میکروبیولوژی

ABS باکتری شناسی
160٬000 ‎تومان
موجود
باکتری شناسی ABS
کتاب ABS باکتری شناسی نوشته دکتر داوود رمزی می باشد. این کتاب از سری کتاب های Abs یعنی abstract of basic science است. کتاب ABS باکتری شناسی دارای موضوع باکتری شناسی پزشکی و میکروب شناسی پزشکی می باشد. گرافیک متن این کتاب بر عهده منصور اینانلو بوده است. کتاب ABS باکتری شناسی توسط انتشارات ارین پژوهش نشر یافته است. این کتاب ویرایش دوم کتاب ABS باکتری شناسی می باشد که در سال 1398 چاپ شده است. 
خرید کتاب های موضوع باکتری شناسی 
بیماری های انگلی در ایران- تک یاختگان
60٬000 ‎تومان
موجود
بیماری های انگلی در ایران- تک یاختگان
کتاب بیماری های انگلی در ایران- تک یاختگان نوشته دکتر اسماعیل صائبی باشد. کتاب بیماری های انگلی در ایران- تک یاختگان در واقع جلد اول از این مجموعه کتاب می باشد که دارای مفاهیم و موضوعات تک یاختگان می باشد. کتاب بیماری های انگلی در ایران- تک یاختگان ویرایش ششم از این کتاب انگل شناسی می باشد. به کمک کتاب بیماری های انگلی در ایران- تک یاختگان شما می توانید راه های مقابله با بیماری های انگلی را یاد بگیرید.
خرید کتاب بیماری های انگلی در ایران- تک یاختگان 
بیماری های انگلی در ایران (جلد دوم)
60٬000 ‎تومان
موجود
بیماری های انگلی در ایران (جلد دوم)
کتاب بیماری های انگلی در ایران (جلد دوم) نوشته دکتر اسماعیل صائبی می باشد. نویسندگان این کتاب آمده در کتاب بیماری های انگلی در ایران، پیشینه ی تمامی بیماری های انگلی را در کشور عزیزمان ایران مورد بررسی قرار داده اند. به کمک کتاب بیماری های انگلی در ایران (جلد دوم) شما می توانید راه های مقابله و درمان بیماری های انگلی موجود در ایران را یاد بگیرید. کتاب بیماری های انگلی در ایران (جلد دوم) توسط انتشارات آییز نشر شده است.
خرید جلد دوم کتاب بیماری های انگلی در ایران
کرم شناسی پزشکی 2017
125٬100 ‎تومان
139٬000 ‎تومان -10%
موجود
کرم شناسی پزشکی 2017
کتاب کرم شناسی پزشکی 2017 درباره ی موضوعاتی مانند کرم شناسی و باکتری شناسی است. کتاب کرم شناسی پزشکی 2017 نوشته دکتر فریدون ارفع بوده و مناسب برای دانشجویان پزشکی است که می توانند با خواندن این کتاب انواع کرم ها را شناخته و راه های محافظت از بدن در برابر آن ها و راه های سرایت آن را بفهند.
خرید بهترین کتاب کرم شناسی پزشکی 2017
قارچ شناسی (ABS)
14٬500 ‎تومان
ناموجود
قارچ شناسی (ABS)
سر فصل های کتاب:
کلیات قارچ‌شناسی
بیماری‌های قارچی سطحی
بیماری‌های قارچی جلدی
بیماری‌های قارچی زیرجلدی
بیماری‌های قارچی سیستمیک
باکتری‌های شبه قارچی
سایر مباحث قارچ‎‌شناسی
داروهای ضد قارچ

ویژگی های کتاب قارچ شناسی (ABS)
1.همراه با تست‌های آزمون‌های جامع علوم پایه به‌ صورت تفکیکی
2.گزیده کتب مرجع دروس تخصصی علوم پایه پزشکی
3.ارائه پاسخنامه کلیدی تست‌ها
انگل شناسی (ABS)
24٬500 ‎تومان
ناموجود
انگل شناسی (ABS)
کتاب انگل شناسی (ABS) از سری کتاب های (abs (abstract of basic sciences می باشد که این سری کتاب ها در بین دانشجویان علوم پزشکی و علوم زیستی معروف است. کتاب انگل شناسی (ABS) نوشته دکتر داوود رمزی و چاپ شده توسط انتشارت آرین پژوهش می باشد. 
بهترین کتاب انگل شناسی (ABS)
صفر تا صد باکتری شناسی
148٬000 ‎تومان
موجود
صفر تا صد باکتری شناسی
کتاب صفر تا صد باکتری شناسی نوشته محمد شکری مقدم می باشد. مخاطبان اصلی این کتاب بیشتر داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت هستند، به ویژه آن داوطلبانی که زمان زیادی برای خواندن کتب حجیم جاوتز، زینسر، واکر و مورای را برای درس باکتری شناسی ندارند بسیار مفید و کاربردی است. این کتاب بر اساس جدیدترین منابع معرفی شده توسط وزارت بهداشت برای آزمون کارشناسی ارشد نوشته شده است.

خرید صفر تا صد باکتری شناسی
سوالات ارشد و دکتری ویروس شناسی کتابخانه فرهنگ
16٬200 ‎تومان
18٬000 ‎تومان -10%
موجود
سواﻻت ارشد و دکتری ویروس شناسی کتابخانه فرهنگ
کتاب مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکتری ویروس شناسی نوشته گروه مولفین می باشد که توسط انتشارات کتابخانه فرهنگ نشر شده است. علم ویروس شناسی بعد از استفاده از واکسن آبله به وسیله ادوارد جنر و تهیه واکسن علیه بیماری هاری به دست پاستور کار خود را شروع کرد و از آن پس در دانشگاه ها این درس تدریس می شد. این کتاب آمده و سوالات سال های گذشته درس ویروس شناسی را در درون خود جای داده است.
مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکتری ویروس شناسی 
Unique ویروس شناسی پزشکی
17٬600 ‎تومان
22٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
Unique ویروس شناسی پزشکی
کتاب خلاصه ویروس شناسی پزشکی از سری کتاب های unique می باشد. کتاب ویروس شناسی پزشکی Unique نوشته دکتر جلال مردانه و دکتر یوسفی می باشد. کتاب Unique ویروس شناسی پزشکی دارای تمامی نکات مورد نیاز شما به همراه درسنامه ای بسیار خلاصه از درس ویروس شناسی پزشکی می باشد که مناسب برای جمع بندی این درس قبل از کنکور می باشد.  کتاب ویروس شناسی پزشکی دارای نمونه سوالات و ازمون های کارشناسی ارشد و دکتری می باشد.
Unique قارچ شناسی پزشکی
20٬000 ‎تومان
ناموجود
Unique قارچ شناسی پزشکی
کتاب Unique قارچ شناسی پزشکی یکی از کتاب های سری یونیک می باشد که دارای خلاصه ای از مفاهیم قارچ شناسی است. کتاب قارچ شناسی پزشکی دارای تمامی نکاتی که در درس قارچ شناسی نیاز دارید می باشد که شما با خواندن آن نمره بالایی در درس قارچ شناسی پزشکی خواهید گرفت. کتاب Unique قارچ شناسی پزشکی دارای نمونه سوالات آرمون های دکتری و کارشناسی ارشد می باشد. کتاب قارچ شناسی پزشکی یونیک نوشته جلال مردانه و مسعود یوسفی می باشد که توسط انتشارات اندیشه رفیع آن را منتشر شده است. 
خرید اینترنتی کتاب  قارچ شناسی پزشکی
ETC انگل شناسی پزشکی
82٬800 ‎تومان
92٬000 ‎تومان -10%
ناموجود
ETC انگل شناسی
مجموعه سوالات طبقه بندی شده ارشد و دکترای انگل شناسی پزشکی با پاسخنامه تشریحی و کاربردی از سال 86 تا 95 از سری کتاب های ETC می باشد که نوشته دکتر نیلوفر باورصاد احمدپور می باشد. این کتاب دارای بهترین نمونه سوالاتیست که شما را برای آزمون های دکتری و ارشد آماده می کند. انگل شناسی پزشکی یک موضوع بسیار پراهمیت درعلوم پزشکی می باشد .
کتاب ETC انگل شناسی پزشکی قابل استفاده برای رشته‌های انگل شناسی، میکروب شناسی، قارچ شناسی، علوم آزمایشگاهی، دامپزشکی و کلیه رشته‌های علوم پزشکی و پیراپزشکی می‌باشد.
مجموعه آزمون های انگل شناسی پزشکی
قارچ شناسی پزشکی جامع
98٬000 ‎تومان
ناموجود
قارچ شناسی پزشکی جامع
کتاب قارچ شناسی پزشکی جامع نوشته دکتر فریده زینی، دکتر امیر سیدعلی مهبد و دکتر مسعود امامی می باشد. قارچ شناسی پزشکی جامع توسط انتشارات دانشگاه تهران انتشار یافته است. به کمک کتاب قارچ شناسی پزشکی جامع دانشجویان می آموزند که قارچها از نظر پزشکی چه اهمیتی دارند، عفونتهای ناشی از آنها کدامند، تشخیص، درمان و نحوه پیشگیری از آنها چگونه می باشد. کتاب جامعی که در دست دارید دارای تمامی مفاهیم و نکات درس قارچ شناسی پزشکی می باشد.
خرید اینترنتی کتاب قارچ شناسی
کتاب مرجع ویروس شناسی جانوری نوین به زبان ساده
67٬150 ‎تومان
79٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
کتاب مرجع ویروس شناسی جانوری نوین به زبان ساده

1.کتاب مرجع ویروس شناسی جانوری  و ویروس شناسی دامی، انسانی و جانوری
2.پوشش کامل خانواده‌های ویروسی پر اهمیت در زمینه ویروس های دامی، انسانی، مشترک بین انسان و دام و سایر ویروس‌های جانوری
3.بر مبنای آخرین یافته‌های بدست آمده تا سال 2019
4.جدیدترین طبقه بندی خانواده های ویروسی بر اساس آخرین گزارش ICTV تا سال 2019
5.سبکی متفاوت که بصورت شیوا و منظم در 9 فصل به همراه تصاویر ارائه شده است
کتاب مرجع ویروس شناسی جانوری نوین به زبان ساده  نوشته حمزه چوبین، ساناز آسیایی و آلا حبیبیان است. کتاب مرجع ویروس شناسی جانوری نوین به زبان ساده، سبکی متفاوت دارد که به صورت شیوا و منظم در 9 فصل، تمامی خانواده های ویروسی جانوری را برای شما توضیح داده و همه آن ها را با یک حالت خاص طبقه بندی کرده است. در این کتاب از تصاویر فراوان برای آموزش بهتر استفاده شده است.
خرید کتاب های ویروس شناسی
ویروس شناسی نوین به زبان ساده
42٬415 ‎تومان
49٬900 ‎تومان -15%
ناموجود
ویروس شناسی نوین به زبان سادهپوشش کامل به زبان ساده مطالب علم ویروس شناسی پزشکی و مولکولی بر اساس آخرین یافته های به دست آمده تا سال 2019 و طبقه بندی جدید خانواده های ویروسی بر اساس آخرین گزارش ICTVدارای سبکی شیوا و منظم در ده فصل به صورت جامع با روندی کاملا طبقه بندی شده بر مبنای رفرنس های معتبر دانشگاه های برتر ایران و جهان که با توجه به نوع تقسیم بندی مطالب قابل استفاده برای هر سه مقطع کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکتراست.یادگیری آسان و ساده مباحث و مکانیسم های پیچیده ویروس شناسی مولکولی با استفاده از متنی روان و شکل های متنوعجدیدترین منبع ویروس شناسی پزشکی و مولکولی به منظور استفاده اساتید، دانشجویان و داوطلبان کنکور رشته های ویروس شناسی، باکتری شناسی، میکروبیولوژی، گروه‌های پزشکی، پیراپزشکی، گیاه پزشکی، دامپزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های مرتبط که خواننده را از مطالعه سایر منابع بی نیاز می کند.خرید اینترنتی ویروس شناسی نوین به زبان ساده
ضروريات باکتری شناسی پزشکی
102٬600 ‎تومان
114٬000 ‎تومان -10%
موجود
ضروريات باکتری شناسی پزشکی
کتاب ضروريات باکتری شناسی پزشکی نوشته علی شیوایی، فاطمه اسلام زاده حصاری، فاطمه امرایی، فروغ گودرزی، نگار نری میسا و شهلا شهبازی می باشد. این کتاب یکی از مناسب ترین کتاب ها برای درس دانشگاهی باکتری شناسی پزشکیست که به کمک آن می توانید در انواع آزمون های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری موفق شوید. کتاب ضروريات باکتری شناسی پزشکی توسط انتشارات اطمینان منتشر شده است.
خرید کتاب ضروريات باکتری شناسی پزشکی
تک یاخته شناسی پزشکی
110٬000 ‎تومان
موجود
تک یاخته شناسی پزشکی 
کتاب تک یاخته شناسی پزشکی نوشته شده توسط دکتر غلامحسین ادریسیان و دکتر مصطفی رضائیان می باشد. کتاب کلیات تک یاخته شناسی پزشکی مناسب دانشجویان پزشکی بوده که به کمک آن مباحث تک یاخته شناسی را فرا خواهند گرفت.
 کتاب تک یاخته شناسی پزشکی توسط انتشارات ایده نوین منتشر شده است. 
خرید کتاب تک یاخته شناسی پزشکی
کرم شناسی پزشکی
40٬000 ‎تومان
50٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کرم شناسی پزشکی
کتاب کرم شناسی پزشکی اقتباسی از کتاب کرم شناسی پزشکی مولر می باشد. کتاب کرم شناسی پزشکی نوشته رالف مولر و ترجمه شده توسط کریم حاتم نهاوندی، راحله رفیعی سفید دشتی، احمدرضا معمار و حمید رضا نجفیان می باشد.
کتاب کرم شناسی پزشکی توسط انتشارات حیدری در سال 1396 چاپ شده است. 
خرید کتاب کرم شناسی پزشکی 
جامع باکتری شناسی ( کتاب جامع) IQB
32٬400 ‎تومان
36٬000 ‎تومان -10%
موجود
جامع باکتری شناسی ( کتاب جامع) IQB
 کتاب جامع باکتری شناسی دارای تمامی مفاهیم باکتری شناسی است. شما به کمک این کتاب می توانید برای تمامی آزمون های کنکوری و دانشگاهی آماده شوید و تمامی بخش های این کتاب را به صورت راحت تر آموزش ببینید. کتاب جامع باکتری شناسی نوشته زهرا پاکباز می باشد که انتشارات گروه تالیفی دکتر خلیلی آن را منتشر کرده است. 
خرید کتاب جامع باکتری شناسی- از سری کتاب های IQB
باکتری شناسی واکر (عمومی - اختصاصی)
36٬000 ‎تومان
45٬000 ‎تومان -20%
موجود
باکتری شناسی واکر (عمومی - اختصاصی)
کتاب باکتری شناسی واکر (عمومی - اختصاصی) نوشته واکر استوارت می باشد. کتاب باکتری شناسی واکر (عمومی - اختصاصی) توسط حبیب ضیغمی، بهاره خانی و داود اسماعیلی تحت نظارت دکتر کیومرث قاضی سعیدی ترجمه شده است.
خرید انواع کتاب های دانشگاهی به صورت آنلاین
باکتری شناسی واکر (عمومی - اختصاصی) توسط انتشارات اندیشه رفیع نشر شده است که صفحه آرایی آن بر عهده رسول نقی زاده بوده است. این کتاب دارای موضوع باکتری شناسی پزشکی می باشد. 
باکتری شناسی عمومی
90٬000 ‎تومان
ناموجود
باکتری شناسی عمومی
کتاب باکتری شناسی عمومی نوشته دکتر حسن تاج بخش می باشد. در این کتاب تمامی مباحثی که شما باید آن ها را در درس باکتری شناسی عمومی بدانید را آموزش داده است. شما با داشتن کتاب باکتری شناسی عمومی دیگر نیاز به هیچ گونه کتاب کمک درسی دیگر برای درس باکتری شناسی عمومی ندارید. شما با خواندن و و فهمیدن این کتاب نمره های قابل قبول بگیرید.
خرید بهترین کتاب های باکتری شناسی
کتاب باکتری شناسی عمومی توسط انتشارات دانشگاه تهران نشر یافته است که دارای تاریخ انتشار 1395 می باشد. به کمک پارسانشر شما می توانید انواع کتاب های پزشکی و عمومی را به صورت آنلاین همراه با مشاوره ی رایگان دریافت نمایید.
باکتری های بیماری زا
27٬920 ‎تومان
34٬900 ‎تومان -20%
موجود
باکتری های بیماری زا
کتاب باکتری های بیماری زا مناسب برای دانشجویان رشته های علوم پزشکی می باشد. باکتری ها انواع مختلف بسیاری دارد که تعداد بیشماری از آن ها دارای فواید مفید زیادی هستند. در این کتاب آمده و نوع های مضر آن ها تدریس شده است. به کمک کتاب باکتری های بیماری زا شما می توانید بیماری هایی که توسط باکتری ها منتقل می شوند را یاد بگیرید. به کمک این کتاب شما می توانید انواع باکتری های بیماری زا را شناسایی نمایید. کتاب باکتری های بیماری زا نوشته دکتر جمیله نوروزی می باشد. این کتاب توسط انتشارت حیدری نشر یافته شده است. 
خرید بهترین کتاب های پزشکی
خرید انواع کتاب پزشکی به صورت آنلاین
میکروب شناسی پزشکی مورای (باکتری شناسی عمومی - اختصاصی) 2016
64٬000 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
میکروب شناسی پزشکی مورای (باکتری شناسی عمومی-تخصصی) 2016
کتاب میکروب شناسی پزشکی مورای (باکتری شناسی عمومی - اختصاصی) 2016 نوشته پاتریک آر.مورای می باشد. در کتاب میکروب شناسی پزشکی مورای (باکتری شناسی عمومی - اختصاصی) 2016 در مورد مفاهیم میکروب شناسی، ویروس شناسی و باکتری شناسی می باشد که این جلد این کتاب در مورد مفاهیم باکتری شناسی غمومی و تخصوصی آموزش داده است.
خرید انواع کتاب های پزشکی 
کتاب میکروب شناسی پزشکی مورای (باکتری شناسی عمومی - اختصاصی) 2016 توسط دکتر جلال مردانه ترجمه شده است. انتشارات اندیشه رفیع این کتاب میکروب شناسی را انتشار کرده است. 
میکروب شناسی پزشکی (ویروس شناسی) مورای 2016
32٬000 ‎تومان
40٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
میکروب شناسی پزشکی (ویروس شناسی) مورای 2016
کتاب میکروب شناسی پزشکی (ویروس شناسی) مورای 2016 نوشته پاتریک آر مورای می باشد. کتاب میکروب شناسی پزشکی (ویروس شناسی) مورای یکی از مرجع های مهم درس میکروب شناسی می باشد که در بسیاری از دانشگاه های معروف ایران و جهان تدریس می شود. کتاب میکروب شناسی پزشکی (ویروس شناسی) مورای 2016 ترجمه دکتر جلال مردانه می باشد. کتاب میکروب شناسی پزشکی (ویروس شناسی) مورای توسط انتشارات اندیشه نشر یافته است. 
خرید کتاب های پزشکی به صورت آنلاین
فشرده ویروس شناسی پزشکی
40٬000 ‎تومان
موجود
فشرده ویروس شناسی پزشکی
کتاب فشرده ویروس شناسی پزشکی نوشته شده توسط دکتر محمدکریم رحیمی و دکتر حسین گودرزی است. ,یروس با استفاده از امکانات سلولی میزبان تکثیر می‌شود و فعالیت اصلی یاخته‌های میزبان را مختل می‌کنند. دانش ویروس شناسی شاخه ای از میکروبیولوژی است که به بررسی این موجودات می پردازد. کتاب فشرده ویروس شناسی پزشکی توسط انتشارات آییژ منتشر شده است. این کتاب ویراست دوم کتاب فشرده ویروس شناسی پزشکی می باشد.
خرید کتاب فشرده ویروس شناسی پزشکی در پارسا نشر
الگوريتم ويروس شناسی
108٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -10%
موجود
الگوريتم ويروس شناسی
با توجه به گسترده بودن علم ویروس‌شناسی و تنوع منبع های علمی، جمع‌بندی و طبقه‌بندی مطالب جهت شرکت در آزمون‌های مختلف دانشگاهی، یک مشکل عمومی برای داوطلبان است. بدین ‌منظور بر آن شدیم تا کتاب میانبر الگوریتم ویروس‌شناسی را به‌صورت الگوریتمی تهیه کرده و در اختیار علاقمندان قرار دهیم. این کتاب با استفاده از منابع معتبر و جدید ویروس‌شناسی به شیوه‌ای خلاصه جمع‌آوری گردیده است تا خوانندگان صرفاً بر روی مطالب مهم و کنکوری متمرکز شوند و در مدت زمان اندکی بتوانند مطالب کلیدی و ضروری را در ذهن بازیابی کنند.
این کتاب ویژه رشته های: دانشجویان و داوطلبان کارشناسی، کارشناس ارشد و دکتری تخصصی (Ph.D) رشته‌های علوم پایه پزشکی، دندان‌پزشکی، داروسازی و کلیه علاقمندان علم ویروس‌شناسی می باشد.
کتاب میانبر الگوريتم ويروس شناسی
ميکروب شناسی پزشکی 7 استاد
28٬800 ‎تومان
32٬000 ‎تومان -10%
موجود
ميکروب شناسی پزشکی 7 استاد
معرفی کتاب:
با توجه به اینکه منابع درس میکروب‌شناسی متعدد است، نویسنده سعی کرده با استفاده از تمامی منابع و جمع‌آوری نکات مهم و کوتاه بسیار مفید، اطلاعات را در اختیار خوانندگان قرار دهد. این کتاب از منابع اصلی میکروب شناسی شامل : تاپلی ویلسون، جاوتز، مورای، واکر، زینسر و مندل جمع آوری شده است. کتاب ميکروب شناسی پزشکی 7 استاد شامل 3 بخش میکروب‌شناسی عمومی، باکتری‌شناسی سیستماتیک پزشکی و ویروس‌شناسی می‌باشد که شامل 10 فصل میکروب‌شناسی عمومی، 26 فصل باکتری‌شناسی سیستماتیک و یک فصل ویروس‌شناسی می‌باشد.

خرید اینترنتی کتاب ميکروب شناسی پزشکی 7 استاد (باکتری و ویروس) از پارسا نشر
کلیات تک یاخته شناسی پزشکی
95٬000 ‎تومان
موجود
کتاب کلیات تک یاخته شناسی پزشکی
سرفصل های کتاب :

کلیات انگل شناسی
تک یاخته ها
آمیب ها
مژه داران
آپی کمپلکس ها
میکروسپوریدها

کتاب کلیات تک یاخته شناسی پزشکی نوشته دکتر محمد جواد غروی بوده و توسط انتشارات تیمورزاده نوین نشر یافته است که انتشارات تیمورزاده نوین اولین و تنها ناشر دارنده تندیس دیموند در حوزه کتب پزشکی می باشد.
کتاب کلیات تک یاخته شناسی پزشکی مناسب برای دانشجویان رشته پزشکی است.
خرید کتاب کلیات تک یاخته شناسی پزشکی
انگل شناسی پزشکی
65٬000 ‎تومان
ناموجود
انگل شناسی پزشکی
کتاب انگل شناسی پزشکی نوشته نوا فرانکلین و هرولند براون می باشد. ترجمه کتاب انگل شناسی پزشکی را دکتر حمید اطهری انجام داده است. این کتاب انگل شناسی پزشکی نوبت چاپ آن 14 می باشد که توسط انتشارات آییژ نشر یافته شده است و کتاب انگل شناسی پزشکی دارای 384 صفحه است.
خرید کتاب انگل شناسی پزشکی 
ميکروبيولوژی براک جلد سوم
180٬000 ‎تومان
موجود
ميکروبيولوژی براک جلد سوم
بخش زیادی از میکروارگانیسم ­های مورد بحث در این علم، پروکاریوت­ها می باشند که دو قلمرو از سه قلمرو حیات را به خود اختصاص داده اند و البته انواعی از موجودات یوکاریوتی در قلمرو سوم حیات نیز در این علم مورد مطالعه قرار می­گیرند. با پیشرفت و توسعه ی علم میکروبیولوژی و افزایش آگاهی ما از اهمیت میکروارگانیسم­ ها دیدگاه محدود افراد در نقش بیماریزایی میکروارگانیسم­ها، زمینه های جدیدی از این علم در نقش میکروارگانیسم­ها برای بهبود زندگی ما شکل گرفته است که شامل عناوینی مثل میکروبیولوژی محیطی، میکروبیولوژی صنعتی، میکروبیولوژی غذایی، میکروبیولوژی کشاورزی و ... است. 
خرید کتاب ميکروبيولوژی براک جلد سوم
ميکروبيولوژی براک جلد دوم
200٬000 ‎تومان
موجود
ميکروبيولوژی براک جلد دومکتاب ميکروبيولوژی براک جلد دوم نوشته مایکل مادیگان می باشد که توسط دکتر غلامرضا زرینی ترجمه شده است. علم میکروبیولوژی که در مقایسه با دیگر علوم زیستی، شاخه­ ای نسبتا نوپا محسوب می­شود و کمتر از 400 سال از اولین گزارشات مکتوب آنتونی وان لیون هوک در مورد میکروارگانیسم­ ها نمی­گذرد، ولی موجودات مورد بحث این علم از نظر تاریخچه­ ی حیات، بیشترین قدمت را دارند و بی ­شک حیات کنونی بدون وجود میکروارگانیسم ­ها امکان پذیر نبود.کتاب ميکروبيولوژی براک جلد دوم