نشر افق

رمان کلاسیک دکتر جکیل و آقای هاید
7٬500 ‎تومان
ناموجود
کتاب رمان کلاسیک دکتر جکیل و آقای هاید
نوشته رابرت لویی استیونسن و ترجمه محسن سلیمانی که توسط انتشارات افق به چاپ رسیده است.
داستانی کوتاه ولی به شدت زیبا و تاثیر گذار که نهایت هنر و خلاقیت یک نویسنده را به رخ می کشد. داستان از آنجایی شروع می شود که اقای جکیل به مبحث 2گانگی شخصیتی دچار است و دارویی می سازد که جنبه های بد را از خوب جدا میکند.
این جنبه های بد شخصی می شود به اسم اقای هاید، شخصی که کار های بد میکند، جنایت انجام می هد و... .
در نهایت اقای جکیل می فهمد که نمی تواند اقای هاید را متوقف کند و تصمیم به خودکشی میگیرد.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب رمان کلاسیک دکتر جکیل و آقای هاید نوشته رابرت لویی استیونسن و ترجمه محسن سلیمانی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
جانستان کابلستان
25٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب جانستان کابلستان
روایت سفر به افغانستان
کتاب جانستان کابلستان روایت سفر رضا امیرخانی نویسنده صاحب سبک کشورمان است که از خاطراتش در سفر به 4 شهر جنگ زده افغانستان در آن نوشته است. شما با خواندن این کتاب با فرهنگ و آداب و رسوب این کشور آشنا می کند. افغانستان کشوری است که سراسر خبر جنگ ویرانی دارد و با وجود این مردمانی شریف و مورد احترام دارد که در ایران هم بخشی از این مردم شریف سکونت دارند ولی ایرانی ها به خوبی با این مردمان آشنا نیستند.
همچنین برای میتوانید به صورت اینترنتی کتاب جانستان کابلستان نوشته رضا امیرخانی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
رمان کلاسیک آوای وحش
7٬500 ‎تومان
ناموجود
کتاب رمان کلاسیک آوای وحش
نوشته جک لندن و ترجمه محسن سلیمانی که توسط نشر افق به چاپ رسیده است
معروف ترین اثر جک لندن به نام آوای وحش ، که در مورد سگیست که میان انسان ها زندگی می کند.زمان این داستان به دوره‌ی «تب طلای کلوندایک» برمی‌گردد. در اواخر قرن نوزدهم کارگران معدن ‌چی در منطقه‌ی کلوندایک در شمال غربی کانادا طلا پیدا کردند و ...
چارلی چاپلین نیز فیلم صامت جویندگان طلا که طبق همین واقعه است را بازی کرده است.
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب رمان کلاسیک آوای وحش از جک لندن و ترجمه محسن سلیمانی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.