کتاب پارسه

قصه هایی از خسرو و شیرین
12٬750 ‎تومان
15٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
کتاب قصه هایی از خسرو و شیرین
نوشته نظامی گنجوی و با روایت امین فقیری که توسط انتشارات کتاب پارسه به چاپ رسید.
تقریبا هر ایرانی حداقل یک بار نام قصه خسرو و شیرین را شنیده است، این داستان از کتابی بسیار زیبا از کهن، که روایتگر داستانی عاشقانه بین خسرو و شیرین است آورده شده است. در طی داستان کتاب، شخصیت های بزرگی نام برده شده است که یکی از آنها شیرین دختر ارمنی‌الاصل و شهبانوی قدرتمند و پرنفوذ دوران ساسانی است که ایشان یکی از ماندگارترین چهره‌های ادبیات کلاسیک و عاشقانه‌ی ایران است.
همچنین میتوانید به صورت اینترنتی کتاب قصه هایی از خسرو و شیرین نوشته نظامی گنجوی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
میشل استروگف
18٬700 ‎تومان
22٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
میشل استروگف
کتاب میشل استروگف نوشته ی ژول ورن است. کتاب میشل استروگف در واقع داستان  یک فرمانده جنگی تزار به اسم میشل استروگف می باشد که در سفری پر ماجرایی برای رساندن پیامی مهم برای جلوگیری از خطر حمله و دسیسه های دشمن می باشد. در این بین او با کسانی آشنا می شود و اتفاق های بسیاری برای او میفتد. ترجمه کتاب میشل استروگف را صدف محسنی انجام داده است.
خرید رمان میشل استروگف
سنگفرش هر خيابان از طلاست
97٬750 ‎تومان
115٬000 ‎تومان -15%
موجود
سنگفرش هر خيابان از طلاست
کتاب سنگفرش هر خیابان از طلاست، حاصل تجربیات هوشمندانه کیم وو چونگ مردی است که با تلاش و پشتکار خود، جهان را مبهوت کرد.
هرجا که می‌روم می‌بینم تمام توجه مردم فقط به پول است. به همین علت در این کتاب قصد من از انتخاب عنوان آن نوعی طنزپردازی می باشد و منظورم از طلا همان پول است. همه می‌دانیم که هر جاده‌ای سنگفرش شده از پول یا طلا نمی باشد زیرا به دست آوردن آن‌ها از هرشکل و هر راهی آسان نیست. به بشر ثابت شده که برای به چنگ آوردن پول تلاش و تحمل سختی‌های فراوانی لازم است.