نشر افق

رمان کلاسیک هاکلبری فین
16٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب رمان کلاسیک هاکلبری فین
نوشته مارک تواین و ترجمه محسن سلیمانی که توسط انتشارات افق به چاپ رسیده است.
داستان کتاب از این قرار است که هاکلبری پسری بی سرپرست است که خانوده ای به نام داگلاس او را به فرزندخواندگی می پذیرند. اما داستان اصلی در مورد جدال هاک با وجدان خودش است که در سراسر داستان باعث اتفاقات مختلفی می شود. او به دلیل بی سواد و بی سرپرست بودنش به او آموخته اند که سیاه پوستان مردمی فرومایه و درجه دو هستند و همین تفکر است محوریت کل داستان را می سازد.
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب رمان کلاسیک هاکلبری فین نوشته مارک تواین و ترجمه محسن سلیمانی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
رمان کلاسیک آوای وحش
7٬500 ‎تومان
ناموجود
کتاب رمان کلاسیک آوای وحش
نوشته جک لندن و ترجمه محسن سلیمانی که توسط نشر افق به چاپ رسیده است
معروف ترین اثر جک لندن به نام آوای وحش ، که در مورد سگیست که میان انسان ها زندگی می کند.زمان این داستان به دوره‌ی «تب طلای کلوندایک» برمی‌گردد. در اواخر قرن نوزدهم کارگران معدن ‌چی در منطقه‌ی کلوندایک در شمال غربی کانادا طلا پیدا کردند و ...
چارلی چاپلین نیز فیلم صامت جویندگان طلا که طبق همین واقعه است را بازی کرده است.
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب رمان کلاسیک آوای وحش از جک لندن و ترجمه محسن سلیمانی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
جین ایر (جلد اول) عاشقانه های کلاسیک
24٬000 ‎تومان
ناموجود
جین ایر (جلد اول) عاشقانه های کلاسیک 
کتاب جین ایر (جلد اول) (عاشقانه های کلاسیک) یکی از معروف ترین کتاب ها و رمان هایی می باشد که از روی آن حدود 7 فیلم سینمایی و چند نمایش نامه و  اپرا نوشته شده است.کتاب جین ایر (جلد اول) عاشقانه های کلاسیک توسط شارلوت برونته نوشته شده است که او در سن 38 سالی درگذشت. کتاب جین ایر جلد اول عاشقانه های کلاسیک را نوشین ابراهیمی ترجمه کرده است.
کتاب جین ایر (جلد اول) عاشقانه های کلاسیک  
رمان کلاسیک دکتر جکیل و آقای هاید
7٬500 ‎تومان
ناموجود
کتاب رمان کلاسیک دکتر جکیل و آقای هاید
نوشته رابرت لویی استیونسن و ترجمه محسن سلیمانی که توسط انتشارات افق به چاپ رسیده است.
داستانی کوتاه ولی به شدت زیبا و تاثیر گذار که نهایت هنر و خلاقیت یک نویسنده را به رخ می کشد. داستان از آنجایی شروع می شود که اقای جکیل به مبحث 2گانگی شخصیتی دچار است و دارویی می سازد که جنبه های بد را از خوب جدا میکند.
این جنبه های بد شخصی می شود به اسم اقای هاید، شخصی که کار های بد میکند، جنایت انجام می هد و... .
در نهایت اقای جکیل می فهمد که نمی تواند اقای هاید را متوقف کند و تصمیم به خودکشی میگیرد.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب رمان کلاسیک دکتر جکیل و آقای هاید نوشته رابرت لویی استیونسن و ترجمه محسن سلیمانی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
جین ایر (جلد دوم) عاشقانه های کلاسیک
20٬000 ‎تومان
ناموجود
جین ایر (جلددوم) عاشقانه های کلاسیک 
کتاب جین ایر (جلد دوم) (عاشقانه های کلاسیک) یکی از معروف ترین کتاب ها و رمان ها می باشد که از روی آن حدود 7 فیلم سینمایی و چند نمایش نامه و اپرا نوشته شده است. این کتاب جین ایر (جلد دوم) عاشقانه های کلاسیک توسط شارلوت برونته نوشته شده است که او در سن 38 سالی درگذشت. کتاب جین ایر (جلد دوم) عاشقانه های کلاسیک را نوشین ابراهیمی ترجمه کرده است. 
خرید کتاب جین ایرعاشقانه های کلاسیک
دزیره (جلد دوم) عاشقانه های کلاسیک
21٬000 ‎تومان
ناموجود
دزیره (جلد دوم) عاشقانه های کلاسیک 
کتاب دزیره (جلد دوم) عاشقانه های کلاسیک نوشته ماری سیکو می باشد که کیوان عبیدی آشتیانی آن را ترجمه کرده است. این کتاب از سری کتاب های عاشقانه می باشد که سری شماره 7 آن است. ماری سیکو نویسنده این مجموعه کتاب ها می باشد که نوشته های او بسیار معروف می باشد. کتاب دزیره (جلد دوم) عاشقانه های کلاسیک توسط انتشارات نشر افق منتشر شده است.
خرید اینترنتی جلد دوم کتاب دزیره عاشقانه های کلاسیک 
دزیره (جلد اول)عاشقانه های کلاسیک
26٬000 ‎تومان
ناموجود
دزیره (جلد اول) عاشقانه های کلاسیک
کتاب دزیره (جلد اول) عاشقانه های کلاسیک نوشته آن ماری سیکو می باشد که کیوان عبیدی آشتیانی آن را ترجمه کرده است. این کتاب از سری کتاب های عاشقانه می باشد که جلد اول این مجموعه است. ماری سیکو نویسنده این مجموعه کتاب ها می باشد که نوشته های او بسیار معروف هستند. کتاب دزیره (جلد اول) عاشقانه های کلاسیک، توسط انتشارات نشر افق منتشر شده است.

 جلد اول کتاب دزیره جلد اول عاشقانه های کلاسیک
جانستان کابلستان
25٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب جانستان کابلستان
روایت سفر به افغانستان
کتاب جانستان کابلستان روایت سفر رضا امیرخانی نویسنده صاحب سبک کشورمان است که از خاطراتش در سفر به 4 شهر جنگ زده افغانستان در آن نوشته است. شما با خواندن این کتاب با فرهنگ و آداب و رسوب این کشور آشنا می کند. افغانستان کشوری است که سراسر خبر جنگ ویرانی دارد و با وجود این مردمانی شریف و مورد احترام دارد که در ایران هم بخشی از این مردم شریف سکونت دارند ولی ایرانی ها به خوبی با این مردمان آشنا نیستند.
همچنین برای میتوانید به صورت اینترنتی کتاب جانستان کابلستان نوشته رضا امیرخانی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید