بیوشیمی

بیوشیمی دولین با کاربرد بالینی 2010 جلد اول
144٬000 ‎تومان
160٬000 ‎تومان -10%
جلد اول بیوشیمی دولین با کاربرد بالینی 2010
نوشته توماس ام دولین
ترجمه جواد محمدنژاد و رویا شریفی
جلد اول کتاب بیوشیمی دولین با کاربرد بالینی 2010 درمورد مفاهیم پایه ای بیوشیمی و کاربرد آن درروانشناسی بالینی توضیحاتی ارائه داده است. بیوشیمی دولین با کاربرد بالینی 2010 نوشته ی دکتر توماس ام دولین می باشد که ایشان را به خاطر کتاب ها و درسنامه های عالی خود معروف هستند. بیوشیمی دولین با کاربرد بالینی 2010 جلد اول توسط جواد محمدنژاد و رویا شریفی ترجمه شده است. نحوه ترجمه به زبان ساده می باشد که شما هنگام خواندن آن به مشکلاتی از نظر ترجمه بر نخورید. کتاب بیوشیمی دولین با کاربرد بالینی 2010 را به خاطر نوع توضیحات و مفاهیم خود در دانشگاه های معروف تدریس می شود.
شما میتواند کتاب بیوشیمی دولین با کاربرد بالینی 2010 جلد اول را به صورت اینترنتی از پارسا نشر تهیه کنید
بیوشیمی مصور هارپر 2018 جلد اول
90٬000 ‎تومان
100٬000 ‎تومان -10%
بیوشیمی مصور هارپر 2018 جلد اول
نوشته ویکتور رادول
ترجمه جواد محمدنژاد ، سالار بختیاری و پیام محمدی 
کتاب بیوشیمی مصور هارپر 2018 دارای موضوع های ساختار و فعالیت در پروتئین ها و آنزیم ها ،آنزیم های همچون کینتیک، مکانیسم و...، بیوانرژتیک، متابولیسم کربوهیدرات ها ،متابولیسم لیپیدها، بیوشیمی ارتباطات خارج سلولی و داخل سلولی تابولیسم پروتئین ها و اسیدهای آمینه، ساختمان، عملکرد و همانند سازی ماکرومولکول های اطلاعاتی می باشد.
کتاب بیوشیمی مصورهارپر 2018 جلد اول نوشته ویکتور رادول (victor rodwell) است که توسط جواد محمدنژاد، سالار بختیاری و پیام محمدی می باشد که توسط انتشارات رفیع منتشر شده است. این کتاب ترجمه ی ورژن سال 2018 این کتاب می باشد.
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب بیوشیمی مصور هارپر 2018 جلد اول را از سایت پارسا نشر خریداری کنید
همچنین جلد دوم این کتاب هم در سایت پارسانشر موجود می باشد.
بیوشیمی مصور هارپر 2018 ترجمه کامل
162٬000 ‎تومان
180٬000 ‎تومان -10%
بیوشیمی مصور هارپر 2018 ترجمه کامل
نوشته ویکتور رادول
این کتاب نسخه کامل کتاب دو جلدی بیوشیمی مصور هارپر 2018 می باشد که این دو جلد را در یک کتاب قرار داده اند. کتاب بیوشیمی مصور هارپر 2018 دارای ترجمه کامل می باشد که کوچکترین نکته و بخشی از کتاب اصلی حذف نشده است. این کتاب پزشکی را جواد محمدنژاد و سالار بختیاری ترجمه کرده اند. ترجمه آن به زبان ساده می باشد که شما بتوانید مفاهیم و تدریس های آن را راحت بفهمید. علم بیوشیمی ارتباط تنگاتنگی با علم زیست شناسی مولکولی دارد، یعنی ساختار و عملکرد مولکول‌های بیولوژیکی مانند DNA، ماکرومولکول‌ها و پروتئین‌ها در بیوشیمی مورد مطالعه قرار می‌گیرد.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب بیوشیمی مصور هارپر 2018 را در پارسانشر خریداری کنید
ضروریات بیوشیمی جلد سوم (بیوشیمی متابولیسم)
67٬500 ‎تومان
75٬000 ‎تومان -10%
کتاب ضروریات بیوشیمی جلد سوم بیوشیمی متابولیسم 
نوشته رضا محمدی 
ضروریات بیوشیمی، جلد سوم بیوشیمی متابولیسم را جناب دکتر رضا محمدی نوشته است. ضروریات بیوشیمی جلد سوم بیوشیمی متابولیسم دارای مفاهیمی هم چون مرور متابولیسم ، زنجیر تنقس سلولی، سنتز اسیدهای چرب متابولیسم ، کلسترول متابولیسم ، کلسترول متابولیسم لیپیدها می باشد که موضوع اصلی این کتاب زیست شیمی پزشکی می باشد. ضروریات بیوشیمی جلد سوم بیوشیمی متابولیسم در سال 1398 توسط انتشارات آییژ منتشر شده است. جلد این کتاب به صورت شومیز است. ضروریات بیوشیمی جلد سوم بیوشیمی متابولیسم دارای نمونه سوالاتی در فصل آخر خود می باشد که می توان به کمک آن ها میزان تسلط خود را ارزیابی کنید.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب ضروریات بیوشیمی جلد سوم را از سایت پارسا نشر خریداری بفرمایید
ضروریات بیوشیمی جلد دوم ساختمان و فعالیت
54٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -10%
کتاب ضروریات بیوشیمی جلد دوم ساختمان و فعالیت 
نوشته رضا محمدی
ناشر کتاب ضروریات بیوشیمی جلد دوم ساختمان و فعالیت انتشارات آییژ می باشد. کتاب ضروریات بیوشیمی جلد دوم ساختمان و فعالیت دارای قطع وزیری  و جلد شومیز می باشد.این کتاب، دارای موضوعاتی هم چون بیومولکول ها و ماکرومولکول ها اسیدهای آمینه آنزیم کربوهیدرات ها لیپیدها  غشاء و نوکلئوتیدها می باشد. این کتاب توسط دکتر رضا محمدی نوشته شده است که در آن نمونه آزمون های سال های اخیر موجود می باشد. این کتاب در سال 1398 منتشر شده است.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب ضروریات بیوشیمی جلد دوم را از سایت پارسا نشر خریداری کنید
اصول بیوشیمی لنینجر 2017 (جلد دوم)
162٬000 ‎تومان
180٬000 ‎تومان -10%
اصول بیوشیمی لنینجر 2017 (جلد دوم)
کتاب اصول بیوشیمی لینجر
کتاب اصول بیوشیمی لنینجر 2017 (جلد دوم) ترجمه ی دکتر جواد محمدنژاد استادیار بیوشیمی بالینی دانشگاه تهران دکتر على مطاع، دکتر علیرضا خوشدل، دکتر یاسر مرندی و اصغر نرمانی می باشد.در ترجمه کتاب اصول بیوشیمی لنینجر 2017 (جلد دوم) سعی شده است که استادان بتوانند تجربیات چندین ساله ی خود را در ترجمه آن به کار ببرند. این کتاب تحت نظارت دکتر پروین پاسالار نوشته و ترجمه شده است. امروزه کتاب اصول بیوشیمی لنینجر در دانشگاه ها پرکاربردتر شده، بطوری که نزدیک به همه دانشجوها این کتاب را می شناسند.
بیوشیمی بالینی و تشخیص مولکولی تیتز 2015 (جلد دوم)
85٬500 ‎تومان
95٬000 ‎تومان -10%
کتاب بیوشیمی بالینی و تشخیص مولکولی تیتز 2015 (جلد دوم)

 کتاب بیوشیمی بالینی و تشخیص مولکولی تیتز 2015 (جلد دوم)  توسط  دکتر جواد محمدنژاد، دکتر على مطاع، دکتر معصومه رجبی بذل، اصغر نرمانی و دکتر فاطمه جوانی ترجمه شده است. این ترجمه تحت نظارته دکتر محمد رخشان انجام شده است. کتاب بیوشیمی بالینی و تشخیص مولکولی تیتز 2015 (جلد دوم) ادامه جلد اول این کتاب می باشد. شما می توانید به کمک مجموعه بیوشیمی بالینی و تشخیص مولکولی تیتز درس بیوشیمی را به طور کامل فرا بگیرید.
کتاب بیوشیمی بالینی وتشخيص مولکولی کارل ای بورتیس
اصول بیوشیمی لنینجر (2017) جلد اول
162٬000 ‎تومان
180٬000 ‎تومان -10%
جلد اول اصول بیوشیمی لنینجر (2017)
کتاب اصول بیوشیمی لنینجر (2017) جلد اول یکی از کتاب های مرجع بیوشیمی می باشد که در بسیاری از دانشگاه های تاپ کشور تدریس می شود. در کتاب  اصول بیوشیمی 1 لنینجر (2017) جلد اول علاوه بر درسنامه دارای سوالات کارشناسی ارشد بیوشیمی می باشد که شما را با نمونه سوالات این درس آشنا می نماید.
بیوشیمی چیست؟
بیوشیمی (Biochemistry) علم مطالعه واکنش‌های شیمیایی است که درون ارگانیسم‌های زنده صورت می‌ پذیرد. بیوشیمی عناصر مختلف را از دو علم بیولوژی و شیمی با هم ترکیب می‌کند. در ابتدای قرن 20 بیوشیمی به عنوان یک علم جداگانه به رسمیت شناخته شد. بیوشیمیست‌ها بر روی مولکول‌های بزرگی همچون پروتئین‌ها، کربوهیدرات‌ها و لیپیدها که در واکنش‌های متابولیسمی ارگانیسم های مختلف اهمیت دارند و بر فعالیت‌های سلولی موثر هستند، مطالعه می کنند.
خرید جلد دوم کتاب اصول بیوشیمی لینجر نسخه 2017
بیوشیمی بالینی و تشخیص مولکولی تیتز جلد 1
85٬500 ‎تومان
95٬000 ‎تومان -10%
جلد اول کتاب بیوشیمی بالینی و تشخیص مولکولی تیتز

بیوشیمی بالینی و تشخیص مولکولی تیتز نوشته شده توسط کارل ای بورتیس و دیوید یی برونز می باشد. این کتاب در جهان بسیار معروف بوده و در دانشگاه های تاپ جهان تدریس می شود. کتاب بیوشیمی بالینی و تشخیص مولکولی تیتز جلد 1 تحت نظارت دکتر محمد رخشان  ترجمه شده است. ترجمه این کتاب بیوشیمی بالینی و تشخیص مولکولی تیتز جلد 1 دکتر علی مطاع، دکتر جواد محمدنژاد، دکتر معصومه رجبی، دکتر فاطمه جوانی، اصغر فرهانی حامد اصغری آن را انجام داده اند. این کتاب بیوشیمی بالینی و تشخیص مولکولی تیتز جلد 1 توسط انتشارات اندیشه رفیع منتشر شده است.
خرید کتاب کاربردی بیوشیمی بالینی وتشخيص مولکولی 
بیوشیمی استرایر 2015 جلد دوم
63٬000 ‎تومان
70٬000 ‎تومان -10%
جلد دوم بیوشیمی استرایر 2015 

بیوشیمی استرایر 2015 جلد دوم دارای مفاهیم پایه ای و مورد نیاز شیمی می باشد. کتاب بیوشیمی استرایر 2015 جلد دوم توسط انتشارات اندیشه رفیع منتشر شده است. در کتاب بیوشیمی 2015 چاپ نسخه 2018 در مورد رابطه شیمیایی ، حیات را آموزش داده است. بیوشیمی استرایر 2015 جلد دوم نوشته جرمی برگ می باشد که توسط سالار بختیاری، کریمه حقانی، علیرضا خوش دل و فاطمه صابری و معصومه علی پور ترجمه شده است.
کتاب بیوشمی 2015 چاپ نسخه 2018 
بیوشیمی استرایر 2015 جلد اول
63٬000 ‎تومان
70٬000 ‎تومان -10%
بیوشیمی استرایر 2015 جلد اول 

بیوشیمی استرایر 2015 جلد اول توسط جرمی برگ نوشته شده است که توسط سالار بختیاری، کریمه حقانی، علیرضا خوش دل و فاطمه صابری و معصومه علی پور ترجمه شده است. بیوشیمی استرایر 2015 جلد اول دارای مفاهیم پایه ای و مورد نیاز شیمی می باشد.
کتاب بیوشیمی 2015 ویرایش 2018
کتاب بیوشیمی استرایر 2015 در دو جلد ارائه شده است که در جلد اول به توضیح موضوعاتی همچون: بیوشیمی(علم در حال پیشرفت)، ترکیب و ساختار پروتئین، بررسی پروتئین ها و پروتئوم ها،اطلاعاتی درمورد DNA و RNA، بررسی ژن ها و ژنوم ها، آنزیم ها و مفاهیم بنیادی، متابولیسم و مفاهیم بنیادی و... می پردازد. این کتاب را به دلیل کامل بودن در دانشگاه های معروف و عالی کشور توسط استادان تدریس می شود.
شما میتوانید به سادگی کتاب بیوشیمی استرایر 2015 جلد اول را از سایت پارسانشر خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
بیوشیمی (ABS)
31٬500 ‎تومان
35٬000 ‎تومان -10%
کتاب بیوشیمی (ABS)
کتابی که پیش رو دارید جلد بیوشیمی از سری کتابهای ABS است که گزیده کتاب بیوشیمی هارپر است. در این مجموعه سعی شده است که در عین خلاصه بودن، هیچ یک از مطالب مهم از قلم نیفتد. همچنین جهت آمادگی بیشتر دانشجویان در انتهای هر فصل تست های آزمون های جامع علوم پایه به صورت تفکیکی آورده شده است. کتاب بیوشیمی (ABS) نوشته داوود رمزی می باشد.
خرید کتاب بیوشیمی (ABS)
این کتاب خلاصه ای است از کتاب بیوشیمی هارپر که در ۱۴ فصل تدوین شده و مباحثی همچون کربوهیدرات ها، لیپیدها و غشا، اسیدهای آمینه و پروتئین ها،آنزیم ها، آب و اکسیداسیون بیولوژیک و … را شامل می شود. در انتهای هر فصل تست های آزمون های جامع علوم پایه به صورت تفکیکی آورده شده است. علاوه بر آن آخرین سوالات آزمونهای جامع علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی نیز آورده شده است.
شما میتوانید به سادگی به صورت اینترنتی کتاب بیوشیمی (ABS) را از سایت پارسا نشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
بیوشیمی مصور هارپر
27٬000 ‎تومان
30٬000 ‎تومان -10%
بیوشیمی مصور هارپر
نوشته ویکتور رادول
ترجمه محمدرضا ناظم
در کتاب بیوشیمی مصور هارپر سعی شده که مفاهیم بیوشیمی را به زبان ساده و قابل تفهیم به شما توضیح بدهد تا شما بتوانید مفاهیم این کتاب را به راحتی بفهمید. این کتاب تحت نظارت دکتر جواد محمدنژاد و دکتر سالار بختیاری نوشته شده که کار ترجمه ی آن با محمد رضا ناظم است. این کتاب بیوشیمی مصور هارپر مناسب برای آزمون های جامع علوم پایه پزشکی و... مناسب می باشد که با خواندن و فهمیدن آن نیازی به کتاب های دیگر نخواهید داشت.
برخی از سرفصل های کتاب :

ساختار و عملکرد های پروتئین ها و آنزیم ها
آنزیم ها: کینتیک ها ، تنظیم و نقش فلزات واسطه
بیوانرژتیک
متابولیسم کربوهیدرات ها
متابولیسم لیپیدها

همچنین میتوانید کتاب بیوشیمی مصور هارپر را به صورت اینترنتی از سایت پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
بیوشیمی دولین با کاربرد بالینی 2010 جلد دوم
144٬000 ‎تومان
160٬000 ‎تومان -10%
جلد دوم بیوشیمی دولین با کاربرد بالینی 2010 
 نوشته توماس ام دولین
ترجمه جواد محمدنژاد
کتاب بیوشیمی دولین با کاربرد بالینی 2010 را اساتید به خاطر درسنامه و روش تدریس آن معمولا به دانشجویان معرفی می نمایند. جلد دوم بیوشیمی دولین با کاربرد بالینی 2010 دارای درسنامه ای مرحله ای می باشد که آموزش های آن نیز به همین صورت است. بیوشیمی دولین با کاربرد بالینی 2010 جلد 2 توسط جواد محمدنژاد و رویا شریفی ترجمه شده است. این دو شخص تمام سعی خود را نمودند که کلمه به کلمه و طبق اصول ترجمه این کتاب را ترجمه نمایید تا برای شما دانشجویان گرامی روان و قابل فهم باشد.
ضروریات بیوشیمی جلد چهارم بیوشیمی اختصاصی
54٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -10%
کتاب ضروریات بیوشیمی جلد چهارم بیوشیمی اختصاصی
نوشته رضا محمدی
این کتاب از مجموعه کتاب های ضروریات بیوشیمی می باشد. درحقیقت جلد چهارم کتاب های ضروریات بیوشیمی است که دارای نام و مفاهیم بیوشیمی اختصاصی می باشد. ضروریات بیوشیمی جلد چهارم بیوشیمی اختصاصی دارای مفاهیمی همچون زیست شیمی پزشکی، آنزیم های خون، بیوشیمی سرطان،  بیوشیمی سیستم ایمنی، بیوشیمی گلبول های قرمز، اسکلت سلولی، موتورهای مولکولی و بافت عضلانی می باشد. این کتاب دارای 488 صفحه می باشد که فصل بیستم آن نمونه سوال هایی برای شما می باشد. در فصل بیست و یک سوالاتی با سبک جدید قرار داده شده است که شما بتوانید به کمک آن ها میزان تسلط خود را ارزشیابی کنید.
شما میتوانید کتاب ضروریات بیوشیمی اختصاصی در سایت پارسا نشر به صورت اینترنتی خریداری کنید
بیوشیمی مصور هارپر 2018 جلد دوم
90٬000 ‎تومان
100٬000 ‎تومان -10%
جلد دوم بیوشیمی مصور هارپر 2018
نوشته ویکتور رادول
ترجمه جواد محمدنژاد ،سالار بختیاری ، معصومه علی پور
بیوشیمی مصور هارپر 2018 دارای مضوعاتی همچون ساختار و عملکرد های پروتئین ها و آنزیم ها، ساختار عملکرد و همانند سازی ماکرومولکول های اطلاعاتی و متابولیسم کربوهیدرات ها می باشد. اصل این کتاب بیوشیمی مصور هارپر نسخه 2018 توسط ویکتور رادول به زبان انگلیسی نوشته شده است که ترجمه جلد دوم  کتاب بیوشیمی مصور هارپر 2018 توسط جواد محمدنژاد، سالار بختیاری و معصومه بختیاری ترجمه شده است. صفحه آرایی آن برعهده محمد بهمنی بوده است. 
شما میتواند کتاب بیوشیمی مصور هارپر 2018 جلد دوم را از سایت پارسا نشر و به صورت اینترنتی خریداری بفرمایید
بیوشیمی پرستاری و مامایی
45٬000 ‎تومان
50٬000 ‎تومان -10%
بیوشیمی پرستاری و مامایی
این کتاب بیوشیمی مناسب برای رشته های پرستاری و مامایی می باشد که دانشجویان این دو رشته می توانند با خواندن این کتاب نمرات خوبی را کسب نمایند. این کتاب دارای آموزش های آسان می باشد که با خواندن آن کلیه مفاهیم بیوشیمی را به طور کامل یاد خواهید گرفت. 
جلد دوم کتاب بیوشیمی پرستاری و مامایی
کتاب بیوشیمی پرستاری و مامائی نوشته رضا محمدی می باشد. این کتاب توسط انتشارات آییژ منتشر شده است. کتاب بیوشیمی پرستاری و مامایی دارای نوبت چاپ ششم سال 1397 می باشد. کتاب بیوشیمی برای پرستار دارای موضوع زیست شیمی می باشد.
خرید کتاب بیوشیمی پرستاری و مامایی 
ضروریات بیوشیمی جلد اول تکنیک ها و روش های بیوشیمیایی
58٬500 ‎تومان
65٬000 ‎تومان -10%
ضروریات بیوشیمی جلد اول تکنیک ها و روش های بیوشیمیایی 
خرید مجموعه کتاب ضروریات بیوشیمی نوشته دکتر رضا محمدی
کتاب ضروریات بیوشیمی جلد اول تکنیک ها و روش های بیوشیمیایی در سال 1396 منتشر شده است که دارای موضوعاتی هم چون تکنیک های نوری، الکتروفورتیک، کروماتوگرافی، ایمونواسی، ژنتیک مولکولی، کار با اسیدهای آمینه و پروتئین ها، کربوهیدرات ها، سایر آنالیت ها و مدیریت کیفیت در بخش بیوشیمی می باشد. ناشر این کتاب انتشارت آییژ می باشد. کتاب ضروریات بیوشیمی جلد اول تکنیک ها و روش های بیوشیمیایی دارای موضوع اصلی زیست شیمی پزشکی می باشد. این کتاب دارای 336 صفحه می باشد.
شما می توانید کتاب ضروریات بیوشیمی جلد اول را در سایت پارسا نشر خریداری کنید
ضروریات بیوشیمی جلد پنجم بیولوژی مولکولی
34٬200 ‎تومان
38٬000 ‎تومان -10%
ضروریات بیوشیمی جلد پنجم بیولوژی مولکولی
مجموعه کتاب های ضروریات بیوشیمی جلد 5
نوشته رضا محمدی
این کتاب از سری مجموعه کتاب های ضروریات بیوشیمی می باشد که جلد 5 آن است. در جلد پنجم این کتاب در مورد بیولوژی مولکولی توضیح داده است.
به مطالعه زیست‌شناسی در سطح مولکولی را، زیست شناسی مولکولی گویند. زیست شناسی مولکولی دارای قسمت های مشترکی با  شیمی زیست‌شناسی و علم ژنتیک و بیوشیمی است. به  زیست‌شناسی مولکولی علم استنباط برهم‌کنش‌های مولکولیِ فعالیت‌های بیولوژی در بین سیستم‌های مختلف درون سلولی نیز می گویند که شامل ارتباطات بین DNA, RNA، پروتئین و بیوسنتز آن‌ها است.
شما می توانید کتاب ضروریات بیوشیمی جلد پنجم را به صورت اینترنتی از سایت پارسا نشر خریداری بفرمایید
بیوشیمی پزشکی جلد دوم
85٬500 ‎تومان
95٬000 ‎تومان -10%
بیوشیمی پزشکی جلد دوم
کتاب بیوشیمی پزشکی جلد دوم در واقع ادامه کتاب بیوشیمی پزشکی جلد اول می باشد. این کتاب دارای مفاهیم پایه ای در مورد زیست شیمی پزشکی می باشد که مناسب برای دانشجویان پزشکی است.
خرید کتاب بیوشیمی پزشکی جلد دوم
کتاب بیوشیمی پزشکی جلد دوم نوشته دکتر مهین زهرایی، دکتر بیژن فرزامی، دکتر محمود دوستی، دکتر اسماعیل علمی آخونی، دکتر پروین پاسالار دکتر شهناز خاقانی، دکتر محمد انصاری ، دکتر فرزاد اسدی ، دکتر تقی گل محمدی، دکتر ابوالفضل گلستانی، دکتر فرانک کازرونی، دکتر نسرین دشتی، فاطمه ژیلا ماژین، صدیقه سلیمانی، صفورا ورداسبی، شهرناز آرپایرزین می باشد.
بیوشیمی برای پرستار
25٬200 ‎تومان
28٬000 ‎تومان -10%
بیوشیمی برای پرستار
کتاب بیوشیمی برای پرستار، مناسب برای دانشجویان رشته پرستاری می باشد.این کتاب دارای درسنامه بسیار جامعیست که جوابگوی تمامی سوالات شما پرستاران عزیزاست. 
کتاب بیوشیمی برای پرستار 
کتاب بیوشیمی برای پرستار نوشته دکتر مرتضی زمانی و دکتر عبدالوهاب احسانی می باشد. انتشارات چهر این کتاب را نشر داده است که دارای نوبت چاپ بیست و سوم سال 1395 می باشد. 
بیوشیمی پزشکی جلد اول
67٬500 ‎تومان
75٬000 ‎تومان -10%
بیوشیمی پزشکی جلد اول
کتاب بیوشیمی پزشکی جلد اول یک مجموعه دو جلدیست که در آن به مفاهیم زیست شیمی، در پزشکی پرداخته است.
این کتاب مناسب برای دانشجویان رشته پزشکی است که دانشجویان می توانند با خواندن این کتاب مبحث بیوشیمی را بطور کامل فرا گیرند.
کتاب بیوشیمی پزشکی
این کتاب از دکتر مهین زهرایی، دکتر بیژن فرزامی، دکتر محمود دوستی، دکتر اسماعیل علمی آخونی، دکتر پروین پاسالار، دکتر شهناز خاقانی، دکتر محمد انصاری ، دکتر فرزاد اسدی، دکتر تقی گل محمدی، دکتر ابوالفضل گلستانی، دکتر فرانک کازرونی، دکتر نسرین دشتی، فاطمه ژیلا ماژین، صدیقه سلیمانی، صفورا ورداسبی، شهرناز آرپابرزین می باشد.
بیوشیمی بالینی
36٬000 ‎تومان
40٬000 ‎تومان -10%
بیوشیمی بالینی
علم بیوشیمی فرایندهای شیمیایی موجودات زنده را تجزیه و تحلیل می نماید. بیوشیمی شما را با ساختار و اجزای ریز سلولی ها آشنا می کند. این کتاب در مورد مفاهیم بیوشیمی بالینی آموزش هایی می دهد و برای دانشجویان رشته علوم پزشکی ارائه شده است.
خرید کتاب بیوشیمی بالینی
کتاب بیوشیمی بالینی نوشته هوشنگ امیر رسولی می باشد. کتاب بیوشیمی بالینی توسط انتشارات جعفری با همکاری انتشارات حیدری نشر یافته است.  کتاب بیوشیمی بالینی چاپ پنجم سال 1393 است و دارای موضوع اصلی زیست شناسی پزشکی می باشد.
بیوشیمی دولین همراه با ارتباط بالینی جلد 2
117٬000 ‎تومان
130٬000 ‎تومان -10%
بیوشیمی دولین همراه با ارتباط بالینی جلد 2
کتاب بیوشیمی دولین همراه با ارتباط بالینی جلد 2، ادامه جلد اول این کتاب می باشد. بیوشیمی دارای مفاهیم بسیار کاربردی و مفهومی است که شما می توانید آن ها را به کمک این کتاب به صورت کامل و کاربردی فرا بگیرید. در کتاب بیوشیمی دولین همراه با ارتباط بالینی، تمامی مطالب بیوشیمی مورد نیاز شما دانشجویان، آورده شده است.
خرید کتاب بیوشیمی دولین همراه با ارتباط بالینی
کتاب بیوشیمی دولین همراه با ارتباط بالینی جلد 2، نوشته توماس ام دولین می باشد که ترجمه آن را دکتر رضا محمدی انجام داده است و توسط انتشارات آییژ نشر شده است. 
بیوشیمی دولین همراه با ارتباط بالینی جلد 1
135٬000 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -10%
بیوشیمی دولین همراه با ارتباط بالینی جلد 1
کتاب بیوشیمی دولین همراه با ارتباط بالینی جلد 1، جلد اول کتاب دو جلدی بیوشیمی دولین همراه با ارتباط بالینی می باشد که درآن تمامی مفاهیم بیوشیمی به شکل کامل آموزش داده شده است. کتاب بیوشیمی دولین همراه با ارتباط بالینی مناسب برای دانشجویان پزشکی است.
کتاب بیوشیمی دولین همراه با ارتباط بالینی
بیوشیمی دولین همراه با ارتباط بالینی جلد 1، نوشته توماس ام دولین می باشد که توسط دکتر رضا محمدی ترجمه شده است. این کتاب را انتشارت آییژ منتشر کرده که چاپ دوم آن سال 1397 چاپ شده است.
کتاب بیوشیمی دولین همراه با ارتباط بالینی جلد 1 ویرایش هتفتم
اصول بیوشیمی لنینجر مسیر های اطلاعاتی: بیولوژی مولکولی جلد 3
54٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -10%
اصول بیوشیمی لنینجر مسیر های اطلاعاتی: بیولوژی مولکولی جلد 3
کتاب اصول بیوشیمی لنینجر مسیر های اطلاعاتی: بیولوژی مولکولی در واقع نسخه سوم مجموعه کتاب های اصول بیوشیمی لینینجر می باشد که در آن به تمامی مفاهیم بیولوژی مولکولی پرداخته شده است. با خواندن این کتاب پزشکی شما مفاهیم بیولوژی را در سطح و اندازه کوچک ترین مولکول ها فرا خواهید گرفت. این کتاب مناسب برای دانشجویان پزشکی است.
خرید آنلاین کتاب های پزشکی 
کتاب اصول بیوشیمی لنینجر، مسیر های اطلاعاتی: بیولوژی مولکولی جلد 3، نوشته دیوید ال نلسون و مایکل ام کاکس با ترجمه ی دکتر رضا محمدی می باشد که توسط انتشارات آییژ در سال 1398 چاپ شده است.
اصول بیوشیمی لنینجر بیوانرژیک و متابلیسم جلد 2
76٬500 ‎تومان
85٬000 ‎تومان -10%
اصول بیوشیمی لنینجر، بیوانرژیک و متابلیسم جلد 2
کتاب اصول بیوشیمی لنینجر، بیوانرژیک و متابلیسم جلد دوم از سری کتاب های اصول بیوشیمی لنینجر دکتر محمدی می باشد که در آن به مفاهیم بیوشیمی و بیوزیست پرداخته شده است.
خرید کتاب بیوشیمی لنینجر
کتاب اصول بیوشیمی لنینجر، بیوانرژیک و متابلیسم جلد 2 نوشته دیوید ال نلسون و مایکل ام کاکس می باشد. ترجمه این کتاب بر عهده ی دکتر رضا محمدی بوده و توسط انتشارات آییژ منتشر شده است .
اصول بیوشیمی لنینجر جلد اول: ساختمان و کاتالیز
112٬500 ‎تومان
125٬000 ‎تومان -10%
اصول بیوشیمی لنینجر جلد اول: ساختمان و کاتالیز
کتاب اصول بیوشیمی لنینجر جلد اول: ساختمان و کاتالیز مجموعه کتاب های اصول بیوشیمی لینیجر دکتر محمدی می باشد. کتاب اصول بیوشیمی لنینجر  بیشتر در مفاهیم پایه ای همچون، ساختمان و کاتالیز پرداخته است.
کتاب بیوشیمی 
کتاب اصول بیوشیمی لنینجر جلد اول: ساختمان و کاتالیز، نوشته دیوید ال نلسون و مایکل ام کاکس می باشد. ترجمه این کتاب را دکتر رضا محمدی انجام داده است. کتاب اصول بیوشیمی لنینجر جلد اول: ساختمان و کاتالیز توسط انتشارات آییژ چاپ شده است.
بیوشیمی برای دانشجویان رشته بیولوژی جلد 2
58٬500 ‎تومان
65٬000 ‎تومان -10%
بیوشیمی برای دانشجویان رشته بیولوژی جلد 2
این کتاب یکی از کتاب های مخصوص و ویژه برای دانشجویان رشته بیولوژی می باشد که در آن به مفاهیم متابولیسم پرداخته می شود. متابولیسم چیست؟ متابولیسم علمیست که در آن به همه واکنش‌های شیمیایی که در تمامی واکنش های زنده اتفاق می افتد می پردازد.
خرید کتاب های پزشکی به صورت آنلاین
بیوشیمی برای دانشجویان رشته بیولوژی(متابولیسم)، نوشته دکتر رضا محمدی می باشد که توسط انتشارات آییژ منتشر شده است. این کتاب درنوبت چاپ سوم  وانتشار یافته در سال 1397 می باشد که دارای 273 صفحه است.
شما می توانید تمامی کتاب های پزشکی و غیر پزشکی را به صورت آنلاین و اینترنتی از پارسانشر سفارش بدهید.
بیوشیمی برای دانشجویان رشته بیولوژی جلد 1
58٬500 ‎تومان
65٬000 ‎تومان -10%
بیوشیمی برای دانشجویان رشته بیولوژی جلد 1
کتاب بیوشیمی برای دانشجویان رشته بیولوژی جلد 1، یکی از بهترین کتاب های بیوشیمی می باشد که برای دانشجویان رشته بیولوژی بسیار مناسب است که دارای مفاهیم ساختمان و عملکرد می باشد. 
خرید انواع کتاب های پزشکی و بیوشیمی به صورت آنلاین
کتاب بیوشیمی برای دانشجویان رشته بیولوژی جلد 1 نوشته و تالیف دکتر رضا محمدی می باشد که در سال 1397 چاپ و توسط انتشارات آییژ ارائه شده است. این کتاب همراه با cd می باشد.
بیوشیمی پزشکی اصول و کاربرد ها ساختمان و فعالیت جلد 1
99٬000 ‎تومان
110٬000 ‎تومان -10%
بیوشیمی پزشکی اصول و کاربرد ها، ساختمان و فعالیت جلد 1
کتاب بیوشیمی پزشکی اصول و کاربرد ها، ساختمان و فعالیت، جلد اول دارای مفاهیم ساختمان و فعالیت سلول های زیستی می باشد که درباره ی ساختمان انواع سلول ها، نحوه فعالیت و واکنش های داخل آن به شما آموزش می دهد و مناسب برای دانشجویان پزشکی می باشد.
خرید بهترین کتاب های پزشکی به همراه مشاوره رایگان
کتاب بیوشیمی پزشکی اصول و کاربرد ها، ساختمان و فعالیت جلد یک نوشته دکتر رضا محمدی می باشد که توسط انتشارات آییژ چاپ شده و دارای مفهوم و موضوع زیست شیمی پزشکی است. 
بیوشیمی پزشکی اصول و کاربرد ها متابولیسم و بیوشیمی اختصاصی جلد 2
94٬500 ‎تومان
105٬000 ‎تومان -10%
بیوشیمی پزشکی |اصول و کاربرد ها |متابولیسم و بیوشیمی اختصاصی جلد 2
کتاب بیوشیمی پزشکی، اصول و کاربرد ها، متابولیسم و بیوشیمی اختصاصی جلد دوم، درباره بیوشیمی در پزشکی آموزش می دهد که در این کتاب کاربرد بیوشیمی اختصاصی و متابولیسم است. این کتاب بیوشیمی پزشکی اصول و کاربرد ها متابولیسم دارای موضوع اصلی زیست شیمی پزشکی است. 
کتاب های بیوشیمی پزشکی
کتاب بیوشیمی پزشکی اصول و کاربرد ها متابولیسم و بیوشیمی اختصاصی جلد 2 نوشته دکتر رضا محمدی می باشد که در این کتاب بیوشیمی پزشکی را به صورت اختصاصی و پیشرفته آموزش داده است.
بیوشیمی بالینی هنری دیویدسون 2017
54٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -10%
کتاب بیوشیمی بالینی هنری دیویدسون 2017 ، که نویسنده ی این کتاب ریچارد مک فرسون است که مترجمی آن تحت نظارت دکتر مژگان عسگری بوده و ترجمه آن توسط : دکتر سالار بختیاری، دکترجواد محمد نژاد، دکتر علیرضا خوشدل، دکتر سعید نژاوند و حامد اصغری انجام شده است و در فروشگاه آنلاین پارسا نشر برای فروش قرار داده شده است.
فهرست این کتاب :

ارزیابی عملکرد کلیه، آب، الکترولیت ها و تعادل اسید_باز
مارکرهای بیوشیمیایی متابولیسم استخوان
کربوهیدرات ها
لیپید ها و دیس لیپوپروتئینی
آسیب قلبی، تصلب شرائین وبیماریهای ترومبوتیک
پروتئین های اختصاصی
آنزیم شناسی بالینی
ارزیابی عملکرد کبد
تشخیص آزمایشگاهی اختلالات دستگاه گوارش و پانکراس
سم شناسی و پایش دارو درمانی
ارزیابی عملکرد اندوکرین
عملکرد تولید مثلی و بارداری
ویتامین ها و عناصر کمیاب
اساس شیمیایی برای آزمایشات آنالیت و تداخلات معمول
ميانبر الگوريتم بيوشيمی
85٬500 ‎تومان
95٬000 ‎تومان -10%
ميانبر الگوريتم بيوشيمی
کتاب ميانبرالگوريتم بيوشيمی نوشته علی شریعتی ، آرمین ناظمی زاده می باشد.
این کتاب مناسب برای رشته های : بیوشیمی، ایمنی‌شناسی، علوم تغذیه، ژنتیک، خون‌شناسی، باکتری‌شناسی، ویروس‌شناسی،فیزیولوژی، سم‌شناسی، نانوتکنولوژی، بیوتکنولوژی،علوم آزمایشگاهی، علوم پایه پزشکی، دندان‌پزشکی، داروسازی، بیوتکنولوژی دارویی، نانوفناوری دارویی، داروسازی هسته‌ای، ... می باشد.
این کتاب دارای سر فصل های زیر می باشد : 

فصل اول: آب و pH
فصل دوم: اسید آمینه
فصل سوم: پروتئین‌ها
فصل چهارم: آنزیم
فصل پنجم: کربوهیدرات‌ها
فصل ششم: لیپیدها
فصل هفتم: غشاء بیولوژیک
فصل هشتم: نوکلئوتیدها و اسیدهای نوکلئیک
فصل نهم: ویتامین‌ها
فصل دهم: مقدمه‌ای بر متابولیسم و فسفریلاسیون اکسیداتیو
فصل یازدهم: متابولیسم کربوهیدرات‌ها
فصل دوازدهم: متابولیسم لیپیدها
فصل سیزدهم: متابولیسم اسیدهای آمینه
فصل چهاردهم: متابولیسم هِم
فصل پانزدهم: متابولیسم نوکلئوتیدها
فصل شانزدهم: هورمون‌ها 

خرید کتاب ميانبر الگوريتم بيوشيمی
زیست شناسی سلولی و مولکولی لودیش 2016 (جلد دوم)
225٬000 ‎تومان
250٬000 ‎تومان -10%
زیست شناسی سلولی و مولکولی لودیش 2016 (جلد دوم)
زیست شناسی سلولی و مولکولی لودیش 2016 (جلد دوم) نوشته هاروی لودیش است که توسط دکتر جواد محمدنژاد، دکتر محمد پاژنگ، دکتر یعقوب پاژنگ، دکتر مهدی ایمانی و معصومه علیپور ترجمه گشته است.کتاب زیست شناسی سلولی و مولکولی لودیش 2016، دارای مفاهیم زیست شناسی و مولکولی است.
مناسب برای دانشجویان علوم زیستی و پزشکی
خرید کتاب زیست شناسی سلولی و مولکولی لودیش 2016 (جلد دوم)
ETC سواﻻت ارشد و دکتری بيوشيمی بالينی
108٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -10%
ETC سواﻻت ارشد و دکتری بيوشيمی بالينی 

کتاب مجموعه سوالات طبقه بندی شده ارشد و دکترای بیوشیمی بالینی ( انسانی و پزشکی ) از سال 85 تا 97 با پاسخنامه تشریحی و کاملا کاربردی ارائه شده، که توسط دکتر نازنین پیروزنیا، دکتر سعید خسروپور و مریم شجاعی گردآوری شده است. این کتاب مناسب برای کسانی می باشد که قصد دارند درآزمون های ارشد و یا دکترای بیوشیمی بالینی شرکت کنند.
خرید کتاب سواﻻت ارشد و دکتری بيوشيمی بالينی
بیوشیمی برای پرستار (محمدیان )
22٬500 ‎تومان
25٬000 ‎تومان -10%
کتاب بیوشیمی برای پرستار
کتاب بیوشیمی برای پرستار مناسب برای دانشجویان رشته پرستاری می باشد که به آن ها تمامی مفاهیم بیوشمی در پرستاری را آموزش می دهد به کمک این کتاب بیوشیمی برای پرستار می توانید تمام مفاهیم بیوشمی مورد نیاز خود در دانشگاه را آموزش دیده و نمره های بالا کسب نمایید.
خرید بیوشیمی برای پرستار
کتاب بیوشیمی برای پرستار توسط دکتر محسن محمدیان یاجلو، دکتر پروین پاسالار و دکتر جواد محمد نژاد تالیف شده است. ناشر این کتاب انتشارات اندیشه رفیع می باشد. کتاب بیوشیمی برای پرستار (محمدیان) دارای موضوع اصلی زیست شیمی پزشکی است. کتاب بیوشیمی برای پرستار مطابق با جدیدترین سر فصل های تعین شده از طرف وزارت عالی برنامه ریزی می باشد.
خرید اینترنتی کتاب بیوشیمی برای پرستار 
بیوشیمی برای پرستار
22٬500 ‎تومان
25٬000 ‎تومان -10%
بیوشیمی برای پرستار
درس بیوشیمی یکی از مهم ترین دروس رشته پرستاری می باشد که می تواند تاثیر به سزایی در معدل و رتبه کنکور شما داشته باشد، برای همین بسیار مهم است که این درس را به طور مفهومی و کامل آمورش ببینید. برای یادگیری درس بیوشیمی در پرستاری کافی است که شما کتاب بیوشیمی برای پرستار را برای خواندن خود انتخاب کرده و آن را بخوانید.
خرید کتاب بیوشیمی برای پرستار
کتاب بیوشیمی برای پرستار نوشته دکتر سعیده حسینی می باشد. ناشر کتاب بیوشیمی برای پرستار انتشارات اندیشه رفیع می باشد. کتاب بیوشیمی برای پرستار دارای نوبت چاپ سوم سال 1397 است. موضوع اصلی کتاب بیوشیمی برای پرستار زیست شیمی پزشکی می باشد.
بیوشیمی عمومی ( 2جلدی )
108٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -10%
کتاب بیوشیمی عمومی
برای دانشجویان پزشکی
نوشته دکتر پرویز شهبازی و دکترناصر ملک نیا
کتاب بیوشیمی عمومی، کتابی 2 جلدیست که در مورد مبانی و مفاهیم زیست پزشکی، موادغذایی و طریقه جذب آنها و مطالب مرتبط صحبت به میان آورده است که این کتاب را تبدیل به کتابی مرجع و بسیار معتبر ساخته است.
برخی سرفصل های جلد یک :
بیوملکول و روش های بیوشیمی
صفات اصلی جانداران
آب و نقش زیستی آن
قند ها یا کربوهیدرات ها
لیپید ها
برخی سرفصل های جلد دوم :
بیوشیمی مواد غذایی و تغذیه انسانی
آب و عناصر معدنی
ویتامین ها
بیوشیمی گوارش و جذب
بیوانرژتیک و اکسیداسیون بیولوژیک
کلیاتی درباره راههای متابولیسمی واسطه ای
همچنین شما میتوانید کتاب بیوشیمی عمومی ( 2جلدی ) نوشته دکتر پرویز شهبازی را از پارسانشر خریداری کنید
بیوشیمی برای کنکور 1
48٬600 ‎تومان
54٬000 ‎تومان -10%
بیوشیمی برای کنکور 1
اولین جلد از سری کتاب های برای کنکور، کتاب بیوشیمی برای کنکور می باشد. کتاب بیوشیمی برای کنکور 1 مناسب برای جمع بندی درس بیوشیمی و مباحث آن می باشد که سعی شده تمامی مفاهیم آن آورده شود. کتاب بیوشیمی برای کنکور نوشته محمدرضا ناظم، جواد زوار رضا، مسعود صالحی پور، ناصر نژادی و سید رضا موسوی آن را می باشد. کتاب بیوشیمی برای کنکور 1 توسط انتشارات خسروی نشر شده است.
حرید مجموعه کتاب برای کنکور
مروری بر بیوشیمی
34٬200 ‎تومان
38٬000 ‎تومان -10%
مروری بر بیوشیمی
کتاب مروری بر بیوشیمی نوشته امیره نجات شکوهی می باشد. این کتاب به صورت یک کتاب مرور مانند می باشد که در آن مهم ترین و اصلی ترین نکات درس بیوشیمی به صورت خلاصه آورده شده است. کتاب مروری بر بیوشیمی می تواند قبل از کنکور و همنگام جمع بندی درس بیوشیمی برای شما بسیار کاربردی شود. کتاب مروری بر بیوشیمی توسط انتشارات 59 (انتشارات روشن پژوه) منتشر شده می باشد. کتاب مروری بر بیوشیمی دارای قطع پالتویی می باشد.
خرید کتاب کنکوری
بیوشیمی برای پرستاران
17٬910 ‎تومان
19٬900 ‎تومان -10%
بیوشیمی برای پرستاران
نوشته حافظ حیدری زرنق
این کتاب بیوشیمی برای پرستاران همانگونه که از اسمش پیداست دارای مفاهیم کاربردی در مورد کاربرد بیوشیمی در پرستاری می باشد. این کتاب دارای مفاهیم و آموزش های مرحله ای می باشد. در تالیف این کتاب لیلا حقیقی کفاش و ابراهیم فقیه لو به حافظ حیدری زرنق کمک کرده اند. بیوشیمی دارای تکنیک‌های مرتبط با رشته‌های نزدیک دیگر مانند ایمونولوژی و فیزیک مورد استفاده قرار می‌گیرد. می توان تمامی  اتفاقاتی که در دنیای زنده رخ می دهد را به مولکول‌های کوچک و واکنش‌های شیمیایی مربوط دانست. بیوشیمی علمی گسترده می باشد که در آن از مطالعات انواع شاخه‌های زیست شناسی، از گیاه شناسی گرفته تا ژنتیک مولکولی و داروسازی گفته شده است.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب بیوشیمی برای پرستاران را از سایت پارسا نشر خریداری کنید.