هادی بهرامی

راهنمای جامع داروشناسی بالینی
54٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -10%
کتاب راهنمای جامع داروشناسی بالینی
نوشته هادی بهرامی، فاطمه علم نشان، جمال بهرامسری، وحید خیراندیش، لیلا کلانی، نرگس مجیدی پور و زهرا محمودی دهچشمه می باشد که توسط انتشارات حیدری به چاپ رسیده است.
رشته داروشناسی بالینی یکی از رشته های تخصصی در رشته داروسازیست که در زمینه کاربرد علوم دارویی در بالین بیماران فعالیت دارد. مهم ترین هدف این رشته بهبود در نسخه نویسی و استفاده از داروهاست که نتیجه ای مطلوب تر و مناسب تر برای بیماران به ارمغان بیاورد.
برخی از سرفصل ها و داروهای کتاب :
اپی نفرین
آتروپین سولفات
آدنوزین
آزیترومایسین
نئوستیگمین
اسپیرونولاکتون
استرپتوکیناز
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب راهنمای جامع داروشناسی بالینی نوشته هادی بهرامی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
راهنمای کامل داروهای ترالی اورژانس
45٬000 ‎تومان
50٬000 ‎تومان -10%
کتاب راهنمای کامل داروهای ترالی اورژانس
نوشته هادی بهرامی با همکاری لیلا کلانی، نرگس مجیدی پور، شهرزاد مهرانفرد که توسط انتشارات حیدری به چاپ رسید.
کتاب راهنمای کامل داروهای ترالی اورژانس، در عین جیبی بودن دارای مطالب بسیار کامل و جامع است و حتی بر بالین بیمار هم قابل استفاده است. کتاب راهنمای کامل داروهای ترالی اورژانس به گونه ای تدوین و تالیف شده که برای پزشکان، پرستاران، پیراپزشکان و دانشجویان گروه پزشکی قابل استفاده می باشد و به راحتی می توانند به مباحث داروهای ترالی اورژانس دسترسی داشته باشند.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب راهنمای کامل داروهای ترالی اورژانس نوشته هادی بهرامی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.