مهدی رضایی

راهنمای کامل داروهای بیهوشی
31٬920 ‎تومان
39٬900 ‎تومان -20%
موجود
کتاب راهنمای کامل داروهای بیهوشی
نوشته مهدی رضایی و محبوبه صفری که توسط انتشارات جامعه نگر به چاپ رسید
کتاب  راهنمای کامل داروهای بیهوشی در عین جیبی بودن به هیچ وجه از مطالب کتاب کامل خود کم و کاستی ندارد. نثر سلیس و روان آن نیز کاملا کمک میکند تا بهتر و راحت تر مباحث را درک کنید و آنها را به خاطر بسپارید. مطالب و مباحث کتاب راهنمای کامل داروهای بیهوشی هم شامل اطلاعات مهم دارویی، فارماکوکنتیک، گروه مصرف در حاملگی، فارماکودینامیک، عوارض جانبی مهم، توجهات پزشکی، احتیاطات و پرستاری می باشد که برای جامعه پزشکی و پرستاران بخش بیهوشی کاملا مورد استفاده قرار میگیرد.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب راهنمای کامل داروهای بیهوشی نوشته مهدی رضایی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
مجموعه آزمون های ارشد اتاق عمل
51٬920 ‎تومان
64٬900 ‎تومان -20%
موجود
مجموعه آزمون های ارشد پزشکی اتاق عمل
کتاب آزمون های ارشد پزشکی اتاق عمل  گرد آوری مهدی رضایی می باشد. کتاب مجموعه آزمون های ارشد اتاق عمل جهت آمادگی برای آزمون های استخدامی و آزمون کارشناسی ارشد رشته اتاق عمل توصیه میگردد. کتاب مجموعه آزمون های ارشد اتاق عمل دارای سوال های آزمون کنکور ارشد سال های 94 تا 1400 می باشد. کتاب مجموعه آزمون های ارشد اتاق عمل توسط انتشارات جامعه نگر منتشر شده است.
خرید کتاب آزمون های ارشد پزشکی اتاق عمل
درسنامه جامع اتاق عمل
103٬200 ‎تومان
129٬000 ‎تومان -20%
موجود
درسنامه جامع اتاق عمل
کتاب درسنامه جامع اتاق عمل تدوین مهدی رضایی می باشد. کتاب درسنامه جامع اتاق عمل برای استفاده دانشجویانی می باشد که می خواهند برای آزمون های کارشناسی اتاق عمل آماده شوند مناسب است. کتاب درسنامه جامع اتاق عمل دارای خلاصه ای بسیار کامل و جمع بندی شده ای می باشد که به آمادگی هرچه بیشتر شما برای آزمون ها و کار در اتاق عمل کمک می نماید. کتاب درسنامه جامع اتاق عمل توسط انتشارات نشر جامعه نگر منتشر شده است. 
خرید کتاب های پرستاری و اتاق عمل