میکروبیولوژی

قارچ های بیماریزا- هیستوپاتولوژی و اطلس رنگی
34٬000 ‎تومان
40٬000 ‎تومان -15%
موجود
قارچ های بیماریزا- هیستوپاتولوژی و اطلس رنگی
کتاب قارچ های بیماریزا- هیستوپاتولوژی و اطلس رنگی نوشته دکتر جواد نعمتیان و والینتینا نعمتیان بوده که این کتاب دارای مفاهیم و موضوع های قارچ شناسی پزشکی و قارچ های بیماری زا می باشد و توسط انتشارات حیدری منتشر شده است. 
اطلس رنگی قارچ های بیماری زا
ميکروبیولوژی MLT
45٬900 ‎تومان
54٬000 ‎تومان -15%
موجود
کتاب میکروبیولوژی MLT
کتاب ميکروبیولوژی MLT نوشته دکتر مهدی گودرزی و دکتر سیما السادات سیدجوادی می باشد که در سال 1399 به دومین چاپ خود توسط انتشارات خسروی رسیده است. این کتاب دارای موضوع میکروبیولوژی می باشد. میکروب شناسی یا همان میکروبیولوژی، علمی در مورد شکل، ترکیب، ویژگی‌ها جانداران بسیار ریز و کوچکی به نام میکروب بحث و گفتگو می کند. این موجودات کوچک شامل پروکاریوت ها (باکتری‌ها)، ویروس‌ها، و یوکاریوت‌هایی مانند قارچ و تک سلولی‌ها یا پروتوزوئرها در میکروبیولوژی می باشد که در این کتاب بیشتر آن ها را مورد بررسی قرار داده است. 
زیر مجموعه های میکروبیولوژی :

میکروبیولوژی محیط
میکروبیولوژی فاضلاب
میکروبیولوژی خاک
میکروبیولوژی آب
میکروبیولوژی مواد غذایی
عوامل ضدمیکروبیولوژی

شما میتوانید کتاب میکروبیولوژی MLT نوشته دکتر مهدی گودرزی و دکتر سیما السادات سیدجوادی را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید.
انگل شناسی پزشکی مارکل
76٬500 ‎تومان
90٬000 ‎تومان -15%
موجود
انگل شناسی مارکل
کتاب انگل شناسی پزشکی مارکل نوشته دیوید تی جانی و ویلیام ای پتری می باشد. ترجمه ی کتاب انگل شناسی پزشکی مارکل را دکتر پرویز کواکب انجام داده می باشد. کتاب انگل شناسی پزشکی مارکل مناسب برای دانشجوایان رشته ی پزشکی می باشد. به کمک کتاب انگل شناسی پزشکی مارکل می توانن تمامی مفاهیم انگل شناسی و میکروبیولوژی را فرا گرفته و راه های مقابله و سپس درمان این بیماری های انگلی را یاد گرفت.
خرید کتاب انگل شناسی پزشکی مارکل
ABS باکتری شناسی
136٬000 ‎تومان
160٬000 ‎تومان -15%
موجود
باکتری شناسی ABS
کتاب ABS باکتری شناسی نوشته دکتر داوود رمزی می باشد. این کتاب از سری کتاب های Abs یعنی abstract of basic science است. کتاب ABS باکتری شناسی دارای موضوع باکتری شناسی پزشکی و میکروب شناسی پزشکی می باشد. گرافیک متن این کتاب بر عهده منصور اینانلو بوده است. کتاب ABS باکتری شناسی توسط انتشارات ارین پژوهش نشر یافته است. این کتاب ویرایش دوم کتاب ABS باکتری شناسی می باشد که در سال 1398 چاپ شده است. 
خرید کتاب های موضوع باکتری شناسی 
میکروب شناسی عمومی
39٬950 ‎تومان
47٬000 ‎تومان -15%
موجود
میکروب شناسی عمومی
کتاب میکروب شناسی عمومی نوشته شده توسط صدیقه مهرابیان، مهدی منوچهری و سروش شهریارحسامی است. کتاب میکروب شناسی عمومی مناسب برای فراگیری و آموزش مبحث میکروب شناسی می باشد که به کمک آن می توانید انواع میکروب ها و راه های مقابله با آن ها را آموزش ببینید.
خرید کتاب های میکروب شناسی 
کتاب میکروب شناسی عمومی توسط انتشارات آییژ نشر شده است که دارای قطع وزیری می باشد. این کتاب میکروب شناسی عمومی دارای 184 صفحه است. دارای موضوع میکروب شناسی می باشد.
قارچ شناسی پزشکی
34٬000 ‎تومان
40٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
قارچ شناسی پزشکی
فهرست کتاب قارچ شناسی پزشکی عبارتند از:
فصل 1 : مقدمه ای بر قارچ شناسی پزشکی
فصل 2 : اکتینومیستهای بیماریزا
فصل 3 : مخمرهای بیماریزا
فصل 4 : بیماری های باکتریایی و قارچی سطحی
فصل 5 : عفونت های قارچی جلدی
فصل 6 : عفونت های قارچی زیر جلدی
فصل 7 : عفونت های قارچی درونی
فصل 8 : بیماری های نادر به علت برخی از قارچ ها و جلبک ها
فصل 9 : عفونت های قارچی چشم
فصل 10 : میکوتوکسیکوز
فصل 11 : آشنایی با ساپروفیتهای معمولی در آزمایشگاه
فصل 12 : جمع آوری نمونه های کلینیکی جهت مطالعات قارچ شناسی
فصل 13 : محلول های شفاف کننده، رنگ آمیزی و تهیه لام مستقیم از مواد کلینیکی
فصل 14 : کاربرد برخی از تست های آزمایشگاهی در تشخیص قارچ ها
فصل 15 : ایمنی و مراقبت های لازم در آزمایشگاه قارچ شناسی
فصل 16 : تازه های قارچ شناسی پزشکی
کتاب قارچ شناسی پزشکی
بیماری های انگلی در ایران- تک یاختگان
51٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -15%
موجود
بیماری های انگلی در ایران- تک یاختگان
کتاب بیماری های انگلی در ایران- تک یاختگان نوشته دکتر اسماعیل صائبی باشد. کتاب بیماری های انگلی در ایران- تک یاختگان در واقع جلد اول از این مجموعه کتاب می باشد که دارای مفاهیم و موضوعات تک یاختگان می باشد. کتاب بیماری های انگلی در ایران- تک یاختگان ویرایش ششم از این کتاب انگل شناسی می باشد. به کمک کتاب بیماری های انگلی در ایران- تک یاختگان شما می توانید راه های مقابله با بیماری های انگلی را یاد بگیرید.
خرید کتاب بیماری های انگلی در ایران- تک یاختگان 
بیماری های انگلی در ایران (جلد دوم)
51٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -15%
موجود
بیماری های انگلی در ایران (جلد دوم)
کتاب بیماری های انگلی در ایران (جلد دوم) نوشته دکتر اسماعیل صائبی می باشد. نویسندگان این کتاب آمده در کتاب بیماری های انگلی در ایران، پیشینه ی تمامی بیماری های انگلی را در کشور عزیزمان ایران مورد بررسی قرار داده اند. به کمک کتاب بیماری های انگلی در ایران (جلد دوم) شما می توانید راه های مقابله و درمان بیماری های انگلی موجود در ایران را یاد بگیرید. کتاب بیماری های انگلی در ایران (جلد دوم) توسط انتشارات آییز نشر شده است.
خرید جلد دوم کتاب بیماری های انگلی در ایران
کرم شناسی پزشکی 2017
118٬150 ‎تومان
139٬000 ‎تومان -15%
موجود
کرم شناسی پزشکی 2017
کتاب کرم شناسی پزشکی 2017 درباره ی موضوعاتی مانند کرم شناسی و باکتری شناسی است. کتاب کرم شناسی پزشکی 2017 نوشته دکتر فریدون ارفع بوده و مناسب برای دانشجویان پزشکی است که می توانند با خواندن این کتاب انواع کرم ها را شناخته و راه های محافظت از بدن در برابر آن ها و راه های سرایت آن را بفهند.
خرید بهترین کتاب کرم شناسی پزشکی 2017
میکروب شناسی پزشکی جاوتز 2019 (جلد اول)
170٬000 ‎تومان
200٬000 ‎تومان -15%
موجود
میکروب شناسی پزشکی جاوتز 2019 (جلد اول)
کتاب میکروب شناسی پزشکی جاوتز 2019 (جلد اول) نوشته استفان زیدل و استفن ای موریس می باشد. ترجمه کتاب میکروب شناسی پزشکی جاوتز 2019 (جلد اول) را دکتر حبیب ضیغمی، دکتری فخری حقی، دکتر مسعود بویه و مینا غلامی انجام داده می باشد. ویراستیار آن دکتر فخری حقی می باشد و حروف چینی و صفحه آرایی آن را محمد بهمنی می باشد.
فروش میکروب شناسی پزشکی جاوتز 2019 (جلد اول) به صورت آنلاین
میکروب شناسی پزشکی جاوتز 2019
323٬000 ‎تومان
380٬000 ‎تومان -15%
موجود
میکروب شناسی پزشکی جاوتز 2019
کتاب میکروب شناسی پزشکی جاوتز 2019 نسخه ترجمه کامل می باشد که توسط استفان ریدل و استفن ای موریس نوشته شده است. ترجمه کتاب میکروب شناسی پزشکی جاوتز 2019 نسخه کامل را دکتر حبیب ضیغمی، دکتر فخری حقی، دکتر مسعود آل بویه و مینا غلامی انجام داده اند. کتاب میکروب شناسی پزشکی جاوتز 2019 نسخه کامل و ترجمه شده آن است که در آن تمامی نکات آمده و نویسندگان کوچک ترین قسمتی از آن را حذف نکرده اند. همچین شما می توانید نسخه دو جلدی این کتاب را از طریق سایت پارسانشر سفارش بدهید.
خرید کتاب میکروب شناسی پزشکی جاوتز 2019 نسخه ترجمه کامل
قارچ شناسی (ABS)
12٬325 ‎تومان
14٬500 ‎تومان -15%
ناموجود
قارچ شناسی (ABS)
سر فصل های کتاب:
کلیات قارچ‌شناسی
بیماری‌های قارچی سطحی
بیماری‌های قارچی جلدی
بیماری‌های قارچی زیرجلدی
بیماری‌های قارچی سیستمیک
باکتری‌های شبه قارچی
سایر مباحث قارچ‎‌شناسی
داروهای ضد قارچ

ویژگی های کتاب قارچ شناسی (ABS)
1.همراه با تست‌های آزمون‌های جامع علوم پایه به‌ صورت تفکیکی
2.گزیده کتب مرجع دروس تخصصی علوم پایه پزشکی
3.ارائه پاسخنامه کلیدی تست‌ها
میکروب شناسی پزشکی هنری دیویدسون
127٬500 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -15%
موجود
میکروب شناسی هنری دیویدسون 2017
نوشته ریچارد مک فرسون
ترجمه دکتر جلال مردانه ، دکتر عبدالله اردبیلی ، دکتر علی هاشمی و دکتر داوود افشار
کتاب میکروب شناسی پزشکی هنری دیویدسون در واقع ترجمه ای از فصل میکروب شناسی کتاب تشخیص و پیگیری بیماری ها به کمک روش های آزمایشگاه هنری دیویدسون می باشد که این کتاب به صورت کامل تر بر روی مفاهیم میکروب شناسی بحث کرده است. این کتاب شامل موضوعاتی همچون باکتری شناسی، ویروس شناسی ، قارچ شناسی و انگل شناسی می باشد.
برخی از سرفصل های کتاب میکروب شناسی 2017:

عفونت های ویروسی
عفونت های کلامیدیایی
باکتری شناسی پزشکی
بررسی آزمایشگاهی عوامل ضد میکروبی
عفونت های اسپیروکتی

میتوانید به صورت اینترنتی کتاب میکروب شناسی هنری دیویدسون از پارسانشر خرید بفرمایید
انگل شناسی (ABS)
20٬825 ‎تومان
24٬500 ‎تومان -15%
ناموجود
انگل شناسی (ABS)
کتاب انگل شناسی (ABS) از سری کتاب های (abs (abstract of basic sciences می باشد که این سری کتاب ها در بین دانشجویان علوم پزشکی و علوم زیستی معروف است. کتاب انگل شناسی (ABS) نوشته دکتر داوود رمزی و چاپ شده توسط انتشارت آرین پژوهش می باشد. 
بهترین کتاب انگل شناسی (ABS)
فیزیولوژی میکرو ارگانسیم ها
127٬500 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -15%
موجود
در کتاب فیزیولوژی میکرو ارگانیسم های براک اطلاعات جدیدی در مورد ترکیب شیمیایی ، ساختمان ، عملکرد ، اصول تغذیه ، کشت ، ویژگی های رشد و کنترل آن و تنوع متابولیکی در شرایط مختلف محیطی هوازی و بی هوازی شامل فتوتروفی ، کومولیتوتروفی و کموارگانوتروفی ارائه شده است.
خرید اینترنتی کتاب فیزیولوژی میکرو ارگانسیم ها از پارسا نشر
میکروب شناسی برای پرستاران
55٬165 ‎تومان
64٬900 ‎تومان -15%
موجود
خرید اینترنتی کتاب میکروب شناسی برای پرستاران از پارسا نشر
کتاب میکروب شناسی برای پرستاران تالیف دکتر آرزو راستی شامل چکیده ای از مباحث مهم باکتری ها و ویروس های مهم بیماری زای بدن انسان، عوامل ضد میکروبی و عفونت های بیمارستانی می باشد.
این کتاب برگرفته از منابع معتبر میکروب شناسی بالینی است و برای دانشجویان رشته پرستاری ، مامایی ، پیراپزشکی و آزمون های مربوطه توصیه می گردد.
میکروب شناسی پزشکی مورای 2021 (ویروس شناسی)
127٬500 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -15%
موجود
خرید اینترنتی کتاب میکروب شناسی پزشکی مورای 2021 ویروس شناسی از پارسا نشر
در چاپ 2021 کتاب ویروس شناسی مورای ترجمه دکتر جلال مردانه در بخش های مختلف مطالب جدیدی در خصوص طبقه بندی ویروس ها، فاکتور های بیماری زایی، روش های تشخیص و رژیم های درمانی اضافه گردیده است. در این چاپ با شیوه ای متفاوت از چاپ های قبل نویسنده به منظور درک بهتر خوانندگان از ویروس ها و بیماری های عفونی ناشی از آنها، به معرفی موارد بالینی و طرح پرسش و پاسخ در ابتدا و انتهای فصل های کتاب پرداخته است.
گنجینه جامع سوالات باکتری شناسی پزشکی
108٬800 ‎تومان
128٬000 ‎تومان -15%
موجود
خرید اینترنتی گنجینه جامع سوالات باکتری شناسی پزشکی انتشارات سنا از پارسا نشر
کتاب گنجینه جامع سوالات باکتری شناسی پزشکی شامل سوالات طبقه بندی شده فصل به فصل برگرفته از آزمون های کارشناسی ارشد و دکترای وزارت بهداشت از سال 1390 تا 1398 است. از ویژگیهای این کتاب ارائه پاسخ های تشریحی با نگارش ساده و قابل فهم و حذف سوالات تکراری و حذفی کنکور می باشد.
صفر تا صد باکتری شناسی
125٬800 ‎تومان
148٬000 ‎تومان -15%
موجود
صفر تا صد باکتری شناسی
کتاب صفر تا صد باکتری شناسی نوشته محمد شکری مقدم می باشد. مخاطبان اصلی این کتاب بیشتر داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت هستند، به ویژه آن داوطلبانی که زمان زیادی برای خواندن کتب حجیم جاوتز، زینسر، واکر و مورای را برای درس باکتری شناسی ندارند بسیار مفید و کاربردی است. این کتاب بر اساس جدیدترین منابع معرفی شده توسط وزارت بهداشت برای آزمون کارشناسی ارشد نوشته شده است.

خرید صفر تا صد باکتری شناسی
ميکروبيولوژی براک جلد سوم
153٬000 ‎تومان
180٬000 ‎تومان -15%
موجود
ميکروبيولوژی براک جلد سوم
بخش زیادی از میکروارگانیسم ­های مورد بحث در این علم، پروکاریوت­ها می باشند که دو قلمرو از سه قلمرو حیات را به خود اختصاص داده اند و البته انواعی از موجودات یوکاریوتی در قلمرو سوم حیات نیز در این علم مورد مطالعه قرار می­گیرند. با پیشرفت و توسعه ی علم میکروبیولوژی و افزایش آگاهی ما از اهمیت میکروارگانیسم­ ها دیدگاه محدود افراد در نقش بیماریزایی میکروارگانیسم­ها، زمینه های جدیدی از این علم در نقش میکروارگانیسم­ها برای بهبود زندگی ما شکل گرفته است که شامل عناوینی مثل میکروبیولوژی محیطی، میکروبیولوژی صنعتی، میکروبیولوژی غذایی، میکروبیولوژی کشاورزی و ... است. 
خرید کتاب ميکروبيولوژی براک جلد سوم
ميکروبيولوژی براک جلد دوم
170٬000 ‎تومان
200٬000 ‎تومان -15%
موجود
ميکروبيولوژی براک جلد دومکتاب ميکروبيولوژی براک جلد دوم نوشته مایکل مادیگان می باشد که توسط دکتر غلامرضا زرینی ترجمه شده است. علم میکروبیولوژی که در مقایسه با دیگر علوم زیستی، شاخه­ ای نسبتا نوپا محسوب می­شود و کمتر از 400 سال از اولین گزارشات مکتوب آنتونی وان لیون هوک در مورد میکروارگانیسم­ ها نمی­گذرد، ولی موجودات مورد بحث این علم از نظر تاریخچه­ ی حیات، بیشترین قدمت را دارند و بی ­شک حیات کنونی بدون وجود میکروارگانیسم ­ها امکان پذیر نبود.کتاب ميکروبيولوژی براک جلد دوم
میکروبیولوژی پزشکی در یک نگاه
13٬515 ‎تومان
15٬900 ‎تومان -15%
موجود
میکروبیولوژی پزشکی در یک نگاه
در کتاب میکروب شناسی پزشکی در یک نگاه هر کدام از تصاویر آن به صورت مختصر نکته های حائز اهمیت آن فصل را در بر گرفته است. که خود به تنهایی می تواند به عنوان منبع کاملا مناسبی برای داوطلبان شرکت در آزمون های کارشناسی و کارشناسی ارشد باشد. تصاویر رنگی از محیط کشت باکتری ها و علائم بیماری های عفونی ارتباط داشته در پایان کتاب بیان نکات مهم و مناسب برای داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ذکر شده است.
سوالات ارشد و دکتری ویروس شناسی کتابخانه فرهنگ
15٬300 ‎تومان
18٬000 ‎تومان -15%
موجود
سواﻻت ارشد و دکتری ویروس شناسی کتابخانه فرهنگ
کتاب مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکتری ویروس شناسی نوشته گروه مولفین می باشد که توسط انتشارات کتابخانه فرهنگ نشر شده است. علم ویروس شناسی بعد از استفاده از واکسن آبله به وسیله ادوارد جنر و تهیه واکسن علیه بیماری هاری به دست پاستور کار خود را شروع کرد و از آن پس در دانشگاه ها این درس تدریس می شد. این کتاب آمده و سوالات سال های گذشته درس ویروس شناسی را در درون خود جای داده است.
مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکتری ویروس شناسی 
Unique ویروس شناسی پزشکی
18٬700 ‎تومان
22٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
Unique ویروس شناسی پزشکی
کتاب خلاصه ویروس شناسی پزشکی از سری کتاب های unique می باشد. کتاب ویروس شناسی پزشکی Unique نوشته دکتر جلال مردانه و دکتر یوسفی می باشد. کتاب Unique ویروس شناسی پزشکی دارای تمامی نکات مورد نیاز شما به همراه درسنامه ای بسیار خلاصه از درس ویروس شناسی پزشکی می باشد که مناسب برای جمع بندی این درس قبل از کنکور می باشد.  کتاب ویروس شناسی پزشکی دارای نمونه سوالات و ازمون های کارشناسی ارشد و دکتری می باشد.
Unique قارچ شناسی پزشکی
17٬000 ‎تومان
20٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
Unique قارچ شناسی پزشکی
کتاب Unique قارچ شناسی پزشکی یکی از کتاب های سری یونیک می باشد که دارای خلاصه ای از مفاهیم قارچ شناسی است. کتاب قارچ شناسی پزشکی دارای تمامی نکاتی که در درس قارچ شناسی نیاز دارید می باشد که شما با خواندن آن نمره بالایی در درس قارچ شناسی پزشکی خواهید گرفت. کتاب Unique قارچ شناسی پزشکی دارای نمونه سوالات آرمون های دکتری و کارشناسی ارشد می باشد. کتاب قارچ شناسی پزشکی یونیک نوشته جلال مردانه و مسعود یوسفی می باشد که توسط انتشارات اندیشه رفیع آن را منتشر شده است. 
خرید اینترنتی کتاب  قارچ شناسی پزشکی
Unique باکتری شناسی پزشکی
68٬000 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -15%
موجود
Unique باکتری شناسی پزشکی
کتاب باکتری شناسی پزشکی یکی از جدید ترین سری کتاب های خلاصه یونیک می باشد. کتاب Unique باکتری شناسی پزشکی یکی از بهترین کتاب های مخصوص درس باکتری شناسی در کنکور می باشد که دارای خلاصه ترین و کامل ترین مرجع درس باکتری شناسی است. کتاب باکتری شناسی پزشکی نوشته دکتر جلال مردانه و دکتر مسعود یوسفی می باشد. کتاب Unique باکتری شناسی پزشکی به دلیل داشتن جلد پالتویی کار خواندن و جمع بندی را برای شما آسان تر می نماید. کتاب باکتری شناسی پزشکی توسط انتشارات اندیشه رفیع منتشر شده است. 
خرید اینترنتی کتاب های unIQue