آناتومی

آناتومی برای پرستاران با رویکرد بالینی
101٬150 ‎تومان
119٬000 ‎تومان -15%
موجود
آناتومی برای پرستاران با رویکرد بالینی
پرستاری یکی از مهمترین رشته های پیراپزشکی حساب می شود.  این رشته ارزشمند، به خاطر داشتن ارتباط مستقیم با بیمار، یکی از ارکان مهم سیستم درمانی محسوب میشود.این کتاب علاوه بر توضیح پایه ای آناتومی، به تشریح نکات بالینی به ویژه نکات آناتومیکی مربوط به اقدامات پرستاری هم پرداخته است . کتاب معرفی شده دارای شانزده فصل و تصاویر متعدد آناتومیکی و بالینی می باشد.
علاوه بر ذکر نکات بالینی کاربردی، در این کتاب سعی شده تا مطالب آناتومیکی به صورت ساده و روان برای دانشجویان توضیح داده شود تا دانشجویان بتوانند به سهولت با مفاهیم پایه ای آناتومیکی آشنا شوند.
ویژگی های کتاب به شرح زیر بیان شده است :
پرداختن به جنبه های بالینی و کاربردی آناتومی
اختصاصی بودن مطالب بالینی برای پرستاران
استفاده از تصاویر با کیفیت و متعدد آناتومیکی
شگفتی های بدن
72٬250 ‎تومان
85٬000 ‎تومان -15%
موجود
شگفتی های بدن
همه ما می‌دانیم که بدنی که انسان دارد بسیار فوق العاده و شگفت انگیز است، اما این که چه قدر شگفتی دارد را کسی نمی داند و انسان هنوز نتوانسته تمامی آن ها را کشف نکرده است. در این کتاب شگفتی های بدن آمده و بیشتر شگفتی هایی که تا به حال کشف شده اند را برای شما آورده است. شما بعد از خواندن کتاب شگفتی های بدن قطعا به بدن خود افتخار خواهید کرد و سعی در استفاده درست از آن می کنید. کتاب شگفتی های بدن نوشته ریچارد واکر است که لادن خانلری آن را ترجمه کرده است.
خرید کتاب شگفتی های بدن
سوالات ارشد و دکتری علوم تشریحی
27٬200 ‎تومان
32٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
سوالات ارشد و دکتری علوم تشریحی (آناتومی) کتابخانه فرهنگ
این کتاب مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکتری علوم تشریحی (آناتومی) می باشد. این کتاب دارای تمامی سوال های آزمون های دکتری و کارشناسی ارشد سال های بین 88-89 تا 97-98 است.  کتاب سوالات ارشد و دکتری علوم تشریحی نوشته گروه مولفین می باشد. کتاب سوالات ارشد و دکتری علوم تشریحی آناتومی توسط انتشارات کتابخانه فرهنگ نشر یافته شده است.
خرید کتاب سوالات ارشد و دکتری علوم تشریحی 
DRS فیزیولوژی
109٬650 ‎تومان
129٬000 ‎تومان -15%
موجود
DRS فیزیولوژی
بررسی کوتاه DRS فیزیولوژی:
1.طبق سر فصل دروس کارشناسی، کارشناسی ارشد هوشبری و آزمون دستیاری بیهوشی
2.پرداختن به مطالب مهم و پرهیز از ذکر مطالب اضافی
3.طبقه بندی مطالب و بیان نکته وار و موردی آنها
4.حجم مناسب جهت مرور سریع مطالب
5.شامل مرور نمونه سوالات تالیفی
6.شامل سوالات مربوط به سالهای گذشته آزمون های بیهوشی در پایان هر فصل
کتاب مرور جامع DRS گرد آوری و تالیف مریم میلانی فرد است که با مقدمه ی ولی الله حسنی ، محمود رضا آل بویه ، سالومه صحت کاشانی نوشته شده است.
مجموعه سوالات آناتومی استخوان و مفاصل نگهدار
14٬875 ‎تومان
17٬500 ‎تومان -15%
ناموجود
مجموعه سوالات طبقه بندی شده آناتومی استخوان و مفاصل نگهدار
کتاب مجموعه سوالات طبقه بندی شده آناتومی، آزمون های آناتومی استخوان و مفاصل نگهدار، همراه با اطلس استخوان شناسی می باشد. کتاب مجموعه سوالات آناتومی استخوان و مفاصل نگهدار نوشته فریدون نگهدار و یاسر حاجی امرایی می باشد. به کمک این کتاب می توانید انواع سوال ها و نمونه سوال های استخوان شناسی را ببینید و با حل آن در آزمون ها درصد بالایی بزنید. کتاب مجموعه سوالات آناتومی استخوان و مفاصل نگهدار توسط انتشارات اشراقیه منتشر شده است.
آناتومی عمومی
117٬300 ‎تومان
138٬000 ‎تومان -15%
موجود
آناتومی عمومی
آناتومی در واقع شاخه‌ای از علوم زیستی می باشد که کار آن بررسی کردن ساختار و نحوه کار بدن انسان و جانوران است. به علم آناتومی علم کالبدشناسی نیز می گویند. شما درکتاب آناتومی عمومی به شناسایی قسمت‌های مختلف بدن و ارتباط ساختمانی آن‌ها با یک دیگر می پردازید. 
بهترین کتاب آناتومی عمومی 
کتاب آناتومی عمومی نوشته دکتر علی والیانی می باشد. این کتاب چاپ علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان با همکاری انتشارات مانی می باشد و دارای 284 صفحه می باشد.
آناتومی در مهندسی پزشکی
85٬000 ‎تومان
100٬000 ‎تومان -15%
موجود
آناتومی در مهندسی پزشکی
کتاب آناتومی در مهندسی پزشکی دارای مفاهیم و موضوع کالبدشناسی و مهندسی پزشکی می باشد. به کمک این کتاب شما کالبد و آناتومی بدنی را آموزش می ببنید. آناتومی در مهندسی پزشکی مناسب برای دانشجویان مهندسی پزشکی می باشد. کتاب آناتومی در مهندسی پزشکی نوشته دکتر حمید کشوری و دکتر شیوا اسبری می باشد که توسط جهاد دانشگاهی واحد دانشگاه امیرکبیر نشر شده است. این آناتومی در مهندسی پزشکی نوبت پنجم سال 1396 چاپ شده است.  
کتاب آناتومی در مهندسی پزشکی
آناتومی عمومی
75٬650 ‎تومان
89٬000 ‎تومان -15%
موجود
آناتومی عمومی
آناتومی یا کالبد شناسی علمیست که در آن به شناسایی قسمت‌های مختلف بدن و ارتباط ساختمانی آن‌ ها با دیگر قسمت های بدن پرداخته شده است. کتاب آناتومی عمومی ویرایش سوم مناسب برای تمامی دانشجویانی است که درس آناتومی عمومی دارند.
درس آناتومی عمومی
کتاب آناتومی عمومی نوشته دکتر محمد علی نراقی، دکتر پریچهر پاسبخش، دکتر مهدی مهدی زاده و دکتر محمد علی جغتایی می باشد. کتاب آناتومی عمومی توسط انتشارات اشراقیه منتشر شده است. 
مجموعه سوالات تفکیکی آناتومی سر و گردن نترز
24٬480 ‎تومان
28٬800 ‎تومان -15%
ناموجود
آناتومی سر و گردن نترز
مجموعه سوالات تفکیکی آناتومی سر و گردن نترز
کتاب حاضر تالیف و گردآوری دکتر احمد باقری ثانی 
سر دارای حدودا 8 استخوان اصلی می باشد که از این 8 عدد استخوان حدودا 4 تای آن فرد و میانی اند و 2 دوتای آن زوج و طرفی می باشند. صورت دارای 14 استخوان می باشد که تناسب در آن موجب زیبایی فرد می شود. از این 14 استخوان ۶ عدد زوج و دو عدد فرد هستند. 
این کتاب توسط احمد باقری ثانی نوشته شده است که در سال 1395 چاپ شده و دارای مفاهیم کالبد شناسی سر و گردن می باشد. تالیف کتاب مجموعه سوالات تفکیکی آناتومی سر و گردن نترز، شایان نمودار بوده است. به کمک این کتاب می توانید به تمامی سوالات در مورد آناتومی سر و گردن پاسخ دهید.
تشریح 2
13٬515 ‎تومان
15٬900 ‎تومان -15%
ناموجود
تشریح 2
آناتومی اندامهای فوقانی و تحتانی و سر و گردن 
کتاب حاضر یک منبع اختصاصی برای دانشجویان مامایی تالیف شده است تشریح جلد دوم که شامل اناتومی اندامهای فوقانی و تحتانی و سروگردن است دارای مشخصات زیر است : 
تدوین بر اساس اخرین سر فصل دروس مصوب شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی کشور و در بردارنده اهداف کلی , اهداف اختصاصی و نمونه سوالات اختصاصی و نمونه سوالات امتحانی برای هر فصل استفاده از تصاویر رنگی مناسب جهت فهم اسان مطالب بدون نیاز به اطلس و همچنین ارائه نکات کلیدی و بالینی در سراسر متن جهت افزایش انگیزه آموزشی و آوردن نام انگلیسی واژه های متن در کنار نام فارسی آن  به خاطر مطالعه دقیق تر و استفاده از جدول آموزشی در موارد لزوم جهت دسته بندی و یادگیری آسان 
آناتومی انسان چوراسیا جلد 2
127٬500 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -15%
موجود
چوراسیا جلد 2
کتاب حاضر تالیف گارگ کریشنا و ترجمه شده توسط دکتر رضا شیرازی و دکتر ابراهیم اسفندیاری و ندا دائی فرشباف میباشد که به ارائه مطالب مرتبط با مفاهیم اناتومی پرداخته است از آنجا که دانشجویان رشته پزشکی و پیرا پزشکی با اندام و فیزیک انسان در ارتباط هستند لازم است تا اطلاعات به روز و جامعی درباره اناتومی بدن داشته باشند که در کتاب معرفی شده به صورت جذاب ساده و رسا به آن پرداخته شده است .
برخی از ویژگیهای این کتاب عبارتند از :
 استفاده از تصاویر تمام رنگی و واضح در تمام کتاب 
نکات بالینی مرتبط با مبحت آناتومی و ارائه تصویر برای درک بهتر مفهوم 
خلاصه نویسی و تفکیک مطالب هر فصل جهت مطالعه آسان تر دانشجویان عزیز 
ارائه سولات چند گزینه ای به همراه پاسخ آن در انتهای هر فصل

آناتومی بدن چوراسیا جلد 1
127٬500 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -15%
موجود
آناتومی انسان با رویکرد بالینی چوراسیا جلد 1 (تنه)
چوراسیا جلد 1


کتاب حاضر تالیف گارگ کریشنا و ترجمه ‏‎ی دکتر رضا شیرازی و دکتر ابراهیم اسفندیاری و حسین طاهری میباشد . این کتاب برای دانشجویان پزشکی و پیراپزشکی مناسب است.

در این کتاب تلاش زیادی برای توضیح مسائل بالینی ضروری صورت گرفته است تا دانشجویان با مطالب جامع تری نسبت به مبحث اناتومی آشنا گردند و متون گرداوری شده در این کتاب به صورت بخش های طبقه بندی شده کوتاه و سازمان یافته اورده شده تا دانشجو به راحتی بتواند درک کندو حفظ نماید
کتاب به سه بخش تقسیم شده است .برای تکمیل هر فصل نکات و راهنمای تشریح هم ارائه شده تا علاقمندان به صورت کاربردی به یادگیری مفاهیم بپردازند همچنین سعی شده تا مسائل بالینی مناسب طرح گردد تا خوانندگان با دیدگاه بالینی آناتومی آشنا شوند.
آناتومی انسان چوراسیا جلد 3
127٬500 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -15%
موجود
چوراسیا جلد 3 
آناتومی انسان با رویکرد بالینی ؛ سر و گردن 
جلد سوم کتاب چوراسیا  تالیف گارگ کریشنا و ترجمه ‎‎ی دکتر رضا شیرازی بر موضوع سر و گردن تمرکز دارد و کتاب جامع و کاملی برای دانشجویان پزشکی میباشد . مطالب این کتاب به صورت جامع و روان و جذاب و با ارائه تصویر برای درک بهتر مطالب در اختیارعلاقمندان قرار داده شده است از ویژگیهای خوب این کتاب دارا بودن سی دی است که حاوی ویدئوهای استخوان شناسی و بافت نرم میباشد وهمچنین دارا بودن نمونه سوالات مهم و ضروری و تفکیک مطالب هر فصل به صورت خلاصه برای استنفاده راحت دانشجویان عزیز و ارائه تصاویر تمام رنگی در تمام کتاب است.
اطلس جیبی آناتومی سر و گردن نتر
102٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -15%
موجود
اطلس جیبی آناتومی سر و گردن نتر
کتاب معرفی شده تالیف نورتون نیل اسکات و ترجمه ‎ی دکتر رضا شیرازی است.اطلس اناتومی نتر یک لغت نامه بصری منسجم و پایدار را برای درک اناتومی و و نحوه اعمال اثر آن در علم پزشکی فراهم کرده اند.کتاب اطلس اناتومی اطلاعات بی نظیری از بدن انسان را با جزئیات روشن ارائه میدهد .دانشجویان می توانند از اطلس جیبی نتر در موقعیت های مختلف استفاده کنند.از نکات قابل توجه این کتاب مرور سریع و اجمالی مباحث، امکان استفاده از اطلس در کلاس درس، مرور مباحث آناتومیک تدریس شده در انتها، مطالعه سریع و راحت آناتومی در خارج از فضای آموزشی میباشد
کتاب حاضر دارای نکات آموزشی مختلف درمورد ساختار بدن انسان است. مطالعه بدن انسان شامل کالبد شناسی و فیزیولوژی میباشد در این کتاب آناتومی بدن انسان به همراه تصاویر بی نظیر و جزئیات از دید پزشکان ارائه شده است.
فرهنگ نامه بدن انسان
212٬500 ‎تومان
250٬000 ‎تومان -15%
موجود
فرهنگ نامه بدن انسان
بدن انسان، موضوعی می باشد که همواره انسان از اول سعی در کشف تمامی ویژگی های آن کرده است و با توجه به میزان پیشرفت های امروزه، هنوز نتوانسته تمامی ویژگی های خود را که کشف نکرده است. در این کتاب آمده است و تمامی راز های بدن را به گونه ای گفته است که برای شما جذابیت چند برابری داشته باشد. این فرهنگ نامه بدن انسان توسط استیو پارکر نوشته شده است که احمد مختاریان آن را ترجمه کرده است. 
خرید کتاب فرهنگ نامه بدن انسان
آناتومی به زبان ساده
33٬150 ‎تومان
39٬000 ‎تومان -15%
موجود
آناتومی به زبان ساده
کتاب معرفی شده، تالیف دکتر محمدرضا نیکروش و منتشر شده در جهاد دانشگاهی میباشد. این کتاب برای دانشجویان علوم پزشکی و پیراپزشکی و سایر رشته هایی که با علم آناتومی سرو کار دارند و به عنوان پایه آناتومی انسان تدریس میشود مناسب است. در این کتاب، مباحث فوق العاده‌ی رادیالوژی، فیزیک پزشکی، حفاظت پرتو و همچنین فناوری تصویربرداری پزشکی آمده که در عین داشتن زبانی ساده و راحت بسیار کامل و جامع میباشد. این کتاب خلاصه ترین کتاب آناتومی است که برای استفاده دانشجویان ارشد فیزیک پزشکی توصیه شده است. فهرست مطالب کتاب عبارتند از:
بافت های بدن انسان 
استخوانها و مفاصل 
عضلات مخطط (اسکلتی)
دستگاه گردش خون 
دستگاه تنفس
دستگاه گوارش
دستگاه تناسلی
دستگاه عصبی
حواس
واژه شناسی در آناتومی
 
QR خلاصه نورو آناتومی بالینی اسنل 2019
102٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -15%
موجود
کتاب حاضر خلاصه ویرایش هشتم کتاب نورو آناتومی بالینی اسنل می باشد که در آن نکات مهم و اصلی کتاب همراه با اشکال و جداول مربوطه برای تفهیم بهتر مطالب گردآوری شده است. 
خرید اینترنتی کتاب QR خلاصه نورو آناتومی بالینی اسنل 2019 از پارسا نشر
QR خلاصه آناتومی بالینی اسنل 2019
127٬500 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -15%
موجود
خرید اینترنتی کتاب QR خلاصه آناتومی بالینی اسنل 2019 از پارسا نشر
از خصوصیات مهم کتاب آناتومی بالینی اسنل ، بیان نکات بالینی مربوط به هر بخش می باشد که یادگیری مطالب را از حالت یکنواخت و خسته کننده خارج نموده و به درک علمی دانشجو کمک شایانی نموده است. کتاب حاضر خلاصه 3 جلد (تنه،اندام،سر و گردن) آناتومی بالینی اسنل است که ضمن در بر داشتن تمامی نکات و مطالب مهم و شکل های مربوطه حاوی برخی از نکات بالینی مهم نیز می باشد تا به درک بهتر دانشجو کمک نماید.
یادگیری آناتومی
68٬000 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -15%
موجود
خرید اینترنتی کتاب یادگیری آناتومی نوشته دکتر غلامرضا حسن زاده از پارسا نشر
در کتاب یادگیری آناتومی دکتر غلامرضا حسن زاده سعی شده است که برای یادگیری بهتر علم آناتومی از تصاویر شماتیک استفاده شود که دانشجو در طول تحصیل خود این تصاویر را رنگ آمیزی می کند.
QR خلاصه آناتومی گری 2020
161٬500 ‎تومان
190٬000 ‎تومان -15%
موجود
خرید اینترنتی کتاب QR خلاصه آناتومی گری 2020 از پارسا نشر
خلاصه آناتومی گری چکیده چهار جلد آناتومی گری می باشد که ضمن در برداشتن نکات و مطالب اصلی و مهم، برای هر قسمت از مطالب دارای شکل های مرتبط و مناسب می باشد.