناز آرپایرزین می باشد.
بیوشیمی پزشکی جلد اول
60٬000 ‎تومان
75٬000 ‎تومان -20%
موجود
بیوشیمی پزشکی جلد اول
کتاب بیوشیمی پزشکی جلد اول یک مجموعه دو جلدیست که در آن به مفاهیم زیست شیمی، در پزشکی پرداخته است.
این کتاب مناسب برای دانشجویان رشته پزشکی است که دانشجویان می توانند با خواندن این کتاب مبحث بیوشیمی را بطور کامل فرا گیرند.
کتاب بیوشیمی پزشکی
این کتاب از دکتر مهین زهرایی، دکتر بیژن فرزامی، دکتر محمود دوستی، دکتر اسماعیل علمی آخونی، دکتر پروین پاسالار، دکتر شهناز خاقانی، دکتر محمد انصاری ، دکتر فرزاد اسدی، دکتر تقی گل محمدی، دکتر ابوالفضل گلستانی، دکتر فرانک کازرونی، دکتر نسرین دشتی، فاطمه ژیلا ماژین، صدیقه سلیمانی، صفورا ورداسبی، شهرناز آرپابرزین می باشد.
بیوشیمی پرستاری و مامایی
56٬000 ‎تومان
70٬000 ‎تومان -20%
موجود
بیوشیمی پرستاری و ماماییاین کتاب بیوشیمی مناسب برای رشته های پرستاری و مامایی می باشد که دانشجویان این دو رشته می توانند با خواندن این کتاب نمرات خوبی را کسب نمایند. این کتاب دارای آموزش های آسان می باشد که با خواندن آن کلیه مفاهیم بیوشیمی را به طور کامل یاد خواهید گرفت. جلد دوم کتاب بیوشیمی پرستاری و ماماییکتاب بیوشیمی پرستاری و مامائی نوشته رضا محمدی می باشد. این کتاب توسط انتشارات آییژ منتشر شده است. کتاب بیوشیمی پرستاری و مامایی دارای نوبت چاپ ششم سال 1397 می باشد. کتاب بیوشیمی برای پرستار دارای موضوع زیست شیمی می باشد.خرید کتاب بیوشیمی پرستاری و مامایی 
فیزیک پزشکی
120٬000 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -20%
موجود
فیزیک پزشکی
کتاب فیزیک پزشکی کامرون
کتاب فیزیک پزشکی ترجمه عباس تک آور همراه با ضمینه های MRI و لیزر می باشد که در آن بیشتر در مورد این دو مفهوم و کاربرد آن ها در فیزیک پزشکی آموزش داده شده است. فیزیک پزشکی به معنی کاربرد فیزیک در حرفه ی پزشکی است. بیوفیزیک به معنی فیزیک حیات است، فیزیک پزشکی درباره فیزیک حیات بشر بحث می‌کند. کتاب فیزیک پزشکی توسط انتشارات آییژ در سال 1396 تالیف شده است که نویسنده آن جان کامرون و جیمز گاست اسکوفرونیک می باشد. این کتاب فیزیک پزشکی دارای 624 صفحه می باشد.
بیوشیمی برای دانشجویان رشته بیولوژی جلد 1
80٬000 ‎تومان
100٬000 ‎تومان -20%
موجود
بیوشیمی برای دانشجویان رشته بیولوژی جلد 1
کتاب بیوشیمی برای دانشجویان رشته بیولوژی جلد 1، یکی از بهترین کتاب های بیوشیمی می باشد که برای دانشجویان رشته بیولوژی بسیار مناسب است که دارای مفاهیم ساختمان و عملکرد می باشد. 
خرید انواع کتاب های پزشکی و بیوشیمی به صورت آنلاین
کتاب بیوشیمی برای دانشجویان رشته بیولوژی جلد 1 نوشته و تالیف دکتر رضا محمدی می باشد که در سال 1397 چاپ و توسط انتشارات آییژ ارائه شده است. این کتاب همراه با cd می باشد.
مبانی بیوفیزیک
80٬000 ‎تومان
100٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
مبانی بیوفیزیک
کتاب مبانی بیوفیزیک دارای آموزش های بسیار کاربردی و آسان می باشد. موضوع کلی این کتاب فیزیک زیستی است. کتاب توسط علی اصغر رستگار و مهران میر اولیائی تالیف شده است که این دو دکتر سعی کرده اند که آموزش ها و درسنامه های خود را به صورت مرحله ای و مفهومی بیان کنند.
بیوفیزیک
زیست ‌فیزیک یا بیوفیزیک علمی میان رشته ای است که در آن از روش‌ها و نظریه‌های فیزیک را برای تحلیل سامانه‌های زیستی بیوفیزیک به تمام مراتب سازماندهی زیستی از مقیاس ملکولی تا ارگانیسم ها و اکوسیستم ها می پردازد. تحقیقات زیست فیزیکی همپوشانی بسیاری با فیزیک ماده چگال نرم، بیوشیمی، نانو تکنولوژی و مهندسی زیستی دارد.
ضروریات بیوشیمی جلد اول تکنیک ها و روش های بیوشیمیایی
52٬000 ‎تومان
65٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
ضروریات بیوشیمی جلد اول تکنیک ها و روش های بیوشیمیایی 
خرید مجموعه کتاب ضروریات بیوشیمی نوشته دکتر رضا محمدی
کتاب ضروریات بیوشیمی جلد اول تکنیک ها و روش های بیوشیمیایی در سال 1396 منتشر شده است که دارای موضوعاتی هم چون تکنیک های نوری، الکتروفورتیک، کروماتوگرافی، ایمونواسی، ژنتیک مولکولی، کار با اسیدهای آمینه و پروتئین ها، کربوهیدرات ها، سایر آنالیت ها و مدیریت کیفیت در بخش بیوشیمی می باشد. ناشر این کتاب انتشارت آییژ می باشد. کتاب ضروریات بیوشیمی جلد اول تکنیک ها و روش های بیوشیمیایی دارای موضوع اصلی زیست شیمی پزشکی می باشد. این کتاب دارای 336 صفحه می باشد.
شما می توانید کتاب ضروریات بیوشیمی جلد اول را در سایت پارسا نشر خریداری کنید
انگل شناسی پزشکی
52٬000 ‎تومان
65٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
انگل شناسی پزشکی
کتاب انگل شناسی پزشکی نوشته نوا فرانکلین و هرولند براون می باشد. ترجمه کتاب انگل شناسی پزشکی را دکتر حمید اطهری انجام داده است. این کتاب انگل شناسی پزشکی نوبت چاپ آن 14 می باشد که توسط انتشارات آییژ نشر یافته شده است و کتاب انگل شناسی پزشکی دارای 384 صفحه است.
خرید کتاب انگل شناسی پزشکی 
ضروریات بیوشیمی جلد سوم (بیوشیمی متابولیسم)
112٬000 ‎تومان
140٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب ضروریات بیوشیمی جلد سوم بیوشیمی متابولیسم 
نوشته رضا محمدی 
ضروریات بیوشیمی، جلد سوم بیوشیمی متابولیسم را جناب دکتر رضا محمدی نوشته است. ضروریات بیوشیمی جلد سوم بیوشیمی متابولیسم دارای مفاهیمی هم چون مرور متابولیسم ، زنجیر تنقس سلولی، سنتز اسیدهای چرب متابولیسم ، کلسترول متابولیسم ، کلسترول متابولیسم لیپیدها می باشد که موضوع اصلی این کتاب زیست شیمی پزشکی می باشد. ضروریات بیوشیمی جلد سوم بیوشیمی متابولیسم در سال 1398 توسط انتشارات آییژ منتشر شده است. جلد این کتاب به صورت شومیز است. ضروریات بیوشیمی جلد سوم بیوشیمی متابولیسم دارای نمونه سوالاتی در فصل آخر خود می باشد که می توان به کمک آن ها میزان تسلط خود را ارزیابی کنید.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب ضروریات بیوشیمی جلد سوم را از سایت پارسا نشر خریداری بفرمایید
بیوشیمی برای دانشجویان رشته بیولوژی جلد 2
80٬000 ‎تومان
100٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
بیوشیمی برای دانشجویان رشته بیولوژی جلد 2
این کتاب یکی از کتاب های مخصوص و ویژه برای دانشجویان رشته بیولوژی می باشد که در آن به مفاهیم متابولیسم پرداخته می شود. متابولیسم چیست؟ متابولیسم علمیست که در آن به همه واکنش‌های شیمیایی که در تمامی واکنش های زنده اتفاق می افتد می پردازد.
خرید کتاب های پزشکی به صورت آنلاین
بیوشیمی برای دانشجویان رشته بیولوژی(متابولیسم)، نوشته دکتر رضا محمدی می باشد که توسط انتشارات آییژ منتشر شده است. این کتاب درنوبت چاپ سوم  وانتشار یافته در سال 1397 می باشد که دارای 273 صفحه است.
شما می توانید تمامی کتاب های پزشکی و غیر پزشکی را به صورت آنلاین و اینترنتی از پارسانشر سفارش بدهید.
مبانی ژنتیک باکتری ها
52٬000 ‎تومان
65٬000 ‎تومان -20%
موجود
مبانی ژنتیک باکتری ها
 این کتاب مبانی ژنتیک باکتری ها توسط رباب رفیعی طباطبایی تحت نظارت دکتر سیروس جاویدنیا نوشته شده است. باکتری‌ها بیش از 5 بیلیون سال قبل بر روی کره زمین به وجود آمده اند. باکتری ها از لحاظ ژنتیک و شکل دارای تفاوت های بسیاری هستند از این رو آن ها را گروه های مختلفی دسته بندی می کنند. علم ژنتیک باکتری‌ها، درآن نحوه به ارث رسیدن اطلاعات، کروموزوم‌ها، پلاسمیدها، ترنسپوزون ها و فاژهای باکتری را مورد مطالعه قرار می دهد.
خرید بهترین کتاب های ژنتیک باکتری
کتاب مبانی ژنتیک باکتری ها دارای سر فصل های زیر می باشد:

فصل 1- ساختمان DNA
فصل 2- همانندسازی DNA
فصل 3- سنتز پروتئین
فصل 4- موتاسیون و برگشت
فصل 5- سیستم هایی که از DNA محافظت می کنند
فصل 6  تنظیم سنتز پروتئین در پروکاریوت ها
فصل 7- باکتریوفاژ و انجام نوترکیبی در باکتری ها
فصل 8- ترنسداکشن
فصل 9- عناصر قابل جا به جا شدن
فصل 10- کانجوگیشن
فصل 11- ترنسفورمیشن
فصل 12- تکنولوژی DNA نوترکیب
فصل 13- روش های تایپینگ باکتری ها

مطالعه این کتاب، به کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته میکروبیولوژی و سایر شاخه های بیولوژی و همچنین دانشجویان رشته پزشکی توصیه می شود.