نشر علم و حرکت

آموزش جامع پیلاتس
76٬075 ‎تومان
89٬500 ‎تومان -15%
موجود
آموزش جامع پیلاتس
راهنمای کامل کار روی مت و دستگاه های پیلاتس
کتاب آموزش جامع پیلاتس نوشته رائل ایساکوویتز می باشد که ترجمه ی آن را منیژه منصوری، ایمان متقیان نژاد، الناز طهماسیان پورحسینی انجام داده اند. این کتاب یک مجموعه منحصر به فرد از توالی تمرین های چالشی کشیدن برای تسهیل انجام حرکت در یک پیوستگی حرکت و جریان است. پس از انجام کار روی مَت، جایی که مطالب بیشتر کتاب ها به طور کامل متوقف می شود، این کتاب پیلاتس همان عمق آموزش و تصاویر را به طیف وسیعی از دستگاه پیلاتس اعمال میکند.
آناتومی بدنسازی
165٬750 ‎تومان
195٬000 ‎تومان -15%
موجود
آناتومی بدن سازیراهنمای مصور برای قدرت، توان و تفکیک عضلاتنوشته نیک اونز و ترجمه دکتر حیدر صادقی ، دکتر علیرضا میری و دکتر عباس فرجادپزشککتابی که مشاهده میکنید یک کتاب مصور با تصاویر رنگی و توضیح تمام حرکات بدنسازی از شانه ها تا پا و شکم با دستگاه است که به شما کمک شایانی می کند تا حرکات را به درستی اجرا کنید که دچار مصدومیت و گرفتگی عضلات نشویدسرفصل های کتاب:شانه ها سینهپشتبازوپاشکمشما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب آناتومی بدن سازی نوشته نیک اونز و ترجمه دکتر حیدر صادقی از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
آناتومی تمرینات قدرتی با وزن بدن
165٬750 ‎تومان
195٬000 ‎تومان -15%
موجود
کتاب آناتومی تمرینات قدرتی با وزن بدن
راهنمای مصور برای قدرت، توان و تفکیک عضلات
نوشته برت کنترراس و ترجمه دکتر حیدر صادقی، سید مسعود میرمعزی و ماندانا سنگاری
کتابی که مشاهده می کنید کتاب بسیار مفید در راستای افزایش قدرت و عضلات بدون استفاده از دستگاه و دمبل، صرفا با استفاده از وزن بدن خودتان است که به راحتی در منزل می توانید انجام دهید و به اهداف ورزشی خود برسید.
برخی از سرفصل های کتاب :
چالش وزن بدن
دست ها
گردن و شانه
سینه 
قسمت مرکزی بدن
پشت
همچنین شما می توانید کتاب آناتومی تمرینات قدرتی با وزن بدن نوشته برت کنترراس و ترجمه دکتر حیدر صادقی به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
مجموعه سوالات کارشناسی ارشد سنجش و اندازه گيری
80٬750 ‎تومان
95٬000 ‎تومان -15%
موجود
مجموعه سوالات کارشناسی ارشد سنجش و اندازه گيری
کتاب مجموعه سوالات کارشناسی ارشد سنجش و اندازه گيری نوشته حامد عباسی و صادق امانی می باشد. مجموعه سوالات کارشناسی ارشد سنجش و اندازه گيری دارای  آموزش مطالب درسی، نکات مهم و کلیدی به همراه سوالات و پاسخ های تشریحی آزمون های سراسری و آزاد ، 1000 پرسش چهار گزینه ای که شامل دارای پاسخ تشریحی و پاسخ کلیدی می باشد. مجموعه سوالات کارشناسی ارشد سنجش و اندازه گيری توسط انتشاراتنشر علم و حرکت منتشر شده است.

فصل 1- آمار
فصل 2- مفاهیم اندازه گیری
فصل 3- طبقه بندی داده ها
فصل 4- مقادیر متوسط گرایش به مرکز
فصل 5- شاخص های پراکندگی
فصل 6- تورم ها، نقاط و مرتبه های درصدی
فصل 7- ضریب همبستگی
فصل 8- مقدمات آمار استنباطی
فصل 9- ویژگی های آزمون و کلیات نمره دهی در تربیت بدنی
فصل 10- مواد قابل اندازه گیری در تربیت بدنی

خرید کتاب مجموعه سوالات کارشناسی ارشد سنجش و اندازه گيری
تمرینات پیلاتس برای دوران بارداری
17٬000 ‎تومان
20٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
تمرینات پیلاتس برای دوران بارداری
کتاب تمرینات پیلاتس برای دوران بارداری نوشته آنا سلبی می باشد که توسط فهیمه بدخشان ترجمه شده است. پیلاتس از جمله ورزش هایی با شدت نسبتاً کم می باشد و باعث می شود که انعطاف و قدرت بدنی فرد افزایش پیدا کند و همچنین از نظر ذهنی هوشیار تر شود. فواید زیادی را در دوران بارداری نیز دارد. اگرچه که همه تمرین های پیلاتس برای دوران بارداری مناسب نیستند اما می توان تمرینات تاثیرگذار را نیز از آن جدا کرد.
کتاب تمرینات پیلاتس برای دوران بارداری
مفاهیم سنجش و اندازه گيری در تربيت بدنی
55٬250 ‎تومان
65٬000 ‎تومان -15%
موجود
کتاب سنجش و اندازه گيری در تربيت بدنی
چرا در تربیت بدنی درسی به اسم اندازه‌گیری سنجش و ارزشیابی وجود دارد؟ پاسخ به این پرسش لازم و ضروری می باشد. هنگامی که تمامی افراد در جایگاه یا مقام یک معلم تربیت بدنی یا مربی ورزش فارغ‌التحصیل وارد می‌شوند، با ارزش‌ترین موجودات، یعنی کودکان را به آنها می سپارند؛ مسئولیت تربیت این کودکان با پیچیدگی‌های روانی و جسمانی و نیز با محدودیت‌های فیزیولوژیکی که باید تحت نظر آموزش صحیح قرار بگیرند، برعهده آنها می باشد.
تمرين های قدرتی و بدنسازی
157٬250 ‎تومان
185٬000 ‎تومان -15%
موجود
تمرين های قدرتی و بدنسازی
کتاب تمرين های قدرتی و بدنسازی نوشته تئودورا، لرو نزو جی کورناچیا می باشد. تمرینات قدرتی و مقاومتی به گروهی از تمرینات گفته می شود که با مقاومت جسم و قدرت عضلات کار دارد و انجام دادن آن ها بسیار ضروری می باشد. تحقیقات نشان داده‌‌اند که تمرینات قدرتی تأثیرات قابل‌ توجهی بر سلامت و تناسب‌‌اندام شما دارند. تمرین های قدرتی در منزل بسیار آسان‌تر بوده و دیگری نیازی نیست به باشگاه بروید. کتاب تمرين های قدرتی و بدنسازی ترجمه نعیما خواجوی، عنایت‌اله اسدمنش و جواد صغادی می باشد. 
خرید کتاب تمرين های قدرتی و بدنسازی
يادگیری و عملکرد حرکتی
157٬250 ‎تومان
185٬000 ‎تومان -15%
موجود
يادگیری و عملکرد حرکتی
کتاب يادگیری و عملکرد حرکتی نوشته ریچارد اشمیت و رکیگ ریسبرگ می باشد. کتاب يادگیری و عملکرد حرکتی توسط علی حسین ناصری ترجمه شده است. مهارت های حرکتی، یک جنبه بنیادی از زندگی انسان هستند و سنجش این مهارت ها برای درک عوامل تسهیل کننده عملکرد، لازم و تعیین کننده است. از طرفی نیز چالش عمده ای که امروزه مربیان در حیطه آموزش مهارت های حرکتی با آن مواجه اند، آگاهی هر چه بیشتر از اصول اجرا و یادگیری مهارت حرکتی در حداقل زمان ممکن است.
خرید کتاب يادگیری و عملکرد حرکتی
روش های آموزش و تدریس تربیت بدنی
74٬375 ‎تومان
87٬500 ‎تومان -15%
موجود
روش های آموزش و تدریس تربیت بدنی
1- اهداف عمومی و اختصاصی تربیت بدنی
2- برنامه ریزی آموزش درس تربیت بدنی
3- خصوصیات و ویژگی های دانش آموزان در مقاطع تحصیلی مختلف
4- ویژگی ها و مهارت های تدریس معلمان تربیت بدنی
5- وظایف و مسئولیت های معلمان تربیت بدنی و مسئولان آموزشی
6- طرح و برنامه درسی ویژه تدریس تربیت بدنی
7- روش های تدریس درس تربیت بدنی
8- روش های مدیریت کلاس تربیت بدنی
9- عوامل تاثیرگذار بر یاددهی - یادگیری درس تربیت بدنی
10- اصول مربوط به آموزش بازی، مهارت و آمادگی جسمانی
11- ایمنی در ورزش و روش های ارزشیابی درس تربیت بدنی
12- برنامه تربیت بدنی ویژه در مدارس
13- تندرستی، بهداشت و تغذیه
رشد حرکتی در طول عمر
157٬250 ‎تومان
185٬000 ‎تومان -15%
موجود
رشد حرکتی در طول عمر
کتاب رشد حرکتی در طول عمر تالیف  نانسی گچل، کاتلین هی وود می باشد. ترجمه ی کتاب رشد حرکتی در طول عمر را  معصومه شجاعی، محمدعلی اصلانخانی، امیر شمس، مهدی نمازی زاده و پروانه شمسی پوردهکردی ترجمه کرده اند. کتاب رشد حرکتی در طول عمر دارای  ويژگی هاي مهمی همچون ارائه یک مدل و تمرکز روي آن براي تشريح بسياري از مسائل مربوط به رشد حرکتی است. به عبارتی اين کتاب با توجه به رویکرد سيستم هاي پویا به تشریح موضوعات پرداخته است.
خرید کتاب رشد حرکتی در طول عمر