فیزیولوژی

فیزیولوژی پزشکی گایتون و هال 2016 جلد اول
76٬500 ‎تومان
90٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
فیزیولوژی پزشکی گایتون و هال 2016 جلد اول
نوشته جان ال.هال
ترجمه دکتر حوری سپهری ، دکتر علی راستگار فرج زاده ، کامران قاسمی
 کتاب حاضر پرفروش ترین تکست بوک فیزیولوژی در جهان شناخته میشود وبه عنوان منبع اصلی معرفی شده توسط وزارت علوم وزارت علوم  وبهداشت  در درس فیزیولوژی می باشد. با مقدمه و تحت نظارت دکتر سید علی حائری روحانی تهیه شده است. کتاب در 8 بخش گردآوری شده است که عبارتند از: 
مقدمه ای بر فیزیولوژی :سلول و فیزیولوژی عمومی
فیزیولوژی غشاء ، عصب و عضله
قلب
گردش خون
کلیه و مایعات بدن 
سلولهای خونی ، ایمنی و انعقاد خون 
فیزیولوژی تنفس
فیزیولوژی هوانوردی ، فضا و غواصی در اعماق دریا
شما می توانید کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون و هال 2016 جلد اول را به صورت اینترنتی از سایت پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
خلاصه فیزیولوژی پزشکی گایتون و هال 2016
51٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
خلاصه فیزیولوژی پزشکی گایتون وهال-2016
کتاب حاضر خلاصه فیزیولوژی گایتون / هال 2016 تالیف جان ای هال، با مقدمه و زیر نظر سید علی حائری روحانی و ترجمه و تخلیص حوری سپهری، علی راستگار فرج زاده، کامران قاسمی می باشد. فیزیولوژی یکی از قدیمی ترین رشته های علوم است و همواره علم فیزیولوژی و نحوه عملکرد طبیعی اندامهای موجودات زنده یکی از زمینه های تحقیق و تالیف کتابهای آموزشی بوده است. در فیزیولوژی، نقش تغییرات محیطی اعم از تغییرات محیط داخلی و یا محیط خارجی بر فرآیندهای زیستی، مورد مطالعه قرار میگیرد. همچنین تاثیر متقابل فرایندهای زیستی بر یکدیگر و روابط بین آنها مورد تحقیق و بررسی قرار میگیرد.
ضروريات فيزيولوژی پزشکی
102٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -15%
موجود
ضروريات فيزيولوژی پزشکی 
کتاب ضروريات فيزيولوژی مناسب برای دانشجویان فیژیولوژی می باشد که به آن ها تمامی نکات و قسمت هایی که ضروری می باشد را به طور کامل آموزش داده است. بعد از خواندن کتاب ضروريات فيزيولوژی، شما دیگر نیاز نیست نگران باشید که نکته ای را نخوانده باشید. کتاب ضروريات فيزيولوژی نوشته دکتر اصغر قاسمی و دکتر سونیا شجاع قره باغ می باشد.
کتاب ضروريات فيزيولوژی 
برای کنکور فیزیولوژی 10
40٬800 ‎تومان
48٬000 ‎تومان -15%
موجود
برای کنکور فیزیولوژی 10
کتاب فیزیولوژی برای کنکور نوشته داوود نورآبادی، علی محمدخانی زاده و دکتر یاسرعزیزی می باشد. کتاب فیزولوژی برای کنکور از سری کتاب های برای کنکور می باشد. سری کتاب های برای کنکور کتاب هایی هستند که هدف آن ها، آمده شدن شما جهت گرفتن نتیجه ی بسیار خوب در کنکور می باشد. کتاب برای کنکور فیزیولوژی 10 دارای راهنمای قدم به قدم برای زدن درصد بالا درس فیزیولوژی در کنکور می باشد.
فیزولوژی برای کنکور
سوالات ارشد و دکتری فيزيولوژی
40٬800 ‎تومان
48٬000 ‎تومان -15%
موجود
سواﻻت ارشد و دکتری فيزيولوژی کتابخانه فرهنگ
کتاب سواﻻت ارشد و دکتری فيزيولوژی کتابخانه فرهنگ نوشته گروه مولفین می باشد. کتاب سوالات ارشد و دکتری فيزيولوژی دارای تمامی سوالات سال های پیش می باشد. اگر شما به سوالات آزمون های دکتری و کارشناسی سال های قبلی را نیاز دارید تا بتوانید با نحوه سوالات و محیط آن آشنا شویدباید این کتاب را بخرید زیرا این کتاب دارای سوالات آزمون های کنوکور دکتری و کارشناسی ارشد بین سال های 75-74 تا 96-97 را در خوداست.
سوالات کنکور ارشد و دکتری فيزيولوژی 
فیزیولوژی در مهندسی پزشکی
102٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -15%
موجود
فیزیولوژی در مهندسی پزشکی 
کتاب فیزیولوژی در مهندسی پزشکی نوشته دکتر حمید کشوری و دکتر شیوا اسبری می باشند. در کتاب فیزیولوژی در مهندسی پزشکی دارای موضوع مفاهیم انسان و فیزیولوژی در مهندسی پزشکی می باشد. کتاب فیزیولوژی در مهندسی پزشکی مناسب برای دانشجویان رشته مهندسی پزشکی می باشد. کتاب فیزیولوژی در مهندسی پزشکی توسط انتشارت جهاد دانشگاهی واحد امیرکبیر تهران نشر یافته است. این کتاب فیزیولوژی در مهندسی پزشکی نوبت پنجم سال 1398 چاپ شده است. فیزیولوژی در مهندسی پزشکی دارای قطع وزیری می باشد.
خرید کتاب فیزیولوژی در مهندسی پزشکی
فیزیولوژی پزشکی
80٬750 ‎تومان
95٬000 ‎تومان -15%
موجود
فیزیولوژی پزشکی
کتاب فیزیولوژی پزشکی برای دانشجویان رشته های پزشکی و پیراپزشکی می باشد که دانشجویان این رشته ها می توانند تمامی مباحث مورد نیاز خود را در فیزیولوژی پزشکی در این کتاب فرا بگیرند.
فیزیولوژی پزشکی ویژه دانشجویان پزشکی و پیراپزشکی
کتاب فیزیولوژی پزشکی تالیف دکتر مجید خزایی، علی اصغر پورشاه نظری، محمدرضا شریفی، علی نسیمی و مهدی نعمت بخش می باشد. این کتاب توسط انتشارات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان چاپ شده است. 
Unique فیزیولوژی پزشکی
59٬500 ‎تومان
70٬000 ‎تومان -15%
موجود
Unique فیزیولوژی پزشکی
کتاب خلاصه فیزیولوژی پزشکی از سری کتاب های یونیک unIQue  می باشد. کتاب خلاصه  فیزیولوژی پزشکی نوشته دکتر زهرا قاسم زاد و سکینه علی جان پور می باشد. کتاب Unique فیزیولوژی پزشکی برای شما درس فیزیولوژی پزشکی را به صورت خلاصه آورده است که بتوانید آن را قبل از کنکور به هنگام جمع بندیاستفاده کرده و در آزمون درصد بالایی بزنید. کتاب فیزیولوژی پزشکی Unique توسط انتشارات اندیشه رفیع منتشر شده است. Unique فیزیولوژی پزشکی  دارای مروری سریع و جامع بر منابع فیزیولوژی پزشکی می باشد که دارای آزمون های  کارشناسی ارشد و دکتری است.
ضروریات فیزیولوژی پزشکی
45٬900 ‎تومان
54٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
ضروریات فیزیولوژی پزشکی
فهرست کتاب :
فصل 1:مقدمه ای بر فیزیولوژی: سلول و فیزیولوژی عمومی غشا
فصل 2:قلب، گردش خون، خون
فصل 3: بررسی غدد درون ریز و تولید مثل
فصل 4 : فیزیولوژی دستگاه گوارش
فصل 5 : کلیه و مایعات بدن
فصل 6 : تنفس
فصل 7 : سیستم عصبی
فصل 8 : نکات طلایی
بانک آزمون فیزیولوژی پزشکی گایتون 2021
102٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -15%
موجود
خرید اینترنتی بانک آزمون فیزیولوژی پزشکی گایتون 2021 از پارسا نشر
کتاب بانک آزمون که میتواند مکملی برای کتاب فیزیولوژی گایتون هال باشد. در این کتاب مجموعه ای از سوالات فیزیولوژی پزشکی را همراه با دیدگاه پاتوفیزیولوژی مطرح کرده و پاسخ درست بدست آمده، موضوع مورد بحث را که بسیاری از آنها کاربرد بالینی دارند تجزیه و تحلیل می نماید.
فيزيولوژی پزشکی گانونگ 2019
297٬500 ‎تومان
350٬000 ‎تومان -15%
موجود
فيزيولوژی پزشکی گانونگ 2019
کتاب فیزیولوژی پزشکی گانونگ 2019 با مقدمه و زیرنظر دکتر سید علی حائزی روحانی به نشر رسیده است. این کتاب ویراست بیست و ششمین از کتاب فیزیولوژی پزشکی گانونگ است که یکی از منابع جامع و مهم فیزیولوژی می‌باشد که به طور تقریبی شامل همه مباحث فیزیولوژی اندام ها، سلول و دستگاه ها می‌شود. همچنین دارای نتایج آخرین تحقیقات موجود در این حیطه می‌باشد که مترجمان آن در ترجمه متون زیستی سابقه بسیار زیادی دارند و خود از پژوهشگران و فیزیولوژی دانان برجسته به شمار می‌آیند.
مباحث فيزيولوژی پزشکی گانونگ
حدود بیش از چهار دهه است که فیزیولوژی پزشکی گانونگ، به فهم مباحث فیزیولوژی پستانداران و انسان کمک نموده است. این کتاب که به دلیل سبک نگارش گیرا و جالب خود تحسین برانگیز می‌باشد، به صورت چکیده به تمامی مباحث مهم پرداخته است؛ بدون این که کاستی در شدت عمق مطالب و خوانا بودن کتاب ایجاد بشود. این اثر کاملا بروزرسانی شده است تا دارای نتایج آخرین تحقیقات علمی در حیطه های مهم همچون درد مزمن، همئوستازی اسید-بازی و فیزیولوژی تناسلی باشد.
فيزيولوژی برن و لوی 2018
331٬500 ‎تومان
390٬000 ‎تومان -15%
موجود
فيزيولوژی برن و لوی 2018
کتاب فيزيولوژی برن و لوی 2018 ترجمه ی ویرایش هفتم فیزیولوژی برن و لوی به نویسندگی کپن، بروس ام می‌باشد؛ که توسط مترجمان بسیار خوبی اعم از دکتر فاطمه صفری، دکتر جواد فحانیک بابایی، علی راستگار فرج زاده و دکتر سیمین نامور ترجمه شده است. این کتاب علاوه بر اینکه دارای مطالب اساسی و جامع در فیزیولوژی سلولی و فیزیولوژی اکثر بافت ها و اندام های بدن است، در فصل های گوناگون شامل دو نوع کادر(در سطح سلولی) و (در کلینیک) می‌باشد که در آن ها چکیده موارد اساسی سلولی و مولکولی و بالینی مربوط به پاتوفیزیولوژی بیماری ها مورد بحث و نتیجه گیری قرار گرفته است.
بخش های مختلف کتاب فيزيولوژی برن و لوی 2018 عبارتند از:

بخش اول: فیزیولوژی سلولی
بخش دوم: سیستم عصبی
بخش سوم: عضله
بخش چهارم: سیستم گردش خون
بخش پنجم: سیستم تنفسی
بخش ششم: فیزیولوژی دستگاه گوارش
بخش هفتم: سیستم کلیوی
بخش هشتم: سیستم اندوکرین
فيزيولوژی برای پرستاران
24٬565 ‎تومان
28٬900 ‎تومان -15%
موجود
فيزيولوژی برای پرستاران
کتاب فیزیولوژی برای پرستاران به نویسندگی دکتر فرناز نیکبخت و علی محمد خانی زاده و با همکاری سارا حکیم زاده تألیف شده است. ویراستار علمی و نگارشی این کتاب نیز بر عهده علی محمد خانی زاده بوده است که در سال 1396 توسط انتشارات جامعه نگر منتشر شده است.
ویژگی منحصر به فرد کتاب فيزيولوژی برای پرستاران
ویژگی منحصر به فرد این کتاب این است که در بسیاری از فصل های آن به خصوص قلب و گردش خون به وسیله نتایج تجربی مولف گردآوری شده است. از این نظر شاید تا سال های زیادی پس از این، کمتر کتابی بتواند با فیزیولوژی گایتون رقابت نماید. اما این کتاب برای استفاده دانشجویان پزشکی تألیف شده است و برای سایر دانشجویان گروه پزشکی بیش از حد، حجیم می‌باشد. از سوی دیگر این کتاب به نکات بالینی به صورت کم و خیلی جزئی پرداخته است و بیشتر دارای اطلاعات اولیه فیزیولوژی می‌باشد.
فيزيولوژی برای پرستاری و مامايی
59٬500 ‎تومان
70٬000 ‎تومان -15%
موجود
فيزيولوژی برای پرستاری و مامايی
کتاب فيزيولوژی برای پرستاری و مامايی درواقع خلاصه ای از مباحث اساسی و مهم فیزیولوژی می‌باشد که جهت تدریس در مقطع کارشناسی برای رشته های مامائی، پرستاری، تغذیه، علوم بهداشتی، شنوایی سنجی، بینایی سنجی، گفتار درمانی و دیگر رشته های پیراپزشکی به تدوین رسیده است. این کتاب به نویسندگی علی راستگار فرج زاده و دکتر فاطمه رمضان شمس می‌باشد؛ که در سال 1394 توسط انتشارات اندیشه رفیع نشر شده است. قطع این کتاب وزیری و نوع جلد آن نیز شومیز است. این کتاب همانطور که از موضوعش مشخص است در دسته علوم پزشکی قرار می‌گیرد و برای کسانی که رشته پرستاری و مامائی را دنبال می‌کنند بسیار مفید است.
ABS فيزيولوژی 2
20٬825 ‎تومان
24٬500 ‎تومان -15%
ناموجود
ABS فيزيولوژی 2
کتاب ABS فيزيولوژی 2 به نویسندگی دکتر داوود رمزی با موضوع انسان - فیزیولوژی توسط انتشارات آرین پژوهش منتشر شده است. این کتاب به شما آموزش می‌دهد که فیزیولوژی دانش بررسی شیوه کارکرد اندام‌های گوناگون بدن می‌باشد. فیزیولوژی از شاخه‌های زیست‌شناسی است که خود آنها را می‌توان به زیرشاخه‌های فیزیولوژی دامی، فیزیولوژی جانوری، فیزیولوژی گیاهی، فیزیولوژی پزشکی (انسانی)، فیزیولوژی سلولی، فیزیولوژی ورزشی، نوروفیزیولوژی و… تقسیم نمود. همچنین لازم به ذکر است فیزیولوژی یکی از دانش‌های پایه‌ای در پزشکی می‌باشد که دارای ارتباط تنگاتنگی با دانش کالبدشناسی یا آناتومی است.
QR فيزيولوژی گايتون
51٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
QR خلاصه فیزیولوژی گایتون 2016
کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون به نویسندگی جان ای.هال و به ترجمه دکتر حوری سپهری در بین شاخه های گوناگون بیولوژی که در علوم پایه پزشکی ارائه شده اند، به عنوان فیزیولوژی انسان جایگاه ویژه را شامل می‌شود. منبع‌ها و مرجع‌های عمده و معتبری که در فیزولوژی وجود دارند اغلب کتاب های قطوری می‌باشند و واضح است که مراجعه به این کتاب برای پژوهشگران و دانشجویانی که دارای وقت کافی هستند بسیار سودمند می‌باشد اما برای کسانی که دارای وقت کمتری هستند راهنمای مناسبی برای رسیدن سریع و دقیق به سوالاتشان می‌باشد.
فیزیولوژی پزشکی گایتون 2021 جلد 2 گالینگور
170٬000 ‎تومان
200٬000 ‎تومان -15%
موجود
فیزیولوژی پزشکی گایتون 2021 جلد 2 گالینگور
کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون 2021 جلد 2 نوشته جان ای هال می باشد. ترجمه نسخه گالینگور کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون 2021 جلد 2 گالینگور را دکتر حوری سپهری، زهرا قاسم زاده، علی راستگار فرج زاده تحت نظر دکتر سید علی حائری روحانی انجام داده اند.  اهداف این کتاب تاکید بر اثر بخشی و زیبایی مکانیسم های هومئوستازی بدن و همچنین توضیح عملکرد های غیر طبیعی آن ها در بیماری های مختلف می باشد.
خرید کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون 2021 جلد 2 
فیزیولوژی پزشکی گایتون 2021 جلد 1 گالینگور
170٬000 ‎تومان
200٬000 ‎تومان -15%
موجود
فیزیولوژی پزشکی گایتون 2021 جلد 1 گالینگور
کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون 2021 جلد 1 نوشته جان ای هال می باشد. ترجمه نسخه گالینگور کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون 2021 جلد 1 گالینگور را دکتر حوری سپهری، زهرا قاسم زاده، علی راستگار فرج زاده تحت نظر دکتر سید علی حائری روحانی انجام داده اند. اهداف این کتاب تاکید بر اثر بخشی و زیبایی مکانیسم های هومئوستازی بدن و همچنین توضیح عملکرد های غیر طبیعی آن ها در بیماری های مختلف می باشد.
خرید کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون 2021 جلد اول
IQB فیزیولوژی
144٬500 ‎تومان
170٬000 ‎تومان -15%
موجود
IQB فیزیولوژی 
کتاب IQB فیزیولوژی نوشته صدیقه خانجانی جلودار، دکتر زهرا قاسم زاده، مریم اوج فرد و آرش عبدی می باشد. این موضوع که دانشجویان باید منابع اصلی را مطالعه کنند، اما بسیاری از افراد زمال کافی برای خواندن منابع گسترده فیزیولوژی نخواهند داشت؛ لذا به کتابی نیاز است تا دانشجویان بتوانند با صرف زمان کمتر نکات کلیدی و مهم فیزیولوژی را درک کنند. کتاب IQB فیزیولوژی دارای سر فصل های زیر می باشد: 

فیزیولوژی سلول
فیزیولوژِی قلب و عروق
کلیه و مایعات بدن
تنفس
فیزیولوژی گوارش
فیزیولوژی غدد درون ریز و تولید مثل
نوروفیزیولوژی مرکزی و محیطی (اعصاب)
مبانی فیزیولوژی جانوری جلد اول
93٬500 ‎تومان
110٬000 ‎تومان -15%
موجود
مبانی فیزیولوژی جانوری جلد اول
کتاب مبانی فیزیولوژی جانوری جلد اول نوشته كريستوفر د. مويز، پاتريشيا م. شولت می باشد که توسط آمنه رضایوف، آمنه زارع چاهوکی و زهرا شیرازی زند ترجمه شده است. در ترجمه ی کتاب مبانی فیزیولوژی جانوری سعی شده است در معادل یابی‌ واژه ها و اصطلاحات، از واژه هایی استفاده شود که دانشجویان رشته زیست شناسی با آنها آشنایی دارند و در تالیفات دیگر و ترجمه های کتاب های رشته های مختلف زیست شناسی با آن روبه رو می شوند.
خرید کتاب های پزشکی به صورت آنلاین
خلاصه فیزیولوژی گایتون و هال 2021
127٬500 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -15%
موجود
خلاصه فیزیولوژی گایتون و هال 2021
کتاب خلاصه فیزیولوژی گایتون و هال 2021 نوشته آرتور سی گایتون و جان ای هال می باشد. کتاب خلاصه فیزیولوژی گایتون و هال 2021 ترجمه دکتر سید علی حائری روحانی، دکتر زهرا قاسم زاده، دکتر حوری سپهری، علی راستکار فرج زاده است.
 کتاب خلاصه فیزیولوژی گایتون و هال 2021 دارای سر فصل های زیر می باشد:

فصل 1: فیزیولوژی عمومی و سلول
فصل 2: فیزیولوژی غشا عصب و عضله
فصل 3: قلب
فصل 4: سیستم گردش خون
فصل 5: کلیه ها و مایعات بدن
فصل 6: سلول های خونی، ایمنی و انعقاد خون
فصل 7: تنفس
فصل 8: فیزیولوژی هوانوردی، فضا و فیزیولوژی غواصی در اعماق دریا
فصل 9: اصول کلی و فیزیولوژی دستگاه های حسی
فصل 10: حواس ویژه
فصل 11: نوروفیزیولوژی حرکتی و انسجامی
فصل 12: فیزیولوژی دستگاه گوارش
فصل 13: متابولیسم مواد و تنظیم دما
فصل 14: غدد درون ریز و تولید مثل
فصل 15: فیزیولوژی ورزش
چکیده جامع فیزیولوژی
34٬000 ‎تومان
40٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
چکیده جامع فیزیولوژی
کتاب چکیده جامع فیزیولوژی نوشته محمد حسین اسماعیلی، فرید حاج علی، هاشم حق دوست، پروین بابایی است. کتاب چکیده جامع فیزیولوژی توسط انتشارات اندیشه رفیع انتشار یافته شده است. ابن کتاب خلاصه شده ای از مباحث ارزشمند کتاب های فیزیولوژی گایتون، گانونگ، برن و جان بی وست می باشد.

بخش۱- سلول
بخش۲- قلب
بخش۳- گردش خون
بخش۴- تنفس
بخش۵- کلیه
بخش۶- خون
بخش۷- گوارش
بخش۸- غدد
بخش۹- اعصاب

خرید کتاب چکیده جامع فیزیولوژی
مبانی فیزیولوژی جانوری جلد دوم
93٬500 ‎تومان
110٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
مبانی فیزیولوژی جانوری جلد دوم
کتاب مبانی فیزیولوژی جانوری جلد 2 نوشته كريستوفر د. مويز، پاتريشيا م. شولت می باشد که توسط آمنه رضایوف، آمنه زارع چاهوکی، زهرا شیرازی زند و سید پیمان مقدسی ترجمه شده است. در ترجمه ی کتاب مبانی فیزیولوژی جانوری سعی شده است در معادل یابی‌ واژه ها و اصطلاحات، از واژه هایی استفاده شود که دانشجویان رشته زیست شناسی با آنها آشنایی دارند و در تالیفات دیگر و ترجمه های کتاب های رشته های مختلف زیست شناسی با آن روبه رو می شوند.
خرید کتاب های پزشکی به صورت آنلاین
فیزیولوژی گایتون، گانونگ، لوی
108٬800 ‎تومان
128٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
فیزیولوژی گایتون، گانونگ، لوی
فیزیولوژی گایتون، گانونگ، لوی به انظمام آزمون های فیزیولوژی زیر نظر سید علی حائزی روحانی می‌باشد. مدیریت تدوین آن برعهده منصور میرزایی است. آزمون های این کتاب بر اساس کتاب فیزیولوژی پزشکی اثر گایتون و کتاب کلیات پزشکی اثر ویلیام گانونگ و کتاب فیزیولوژی اثر متیو لوی است. مؤلفین این کتاب رخساره‌ سادات عقیلی، حامد اختیاری، بهنود شاهی، سیدعلی حائری‌روحانی، نرگس بلوچ و محمد حسین کاظمی می‌باشند.
فهرست مطالب کتاب فیزیولوژی گایتون، گانونگ، لوی شامل موارد زیر است:

مقدمه ای بر فیزیولوژی
فیزیلولوژی غشاء عصب عضله
قلب
گردش خون
کلیه و مایعات بدن
تنفس
Guyton and Hall textbook of Medical Physiology
510٬000 ‎تومان
600٬000 ‎تومان -15%
موجود
Guyton and Hall textbook of Medical Physiology
کتاب فیزیولوژی گایتون به دلیل زبان گویا و تمرکز بر محتوایی که برای دانشجویان بالینی و پیش بالینی مناسب است، شناخته شده است. ویرایش 14 این کتاب دارای ساختاری متمایز و متفاوت است تا یادگیری و فهم مطالب پیچیده حداکثر شود. برای تاکید بر مفاهیم حائز اهمیت از فونت بزرگ تری استفاده شده و مطالب فرعی با فونت کوچک تری نگاشته شده و با رنگ آبی کمرنگ مورد توجه قرار گرفته است.این طراحی موجب می شود که روخوانی متون در مدت زمان کوتاه امکان پذیر شود.