جراحی

اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد دوم
99٬000 ‎تومان
110٬000 ‎تومان -10%
کتاب اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد دوم
کتاب اصول جراحی شوارتز یکی از بهترین و البته اصلی ترین کتاب های جراحی  حوزه ی علوم پزشکی است . این کتاب از اولین چاپ خود یعنی سال 1969 تا به امروز یازده مرتبه ویرایش و چاپ شده است که به عنوان کتاب مرجع میان تمام جراحان ودانشجویان دنیا مطرح است. نه تنها جراحی علمی است که مدام در حال تغییر است بلکه جهانی که جراحان در آن زندگی میکنند نیز همواره درحال تغییرات بنیادی است از این رو مهم است که کتاب های مرتبط با این موضوع هر ساله اطلاعات خود را بروزرسانی نمایند. این کتاب با ایجاد طبقه بندی داده ها و تحلیل دقیق آنها در کنار پیشرفت چشمگیر علم انفورماتیک سبب تسهیل پزشکی و جراحی مبتنی بر شواهد شده است و سالانه تجدید چاپ می شود تا بروز ترین و کامل ترین اطلاعات را در اختیار خواننده بگذارد. سیر کتاب بازتابی از ویراستار های اصلی آن دکتر چارلز برونیکاردی است که توانست علاوه بر تغییرات، دور نمای جراحی را نیز به تصویر بکشند.
اصول جراحی شوارتز 2
اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد چهارم
108٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -10%
کتاب اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد چهارم
نه تنها جراحی علمی است که مدام در حال تغییر است بلکه جهانی که جراحان در آن زندگی میکنند نیز همواره درحال تغییرات بنیادی است. این کتاب بسیار مفید ، با ایجاد طبقه بندی داده ها و تحلیل دقیق آنها در کنار پیشرفت چشمگیر علم انفورماتیک سبب تسهیل پزشکی و جراحی مبتنی بر شواهد شده است و سالانه تجدید چاپ می شود تا بروز ترین و کامل ترین اطلاعات را در اختیار خواننده بگذارد. سیر کتاب بازتابی از ویراستار های اصلی آن دکتر چارلز برونیکاردی است که توانست علاوه بر تغییرات، دور نمای جراحی را نیز به تصویر بکشند. کتاب اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد چهارم توسط چارلز برونیکاردی نوشته شده است که  امین شمس اختری وسید هادی میرهاشمی آن را ترجمه کرده اند.
اصول جراحی شوارتز 4
برخی سرفصل های کتاب:

کنترل و درمان چاقی به وسیله جراحی ( باریاتریک )
روده کوچک
کلون رکتوم و آنوس
آپاندیس
کبد 
کیسه صفرا و مجاری صفراوی
پانکراس 
طحالاصول جراحی شوارتز 2019 - جلد پنجم
126٬000 ‎تومان
140٬000 ‎تومان -10%
کتاب اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد پنجم
نه تنها جراحی علمی است که مدام در حال تغییر است بلکه جهانی که جراحان در آن زندگی میکنند نیز همواره درحال تغییرات بنیادی است. 
این کتاب بسیار مفید ، با ایجاد طبقه بندی داده ها و تحلیل دقیق آنها در کنار پیشرفت چشمگیر علم انفورماتیک سبب تسهیل پزشکی و جراحی مبتنی بر شواهد شده است و سالانه تجدید چاپ می شود تا بروز ترین و کامل ترین اطلاعات را در اختیار خواننده بگذارد. سیر کتاب بازتابی از ویراستار های اصلی آن دکتر چارلز برونیکاردی است که توانست علاوه بر تغییرات، دور نمای جراحی را نیز به تصویر بکشند.
اصول جراحی شوارتز 5
این کتاب با مقدمه و زیر نظر دکترسید محمدرضا کلانتر معتمدی، دکتر علیرضا کلانتر معتمدی، دکتر احمدرضا روفیگری و دکتر رسول عزیزی و با ترجمه دکترامین شمس اختری، دکتر سید هادی میرهاشمی و دکتر محمد ابراهیمی می باشد.
مهارت های جراحی برای پزشکان غیر جراح
40٬500 ‎تومان
45٬000 ‎تومان -10%
کتاب مهارت جراحی برای پزشکان غیر جراح
در این کتاب، مهارت‌هایی که دانشجویان در بخش جراحی باید فراگیرند، آموزش داده می‌شود. برخی از این مهارت‌ها عبارت‌اند از: روش برخورد با زخم‌های تروماتیک، بی‌حسی موضعی، بخیه زدن، پانسمان و بانداژ، ختنه، روش برخورد با آبسه‌های زیرجلدی، وازکتومی، جراحی و پیش‌گیری از انتقال بیماری‌ها به خود، و مهارت‌های جراحی که نیاز به چاقو ندارند. نویسندگان کتاب مهارت های جراحی برای پزشکان غیر جراح، دکتر امیرکشوری، دکتر علی جعفریان، دکتر سعید سلطانی یکتا، دکتر حسن امامی رضوی، دکتر محمد طالب پور و دکتر حسن جمشیدیان می باشد. 
کتاب راهنمای اعمال جراحی سرپایی 
خرید کتاب مهارت های جراحی برای پزشکان غیر جراح
مجموعه سوالات ارتقا 96 جراحی
89٬820 ‎تومان
99٬800 ‎تومان -10%
کتاب مجموعه سوالات ارتقا 96 جراحی
مجموعه پرسش ها و پاسخ های تشریحی آزمون ارتقا ده قطب جراحی 96
یکی از مزایای بسیار خوب این کتاب به تفکیک درآوردن مباحث است. گرد آورنده ی آن دکتر امیرحسین علویان است. این کتاب مرجع بسیار خوبی است تا بتوانید طبق آن در آزمون های جراحی شرکت نمائید. شما با استفاده از این کتاب آمادگی خوبی پیدا میکنید تا در آزمون های جراحی کشوری شرکت کنید. کتاب سوالات ارتقا جراحی، محک بسیار مناسبی است و توضیحات و اطلاعات وارده شده در بهتر کردن شما برای آکادگی در آزمون جراحی هدف گذاری شده است.
جراحی لارنس 2018 جلد 2
71٬820 ‎تومان
79٬800 ‎تومان -10%
کتاب جراحی لارنس جلد دوم
کتابی بسیار ارزنده برای جراحی
کتابی که پیش رو دارید مجموعه سوالات ویژه امتحانات گزینش دستیاری و پیش کارورزی است که مبتنی بر کتاب لارنس می باشد. کتاب لارنس 2018 از طرف وزارت بهداشت، به عنوان مرجع امتحانات پیش کارورزی و گزینش دستیاری معرفی شده است. سوالات این مجموعه بر حسب هر فصل کاملا طبقه بندی شده و دارای جواب تشریحی بر اساس منابع اصلی این کتاب می باشد.
خرید کتاب جراحی لارنس 2018 در مرجع فروش کتاب های تخصصی پزشکی
جراحی لارنس 2018 جلد 1
71٬820 ‎تومان
79٬800 ‎تومان -10%
جراحی لارنس جلد اول
یک کتاب عالی و کامل برای جراحی که 3 جلد دارد. میتوانید از فروشگاه اینترنتی پارسا نشر خرید خود را انجام دهید. فصل اول کتاب توضیحات جامعی در مورد مدیریت بیماران جراحی شده و ارزیابی قبل و بعد از عمل را دارا می باشد. سپس این کتاب به صورت کامل و روان و سلیس به بررسی اصول جراحی در دیگر فصل ها می پردازد.
فصل 1: ارزیابی قبل و بعد از عمل و مدیریت بیماران جراحی شده
فصل2: آب، الکترولیت و تعادل اسید 
فصل 3: تغذیه
فصل 4: خونریزی های جراحی ، مشکلات خونریزی انعقاد خون، پیوند عضو در بیماران جراحی شده
فصل 5: شوک، نارسایی متابولیکی سلولی در بیماری وخیم
فصل 6: مدیریت بیماران بد حال در جراحی
فصل 7: زخم و ترمیم آن
فصل 8: عفونتهای جراحی
فصل های دیگر کتاب با عنوان کتاب جراحی لارنس جلد 2 در دسترس شماست 
جراحی لارنس 2018 جلد 3
80٬820 ‎تومان
89٬800 ‎تومان -10%
کتاب جراحی لارنس جلد 3
کتابی بسیار ارزنده برای جراحی
کتاب جراحی لارنس با ویراستاری و نظارت دکتر بابک ثابت، دکتر شهرام پایدار، دکتر برمک قلی زاده، دکتر عادل زینال پور، دکتر نیکی تدین و دکتر بهادر اشیدری به عنوان رفرنس آزمون‌های دستیاری تعیین گردیده است. تمامی مطالب با بیانی شیوا وخوانا همراه با تست‌های تالیفی رفرنس و نگارش شده است.
شما میتوانید کتاب جراحی لارنس را به صورت اینترنتی در مرجع تخصصی فروش کتاب های پزشکی پارسانشر تهیه فرمایید
این کتاب توسط حسین قهوه چیان- امین آراسته-فاطمه فیض الهی – مانا جامعی – بابک شکری – محمد امین اسلامی – سینا اقدسی- کیوان موسوی – صبا ایلخانی – علیرضا وثوقی – محمد وحیدی – شیوا تجریشی – محمد رضا قاسمی – مجتبی فیض پور – مهلا رخت افکن – محمد فلاح زاده – سارا شیاری – کیمیا میرزا – پرناز پروندی -سید سینا نقیبی ایروانی – کی آرمین قوام – امیر رضا حدائق ترجمه شده است
مجموعه سوالات بورد و ارتقاء جراحی عمومی
63٬000 ‎تومان
70٬000 ‎تومان -10%
سوالات و پاسخ های تشریحی آزمون ارتقا و گواهینامه تخصصی رشته جراحی

کتابی که ملاحظه می‎فرمایید حاصل تلاش و تالیف دکتر فاطمه سمیعی، دکتر حامد عطاردی، دکتر مهران ابراهیمی شاه آبادی، دکتر حجت لایق است که در رشته جراحی عمومی تالیف شده و در سال 1397 به اولین نوبت چاپ خود رسید. همچنین در این کتاب سوالات دانشنامه تخصصی (بورد) رشته جراحی عمومی را نیز داریم تا دانشجو و دانش پژوه بتواند منبعی مفید و تاثیرگذار را در اختیار داشته باشد. نکته ی لازم به ذکر اینست که با در دست داشتن و استفاده از این کتاب میتوانید مجموعه ای کامل و جامع از سوالات آزمون و گواهینامه تخصصی رشته جراحی را داشته باشید.
آزمون ارتقاء 10 قطب و بورد 95 ( جراحی )
62٬280 ‎تومان
69٬200 ‎تومان -10%
ارتقاء 10 قطب و بورد 95 (جراحی)
کتاب مجموعه پرسش ها و پاسخ های تشریحی آزمون ارتقا 10 قطب و بورد 95همراه با پاسخ تشریحی
این کتاب توسط دکتر امیرحسین علویان، دکترعلی فتاحی، دکتر بابک حسینی نوشته شده است و تحت نظارت دکتر احمدرضا سروش بوده است.
این کتاب برای آمادگی آزمون ارتقا 10 قطب و بورد کمک بسیار بزرگی است.
بدون شک یکی از ارکان اصلی یادگیری دروس، پاسخ به سؤالات چند گزینه‏ ای تمرینی می‏ باشد. کتاب‏ های آزمون‏ های تمرینی دارای ویژگی‏ های زیر است: ۱- سؤالات جدید از منابع آزمون ۲- سؤالات درون دانشگاهی و ارتقاء و بورد آخرین دوره‏ ها ۳- پاسخ تشریحی به سؤالات بر اساس آخرین منابع
بنابراین برای داوطلبانی که به دنبال آشنایی با سؤالات و منابع جدید می‏ باشند، بدون شک این کتاب در نوع خود بهترین است.
اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد اول
85٬500 ‎تومان
95٬000 ‎تومان -10%
کتاب اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد اول
این کتاب بسیار مفید ، با ایجاد طبقه بندی داده ها و تحلیل دقیق آنها در کنار پیشرفت چشمگیر علم انفورماتیک سبب تسهیل پزشکی و جراحی مبتنی بر شواهد شده است و سالانه تجدید چاپ می شود تا بروز ترین و کامل ترین اطلاعات را در اختیار خواننده بگذارد. این کتاب توانسته است بازتابی دور نمای جراحی را نیز به تصویر بکشند. جراحی علمی است که مدام در حال تغییر است بلکه جهانی که جراحان در آن زندگی میکنند نیز همواره درحال تغییرات بنیادی است. این کتاب جلد اول مجموعه اصول جراحی شوارتز 2019 می باشد.
اصول جراحی شوارتز 1 
اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد سوم
99٬000 ‎تومان
110٬000 ‎تومان -10%
کتاب اصول جراحی شوارتز 2019 - جلد سوم
نه تنها جراحی علمی است که مدام در حال تغییر است بلکه جهانی که جراحان در آن زندگی می کنند نیز همواره درحال تغییرات بنیادی است. این کتاب اصول جراحی شوارتز 2019 آمده و علم جراحی را به همراه جدیدترین روش ها آموزش داده است. این کتاب بسیار مفید ، با ایجاد طبقه بندی داده ها و تحلیل دقیق آنها در کنار پیشرفت چشمگیر علم انفورماتیک سبب تسهیل پزشکی و جراحی مبتنی بر شواهد شده است و سالانه تجدید چاپ می شود تا بروز ترین و کامل ترین اطلاعات را در اختیار خواننده بگذارد. سیر کتاب بازتابی از ویراستار های اصلی آن دکتر چارلز برونیکاردی است که توانست علاوه بر تغییرات، دور نمای جراحی را نیز به تصویر بکشند.
اصول جراحی شوارتز 3
چارلز برونیکاردی که سرپرست مولفین این کتاب است در سال های اخیر توانسته با استفاده از تجربیات پزشکان و متخصصان جراحی در سراسر دنیا این کتاب را به عنوان مرجع اصلی برای تمامی رزیدنت ها و دانشجویان مقاطع تخصصی در جراحی معرفی نماید.
مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری
19٬800 ‎تومان
22٬000 ‎تومان -10%
کتاب مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری
نوشته جمعی از اساتید و مؤلفان
کتاب مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری راهنما و کمک بسیار مفیدی برای داوطلبان شرکت در آزمون های استخدامی است تا بتوانند با توجه با سوالات طبقه بندی شده و پاسخ های آن ها مهارت خود در تست زنی و شرکت در این آزمون را ارتقا ببخشند و درصد موفقیت خود را بیش از پیش بالا ببرند
سرفصل های کتاب مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری:
پرستاری بیماری‌های کودکان
پرستاری بهداشت مادر و نوزادان
پرستاری بیماری‌های روانی
پرستاری بیماری‌های داخلی و جراحی
پرستاری بهداشت همگانی
همچنین شما می توانید کتاب مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری نوشته گروهی از مؤلفان را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید
اطلس جراحی زولينجر
225٬000 ‎تومان
250٬000 ‎تومان -10%
کتاب اطلس حراجی زولینجر
این کتاب برای جراحان، دستياران جراحي عمومي، دانشجويان پزشكی، پرستاری، مامايی، اتاق عمل و كليه علاقمندان به رشته‌ی جذاب جراحی ارائه شده است.
این مجموعه از ۱۴ فصل تشکیل شده که هر کدام به بخش جزئی تری تقسیم می شود. مطالعه این کتاب قبل از هر عمل جراحی ذهن دستیاران را آماده می کند تا مراحل هر عمل را بهتر درک کرده وآن را بهتر انجام دهند. برخی از بخش های تشکیل دهنده این مجموعه عبارتند از: اصول پایه، حمایت شریانی برای احشای شکمی فوقانی، قفسه سینه و کل شکم، مری ومعده و ...
جرّاحی یکی از شیوه‌های درمانی در پزشکی است. البته به دانش و تکنیک‌های این شیوه نیز جرّاحی گفته می‌شود. در این روش معمولاً از برش برای برداشتن بخشی از بدن یا بافت عفونی یا سرطانی یا کار گذاشتن وسیله‌ای استفاده می‌شود.
CMMD اورژانس های جراحی
134٬100 ‎تومان
149٬000 ‎تومان -10%
CMMD اورژانس های جراحی
کتاب اورژانس‌های جراحی اورولوژی و اورتوپدی و تکنیک‌های عملی CMMD از مجموعه کتاب‌های درمان بیماری‌ها CMMD و تظاهرات اصلی به نویسندگی نویسندگان بسیار خوبی همچون منوچهر دوایی، محمدنقی طهماسبی، احمدرضا سروش، موسی زرگر، سید مهدی عبدالله زاده حسینی، ناصر سیم فروش، سید اصغر ساداتیان می‌باشد. کتاب CMMD اورژانس های جراحی توسط انتشارات آینده سازان و با همکاری نشر شهرآب به چاپ رسیده است. این اثر مجموعه‌ای از نکته های بسیار مهم در حیطه جراحی است که مفاهیم نظری و تئوری جراحی(فیزیوپاتولوژیک) را معرفی می‌نماید.

فصل های CMMD اورژانس های جراحی
جداول های گوناگون و فراوان، تصاویر واضح بسیار زیاد در این کتاب از جمله ویژگی‌های این مثبت این اثر به شمار می‌آید. این کتاب دارای 6 فصل می‌باشد که عنوان های این فصل‌ها به این ترتیب می‌باشند:
 فصل اول: اورژانس‌های جراحی
 فصل دوم: تروما
 فصل سوم: اورژانس‌های اورولوژی
 فصل چهارم: ورژانس‌های اورتوپدی
 فصل پنجم: تکنیک‌های عملی
 فصل ششم: امتحان کاربردی جامع CMMD (این فصل دارای پرسش و پاسخ‌هایی می‌باشد که از متن کتاب بدست آمده‌اند)
بخيه و هموستاز جراحی
17٬910 ‎تومان
19٬900 ‎تومان -10%
بخيه و هموستاز جراحی
کتاب بخيه و هموستاز جراحی به صورت یک کتاب جیبی طراحی شده است. کتاب بخيه و هموستاز جراحی تالیف ربکا پییکنیک می باشد که توسط لیلا ساداتی و احسان گلچینی ترجمه شده است.
کتاب بخيه و هموستاز جراحی جیبی دارای سر فصل های زیر می باشد:

فصل 1- زخم ها 
فصل 2- ترمیم زخم 
فصل 3- بخیه
فصل 4- نخ های بخیه
فصل 5- وسایل جانبی بخیه
فصل 6- هموستاز
فصل 7- منگنه های جراحی
ضمینه A- جدول تبدیلات سوزن
ضمینه B- اندازه سوزن ها
ضمینه c- نخ ها
ضمینه D- اطلاعات منگنه ها
کی بوک جراحی
72٬000 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -10%
کی بوک جراحی
کتاب بانک جامع سوالات با تشریح و ارزیابی آزمون پیش کارورزی و پذیرش دستیاری (جراحی) از سال 1377 تا سال 1397 ( keybook) نوشته دکتر علیرضا زادمهر و دکتر گلایول برهمن می باشد. در کتاب کی بوک جراحی سعی بر آن شده است تمامی مطالب جراحی به صورت کامل آورده شود و مطالب اضافی و به درد نخور آن از کتاب حذف شود تا راحت تر بتوانید آن را بخوانید.
کتاب بانک جامع سوالات با تشریح و ارزیابی آزمون پیش کارورزی و پذیرش دستیاری
GUIDELINE جراحی 3
54٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -10%
GUIDELINE جراحی 3
کتاب GUIDELINE جراحی 3 نوشته دکتر کامران احمدی می باشد. صفحه بندی زیبا به همراه تصاویر رنگی که سبب ارتقاء سطح آموزشی می شود و همچنین موجب می شود که فرد از درس خواندن لذت ببرد ، چرا که هیچ مطلبی را صرفا حفظ نمی کند وبا مشاهده تصاویر و سپس بررسی سوالات مختلف کاملا مطالب درسی را درک می نماید.  در تمام مجموعه کتب گاید لاین سعی شده است که پیشگامان پزشکی ایران وجهان به همکاران معرفی شوند تا علاوه بر آشنایی با زندگی این عزیزان ،ما هم با خواندن یا نوشتن چند کتاب به خودمان مغرور نشویم ، چرا که در زمانی که حتی پدران ما هم به دنیا نیامده بودند این بزرگان دانش پزشکی را در ایران و جهان بنیانگذاری نمودند. 
خرید کتاب GUIDELINE جراحی 3
ابزار جراحی
89٬100 ‎تومان
99٬000 ‎تومان -10%
ابزار جراحی
برای پزشکان، رزیدنت های جراحی و دانشجویان اتاق عمل 
کتاب ابزار جراحی نوشته لیلا ساداتی و احسان گلچینی می باشد. کتاب ابزار جراحی مناسب برای دانشجویان پزشکی، ریزیدنت های جراحی و دانشجویان اتاق عمل می باشد که به آن ها تمامی نکات و قسمت های مورد استفاده خود در اتاق عمل برای جراحی را آموزش می دهد. ناشر کتاب ابزار جراحی انتشارات جامعه نگر می باشد. به کمک کتاب ابزار جراحی شما می توانید استفاده از انواع وسایل مورد استفاده در جراحی را یاد بگیرید.
GUIDELINE جراحی 2
54٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -10%
GUIDELINE جراحی 2
کتاب GUIDELINE جراحی 2 نوشته دکتر کامران احمدی می باشد. ویژگی های بارز این کتاب تصاویر رنگی که سبب ارتقاء سطح آموزشی می شود و همچنین موجب می شود که فرد از درس خواندن لذت ببرد ، چرا که هیچ مطلبی را صرفا حفظ نمی کند و با مشاهده سوالات مختلف کاملا مطالب درسی را درک می نماید. در تمام مجموعه کتب گاید لاین GUIDELINE جراحی 2 سعی شده است که پیشگامان پزشکی ایران وجهان به همکاران معرفی شوند تا علاوه بر آشنایی با زندگی این عزیزان ،ما هم با خواندن یا نوشتن چند کتاب به خودمان مغرور نشویم، چرا که در زمانی که حتی پدران ما هم به دنیا نیامده بودند این بزرگان دانش پزشکی را در ایران و جهان بنیانگذاری نمودند.
خرید کتاب GUIDELINE جراحی 2