زنان و مامائی

استخدامی مامایی
77٬400 ‎تومان
86٬000 ‎تومان -10%
کتاب استخدامی مامایی
کتاب موفقیت در آزمون های استخدامی
نوشته دکتر یاسمین فلاحی و معصومه صادقی
این کتاب راه حل بسیار مناسبی برای افزایش مهارت و دقت در تست زنی است زیرا دارای مطالب دسته بندی شده و نکات مهم و کاربردی برای متقاضیان محترم است تا هرچه بهتر بتوانند در آزمون های استخدامی شرکت کنند و نتایج مورد نظر را کسب کنند
برخی از سرفصل های کتاب :
معارف اسلامی
ادبیات فارسی
زبان عمومی
ریاضیات عمومی
آمار و احتمالات
روانشناسی و سنجش هوش
دانش کامپیوتر
آزمون قانون اساسی
آزمون چهارگزینه ای از وصیت امام (ره)
آزمون احکام اسلامی-تاریخ اسلام و انبیاء-قرآن
آزمون تاریخ ایران و جهان
آزمون سیاسی، اجتماعی
نکته ها
تقلید
مامایی بارداری، زایمان عادی و غیرعادی
مامایی جنین شناسی، نوزاد سالم ، نوزاد نارس
مامایی بیماری های زنان، بیماری های داخلی جراحی در مامایی
مامایی بهداشت مادر و کودک و بهداشت تنظیم خانواده
شما می توانید با مراجعه به پارسا نشر کتاب استخدامی مامایی نوشته دکتر یاسمین فلاحی را به صورت اینترنتی خرید کنید
کالبد شناسی لگن و پرینه
45٬000 ‎تومان
50٬000 ‎تومان -10%
کالبد شناسی لگن و پرینه
کتاب حاضر تالیف دکتر احمد حسینی می باشد و مطالب ارائه شده مناسب برای دانشجویان رشته ی مامایی و پزشکی است.
پرینه ناحیه ای اناتومیکال در لگن است این ناحیه  بین ران ها قرار گرفته است و نشان دهنده تحتانی ترین قسمت دهانه ی خروجی (مخرج ) لگن است .پرینه در قسمت فوقانی توسط کف لگن , از حفره لگنی جدا میشود .
 هدف کلی از تدریس این کتاب عبارتند از : 
آشنایی با بخشهای مختلف لگن استخوانی و پوشش های آن 
شناخت راست روده 
آموزش کلیه ها -حالب ها -مثانه و پیشابراه 
بررسی تکاملی دستگاه ادراری 
اموزش آناتومی دستگاههای ژنیتال داخلی و خارجی مرد و زن و پرینه 
بررسی تکاملی دستگاه تولید مثل مرد و زن

تشریح 2
14٬310 ‎تومان
15٬900 ‎تومان -10%
تشریح 2
آناتومی اندامهای فوقانی و تحتانی و سر و گردن 
کتاب حاضر یک منبع اختصاصی برای دانشجویان مامایی تالیف شده است تشریح جلد دوم که شامل اناتومی اندامهای فوقانی و تحتانی و سروگردن است دارای مشخصات زیر است : 
تدوین بر اساس اخرین سر فصل دروس مصوب شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی کشور و در بردارنده اهداف کلی , اهداف اختصاصی و نمونه سوالات اختصاصی و نمونه سوالات امتحانی برای هر فصل استفاده از تصاویر رنگی مناسب جهت فهم اسان مطالب بدون نیاز به اطلس و همچنین ارائه نکات کلیدی و بالینی در سراسر متن جهت افزایش انگیزه آموزشی و آوردن نام انگلیسی واژه های متن در کنار نام فارسی آن  به خاطر مطالعه دقیق تر و استفاده از جدول آموزشی در موارد لزوم جهت دسته بندی و یادگیری آسان 
ORDER نوزادان
49٬500 ‎تومان
55٬000 ‎تومان -10%
کتاب ORDER نوزادان
نوشته دکتر حجت الله پاشا
آنچه در این کتاب مطالعه می کنیم، بررسی علمی پیشگیری، تشخیص و درمان مسمومیت های خانگی، کشاورزی، صنعتی، طبیعی (گیاهی و جانوری) و دارویی بر اساس آخرین منابع سم شناسی و پزشکی جهان می باشد.
برای هر سم،بعد از موارد استعمال و بررسی علایم و نشانه های مسمومیت، دستورات پزشک تحت عنوان ORDER آورده شده است که به ترتیب مشتمل بر اقدامات اورژانس، اقدامات عمومی و اقدامات آزمایشگاهی است و سپس به تحلیل بندهای مختلف آن پرداخته شده است. آنچه در مسمومیت از اهمیت ویژه برخوردار است، اوژانسهای مسمومیت است که در بخش اول این کتاب به تفضیل مورد بحث قرار گرفته است. در پایان پیش آگهی مسمومیت نوشته شده است. 
بیوشیمی پرستاری و مامایی
45٬000 ‎تومان
50٬000 ‎تومان -10%
بیوشیمی پرستاری و مامایی
این کتاب بیوشیمی مناسب برای رشته های پرستاری و مامایی می باشد که دانشجویان این دو رشته می توانند با خواندن این کتاب نمرات خوبی را کسب نمایند. این کتاب دارای آموزش های آسان می باشد که با خواندن آن کلیه مفاهیم بیوشیمی را به طور کامل یاد خواهید گرفت. 
جلد دوم کتاب بیوشیمی پرستاری و مامایی
کتاب بیوشیمی پرستاری و مامائی نوشته رضا محمدی می باشد. این کتاب توسط انتشارات آییژ منتشر شده است. کتاب بیوشیمی پرستاری و مامایی دارای نوبت چاپ ششم سال 1397 می باشد. کتاب بیوشیمی برای پرستار دارای موضوع زیست شیمی می باشد.
خرید کتاب بیوشیمی پرستاری و مامایی 
ORDER زنان زایمان و مامایی
126٬000 ‎تومان
140٬000 ‎تومان -10%
کتاب ORDER زنان زايمان و مامايی
نوشته دکتر حجت الله اکبرزاده پاشا و بشری اکبرزاده پاشا
منابع اصلی کتاب ORDER زنان زایمان و مامایی، آخرین چاپ کتاب های ویلیامز، نواک، دنفورث، کارنت، اسپیروف و کیستنر بوده اند. تصاویر و جداول کتاب ORDER زنان زایمان و مامایی به گونه ای انتخاب شده اند که ارتباط نزدیک با مباحث کتاب داشته باشند تا شما دانشجویان بتوانید درک بیشتری در مباحث زنان و زایمان پیدا نمایید. کتاب ORDER زنان زایمان و مامایی به صورت پالتویی چاپ شده است که حمل آن برای شما آسان باشد و بتوانید به راحتی مباحث موجود در  کتاب را مرور نمایید.
برخی از سرفصل های کتاب ORDER زنان زايمان و مامایی:

حاملگی نرمال
مراقبت دوران بارداری
زایمان و وضع حمل طبیعی
زایمان سخت
سزارین
سقط

خرید کتاب ORDER زنان زايمان و مامایی 
بیماری های نوزادان نلسون 2020 - اندیشه رفیع
63٬000 ‎تومان
70٬000 ‎تومان -10%
کتاب بیماری های نوزادان نلسون 2020
نوشته رابرت ام.کلیگمن
ترجمه دکتر مریم ویسی زاده
ویرایش جدید کتاب بیماری های نوزادان نلسون که در سال ۲۰۲۰ به چاپ رسیده است مهم ترین رفرنس برای رزیدنت های اطفال و متخصصین کودکان می باشد. حجم زیاد این کتاب نشانگر محتوای موثر و معتبر آن برای تشخیص و درمان بیماری های کودکان است، به همین علت وزارت بهداشت و آموزش پزشکی کتاب اسنشیال نلسون Nelson Essential of pediatrics را برای دانشجویان پزشکی به عنوان رفرنس آزمون دستیاری انتخاب کرده است. 
فيزيولوژی برای پرستاری و مامايی
27٬000 ‎تومان
30٬000 ‎تومان -10%
فيزيولوژی برای پرستاری و مامايی
کتاب فيزيولوژی برای پرستاری و مامايی درواقع خلاصه ای از مباحث اساسی و مهم فیزیولوژی می‌باشد که جهت تدریس در مقطع کارشناسی برای رشته های مامائی، پرستاری، تغذیه، علوم بهداشتی، شنوایی سنجی، بینایی سنجی، گفتار درمانی و دیگر رشته های پیراپزشکی به تدوین رسیده است. این کتاب به نویسندگی علی راستگار فرج زاده و دکتر فاطمه رمضان شمس می‌باشد؛ که در سال 1394 توسط انتشارات اندیشه رفیع نشر شده است. قطع این کتاب وزیری و نوع جلد آن نیز شومیز است. این کتاب همانطور که از موضوعش مشخص است در دسته علوم پزشکی قرار می‌گیرد و برای کسانی که رشته پرستاری و مامائی را دنبال می‌کنند بسیار مفید است.
نسخه نویسی در مامایی
22٬410 ‎تومان
24٬900 ‎تومان -10%
کتاب نسخه نویسی در مامایی
به همراه داروهای ژنریک و گیاهی کاربردی
نوشته مانیتا خلیلی پور دارستانی که توسط انتشارات خسروی به چاپ رسید
یکی از معضلاتی که معمولا داشنجویان مامایی با آن دست و پنجه نرم میکنند این است که بعد از فارق التحصیلی حس میکنند خیلی از اطلاعات کافی برای نسخه نویسی کافی نیستند و همین معضل دلیلی است بر خواندن این کتاب؛ زیرا مبنای اصلی کتاب هم همین است تا دانشجویان و فارق التحصیلان بتوانند با نحوه ی صحیح و درست نسخه نویسی با تمرینات کافی آماده شوند و شروع به نسخه نویسی کنند
سرفصل های کتاب :

اصول نسخه نویسی در مامایی
نسخه نویسی در بیماری های مامایی
داروهای ژنریک مامایی
داروهای گیاهی رایج در مامایی

شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب نسخه نویسی در مامایی نوشته مانیتا خلیلی پور را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
راهنمای جامع داروشناسی و نسخه نویسی (بیماری های زنان و مامایی)
36٬000 ‎تومان
40٬000 ‎تومان -10%
کتاب راهنمای جامع داروشناسی و نسخه نویسی
(بیماری های زنان و مامایی)
نوشته دکتر محسن رجب نیا چناری که توسط انتشارات پرستش به چاپ رسیده است
کتاب راهنمای جامع داروشناسی و نسخه نویسی (بیماری های زنان و مامایی) شامل متنی روان و سلیس و دارای مطالبی کامل و جامع و در عین حال در حجم کم است تا به سادگی دانش پژوه بتواند از آن استفاده کند.
برخی از سرفصل های کتاب:

آسیب مخاطی ناشی از NSAIDs
آفت دهانی
استئوپروز (یائسگی)
اندومتریت
اورتریت غیرگنوککی
بی خوابی
بیماری های التهابی لگن (PID)
پیشگیری اورژانس از بارداری

همچنین میتوانید به صورت اینترنتی کتاب راهنمای جامع داروشناسی و نسخه نویسی (بیماری های زنان و مامایی) را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
جنین شناسی پزشکی لانگمن
76٬500 ‎تومان
85٬000 ‎تومان -10%
جنین شناسی پزشکی لانگمن
کتاب جنین شناسی پزشکی لانگمن 2019 ویرایش 14 
کتابی که در دست دارید، درکنار هدف خود که ارائه درک مناسبی از جنین شناسی و موارد بالینی مربوطه است؛ با ارائه کردن نمونه های بالینی متعدد ناشی از اختلالات روندهای ترکیبی، بر مفاهیم پایه جنین شناسی نیز تاکید کرده است. این کتاب در 2 بخش سازماندهی شده است: بخش اول: شامل نمای کلی ازمراحل اولیه تکوین از گامتوژنزیس تا دوره رویان است. در بخش دوم: روند های اساسی رویان زایی برای هریک از دستگاه های بدن توصیف گشته است .
جنین شناسی پزشکی لانگمن 2019
99٬000 ‎تومان
110٬000 ‎تومان -10%
جنین شناسی پزشکی لانگمن 2019
کتاب جنین شناسی پزشکی لانگمن 2019 نوشته سادلر و تامس دابلیو می باشد. کتاب جنین شناسی پزشکی لانگمن 2019 دارای تمامی بخش ها و مفاهیم جنین شناسی است.
کتاب جنین شناسی پزشکی لانگمن یکی از بهترین کتاب های آموزشی جنین شناسی در بسیاری از دانشگاه های معتبر دنیا به حساب می آید. این کتاب مطالب ضروری جنین شناسی را به مناسب ترین شکل و خلاصه ترین حالت(بدون اشاره به جزئیات غیر ضروری) ارائه کرده است.
 خرید کتاب جنین شناسی پزشکی لانگمن 2019
نوزادان نلسون 2020 - گلبان نشر
62٬100 ‎تومان
69٬000 ‎تومان -10%
کتاب نوزادان نلسون 2020
کتاب نوزادان نلسون 2020 ترجمه فصل نوزادان از کتاب نلسون است که در سال 2020 میلادی، ویراست بیست و یکم آن توسط انتشارات ساندرز چاپ شده است. ترجمه این کتاب توسط سرکار خانم دکتر مژگان مظاهری و سرکار خانم دکتر آزاده زنوزی زیر نظر دکتر بهرام قاضی جهانی انجام و زیرنظر دکتر سیدحسین فخرایی فوق تخصص نوزادان انجام شده است. کتاب نوزادان نلسون 2020 دارای 20 فصل می باشد.
همچنین شما میتوانید کتاب نوزادان نلسون 2020 را به صورت اینترنتی از سایت پارسا نشر خریداری کنید.
نوزادان
5٬850 ‎تومان
6٬500 ‎تومان -10%
کتاب نوزادان
نوشته دکتر سیما نظرپور که در سال 1393 توسط انتشارات گلبان به چاپ رسید
در کتاب نوزادان سعی شده مباحث، مطابق با سرفصل های تصویب شده توسط وزارت علوم و شورای عالی تدوین و انتخاب شود تا علاقمندان و دانشجویان پزشکی بیشترین استفاده را در کمترین زمان ممکن از این کتاب بکنند. همچنین با توجه نثر سلیس و روان کتاب نوزادان، مطالعه را برای شما بهتر و آسان تر کرده است تا مفاهیم را به خوبی درک کنید و مشکلی در انتقال اطلاعات آن نداشته نباشید.
برخی از سرفصل های کتاب :

فصل اول : رشد و تکامل
فصل دوم : نوزاد سالم و مراقبت های مربوطه
فصل سوم : نوزادان در معرض خطر
فصل چهارم : اورژانس های اتاق زایمان
فصل پنجم : آسیب های ناشی از زایمان
فصل ششم : اختلالات دستگاه تنفس 

همچنین می توانید به صورت اینترنتی کتاب نوزادان نوشته دکتر سیما نظرپور را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
جنین شناسی پزشکی
171٬000 ‎تومان
190٬000 ‎تومان -10%
جنین شناسی پزشکی
بطور کلی جنین شناسی (Embryology) یکی از اصلی ترین دروس علوم پایه در رشته های ارتباط داشته با علوم پزشکی و پیراپزشکی به حساب می آید که به بررسی نحوه ی تکامل و تشکیل رویان در دوران بارداری و همچنین ایجاد ناهنجاری های مادرزادی پرداحته است. بنابراین یادگیری دقیق و اصولی این علم تاثیر بسیار زیادی در درک بهتر آناتومی ساختارهای مختلف بدن و همچنین چگونگی ایجاد ناهنجاری های مادرزادی و ناقص الخلقه زایی ها خواهد داشت.
خرید کتاب جنین شناسی پزشکی
درسنامه پروتکل بالينی مامايی و زنان
143٬100 ‎تومان
159٬000 ‎تومان -10%
درسنامه پروتکل بالينی مامايی و زنان
کتاب درسنامه پروتکل بالينی مامايی و زنان دارای موضوع مامایی، زنان و زایمان می باشد که به دانشجویان رشته مامایی توصیه می شود که حتما این کتاب را بخوانند. طول دوره تحصیل در رشته مامایی در مقطع کارشناسی 4 سال است و این رشته در این مقطع در مجموع 130 واحد درسی را دربرمی گیرد. کتاب درسنامه پروتکل بالينی مامايی و زنان نوشته مولود آقاجانی دلاور، صدیقه اسماعیل زاده و سپیده مشایخ امیری می باشد. 
خرید کتاب درسنامه پروتکل بالينی مامايی و زنان
روان پزشکی برای دانشجويان مامايی
148٬500 ‎تومان
165٬000 ‎تومان -10%
روانپزشکی برای دانشجويان مامايی
کتاب روان پزشکی برای دانشجويان مامايی نوشته شده توسط دکتر میثم همدمی می باشد. این کتاب جامع ترین منبع درس روان پزشکی است که مناسب برای  دانشجویان مامایی می باشد. در کتاب روان پزشکی برای دانشجويان مامايی فصول روان پزشکی برای دانشجویان مامایی بر اساس سر فصل‌ وزارت بهداشت برای دانشجویان مشاوره مامایی گردآوری و ترجمه شده است. کتاب روان پزشکی برای دانشجويان مامايی توسط نشر گلبان با همکاری قاضی جهانی منتشر شده است.
خرید اینترنتی کتاب روان پزشکی برای دانشجويان مامايی
درسنامه مامايی مايلز جلد 3
35٬100 ‎تومان
39٬000 ‎تومان -10%
درسنامه مامايی مايلز جلد 3
با توجه به این که مراقبت های بهداشتی و تخصصی ماماها از زنان باردار دارای نیازهای بهداشتی پیچیده ای است  و احتیاج به چند فرهنگی و نیاز به انجام نقش های تخصصی و گسترده است، موضوعات دارای اهمیتی در این مورد، به کتاب افزوده شده است تا محتوای آن با شرایط حال حاضر متناسب تر باشد؛ به گونه ای که ماماهای فارغ التحصیل امروزه بتوانند از عهده ی چالش های بسیار فراوان نقش چند وجهی برآیند: یعنی چه به لحاظ عملی و چه از نظر تحقیق اهداف در وضعیت بسیار مناسبی قرار بگیرند.
الگوريتمهای مامايی و زنان
45٬000 ‎تومان
50٬000 ‎تومان -10%
الگوريتمهای مامايی و زنان
از جمله یکی از رویداد های پرطرفداری که در اکثر کتابهای مرجع پزشکی رعایت می شود، رویکرد الگوریتمی برای تشخیص، بررسی و درمان بیماریها است. فلوچارتها و الگوریتمها، موجب آسان تر شدن یادگیری می شوند و برخورد قدم به قدم با مشکلات زنان و مامایی را برای شما امکان پذیر می سازند. چارچوپ اصلی این کتاب بر مبنای «کتاب الگوریتم های زنان و مامایی» انتشارات آکسفورد نگاشته شده است و الگوریتم های مناسب و قابل فهم و درک کتاب های «بارداری و زایمان ویلیامز»،«بیماریهای زنان نواک و برک» و«اندوکرینولوژی بالینی زنان و ناباروری اسپیرواف» نیز به آن اضافه شده است.
مهارت های بالينی مامايی
175٬500 ‎تومان
195٬000 ‎تومان -10%
مهارت های بالينی مامايی
کتاب مهارت های بالينی مامايی نوشته روت جانسون می باشد که توسط فائقه گل علیزاده، فرزانه دستاران، دکتر سیده فاطمه واثق رحیم پرور، دکتر شادی گلی و دکتر طاهره فتحی نجفی ترجمه شده است. مهارتهای بالینی در این کتاب از ساده تا پیشرفته در فصول مختلف نگارش و ترجمه شده اند. کتاب مهارت های بالينی مامايی به ویژه در رابطه با احیای نوزاد و مادر باردار خوب عمل کرده است به همین دلیل، به خوبی می تواند مورد استفاده مربیان محترم آموزشی و بالینی مامایی و دانشجویان گرامی قرار بگیرد.
کتاب مهارت های بالينی مامايی
بهداشت مادر و کودک گلبان
71٬100 ‎تومان
79٬000 ‎تومان -10%
بهداشت مادر و کودک گلبانکتاب بهداشت مادر و کودک گلبان گردآوری شده توسط دکتر آزاده زنوزی است که با نظارت دکتر سوسن پارسای نوشته شده است و توسط انتشارات گلبان نشر با همکاری قاضی جهانی چاپ شده است و شما می توانید به راحتی از فروشگاه آنلاین پارسا نشر خرید کتاب بهداشت مادر و کودک گلبان را انجام دهید. کتاب بهداشت مادر و کودک گلبان مناسب برای مادر هایی می باشد که به بهداشت و سلامتی کودکان خود توجه ویژه ای دارندخرید اینترنتی کتاب بهداشت مادر و کودک گلبان
درسنامه مامایی (بيماريهای داخلی، جراحی و عفونی 3و2و1)
135٬000 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -10%
درسنامه مامایی بيماريهای داخلی، جراحی و عفونی سه کتاب در یک کتاب
کتاب درسنامه مامایی (بيماريهای داخلی، جراحی و عفونی 3و2و1) ترجمه و تالیف شده توسط دکتر محمد نخعی است. کتاب درسنامه مامایی (بيماريهای داخلی، جراحی و عفونی 3 و 2 و 1) توسط انتشارات شهراب به همراه انتشارات همکار آینده سازان به چاپ رسیده است.
شما می توانید این کتاب را با بهترین بسته بندی از پارسا نشر خریداری کنید.
خرید درسنامه مامایی (بيماريهای داخلی، جراحی و عفونی 3و2و1)
بيماری های زنان برک و نواک 2020 جلد 1 (سیاه و سفید)
148٬500 ‎تومان
165٬000 ‎تومان -10%
بيماری های زنان برک و نواک 2020
این کتاب نشر گلبان است که هشت دهه قبل توسط دکتر امیل نواک تحت عنوان کتاب شاخص و مرجع در رشته زنان، درسنامه ژینکولوژی، نوشته و ارائه شده است. کتاب بيماری های زنان برک و نواک 2020 به عنوان یکی درسنامه های مهم در طب زنان اهمیت خود را ثابت کرده است و تصمیم دارد همین روند را در ویراست بعدی نیز حفظ کند. شاخصه ی دیگر قابل توجه این کتاب این است که مطالب سنتی ژینکولوژی این ویراست جدید از کتاب بیماری های زنان برک و نواک در قالبی بسیارآسان با تمامی اطلاعات مورد نظر متخصصین زنان به جهت مراقبت بهتر از بیماران به همراه تصاویر و گرافیک های تماما رنگی چاپ گشته است که این موضوع خواندن و قابلیت دسترسی به کتاب را بالاتر برده است.
بيماری های زنان برک و نواک 2020 جلد 3 (رنگی)
211٬500 ‎تومان
235٬000 ‎تومان -10%
بيماری های زنان برک و نواک 2020 جلد 3
جلد گالیمگور کتاب بيماری های زنان برک و نواک 2020 جلد 3 (رنگی) نوشته جانتان اس برک و دبورا ال برک می باشد. ترجمه ی کتاب بيماری های زنان برک و نواک 2020 دکتر بهرام قاضی جهانی انجام داده است. مطالب سنتی ژینکولوژی این ویراست جدید از کتاب بیماری های زنان برک و نواک در قالبی بسیارآسان با تمامی اطلاعات مورد نظر متخصصین زنان به جهت مراقبت بهتر از بیماران به همراه تصاویر و گرافیک های تماما رنگی چاپ گشته است که این موضوع خواندن و قابلیت دسترسی به کتاب را بالاتر برده است.
خرید کتاب بيماری های زنان برک و نواک 2020 جلد 3 نسخه رنگی
بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 3 (سیاه و سفید)
86٬400 ‎تومان
96٬000 ‎تومان -10%
بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 3 (شوميز)
کتاب بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 3 (سیاه و سفید) نوشته ی اف. گری کانیگهام می باشد که توسط دکتر بهرام قاضی جهانی و روشنک قطبی ترجمه شده است. این کتاب نسخه سوم و جلد شومیز از کتاب بارداری و زايمان ويليامز 2018 می باشد. اصلی ترین و پرکاربرد ترین کتاب در زمینه مامایی کتاب ویلیامز بارداری می باشد، به گونه ای که این کتاب منبع بسیاری از کتاب های حاضر می باشد و تا کنون با ترجمه های مختلفی توسط افراد زیادی منتشر شده است.
کتاب بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 3 (سیاه و سفید)
بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 1 (سیاه و سفید)
121٬500 ‎تومان
135٬000 ‎تومان -10%
بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 1 (شوميز)اصلی ترین و پرکاربرد ترین کتاب در زمینه مامایی کتاب ویلیامز بارداری می باشد به گونه ای که این کتاب منبع  اصلی کتاب های بسیاری می باشد. بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 1 (سیاه و سفید) نوشته ی اف. گری کانیگهام می باشد که توسط دکتر بهرام قاضی جهانی، دکتر ملک منصور اقصی و روشنک قطبی ترجمه شده است. کتاب بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 1 (سیاه و سفید) توسط انتشارات گلبان نشر منتشر شده است.بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 1 (سیاه و سفید)
بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 1 (رنگی)
140٬400 ‎تومان
156٬000 ‎تومان -10%
بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 1 (گالینگور)
بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 1 (سیاه و سفید) نوشته ی اف. گری کانیگهام می باشد که توسط دکتر بهرام قاضی جهانی و روشنک قطبی ترجمه شده است. در نگاشت این کتاب سعی شده از بروز ترین متود ها و روش ها در زایمان و بارداری استفاده شود. این کتاب نسخه گالینگور از کتاب بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 1 (رنگی) می باشد.
بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 1 (رنگی)
کتاب جامع بهداشت مادر و کودک
76٬500 ‎تومان
85٬000 ‎تومان -10%
کتاب جامع بهداشت مادر و کودک
کتاب جامع بهداشت مادر و کودک نوشته فرزانه علی دوست است.
 کتاب جامع بهداشت مادر و کودک دارای سر فصل های زیر می باشد:

فصل اول- کلیات اپیدمیولوژی و کنترل بیماری ها
فصل دوم- سلامت و بیماری
فصل سوم- آموزش بهداشت
فصل چهارم- کلیات بهداشت محیط
فصل پنجم- بهداشت حرفه‌ای
فصل ششم- بهداشت دهان و دندان
فصل هفتم- کلیات بهداشت خانواده
فصل هشتم- بهداشت روان و سالمندان
فصل نهم- مباحث خاص در بهداشت عمومی
فصل دهم- واکسیناسیون
فصل یازدهم- بهداشت مدارس
فصل دوازدهم- بهداشت جنسی
فصل سیزدهم- مدیریت و برنامه ریزی در بخش بهداشت


خرید کتاب جامع بهداشت مادر و کودک
IQB کتاب جامع بارداری و زايمان
21٬600 ‎تومان
24٬000 ‎تومان -10%
IQB کتاب جامع بارداری و زايمان
کتاب IQB کتاب جامع بارداری و زايمان نوشته ملیحه نواله پور شیاده می باشد. رشته زنان و زایمان مناسب برای تشخیص و درمان بیماری‌های زنان مانند قاعدگی دردناک، اختلالات قاعدگی، سرطانهای رحم، سرطان تخمدان، سرطان دهانه رحم، سرطان واژن، نزدیکی دردناک، کیست تخمدان، پیچ‌خوردگی تخمدان، عفونت دستگاه تناسلی (واژینیت) و … در این رشته مورد بحث قرار می‌گیرند. IQB کتاب جامع بارداری و زايمان توسط انتشارات گروه تالیفی دکتر خلیلی منتشر شده است.
کتاب بارداری و زايمان
IQB روانپزشکی در مامایی و اختلالات جنسی
20٬700 ‎تومان
23٬000 ‎تومان -10%
IQB روانپزشکی در مامایی و اختلالات جنسی
کتاب IQB روانپزشکی در مامایی و اختلالات جنسی نوشته نعیمه شریعتی فر می باشد. کتاب IQB روانپزشکی در مامایی و اختلالات جنسی دارای سر فصل های زیر است:

فصل اول- رابطه پزشک، بیمار و فنون مصاحبه
فصل دوم- رشد انسان در طول چرخه حیات
فصل سوم- طبقه‌بندی در روانپزشکی و مقیاس‌های درجه‌بندی روانپزشکی
فصل چهارم- تمایلات جنسی انسان
فصل پنجم- اختلالات هویت جنسی
فصل ششم- روانپزشکی و طب تولیدمثل
فصل هفتم- تمایلات جنسی، اختلال عملکرد جنسی و تجاوز جنسی
فصل هشتم- مشکلات شایع روانی

خرید کتاب IQB روانپزشکی در مامایی و اختلالات جنسی
امتحان یار مباحث بهداشت
60٬300 ‎تومان
67٬000 ‎تومان -10%
امتحان یار مباحث بهداشت
کتاب امتحان یار مباحث بهداشت نوشته شده ی دکتر بهرام قاضی جهانی و دکتر آزاده زنوزی می باشد. مقدمه آن در سالهای اخیر با توجه به نیاز دانشجویان و به ویژه دانش پژوهانی که پس از اتمام دوره کاردانی و کارشناسی مامایی به دنبال شرکت در آزمونهای گزینش کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد مامایی هستند؛ مناسب است، کتابهای بسیاری که عموما جنبه گردآوری دارند برای تأمین این نیاز چاپ و منتشر شده اند. 
خرید کتاب امتحان یار مباحث بهداشت
امتحان یار جنین شناسی لانگمن
40٬500 ‎تومان
45٬000 ‎تومان -10%
امتحان یار جنین شناسی لانگمن
کتاب امتحان یار جنین شناسی لانگمن نوشته دکتر بهرام قاضی جهانی، روشنک قطبی و فاطمه آرنگ می باشد.
کتاب امتحان یار جنین شناسی لانگمن دارای سر فصل های زیر است:

قسمت اول: جنین شناسی عمومی
فصل 1- مقدمه ای بر تنظیم مولکولی و روند پیام رسانی
فصل 2- گامتوژنز
فصل 3- اولین هفته تکامل
فصل 4- دومین هفته تکامل
فصل 5- سومین هفته تکامل
فصل 6- هفته سوم تا هشتم
فصل 7- لوله گوارش اولیه و حفره های بدن
فصل 8- از ماه سوم تا هنگام تولد
قسمت دوم: جنین شناسی اختصاصی
فصل 9- ناهنجاری های مادرزادی و تشخصی قبل از تولد
فصل 10- اسکلت محوری
فصل 11- دستگاه عضلانی
فصل 12- اندام ها
فصل 13- دستگاه قلبی-عروقی
فصل 14- دستگاه تنفس
فصل 15- دستگاه گوارش
فصل 16- دستگاه ادراری
فصل 17- سر و گردن
فصل 18- دستگاه عصبی مرکزی
فصل 19- گوش
فصل 20- چشم
فصل 21- دستگاه پوششی

خرید کتاب امتحان یار جنین شناسی لانگمن
بانک سوالات بهداشت باروری
108٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -10%
بانک سوالات بهداشت باروری
کتاب بانک سوالات بهداشت باروری نوشته دکتر زیبا تقی زاده و هاوین زندی نوا می باشد. کتاب بانک سوالات بهداشت باروری دارای سر فصل های زیر است :

فصل 1: آزمون دکتری بهداشت باروری (آذر 1385)
فصل 2: آزمون دکتری بهداشت باروری (آذر 1386)
فصل 3: آزمون دکتری بهداشت باروری (آبان 1387)
فصل 4: آزمون دکتری بهداشت باروری (آبان 1388)
فصل 5: آزمون دکتری بهداشت باروری (آبان 1388)
فصل 6: آزمون دکتری بهداشت باروری (آبان 1390)
فصل 7: آزمون دکتری بهداشت باروری (آبان 1391)
فصل 8: آزمون دکتری بهداشت باروری (آبان 1392)
فصل 9: آزمون دکتری بهداشت باروری (آبان 1393)
فصل 10: آزمون دکتری بهداشت باروری (آبان 1394)
فصل 11: آزمون دکتری بهداشت باروری (مرداد 1395)
فصل 12: آزمون دکتری بهداشت باروری (خرداد 1396)
فصل 13: آزمون دکتری بهداشت باروری (اردیبهشت 1397)
فصل 14: آزمون دکتری بهداشت باروری (خرداد 1398)
درسنامه جامع مامايی گلبان دوره هفت جلدی
870٬300 ‎تومان
967٬000 ‎تومان -10%
درسنامه جامع مامايی گلبان دوره هفت جلدی
مجموعه درسنامه جامع آموزش کارشناسی ارشد مامایی گلبان از دکتر بهرام قاضی جهانی‌ بر اساس منابع اعلام شده‌ی آزمون‌های تکمیلی مامایی، در هفت جلد طراحی شده است. مجموعه‌ی هفت جلدی ، براساس جدیدترین منابع و آخرین ویراست‌های کتب مرجع مامایی تهیه شده و مبنای اصلی آن، کتاب‌های مرجع منتشر شده توسط انتشارات گلبان و نیز سوالات تالیفی و سوالات ادوار گذشته‌ی آزمون‌های تکمیلی بوده است. درسنامه جامع مامايی گلبان دوره هفت جلدی دارای هفت کتاب زیر می باشد:

کتاب درسنامه بارداری و زایمان
کتاب درسنامه جنین‌شناسی
درسنامه بیماریهای داخلی-جراحی
درسنامه بهداشت
درسنامه زبان
درسنامه نوزادان
درسنامه زنان

خرید درسنامه جامع مامايی گلبان دوره هفت جلدی
درسنامه جامع مامایی گلبان (ارشد مشاوره در مامایی)
786٬600 ‎تومان
874٬000 ‎تومان -10%
درسنامه جامع مامایی گلبان (ارشد مشاوره در مامایی)
درسنامه جامع مامایی گلبان (ارشد مشاوره در مامایی) بر اساس منابع اعلام شده‌ی آزمون‌های تکمیلی مامایی، در هفت جلد طراحی شده است. مجموعه‌ی هفت جلدی، براساس جدیدترین منابع و آخرین ویراست‌های کتب مرجع مامایی تهیه شده و مبنای اصلی آن، کتاب‌های مرجع منتشر شده توسط انتشارات گلبان و نیز سوالات تالیفی و سوالات ادوار گذشته‌ی آزمون‌های تکمیلی بوده است. 
مجموعه درسنامه جامع مامایی گلبان (ارشد مشاوره در مامایی) دارای کتاب های زیر می باشد.

درسنامه بارداری و زایمان
درسنامه روانپزشکی
درسنامه بهداشت
درسنامه زبان انگلیسی
درسنامه نوزادان
درسنامه زنان


مجموعه درسنامه جامع مامایی گلبان (ارشد مشاوره در مامایی)
بانک سوالات مامایی حیدری
225٬000 ‎تومان
250٬000 ‎تومان -10%
بانک سوالات مامایی حیدری

کتاب بانک سوالات مامایی نوشته دکتر مهرداد صلاحی می باشد. از ویژگی های بسیار مهم کتاب بانک سوالات مامایی حیدری می توان به پاسخ های تشریحی آن اشاره کرد که از مهم ترین ویژگی های آن یک کتاب تست خوب است. در بانک سوالات مامایی دکتر مهرداد صلاحی توضیحی برای حل هر تست در زیر همان تست آمده است. این نحوه پاسخ تشریحی مانند ارائه یک درسنامه به داوطلب است. کتاب بانک سوالات مامایی توسط انتشارات حیدری منتشر شده است.
خرید کتاب بانک سوالات مامایی حیدری
چکيده بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 1
80٬280 ‎تومان
89٬200 ‎تومان -10%
چکيده بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 1
کتاب چکيده بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 1 ترجمه و تدوین دکتر الهام السادات هاشمیان نائینی می باشد. این کتاب  با متد الگوریتمی نسخه سال 2018 به گونه ای خلاصه شده تا تمام مطالب مهم را در بر گیرد تا خواننده بتواند با سرعت و سهولت، مطالب مهم را به خاطر بسپارد؛ این امر به ­ویژه برای دانشجویان پزشکی و مامایی در زمان­ های نزدیک به آزمون، حائز اهمیت است.
کتاب چکيده بارداری و زايمان ويليامز با متد الگوریتمی
مروری بر جنین شناسی پزشکی لانگمن
22٬500 ‎تومان
25٬000 ‎تومان -10%
مروری بر جنین شناسی پزشکی لانگمن
کتاب مروری بر جنین شناسی پزشکی لانگمن آمده و درس جنین شناسی را در دو قسمت به شما آموزش داده است.

قسمت اول: جنین شناسی عمومی
قسمت دوم:  جنین شناسی اختصاصی

کتاب مروری بر جنین شناسی پزشکی لانگمن نوشته دکتر بهرام قاضی جهانی می باشد. این کتاب مروری بر جنین شناسی پزشکی لانگمن بوده که مفاهیم کتاب جنین شناسی لانگمن را برای شما ترجمه کرده و به صورت خلاصه و حالت مرور جمع آوری کرده است. 
خرید کتاب مروری بر جنین شناسی پزشکی لانگمن
جنین شناسی (ABS)
67٬500 ‎تومان
75٬000 ‎تومان -10%
جنین شناسی (ABS)
سرفصل کتاب ABS جنین شناسی
بخش اول:رویان شناسی عمومی
فصل 1 گامتوژنز : تبدیل سلول های زایا به گامت های نر و ماده 
فصل 2 نخستین هفته تکامل جنینی : تخمک گذاری تا لانه گزینی 
فصل 3 هفته دوم تکامل جنینی صفحه زایای دو لایه ای
بخش دوم :رویان شناسی اختصاصی
 فصل 9: دستگاه استخوانی محوری 
فصل 10 :دستگاه ماهیچه ای 
فصل 11 :اندام ها 
فصل 12: دستگاه قلبی و عروقی 
کتاب جنین شناسی که از سری کتاب های ABS انتشارات آرین پژوهش، نوشته شده توسط دکتر داوود رمزی می باشد. این کتاب جنین شناسی مناسب برای دانشجویان پزشکی است که در آن نحوه جنین شناسی و چگونگی ترتیب تشکیل جنین را آموزش می دهد. این کتاب جنین شناسی به شما آموزش می دهد که جنین ها ممکن است چه ناهنجاری هایی پیدا کنند و کدام یک مشکل ساز است و کدام یک نیست.
کتاب جنین شناسی از سری کتاب های ABS