اندیشه رفیع

اطلس جامع بافت شناسی پزشکی ديفيوره
162٬000 ‎تومان
180٬000 ‎تومان -10%
اطلس جامع بافت شناسی پزشکی ديفيوره
بیشتر قسمت های کتاب دیفیوره، حاصل ترجمه ی کتابDiFiore's Atlas of Histology with Functional Correlations  است، اما در تالیفش از اساسی ترین مبانی بافت شناسی نتر و هم چنین کتاب بافت شناسی پایه جان کوئیرا استفاده شده است. کتاب اطلس بافت شناسی دیفیوره از بهترین و مناسبترین اطلس های بافت شناسی به حساب می آید. این کتاب ارزشمند توانسته است با استفاده از تصویرهای بافت شناسی با جزییات بالا، همراه با توضیحات تکمیلی برای هر تصویر، منبعی مناسب به جهت آموزش علم بافت شناسی قرار بگیرد. در اطلس بافت شناسی دیفیوره علاوه بر مطالب پایه ای، نکته های عملی در زمینه ساختار و عملکرد بافت های بدن انسان هم ذکر شده است تا دانشجویان علاوه بر آموختن ساختارهای بافت شناسی با عملکرد آنها نیز آشنا شوند.
اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد چهارم
108٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -10%
کتاب اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد چهارم
نه تنها جراحی علمی است که مدام در حال تغییر است بلکه جهانی که جراحان در آن زندگی میکنند نیز همواره درحال تغییرات بنیادی است. این کتاب بسیار مفید ، با ایجاد طبقه بندی داده ها و تحلیل دقیق آنها در کنار پیشرفت چشمگیر علم انفورماتیک سبب تسهیل پزشکی و جراحی مبتنی بر شواهد شده است و سالانه تجدید چاپ می شود تا بروز ترین و کامل ترین اطلاعات را در اختیار خواننده بگذارد. سیر کتاب بازتابی از ویراستار های اصلی آن دکتر چارلز برونیکاردی است که توانست علاوه بر تغییرات، دور نمای جراحی را نیز به تصویر بکشند. کتاب اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد چهارم توسط چارلز برونیکاردی نوشته شده است که  امین شمس اختری وسید هادی میرهاشمی آن را ترجمه کرده اند.
اصول جراحی شوارتز 4
برخی سرفصل های کتاب:

کنترل و درمان چاقی به وسیله جراحی ( باریاتریک )
روده کوچک
کلون رکتوم و آنوس
آپاندیس
کبد 
کیسه صفرا و مجاری صفراوی
پانکراس 
طحالاصول جراحی شوارتز 2019 - جلد پنجم
126٬000 ‎تومان
140٬000 ‎تومان -10%
کتاب اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد پنجم
نه تنها جراحی علمی است که مدام در حال تغییر است بلکه جهانی که جراحان در آن زندگی میکنند نیز همواره درحال تغییرات بنیادی است. 
این کتاب بسیار مفید ، با ایجاد طبقه بندی داده ها و تحلیل دقیق آنها در کنار پیشرفت چشمگیر علم انفورماتیک سبب تسهیل پزشکی و جراحی مبتنی بر شواهد شده است و سالانه تجدید چاپ می شود تا بروز ترین و کامل ترین اطلاعات را در اختیار خواننده بگذارد. سیر کتاب بازتابی از ویراستار های اصلی آن دکتر چارلز برونیکاردی است که توانست علاوه بر تغییرات، دور نمای جراحی را نیز به تصویر بکشند.
اصول جراحی شوارتز 5
این کتاب با مقدمه و زیر نظر دکترسید محمدرضا کلانتر معتمدی، دکتر علیرضا کلانتر معتمدی، دکتر احمدرضا روفیگری و دکتر رسول عزیزی و با ترجمه دکترامین شمس اختری، دکتر سید هادی میرهاشمی و دکتر محمد ابراهیمی می باشد.
بیوشیمی دولین با کاربرد بالینی 2010 جلد اول
144٬000 ‎تومان
160٬000 ‎تومان -10%
جلد اول بیوشیمی دولین با کاربرد بالینی 2010
نوشته توماس ام دولین
ترجمه جواد محمدنژاد و رویا شریفی
جلد اول کتاب بیوشیمی دولین با کاربرد بالینی 2010 درمورد مفاهیم پایه ای بیوشیمی و کاربرد آن درروانشناسی بالینی توضیحاتی ارائه داده است. بیوشیمی دولین با کاربرد بالینی 2010 نوشته ی دکتر توماس ام دولین می باشد که ایشان را به خاطر کتاب ها و درسنامه های عالی خود معروف هستند. بیوشیمی دولین با کاربرد بالینی 2010 جلد اول توسط جواد محمدنژاد و رویا شریفی ترجمه شده است. نحوه ترجمه به زبان ساده می باشد که شما هنگام خواندن آن به مشکلاتی از نظر ترجمه بر نخورید. کتاب بیوشیمی دولین با کاربرد بالینی 2010 را به خاطر نوع توضیحات و مفاهیم خود در دانشگاه های معروف تدریس می شود.
شما میتواند کتاب بیوشیمی دولین با کاربرد بالینی 2010 جلد اول را به صورت اینترنتی از پارسا نشر تهیه کنید
بیوشیمی مصور هارپر 2018 جلد اول
90٬000 ‎تومان
100٬000 ‎تومان -10%
بیوشیمی مصور هارپر 2018 جلد اول
نوشته ویکتور رادول
ترجمه جواد محمدنژاد ، سالار بختیاری و پیام محمدی 
کتاب بیوشیمی مصور هارپر 2018 دارای موضوع های ساختار و فعالیت در پروتئین ها و آنزیم ها ،آنزیم های همچون کینتیک، مکانیسم و...، بیوانرژتیک، متابولیسم کربوهیدرات ها ،متابولیسم لیپیدها، بیوشیمی ارتباطات خارج سلولی و داخل سلولی تابولیسم پروتئین ها و اسیدهای آمینه، ساختمان، عملکرد و همانند سازی ماکرومولکول های اطلاعاتی می باشد.
کتاب بیوشیمی مصورهارپر 2018 جلد اول نوشته ویکتور رادول (victor rodwell) است که توسط جواد محمدنژاد، سالار بختیاری و پیام محمدی می باشد که توسط انتشارات رفیع منتشر شده است. این کتاب ترجمه ی ورژن سال 2018 این کتاب می باشد.
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب بیوشیمی مصور هارپر 2018 جلد اول را از سایت پارسا نشر خریداری کنید
همچنین جلد دوم این کتاب هم در سایت پارسانشر موجود می باشد.
بیوشیمی مصور هارپر 2018 ترجمه کامل
162٬000 ‎تومان
180٬000 ‎تومان -10%
بیوشیمی مصور هارپر 2018 ترجمه کامل
نوشته ویکتور رادول
این کتاب نسخه کامل کتاب دو جلدی بیوشیمی مصور هارپر 2018 می باشد که این دو جلد را در یک کتاب قرار داده اند. کتاب بیوشیمی مصور هارپر 2018 دارای ترجمه کامل می باشد که کوچکترین نکته و بخشی از کتاب اصلی حذف نشده است. این کتاب پزشکی را جواد محمدنژاد و سالار بختیاری ترجمه کرده اند. ترجمه آن به زبان ساده می باشد که شما بتوانید مفاهیم و تدریس های آن را راحت بفهمید. علم بیوشیمی ارتباط تنگاتنگی با علم زیست شناسی مولکولی دارد، یعنی ساختار و عملکرد مولکول‌های بیولوژیکی مانند DNA، ماکرومولکول‌ها و پروتئین‌ها در بیوشیمی مورد مطالعه قرار می‌گیرد.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب بیوشیمی مصور هارپر 2018 را در پارسانشر خریداری کنید
خلاصه ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس 2018
63٬000 ‎تومان
70٬000 ‎تومان -10%
خلاصه ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس 2018
این کتاب با  مقدمه و تحت نظارت دكتر على اكبر امير زرگر نوشته شده است. کتاب خلاصه ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس 2018 توسط على حضرتی و كوثر ملکپور ترجمه شده است. نویشنده ی کتاب ابوالعباس می باشد. در کتاب خلاصه ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس 2018 سعی  شده که  تمامی نکات کتاب ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس 2018 به صورت خلاصه ای کامل آورده شوند. این خلاصه شامل تمامی نکات ریز و درشت کتاب ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس 2018 را در خود دارد.
خرید اینترنتی کتاب ایمنولوژی سلولی و مولکولی 
فارماکولوژي براي پرستار
81٬000 ‎تومان
90٬000 ‎تومان -10%
کتاب فارماکولوژی برای پرستار
نوشته دکتر مجید متقی نژاد
و در سال 1397 توسط انتشارات رفیع چاپ شده است. این کتاب برای دانشجویان پرستاری، پزشکی، بیهوشی، مامایی، اتاق عمل، فوریت پزشکی، پیراپزشکی و پرسنل شاغل قابل استفاده است. یکی از ویژگی های خوب این کتاب طرح موضوعات کاربردی و کلیدی فارماکولوژی به روش ساده و قابل فهم است .
فارماکولوژی به چه معناست؟
فارماکولوژی و یا داروشناسی یکی از شاخه های علم داروسازی است که به مطالعه رفتار دارو و اثرات آن بر بدن و یا اثرات بدن بر روی دارو می پردازد. فارماکولوژی از دو قسمت اصلی فارماکودینامی (فارماکودینامیک) و فارماکوکینتیک تشکیل می گردد.
خرید اینترنتی کتاب فارماکولوژی