آیین سخنرانی
44٬000 ‎تومان
55٬000 ‎تومان -20%
موجود
آیین سخنرانی
کتاب آیین سخنرانی نوشته دیل کارنگی می باشد که هانیه حق نبی مطلق آن را ترجمه کرده است. این کتاب مناسب برای کسانی می باشد که زیاد در شغل و کار های آن ها نیاز به سخنرانی می باشد. به کمک کتاب آیین سخنرانی شما می توانید اهسته اهسته قدرت سخنرانی خود را پیشرفت بدهید. کتاب آیین سخنرانی توسط انتشارات نشر سلسله مهر منتش شده است. کتاب آیین سخنرانی دارای نکات ریز و درشتی می باشد که شما در سخنرانی خود نیاز دارید بدانید را در خود آموزش داده است.
خرید کتاب آیین سخنرانی
آیین دوست یابی
60٬000 ‎تومان
75٬000 ‎تومان -20%
موجود
آیین دوست یابی
کتاب صوتی آیین دوست یابی نوشته دیل کارنگی، نویسنده و سخنران معروف می باشد. کتاب آیین دوست یابی در مورد مفاهیم این که چگونه برای خودمان دوست انتخاب نماییم راهنمایی می کند. دوستان همواره یکی از مهم ترین بخش های زندگی ما می باشند که اگر در انتخاب آن ها دقت نکنیم قطعا دچار مشکلات فروانی خواهیم شد و مسیر زندگی ما را تغییر می دهند. در کتاب آیین دوست یابی همچنین رفتار هایی که باید با دوستانتان داسته باشید یا نداشته باشید آموزش داده شده است.
خرید کتاب آیین دوست یابی
آیین زندگی
68٬000 ‎تومان
85٬000 ‎تومان -20%
موجود
آیین زندگی
کتاب آیین زندگی نوشته دیل کارنگی می باشد که هانیه حق نبی مطلق مترجم آن می باشد. شما می توانید به کمک کتاب آیین زندگی و روش هایی که در آن گفته شده است زندگی خود را کملا منقلب نمایید. کتاب آیین زندگی به شما اموزش می دهد که چگونه در زندگی خود تغیراتی ایجاد نمایید تا زندگی بهتر و موفق تری داشته باشید. این کتاب چکیده ای از تجربیات عملی زندگی صدها نفر از اثرگزارترین انسان های روی زمین است. دیل کارنگی با معرفی جنبه های مختلف افراد مشهور و بزرگ و موفق، راهکارهایی عملی برای داشتن زندگی‌ ای با حداقل نگرانی و درگیری ارائه کرده است.
فروش کتاب آیین زندگی