ارتوپدی

گنجينه سوال و نکات ارتوپدی
17٬000 ‎تومان
20٬000 ‎تومان -15%
موجود
گنجينه سوال و نکات ارتوپدی
کامل ترین مرجع برای آمادگی در امتحانات پیش کارورزی و دستیاری، کتاب گنجينه سوال و نکات ارتوپدی می‌باشد که مطالب آن به صورت خلاصه و تستی ارائه شده است و توسط متخصصان ارتوپدی نگارش آن انجام شده است. در این مجموعه بیشتر از 400 سؤال تستی همراه با پاسخ های تشریحی، جمع آوری شده تا بر اساس رفرنس به روز درسنامه ارتوپدی کشور باشد.علاوه بر این، مؤلف اصلی همه نکته های مهم درسنامه ارتوپدی را به طور سؤال و نکته، به زبانی گویا و صریح در این کتاب ارائه داده است. مطالعه این اثر در کنار درسنامه ارتوپدی، دانش پژوهان پزشکی را به خوبی برای شرکت در آزمون های ارتوپدی آماده می‌کند.
گزيده درسنامه ارتوپدی و شکستگی ها
102٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -15%
موجود
گزيده درسنامه ارتوپدی و شکستگی ها
این کتاب  ویرایش ششم از درسنامه ارتوپدی و شکستگی ها می‌باشد. درسنامه ارتوپدی و شکستگی ها از چهل سال قبل تا به امروز شش بار بازنویسی و چندین بار به تجدید چاپ رسیده است. این کتاب مورد استفاده برای رفرنس ارتوپدی دانشجویان پزشکی، آزمون پیش کارورزی و دستیاری می‌باشد.
لازم به ذکر است مؤلف این کتاب دکتر بهادر اعلمی هرندی است که با همکاری دکتر سعیدرضا مهرپور، دکتر محمد آیتی فیروزآبادی و دکتر سید امیر محلیشا کاظمی شیشوان نوشته شده و توسط انتشارات اندیشه رفیع منتشر شده است.
درسنامه ارتوپدی و شکستگی ها
212٬500 ‎تومان
250٬000 ‎تومان -15%
موجود
درسنامه ارتوپدی و شکستگی ها
کتاب درسنامه ارتوپدی و شکستگی ها به مباحث ارتوپدی و آسیب ها می پردازد که به نویسندگی بهادر اعلمی هرندی می‌باشد. این کتاب توسط انتشارات اندیشه رفیع در سال 1397 منتشر شده است. این درسنامه تا به امروز پنج مرتبه با تغییرات جدید تدوین شده و چاپ شده است. این اثر هر ساله از سوی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به عنوان رفرنس امتحان انترنی و آزمون دستیاری معرفی و ارائه شده است. همچنین لازم به ذکر است مراکز علمی تا به امروز چندین بار این کتاب را مورد تقدیر قرار داده‌اند. قطع این کتاب وزیری و نوع جلد آن نیز گالینگور است.
Guideline ارتوپدی
136٬000 ‎تومان
160٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
Guideline ارتوپدی
کتاب Guideline ارتوپدی نوشته دکتر کامران احمدی می باشد. ویژگی های بارز کتاب Guideline ارتوپدی تصاویر رنگی که سبب ارتقاء سطح آموزشی می شود و همچنین موجب می شود که فرد از درس خواندن لذت ببرد، چرا که هیچ مطلبی را صرفا حفظ نمی کند و با مشاهده سوالات مختلف کاملا مطالب درسی را درک می نماید. در این کتاب Guideline ارتوپدی به منظور دقت و توجه به مطالب بسیار مهم ، در زمینه این مطالب به رنگ آبی نوشته شده است.
خرید کتاب Guideline ارتوپدی
پرستاری داخلی جراحی برونر و سودارث 2018 جلد 9 (ارتوپدی)
34٬000 ‎تومان
40٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
پرستاری داخلی جراحی برونر - سودارث / 2018 جلد نهم
همانطور که می دانید حائز اهمیت ترین درس در آزمون ارشد پرستاری، درس داخلی جراحی است. این درس در اکثر گرایش های ارشد پرستاری ضریب قابل توجهی دارد. اکثر رتبه های برتر برای کسب رتبه لازم برای قبولی در این رشته این درس را به خوبی پاسخ داده اند. از جمله اصلی ترین منابع برای کسب درصد بالا در این درس"پرستاری داخلی-جراحی برونر و سودارث" می باشد. جلد(بخش) نهم از مجموعه 17 جلدی پرستاری داخلی-جراحی در 184 صفحه تمام رنگی به بیان مطلب درباره ی سیستم های عضلانی- اسکلتی، اختلالات و درمان آن پرداخته است.
خرید کتاب پرستاری داخلی جراحی برونر- سودارث