جامعه نگر

DRS تغذیه
89٬100 ‎تومان
99٬000 ‎تومان -10%
DRS تغذیه
مرور جامع تغذیه
گردآوری و تالیف سهیل عباسی ، فهیمه مرتمی ، فاطمه رحیمی ، مریم سیفی شهپر و شیما حاجی پور
کتاب DRS تغذیه در سال 1398 در 200 نسخه و توسط انتشارات جامعه نگر به دومین نوبت چاپ خود رسید
کتاب مرور جامع تغذیه کتابیست که برای داوطلبان کارشناسی ارشد بسیار مفید است زیرا می توانید مروری کامل و جامع داشته باشید و با استفاده از مطالب استاندارد و طبقه بندی دسترسی سریعی به مطالب مهم داشته باشید همچنین استفاده از تصاویر کمک شایانی در درک و فهم مطالب کتاب کرده است تا مناسب باشد برای شرکت در آزمون های استخدامی و کارشناسی ارشد رشته پرستاری 
شما میتوانید کتاب DRS تغذیه نوشته سهیل عباسی را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 2 (مفاهیم بیوفیزیکی)
35٬910 ‎تومان
39٬900 ‎تومان -10%
جلد دوم کتاب برونر و سودارث پرستاری داخلی و جراحی 
مفاهیم بیوفیزیکی و روانی اجتماعی (استرس پرستاری، دیدگاههای ژنتیک، بیماریهای مزمن توانبخشی و سالمندی) 
کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 2 (مفاهیم بیوفیزیکی) نوشته جانیس ال هینکل ، کری اچ چیویر می باشد که دکتر حسین اسمعیلی آن را ترجمه کرده است. این کتاب نسخه ویرایش چهاردهم "برونر" تالیف شده توسط هینکل جنیس ال می باشد. کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 2 (مفاهیم بیوفیزیکی) مناسب برای دانشجویان مرتبط با رشته های پزشکی می باشد که دارای موضوعات متفاوتی مانند پرستاری توانبخشی، روان پرستاری، پرستاری داخلی و جراحی می باشد. برونر و سودارث 2018 توسط انتشارات جامعه نگر منتشر شده است.
شما قادرید به راحتی به صورت اینترنتی کتاب برونر سودارث پرستاری جلد دوم (مفاهیم بیوفیزیکی و روانی اجتماعی) را خریداری کنید.
درسنامه ایمونولوژی به زبان خودمانی
31٬410 ‎تومان
34٬900 ‎تومان -10%
درسنامه ایمونولوژی به زبان خودمانی
در کتاب درسنامه ایمونولوژی به زبان خودمانی مزدک گنجعلی خانی حاکمی، دکتر زیور زنگنه، دکتر فائزه لرستانی و دکتر فرزانه یزدانی که نویسندگان این کتاب هستند، تمام سعی خود را کرده اند که با آوردن مثال هایی ملموس و خودمانی به دانشجویان درس داده شود تا دانشجو بهتر بتواند مطالب آن را درک نماید. موضوع اصلی این کتاب سیستم ایمنی بدن می باشد. کتاب درسنامه ایمونولوژی دارای مطالب سیستم ایمنی می باشد که کلمات آن دارای ظاهر دشوار و پیچیده است؛ این کتاب آمده است و این کلمات سخت را به صورت خودمانی آموزش داده است.

خرید اینترنتی کتاب ایمونولوژی به زبان خودمانی از سایت پارسا نشر
پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 3 (آب الکترولیت،شوک،سرطان)
80٬910 ‎تومان
89٬900 ‎تومان -10%
جلد سوم  برونر و سودارث ، پرستاری داخلی و جراحی
مفاهیم و چالشهای مراقبت از بیمار ( درد , آب و الکترونیک , شوک , سرطان و مراقبت پایان عمر )
این کتاب نسخه چهاردهم برونر تالیف شده توسط جانیس ال هینکل و کری اچ چیور است ترجمه ی این کتاب توسط دکتر مصطفی شوکتی احمد آباد انجام شده است. این کتاب مناسب برای دانشجویان مرتبط با رشته های پزشکی و در موضوعات فرعی متفاوتی مانند: اختلالات معدهی و دوازدهه آن، سیستم ایمنی و عفونت ایدز، ایمونولوزی، گوارش، آندوکرین بازنگری شده است. برونر و سودارث 2018 توسط انتشارات جامعه نگر در سال 1396 منتشر شد.  
این کتاب در میان جامعه پزشکی به نامهای زیر نیز شناخته می شود : 
برونر سودارث 3
مفاهیم و چالشهای مراقبت از بیمار 
پرستاری و برنامه های مراقبت پرستاری 
پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 9 (ارتوپدی)
33٬210 ‎تومان
36٬900 ‎تومان -10%
 جلد نهم برونر و سودارث ، پرستاری داخلی و جراحی 
کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 9 (ارتوپدی) نوشته هینکل جنیس و ترجمه فریبا نصیری زیبا می باشد. کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 9 (ارتوپدی) مناسب برای  برای دانشجویان رشته پرستاری و پزشکی می باشد.  ویرایش چهاردم پرستاری داخلی و جراحی برونر دربردارنده اصول کامل پرستاری برای دانشجویان پرستاری می باشد. محتوای این کتاب دربردارنده بخش نقص سیستم ایمنی از نظر عفونت ایدز و گوارش و متابولیک و اندوکرین است. هشدارهای ژنتیکی ومسایل اخلاقی برای انعکاس اخرین تحولات مرتبط با آنها بازنگری شده است.
شما میتوانید از طریق اینترنتی کتاب ارتوپدی برونر و سودارث تهیه کنید
بانک آزمون پرستاری مراقبت های ویژه
107٬100 ‎تومان
119٬000 ‎تومان -10%
بانک آزمون پرستاری مراقبت های ویژه
بانک آزمون پرستاری مراقبت های ویژه همراه سوالات طبقه بندی شده با پاسخ تشریحی
کتاب"بانک آزمون پرستاری مراقبت های ویژه ICU, CCU نوشته ی دیالیز محمودی و شمعانه محمدی" برای استفاده نمودن دانشجویان و پرسنل پرستاری اهل علم که علاقه ی وافر به تحصیلات عالیه و ادامه ی تحصیل در مقطع های بالاتر می باشند،به واسطه ی مولفین گردآوری و تنظیم گشته است. این کتاب شامل سوالات طبقه بندی شده با پاسخ کاملا تشریحی و نکته های کلیدی دارای اهمیت از منابع اعلام شده از سوی وزارت بهداشت است و سعی بر این شده است تا به هر سوال، پاسخی جامع و کامل داده شود. مطالعه کردن این کتاب برای شرکت کردن در آزمون های استخدامی و کارشناسی ارشد به شما توصیه می شود.
پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 4 (اتاق عمل)
17٬010 ‎تومان
18٬900 ‎تومان -10%
جلد چهارم برونر و سودارث، پرستاری داخلی و جراحی 
این کتاب تالیف شده توسط هینکل، جانیس ال می باشد . کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 4 (اتاق عمل) توسط دکتر الیس خاچیان ترجمه شده  است که ویراست چهاردهم  آن بر اساس نسخه سال 2018  این کتاب نوشته شده می باشد. انتشارات جامعه نگر ناشر کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 4 (اتاق عمل) است. این کتاب مناسب برای دانشجویان مرتبط با رشته پزشکی می باشد. دارای محتوای و موضوعات اختلالات معدی و دوازدهه است. همچنین  در این کتاب بخشهایی از ایمونولوژی، گوارش و متابولیک و اندوکرین بازنگری شده است و اطلاعات مراقبت ویزه از نظر پوشش اطلاعات بالینی جدید در این کتاب به روز آوری شده است.
خرید اینترنتی کتاب برونر و سودارث (اتاق عمل) 
پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 8 (ایمونولوژی)
24٬210 ‎تومان
26٬900 ‎تومان -10%
جلد هشتم برونر و سودارث ، پرستاری داخلی و جراحی(ایمونولوژی)
کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 8 (ایمونولوژی) تالیف شده توسط جانیس ال هینکل و کری اچ چیور می باشد. کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 8 (ایمونولوژی) ترجمه شده توسط دکتر فروزان اتش زاده شوریده و زهرا رضایی شهسوار لو است. کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 8 (ایمونولوژی) برای دانشجویان پزشکی و پرستاری مناسب است. این کتاب در جامعه پزشکی به پرستاری داخلی و جراحی 8  ایمونولوژی شهرت دارد. این کتاب بر خلاف بقیه کتاب ها دو نوع فهرست مطالب در اول کتاب امده که شما با فهرست کل مجموع داخلی - جراحی به خوبی اشنا شوید و در یافتن مطالب مشکل نداشته باشید. چهاردهمین ویرایش این منبع به طور جامع درباره انعکاس اخرین نتایج تحقیقات و اقدامات و همگامی با انتقال از مراقبت ویژه به مراقبت منزل، اخلاقیات و ژنتیک روزامد شده است.
پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد هشتم
پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 11 (کبد،غدد،دیابت)
53٬910 ‎تومان
59٬900 ‎تومان -10%
 برونر سودارث ,پرستاری داخلی و جراحی11  
متابولیسم و اندوکرین (کبد ,صفرا ,دیابت و اندوکرین )
کتاب حاضر جلد یازدهم از برونر سودارث نوشته هینکل جانیس ال می باشد که ترجمه ی آن را دکتر ناهید دهقان نیری انجام داده است. کتاب پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 11 مناسب برای دانشجویان پرستاری و پزشکی است. پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 11 (کبد،غدد،دیابت) در برگیرنده اصول کامل پرستاری برای دانشجویان پرستاری است همچنین در این ویرایش از کتاب بخشهای ایمونولوژی، گوارش، متابولیک و اندوکرین بازنگری شده اند. 
خرید پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 11 (کبد، غدد، دیابت)
پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 10 (گوارش)
40٬410 ‎تومان
44٬900 ‎تومان -10%
برونر سودارث ,پرستاری داخلی و جراحی 10
گوارش
کتاب برونر سودارث برای دانشجویان رشته پزشکی و پرستاری مناسب است.  نویسنده پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 10 (گوارش) هینکل جنیس ال می باشد که این نسخه از کتاب در سال 2018 تالیف شده است. ترجمه آن توسط مریم عالیخانی انجام گرفته است. این کتاب موضوعات زیر را به خوبی معرفی کرده و توضیح داده است 

گوارش-اندامها
پرستاری و مراقبت و اقدامات پرستاری
ژنتیک نماهای ارتقای سلامت 
نماهای مسایل اخلاقی 
جدول ها و نماهای داروشناسی 
شکلهای پاتولوژی / فیزیولوژیکی

پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 10 (گوارش)
پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 12 (کلیه و مجاری ادراری)
26٬010 ‎تومان
28٬900 ‎تومان -10%
برونر و سودارث پرستاری داخلی و جراحی 12
کلیه و مجاری ادراری
پرستاری داخلی و جراحی برونرو سودارث 2018 جلد 12 (کلیه و مجاری ادراری) ویراست چهاردهم پرستاری داخلی برونر دربردارنده اصول کامل پرستاری است. این کتاب مناسب برای دانشجویان پزشکی و پرستاری می باشد. پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 12 (کلیه و مجاری ادراری) توسط هینکل جانیس ال نوشته شده است. پرستاری داخلی و جراحی برونرو سودارث 2018 جلد 12 (کلیه و مجاری ادراری) توسط دریا دخت مسروری رودسری و مریم حضرتی ترجمه شده است. جلد دوازدهم مجموعه پرستاری داخلی و جراحی برونرو سودارث 2018 در مورد مفاهیم قسمت های کلیه و مجرای ادراری می باشد که شما به کمک آن انواع بیماری های این قسمت و راه های درمان آن را فرا خواهید گرفت.