رابرت تی کیوساکی

تجارت قرن بیست و یک
29٬750 ‎تومان
35٬000 ‎تومان -15%
موجود
تجارت قرن بیست و یک
کتاب تجارت قرن بیست و یک نوشته رابرت تی کیوساکی، کیم کیوساکی و جان فلمینگ می باشد. این نویسنده ها آمده اند و تمامی تجربیات خود در زندگی را در این کتاب آورده اند. کتاب تجارت قرن بیست و یک به شما آموزش می دهد که چگونه می توانید زندگی خود را با  تنها با تغییر نگرش خود در مورد زندگی عوض نمایید. کتاب تجارت قرن بیست و یک ترجمه محسن جواهری است که توسط انتشارات ذهن آویز منتشر شده است.
خرید بهترین ترین کتاب های دنیا
دانشکده کسب و کار : برای آنان که دوست دارند به دیگران کمک کنند
38٬250 ‎تومان
45٬000 ‎تومان -15%
موجود
دانشکده کسب و کار : برای آنان که دوست دارند به دیگران کمک کنند
کتاب دانشکده کسب و کار: برای آنان که دوست دارند به دیگران کمک کنند، کتابی در مورد بازاریابی شبکه ای می باشد، که در آن تمامی مفاهیم بازاریابی را به شما آموزش می دهد و شما می توانید به کمک آن یک فرد ثروتمند شوید. ایده نویسندگان این کتاب در این است که بازاريابی شبكه ای، مانند يک درس در دانشگاه می باشد؛ برای ياد گرفتن كسب و كار باید آن را مانند یک رشته دانشگاهی از تمامی جنبه های آن را مورد برسی قرار داده و برای این کار شما نیاز به یک فرد با تجربه و تحصیل کرده در این کار دارید. کتاب دانشکده کسب و کار: برای آنان که دوست دارند به دیگران کمک کنند نوشته رابرت کیوساکی و شارون لچتر  می باشد. که آن را آسو حیدری و روح الله محمودی ترجمه کرده اند.
خرید انواع کتاب های بازاریابی
پدر پول دار پدر بی پول
57٬800 ‎تومان
68٬000 ‎تومان -15%
موجود
پدر پول دار پدر بی پول
کتاب پدر پول دار پدر بی پول نوشته رابرت تی کیوساکی می باشد. کتاب پدر پول دار پدر بی پول مناسب برای افرادی می باشد که دوست دارند در آینده به موفقیت های مالی بسیار زیادی برسند. زندگی مالی مردم همیشه تحت تأثیر دو عامل می باشد که این دو عامل عبارت اند از ترس و طمع. ترس از بی پولی افراد را وادار به سخت کار‌کردن می کند و چک حقوق ماهیانه سبب می شود با طمع بیشتری به دنبال کار بیشتر باشند. آن ها عادت می کنند صبح زود از خواب بیدار شوند، به محل کار بروند، صورت حساب شان را بپردازند، به درآمد بیشتری برسند، صورت حساب بیشتری بپردازند و همچنان این روند را در زندگی طی کنند. 
خرید کتاب پدر پول دار پدر بی پول