آناتومی

آناتومی برای پرستاران با رویکرد بالینی
107٬100 ‎تومان
119٬000 ‎تومان -10%
آناتومی برای پرستاران با رویکرد بالینی
پرستاری یکی از مهمترین رشته های پیراپزشکی حساب می شود.  این رشته ارزشمند، به خاطر داشتن ارتباط مستقیم با بیمار، یکی از ارکان مهم سیستم درمانی محسوب میشود.این کتاب علاوه بر توضیح پایه ای آناتومی، به تشریح نکات بالینی به ویژه نکات آناتومیکی مربوط به اقدامات پرستاری هم پرداخته است . کتاب معرفی شده دارای شانزده فصل و تصاویر متعدد آناتومیکی و بالینی می باشد.
علاوه بر ذکر نکات بالینی کاربردی، در این کتاب سعی شده تا مطالب آناتومیکی به صورت ساده و روان برای دانشجویان توضیح داده شود تا دانشجویان بتوانند به سهولت با مفاهیم پایه ای آناتومیکی آشنا شوند.
ویژگی های کتاب به شرح زیر بیان شده است :
پرداختن به جنبه های بالینی و کاربردی آناتومی
اختصاصی بودن مطالب بالینی برای پرستاران
استفاده از تصاویر با کیفیت و متعدد آناتومیکی
اطلس جیبی آناتومی سر و گردن نتر
45٬000 ‎تومان
50٬000 ‎تومان -10%
اطلس جیبی آناتومی سر و گردن نتر
کتاب معرفی شده تالیف نورتون نیل اسکات و ترجمه ‎ی دکتر رضا شیرازی است.اطلس اناتومی نتر یک لغت نامه بصری منسجم و پایدار را برای درک اناتومی و و نحوه اعمال اثر آن در علم پزشکی فراهم کرده اند.کتاب اطلس اناتومی اطلاعات بی نظیری از بدن انسان را با جزئیات روشن ارائه میدهد .دانشجویان می توانند از اطلس جیبی نتر در موقعیت های مختلف استفاده کنند.از نکات قابل توجه این کتاب مرور سریع و اجمالی مباحث، امکان استفاده از اطلس در کلاس درس، مرور مباحث آناتومیک تدریس شده در انتها، مطالعه سریع و راحت آناتومی در خارج از فضای آموزشی میباشد
کتاب حاضر دارای نکات آموزشی مختلف درمورد ساختار بدن انسان است. مطالعه بدن انسان شامل کالبد شناسی و فیزیولوژی میباشد در این کتاب آناتومی بدن انسان به همراه تصاویر بی نظیر و جزئیات از دید پزشکان ارائه شده است.
کالبد شناسی لگن و پرینه
45٬000 ‎تومان
50٬000 ‎تومان -10%
کالبد شناسی لگن و پرینه
کتاب حاضر تالیف دکتر احمد حسینی می باشد و مطالب ارائه شده مناسب برای دانشجویان رشته ی مامایی و پزشکی است.
پرینه ناحیه ای اناتومیکال در لگن است این ناحیه  بین ران ها قرار گرفته است و نشان دهنده تحتانی ترین قسمت دهانه ی خروجی (مخرج ) لگن است .پرینه در قسمت فوقانی توسط کف لگن , از حفره لگنی جدا میشود .
 هدف کلی از تدریس این کتاب عبارتند از : 
آشنایی با بخشهای مختلف لگن استخوانی و پوشش های آن 
شناخت راست روده 
آموزش کلیه ها -حالب ها -مثانه و پیشابراه 
بررسی تکاملی دستگاه ادراری 
اموزش آناتومی دستگاههای ژنیتال داخلی و خارجی مرد و زن و پرینه 
بررسی تکاملی دستگاه تولید مثل مرد و زن

تشریح 2
14٬310 ‎تومان
15٬900 ‎تومان -10%
تشریح 2
آناتومی اندامهای فوقانی و تحتانی و سر و گردن 
کتاب حاضر یک منبع اختصاصی برای دانشجویان مامایی تالیف شده است تشریح جلد دوم که شامل اناتومی اندامهای فوقانی و تحتانی و سروگردن است دارای مشخصات زیر است : 
تدوین بر اساس اخرین سر فصل دروس مصوب شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی کشور و در بردارنده اهداف کلی , اهداف اختصاصی و نمونه سوالات اختصاصی و نمونه سوالات امتحانی برای هر فصل استفاده از تصاویر رنگی مناسب جهت فهم اسان مطالب بدون نیاز به اطلس و همچنین ارائه نکات کلیدی و بالینی در سراسر متن جهت افزایش انگیزه آموزشی و آوردن نام انگلیسی واژه های متن در کنار نام فارسی آن  به خاطر مطالعه دقیق تر و استفاده از جدول آموزشی در موارد لزوم جهت دسته بندی و یادگیری آسان 
آناتومی انسان چوراسیا جلد 2
76٬500 ‎تومان
85٬000 ‎تومان -10%
چوراسیا جلد 2
کتاب حاضر تالیف گارگ کریشنا و ترجمه شده توسط دکتر رضا شیرازی و دکتر ابراهیم اسفندیاری و ندا دائی فرشباف میباشد که به ارائه مطالب مرتبط با مفاهیم اناتومی پرداخته است از آنجا که دانشجویان رشته پزشکی و پیرا پزشکی با اندام و فیزیک انسان در ارتباط هستند لازم است تا اطلاعات به روز و جامعی درباره اناتومی بدن داشته باشند که در کتاب معرفی شده به صورت جذاب ساده و رسا به آن پرداخته شده است .
برخی از ویژگیهای این کتاب عبارتند از :
 استفاده از تصاویر تمام رنگی و واضح در تمام کتاب 
نکات بالینی مرتبط با مبحت آناتومی و ارائه تصویر برای درک بهتر مفهوم 
خلاصه نویسی و تفکیک مطالب هر فصل جهت مطالعه آسان تر دانشجویان عزیز 
ارائه سولات چند گزینه ای به همراه پاسخ آن در انتهای هر فصل

آناتومی بدن چوراسیا جلد 1
76٬500 ‎تومان
85٬000 ‎تومان -10%
آناتومی انسان با رویکرد بالینی چوراسیا جلد 1 (تنه)
چوراسیا جلد 1


کتاب حاضر تالیف گارگ کریشنا و ترجمه ‏‎ی دکتر رضا شیرازی و دکتر ابراهیم اسفندیاری و حسین طاهری میباشد . این کتاب برای دانشجویان پزشکی و پیراپزشکی مناسب است.

در این کتاب تلاش زیادی برای توضیح مسائل بالینی ضروری صورت گرفته است تا دانشجویان با مطالب جامع تری نسبت به مبحث اناتومی آشنا گردند و متون گرداوری شده در این کتاب به صورت بخش های طبقه بندی شده کوتاه و سازمان یافته اورده شده تا دانشجو به راحتی بتواند درک کندو حفظ نماید
کتاب به سه بخش تقسیم شده است .برای تکمیل هر فصل نکات و راهنمای تشریح هم ارائه شده تا علاقمندان به صورت کاربردی به یادگیری مفاهیم بپردازند همچنین سعی شده تا مسائل بالینی مناسب طرح گردد تا خوانندگان با دیدگاه بالینی آناتومی آشنا شوند.
مجموعه سوالات تفکیکی آناتومی سر و گردن نترز
25٬920 ‎تومان
28٬800 ‎تومان -10%
آناتومی سر و گردن نترز
مجموعه سوالات تفکیکی آناتومی سر و گردن نترز
کتاب حاضر تالیف و گردآوری دکتر احمد باقری ثانی 
سر دارای حدودا 8 استخوان اصلی می باشد که از این 8 عدد استخوان حدودا 4 تای آن فرد و میانی اند و 2 دوتای آن زوج و طرفی می باشند. صورت دارای 14 استخوان می باشد که تناسب در آن موجب زیبایی فرد می شود. از این 14 استخوان ۶ عدد زوج و دو عدد فرد هستند. 
این کتاب توسط احمد باقری ثانی نوشته شده است که در سال 1395 چاپ شده و دارای مفاهیم کالبد شناسی سر و گردن می باشد. تالیف کتاب مجموعه سوالات تفکیکی آناتومی سر و گردن نترز، شایان نمودار بوده است. به کمک این کتاب می توانید به تمامی سوالات در مورد آناتومی سر و گردن پاسخ دهید.
آناتومی به زبان ساده
18٬900 ‎تومان
21٬000 ‎تومان -10%
آناتومی به زبان ساده
کتاب معرفی شده، تالیف دکتر محمدرضا نیکروش و منتشر شده در جهاد دانشگاهی میباشد. این کتاب برای دانشجویان علوم پزشکی و پیراپزشکی و سایر رشته هایی که با علم آناتومی سرو کار دارند و به عنوان پایه آناتومی انسان تدریس میشود مناسب است. در این کتاب، مباحث فوق العاده‌ی رادیالوژی، فیزیک پزشکی، حفاظت پرتو و همچنین فناوری تصویربرداری پزشکی آمده که در عین داشتن زبانی ساده و راحت بسیار کامل و جامع میباشد. این کتاب خلاصه ترین کتاب آناتومی است که برای استفاده دانشجویان ارشد فیزیک پزشکی توصیه شده است. فهرست مطالب کتاب عبارتند از:
بافت های بدن انسان 
استخوانها و مفاصل 
عضلات مخطط (اسکلتی)
دستگاه گردش خون 
دستگاه تنفس
دستگاه گوارش
دستگاه تناسلی
دستگاه عصبی
حواس
واژه شناسی در آناتومی
 
آناتومی انسان چوراسیا جلد 3
90٬000 ‎تومان
100٬000 ‎تومان -10%
چوراسیا جلد 3 
آناتومی انسان با رویکرد بالینی ؛ سر و گردن 
جلد سوم کتاب چوراسیا  تالیف گارگ کریشنا و ترجمه ‎‎ی دکتر رضا شیرازی بر موضوع سر و گردن تمرکز دارد و کتاب جامع و کاملی برای دانشجویان پزشکی میباشد . مطالب این کتاب به صورت جامع و روان و جذاب و با ارائه تصویر برای درک بهتر مطالب در اختیارعلاقمندان قرار داده شده است از ویژگیهای خوب این کتاب دارا بودن سی دی است که حاوی ویدئوهای استخوان شناسی و بافت نرم میباشد وهمچنین دارا بودن نمونه سوالات مهم و ضروری و تفکیک مطالب هر فصل به صورت خلاصه برای استنفاده راحت دانشجویان عزیز و ارائه تصاویر تمام رنگی در تمام کتاب است.
تشريح 2 اندام فوقانی
14٬310 ‎تومان
15٬900 ‎تومان -10%
تشريح 2 اندام فوقانی
بیست و پنج درصد از مراجعه ‌کنندگان به قسمت اورژانس، متشکل از بیماران با صدمات اسکلتی- عضلانی می‌باشد. پزشکان می‌بایست به آناتومی طبیعی و آسیب‌های اندام مسلط باشند و به طور کامل با آن آشنایی داشته باشند تا بتوانند درمان درستی را برای بیماران در نظر بگیرند. کتاب های طب سنتی به ‌عنوان منابع غنی در پزشکی به شمار می‌آیند. در رابطه با این مسئله مطالعه کنونی با هدف بررسی استخوان ها و عضلات اندام فوقانی از نظر پزشکی ایرانی و مقایسه تطبیقی آن با دانش آناتومی طب رایج به انجام رسیده است و در این باب کتاب تشريح 2 اندام فوقانی به نویسندگی محمد حسن کریم فر منتشر شده است.
آناتومی بالينی سر و گردن
63٬000 ‎تومان
70٬000 ‎تومان -10%
کتاب آناتومی سر و گردن یکی از مهم ترین مبحث های دانش پزشکی می‌باشد. این اثر همانطور که از نامش مشخص است به بررسی اجزای تشکیل دهنده‌ی سر و گردن می‌پردازد. کتاب آناتومی بالینی سر و گردن به نویسندگی دکتر محمد اکبری، دکتر ایرج راگرادی کاشانی و دکتر عظیم هدایت پور به طور گسترده به نکات بالینی که راهبردی ترین شیوه آموزش بهینه شده است، به رشته تحریر به انجام رسیده است، تا دانشجویان و دانش پژوهان با انگیزه بیشتری بتوانند نسبت به فرا گرفتن این درس مهم قدم بزرگی بردارند. همچنین لازم به ذکر است این کتاب به دلیل داشتن متنی بسیار روان و تصویر های شگفت انگیز به بهترین منبع برای آموختن مبحث آناتومی سر و گردن مبدل شده است.
کالبدشناسی تخصصی لگن و پرینه انسان
41٬400 ‎تومان
46٬000 ‎تومان -10%
کالبد شناسی تخصصی لگن و پرينه‌ی انسان
کتاب کالبد شناسی تخصصی لگن و پرينه‌ی انسان به نویسندگی احمد تمجیدی پور در سال 1387 توسط انتشارات رویان پژوه منتشر شده است.
آناتومی استخوان لگن و استابولوم چگونه است؟
پلویس متشکل از سه استخوان می‌باشد. دو استخوان کاملا مشابه اما قرینه و به صورت نیم دایره به نام استخوانهای Innominate bone در کنار هم قرار دارند تا بخش بزرگی از این ساختمان حلقوی را شامل شوند.
این دو استخوان در بخش جلو به همدیگر نزدیک شده و تشکیل یک مفصل را خواهند داد که به آن سمفیز پوبیس Pubic symphysis گویند.
کالبدشناسی عمومی
78٬750 ‎تومان
87٬500 ‎تومان -10%
کتاب کالبدشناسی عمومی، ویرایش سوم و چاپ ششم می‌باشد که توسط سید فخرالدین مصباح اردکانی نوشته شده و توسط انتشارات دانشگاه علوم پزشکی شیراز به انتشار رسیده است.
این کتاب دارای 14 فصل است که در آن علاوه بر دستگاه های بدن، بافت بدن و سلول های اصلی هم موررد بررسی و مطالعه قرار گرفته‌اند. با توجه به اهمیتی که دستگاه های عصبی دارند، تلاش شده تا این فصل بیشتر مورد بحث قرار گیرد و با نظمی خاص به تدوین برسد. در این کتاب تا حدی که ممکن بوده از تصاویر متعدد استفاده شده است به صورتی که دانشجو را از یک اطلس جداگانه بی نیاز می‌کند. از آنجایی که هدف نهایی این کتاب از آموزش درس کالبد شناسی، شناخت اختلالات اعضای بدن و کارایی هرکدام می‌باشد، در اتمام هر فصل درباره اختلالات شایع هر دستگاه نیز به منزله آمادگی بیشتر برای یادگیری این مباحث، ارائه شده است.
کالبدشناسی انسانی بالينی
99٬000 ‎تومان
110٬000 ‎تومان -10%
کالبدشناسی انسانی بالينی
کالبدشناسی انسانی بالينی به نویسندگی علیرضا محرری در سال 1396 توسط انتشارات حیدری منتشر شده است. چاپ و صحافی این کتاب بر عهده طرح و نقش بوده است.
فهرست مطالب کتاب کالبدشناسی انسانی بالینی و فصول آن به عبارت زیر می‌باشد:

فصل اول: کلیات کالبد شناسی
فصل دوم: استخوان ها
 فصل سوم: مفاصل
فصل چهارم: عضلات
فصل پنجم: دستگاه گردش خون
فصل ششم: دستگاه تنفسی
فصل هفتم: دستگاه گوارش
فصل هشتم: دستگاه ادراری تناسلی
فصل نهم: دستگاه عصبی
فصل دهم: دستگاه های حسی ویژه
فصل یازدهم: غدد درون ریز
فصل دوازدهم: مرور تصویری بر کالبد شناسی سطحی
آناتومی دستگاه های بدن
57٬600 ‎تومان
64٬000 ‎تومان -10%
کتاب آناتومی دستگاه های بدن:
اکثر سوراخ های جمجمه در کف آن قرار گرفته‌اند و محل‌هایی برای عبور اعصاب کرانیال و عروق مغزی به شمار می‌آیند. بعضی از آن ها بر حسب شکل ظاهریشان نام گذاری می‌شوند، به عنوان مثال می‌توان به سوراخ بیضی یا اوال و سوراخ های گرد یا روتاندوم اشاره نمود. برخی از سوراخ های جمجمه  امکان دارد بر حسب عناصری که از آن ها عبور می‌نمایند، نام گذاری بشوند. برای نمونه، کانال اپتیک برای عبور عصب اپتیک و سوراخ جاگولار برای عبور ورید جاگولار از این دسته عناصر می‌باشند. سوراخ استیلو مستوئید در بین زوائد استیلو ئید و مستوئید تمپورال قرار دارد و سوراخ کندیلار که در پشت کندیل اکسی پیتال وجود دارد بر اساس موقعیت نام آنها انتخاب شده است.
کتاب آناتومی دستگاه های بدن شامل چه مباحثی می‌باشد؟

حواس ویژه
دستگاه تنفس
دستگاه اسکلتی
دستگاه گوارش
دستگاه ادراری
دستگاه عصبی
دستگاه تولیدمثل
دستگاه عضلانی
دستگاه گردش خون
کلیات آناتومی سلول، بافت، دستگاه و اصطلاحات
آناتومی پایه گری سر و گردن
59٬310 ‎تومان
65٬900 ‎تومان -10%
آناتومی پایه گری سر و گردن جامعه نگر
در کتاب آناتومی پایه گری سر و گردن  جلد سوم به نویسندگی دریک ریچارد ال می‌باشد که ترجمه آن توسط دکتر احسان گلچینی، جواد مهاجر انصاری، رضا احدی، محبوبه موسوی و پدرام شفاعت صورت گرفته است.در این اثر علاوه بر مباحث آناتومی، به مباحث بالینی و رادیولوژیک مرتبط با ساختار های آناتومیکی نیز اشاره شده است. این کتاب برای همه دانشجویان و دانش پژوهان در حوزه علوم پزشکی، به ویژه دانشجویان دندانپزشکی، پزشکی و رادیولوژی، مورد استفاده می‌باشد. برای رفاه حال دانشجویان و منطبق شدن بیشتر با واحدهای درسی، این کتاب در 3 تدوین شده است که این سه جلد عبارتند از:

جلد اول: آناتومی تنه
جلد دوم: آناتومی اندام
جلد سوم: آناتومی سر و گردن
کليات آناتومی
58٬500 ‎تومان
65٬000 ‎تومان -10%
کليات آناتومی
کتاب کلیات آناتومی به نویسندگی دکتر مهدی مهدی زاده، دکتر سارا سلیمانی اصل، دکتر باقر پور‌ حیدر، دکتر فاطمه کرمانیان مجرد، دکتر سام زربخش، دکتر بنفشه اسماعیل زاده توسط نشر بابازاده و نشر اشراقیه منتشر شده است. این کتاب شامل اصول کلی و مفاهیم مورد نیاز و کاربردی بر حسب سر فصل های معین شده‌ درسی می‌باشد. این اثر ترکیبی از به روز ترین منابع در حیطه آناتومی عمومی می‌باشد که هر دانش‌پژوهی برای مطالعه در این حیطه به آن نیاز دارد. به توصیه اساتید، همه تصاویر و اشکالی که در این کتاب استفاده شده است از آخرین ویراست ‌های کتاب های مرجع پزشکی همچون آناتومی گری و اطلس نتر می‌باشد و وضوح آن‌ها تشریح و تفسیر را برای اساتید و دانشجویان آسان می‌نماید. 
سازمان بندی کلی کتاب به صورتی طراحی شده که فراگیری واژه و مطالب با استفاده از تنوع رنگ ساده تر بشود. همچنین چکیده هر فصل که هدف آموزشی سر فصل ها و مورد تاکید مدرسین این رشته است در قالب بخش خودآزمایی در پایان هر فصل موجود می‌باشد.
آناتومی دستگاه عصبی مرکزی
54٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -10%
آناتومی دستگاه عصبی مرکزی
کتاب آناتومی دستگاه عصبی مرکزی به نویسندگی فریدون نگهدار و احسان پور قیومی به همراه تصاویر و مقاطع ام آر آی و سی تی اسکن است. این کتاب در چهار قسمت طبقه بندی و خلاصه شده است. همانطور که در ادامه مطلب مشاهده می‌نمایید برای شما شرح داده ایم که در هر بخش از این کتاب به چه مباحثی پرداخته شده است:

قسمت اول: دستگاه عصبی
قسمت دوم: ساختارهای عصبی از جمله ساقه مغز، نخاع، مخچه، اعصاب مغزی و... 
قسمت سوم: شامل راه های عصبی عمومی، اختصاصی و سیستم عصبی اتونوم
بخش چهارم: این بخش در دو فصل به صورت جداگانه تصویرها و مقطع های ساقه مغز و نیم کره های مغزی ارائه نموده است.
ABS نورو آناتومی
58٬500 ‎تومان
65٬000 ‎تومان -10%
نورو آناتومی ABS
کتاب ABS نورو آناتومی به نویسندگی داوود رمزی، توسط انتشارات آرین پژوه منتشر شده است. این کتاب چکیده کتاب های مرجع دروس تخصصی علوم پایه پزشکی است که دارای تست های تفکیک شده امتحانات جامع علوم پایه می‌باشد. این اثر دارای قطع وزیری و جلد شومیز است.

کتاب ABS نورو آناتومی شامل چه مباحثی است؟

جنین شناسی دستگاه عصبی مرکزی
نوارهای صعودی و نزولی و نخاع
مغز خلفی یا به عبارت دیگر رومبانسفال
مغز میانی یا به عبارت دیگر مزانسفال
مغز انتهایی یا به عبارت دیگر تلانسفال
مغز واسطه ای یا به عبارت دیگر دیانسفال
هسته های اعصاب مغزی و ارتباط بین آنها
سیستم بطنی
خون رسانی به مغز و نخاع
مننژهای (پرده های) مغز و نخاع
دستگاه عصبی خودکار
تست های امتحانات جامع علوم پایه
نورو آناتومی همراه با نکات بالینی
54٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -10%
نوروآناتومی همراه با نکات بالینی
کتاب نوروآناتومی همراه با نکات بالینی به نویسندگی محمداکبری، غلامرضا حسن زاده، هاتف قاسمی، رحیمه سیفعلی می‌باشد که در سال 1398 توسط انتشارات حیدری منتشر شده است.
معرفی نوروآناتومی
نوروآناتومی درواقع مطالعه ساختار و سازماندهی سیستم های عصبی می‌باشد. در برابر حیوانات با تقارن شعاعی، که سیستم عصبی آن ها متشکل از شبکه توزیع شده سلول است، حیواناتی که دارای تقارن دو جانبه هستند، از سیستم عصبی مشخص و جدا شده ای برخوردار هستند. به همین جهت نوروآناتومی آنها بهتر قابل درک است. در مهره داران، سیستم عصبی داخل ساختار داخلی نخاع و مغز که به آن سیستم عصبی مرکزی یا CNS می‌گویند و مسیرهای اعصاب که به بقیه نواحی بدن اتصال می‌یابند، تفکیک می‌شود. به عبارت دیگر می‌توان گفت که این نوع سیستم معروف به سیستم عصبی محیطی یا PNS است. معین نمودن ساختارها و نواحی مشخص سیستم عصبی در بررسی کردن چگونگی عملکرد آن بسیار قابل توجه است. به عنوان نمونه، آنچه اکثر دانشمندان علوم اعصاب آموخته اند ناشی از مشاهدات چگونگی آسیب یا به وجود آمدن ضایعات در نواحی به‌خصوصی از مغز بر رفتار یا سایر عملکردهای عصبی می‌باشد.
نورو آناتومی گری جلد چهارم 2020
36٬000 ‎تومان
40٬000 ‎تومان -10%
نورو آناتومی گری جلد چهارم 2020
کتاب نورو آناتومی گری جلد چهارم 2020 از ترجمه های کتاب آناتومی گری2020 می‌باشد. این کتاب توسط مترجمان بسیار خوبی با عناوین دکتر رضا شیرازی، دکتر ابراهیم اسفندیاری، سهیلا صحت‌بخش و دکتر پوریا پاشائی ترجمه شده است. جلد چهارم این کتاب درمورد نوروآناتومی است. نوروآناتومی علمی می‌باشد که به بحث درباره ارتباطات، ساختارها و عملکرد سیستم عصبی محیطی و مرکزی می پردازد. علاوه بر آن، این علم با بررسی نمودن ناهنجاری های گوناگون مادرزادی و دیگر بیماری های مرتبط با این سیستم دلیل بروز و ارتباطات بالینی آنها را مورد بررسی و توصیف قرار می‌دهد.
ارتباط یک نورون با دیگر نورون ها:
از ارتباط یک نورون با دیگر نورون ها و علاوه بر آن، غدد،عضلات و دیگر ساختارهای بدن تا نقش آنها و علل تاثیرگذار در تحریک و مهار نمودن آن در سیستم عصبی محیطی و همچنین انتقال پیام تا دریافت پاسخ از سیستم عصبی مرکزی در زمینه دانش نوروآناتومی قرار گرفته‌اند.
مجموعه چهار جلدی آناتومی گری که به صورت تخصصی آناتومی بالینی را مورد بررسی قرار می‌دهد، به عبارت زیر هستند:

جلد اول: تنه
جلد دوم: اندام
جلد سوم: سر و گردن
جلد چهارم: نوروآناتومی
آناتومی سر و گردن برای دندانپزشکی نتر
152٬100 ‎تومان
169٬000 ‎تومان -10%
آناتومی سر و گردن برای دندانپزشکی نتر
کتاب آناتومی سر و گردن برای دندانپزشکی نتر به نویسندگی نورتون، نیل اسکات می‌باشد که توسط مترجمان بسیار خوبی اعم از دکتر احسان گلچینی، دکتر جواد مهاجر انصاری، پدرام شفاعت، سیدامیر حسینی و سید محمد هادی میراب ترجمه شده است. این کتاب به توضیح جامع آناتومی سر و گردن پرداخته است.
از ویژگی های مثبت کتاب آناتومی سر و گردن برای دندانپزشکی نتر می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

دارای دسته بندی مناسب جداول و مطالب متعدد برای فراگیری بهتر مطالب.
پرداختن به انواع شیوه‌های بی حسی ناحیه دندان و دهان.
بررسی آناتومی سایر نواحی بدن اعم از اندام فوقانی، پشت، قفسه سینه و شکم.
سوالات مروری موجود در آخر کتاب.
پرداختن به جنبه های بالینی آناتومی سر و گردن با کمک تصاویر جذاب که دانشجویان را از استفاده از اطلس، بی نیاز می‌کند.
مقدمه ای بر اقدامات بالينی نتر
71٬100 ‎تومان
79٬000 ‎تومان -10%
مقدمه ای بر اقدامات بالينی نتر
کتاب مقدمه ای بر اقدامات بالينی نتر به نویسندگی ماریوس لوکاس، آر.شین تابز و جوزف فلدمن توسط سید محمدهادی میراب ترجمه شده است. این کتاب در سال 1397 به صورت چاپ اول به واسطه انتشارات جامعه نگر به نشر رسده است. قطع این کتاب وزیری و نوع جلد آن گالینگور می‌باشد.
ویژگی های اساسی کتاب مقدمه ای بر اقدامات بالينی نتر:
در کتاب مقدمه ای بر اقدامات بالینی نتر، همه‌ی اقدامات روتین بالینی به صورت گام به گام و با توجه به آناتومی و شرایط پاتولوژیک ناحیه مورد نظر و استفاده از تصاویر بسیار خوب و با کیفیت در این کتاب ارائه شده است. از ویژگی های اساسی این کتاب می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

استفاده از تصاویر بسیار خوب و باکیفیت
وجود سوالات مروری در پایان هر فصل
ضمیمه دارای فیلم های مرتبط با پروسیجرهای کتاب
شرح اقدامات روتین بالینی به صورت گام به گام و با توجه به آناتومی و شرایط پاتولوژیک ناحیه ی مورد نظر
آناتومی بالينی نتر
143٬100 ‎تومان
159٬000 ‎تومان -10%
آناتومی بالينی نتر
کتاب آناتومی بالينی نتر به نویسندگی هسن جان تی Hasen, John T توسط محبوبه موسوی، احسان گلچینی، سید محمد هادی میراب ترجمه شده است. در کتاب آناتومی بالينی نتر به جنبه های بالینی آناتومی به کمک تصاویر جذاب پرداخته شده است. همچنین در این کتاب مطالب اصلی و کاربردی آناتومی مورد بررسی قرار گرفته است و لازم به ذکر است که این اثر دارای نزدیک به ۶۰۰ تصویر رنگی به منظور فهم بهتر مسائل می‌باشد. همچنین دسته بندی مناسب مطالب و جدول های متعدد برای یادگیری بهتر مطالب ارائه شده است تا یادگیری آن را برای شما بسیار ساده کند.
به کارگیری تلفظ صحیح اصطلاحات آناتومیکی یکی دیگر از ویژگی های مثبت این کتاب می‌باشد.