بیوشیمی

سواﻻت ارشد و دکتری بیوشیمی
68٬000 ‎تومان
موجود
سواﻻت ارشد و دکتری بیوشیمی کتابخانه فرهنگ
مجموعه سواﻻت کنکور کارشناسی ارشد و دکترا بیوشیمی نوشته گروه مولفین می باشد. اگر شما به سوالات آزمون های دکتری و کارشناسی سال های قبلی را نیاز دارید تا بتوانید با نحوه سوالات و محیط آن آشنا شوید؛  کتاب سواﻻت ارشد و دکتری بیوشیمی می تواند نیاز شما را بر طرف نماید. کتاب سواﻻت ارشد و دکتری بیوشیمی دارای سوالات آزمون های کنکور دکتری و کارشناسی ارشد بین سال های 83-84 تا 96-97 می باشد.
خرید مجموعه  سواﻻت ارشد و دکترا بیوشیمی 
بیوشیمی پزشکی جلد اول
130٬000 ‎تومان
موجود
بیوشیمی پزشکی هئت مولفان جلد اول
کتاب بیوشیمی پزشکی جلد اول یک مجموعه دو جلدیست که در آن به مفاهیم زیست شیمی، در پزشکی پرداخته است.
این کتاب مناسب برای دانشجویان رشته پزشکی است که دانشجویان می توانند با خواندن این کتاب مبحث بیوشیمی را بطور کامل فرا گیرند.
خرید اینترنتی کتاب بیوشیمی پزشکی هیئت مولفان جلد اول از پارسا نشر
بیوشیمی پزشکی جلد دوم
195٬000 ‎تومان
موجود
بیوشیمی پزشکی هیئت مولفان جلد دوم
کتاب بیوشیمی پزشکی جلد دوم در واقع ادامه کتاب بیوشیمی پزشکی جلد اول می باشد. این کتاب دارای مفاهیم پایه ای در مورد زیست شیمی پزشکی می باشد که مناسب برای دانشجویان پزشکی است.
خرید اینترنتی کتاب بیوشیمی پزشکی هیئت مولفان جلد دوم از پارسا نشر
بیوشیمی برای پرستار
95٬000 ‎تومان
موجود
بیوشیمی برای پرستار
کتاب بیوشیمی برای پرستار، مناسب برای دانشجویان رشته پرستاری می باشد.این کتاب دارای درسنامه بسیار جامعیست که جوابگوی تمامی سوالات شما پرستاران عزیزاست. 
کتاب بیوشیمی برای پرستار 
کتاب بیوشیمی برای پرستار نوشته دکتر مرتضی زمانی و دکتر عبدالوهاب احسانی می باشد. انتشارات چهر این کتاب را نشر داده است که دارای نوبت چاپ بیست و سوم سال 1395 می باشد. 
بیوشیمی لیپینکات 2022
280٬000 ‎تومان
350٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب بیوشمی مصور لیپینکات 2022 تلفیقی از مطالب پایه و بالینی بیوشیمی را با زبانی ساده و تصاویری گویا ارائه کرده است . مطالعه کتاب بیوشیمی مصور لیپینکات برای فهم راحت و سریع بیوشیمی به دانشجویان رشته پزشکی و پیراپزشکی توصیه می شود.
خرید اینترنتی کتاب بیوشیمی لیپینکات 2022 از پارسا نشر.
ما طراحان بیوشیمی
112٬000 ‎تومان
140٬000 ‎تومان -20%
موجود
تمامی تست های موجود در این کتاب پس از بررسی آزمون های ارشد و دکترا و با فرمتی کاملا مشابه طراحی شده است و از مشخصات آنها می توان به گردآوری 913 تست ، پاسخنامه بسیار کامل ، شباهت بسیار بالا به سبک سوالات کنکور ، عدم تکرار در سوالات و سطوح مختلف سوالات اشاره نمود.
خرید اینترنتی کتاب ما طراحان بیوشیمی از پارسا نشر
بیوشیمی برای دانشجویان رشته بیولوژی جلد 2
160٬000 ‎تومان
موجود
بیوشیمی برای دانشجویان رشته بیولوژی جلد 2
خرید اینترنتی کتاب بیوشیمی برای دانشجویان رشته بیولوژی( جلد دوم ) از پارسا نشر
بیوشیمی برای دانشجویان رشته بیولوژی(متابولیسم)، نوشته دکتر رضا محمدی می باشد که توسط انتشارات آییژ منتشر شده است. 
ميانبر الگوريتم بيوشيمی
140٬000 ‎تومان
175٬000 ‎تومان -20%
موجود
ميانبر الگوريتم بيوشيمی
کتاب ميانبرالگوريتم بيوشيمی نوشته علی شریعتی ، آرمین ناظمی زاده می باشد.
این کتاب مناسب برای رشته های : بیوشیمی، ایمنی‌شناسی، علوم تغذیه، ژنتیک، خون‌شناسی، باکتری‌شناسی، ویروس‌شناسی،فیزیولوژی، سم‌شناسی، نانوتکنولوژی، بیوتکنولوژی،علوم آزمایشگاهی، علوم پایه پزشکی، دندان‌پزشکی، داروسازی، بیوتکنولوژی دارویی، نانوفناوری دارویی، داروسازی هسته‌ای، ... می باشد.
این کتاب دارای سر فصل های زیر می باشد : 

فصل اول: آب و pH
فصل دوم: اسید آمینه
فصل سوم: پروتئین‌ها
فصل چهارم: آنزیم
فصل پنجم: کربوهیدرات‌ها
فصل ششم: لیپیدها
فصل هفتم: غشاء بیولوژیک
فصل هشتم: نوکلئوتیدها و اسیدهای نوکلئیک
فصل نهم: ویتامین‌ها
فصل دهم: مقدمه‌ای بر متابولیسم و فسفریلاسیون اکسیداتیو
فصل یازدهم: متابولیسم کربوهیدرات‌ها
فصل دوازدهم: متابولیسم لیپیدها
فصل سیزدهم: متابولیسم اسیدهای آمینه
فصل چهاردهم: متابولیسم هِم
فصل پانزدهم: متابولیسم نوکلئوتیدها
فصل شانزدهم: هورمون‌ها 

خرید کتاب ميانبر الگوريتم بيوشيمی
بیوشیمی برای کنکور 1
78٬400 ‎تومان
98٬000 ‎تومان -20%
موجود
بیوشیمی برای کنکور 1
اولین جلد از سری کتاب های برای کنکور، کتاب بیوشیمی برای کنکور می باشد. کتاب بیوشیمی برای کنکور 1 مناسب برای جمع بندی درس بیوشیمی و مباحث آن می باشد که سعی شده تمامی مفاهیم آن آورده شود. کتاب بیوشیمی برای کنکور نوشته محمدرضا ناظم، جواد زوار رضا، مسعود صالحی پور، ناصر نژادی و سید رضا موسوی آن را می باشد. کتاب بیوشیمی برای کنکور 1 توسط انتشارات خسروی نشر شده است.
خرید اینترنتی کتاب بیوشیمی برای کنکور 1 از پارسا نشر
بیوشیمی بالینی
48٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -20%
موجود
بیوشیمی بالینی
علم بیوشیمی فرایندهای شیمیایی موجودات زنده را تجزیه و تحلیل می نماید. بیوشیمی شما را با ساختار و اجزای ریز سلولی ها آشنا می کند. این کتاب در مورد مفاهیم بیوشیمی بالینی آموزش هایی می دهد و برای دانشجویان رشته علوم پزشکی ارائه شده است.
خرید کتاب بیوشیمی بالینی
کتاب بیوشیمی بالینی نوشته هوشنگ امیر رسولی می باشد. کتاب بیوشیمی بالینی توسط انتشارات جعفری با همکاری انتشارات حیدری نشر یافته است.  کتاب بیوشیمی بالینی چاپ پنجم سال 1393 است و دارای موضوع اصلی زیست شناسی پزشکی می باشد.
بیوشیمی استرایر 2019 (جلد 1)
490٬000 ‎تومان
موجود
خرید اینترنتی بیوشیمی استرایر 2019 جلد اول از پارسا نشر
امروزه دانش بیوشیمی و بیولوژی مولکولی برای همه رشته های علوم زیستی و پزشکی ضروری است. کتاب بیوشیمی استرایر 2019 ترجمه دکتر جواد محمد نژاد و دکتر سالار بختیاری در همین راستا به رشته تحریر درامده است. این کتاب به خوبی توانسته، مفاهیم بنیادین بیوشیمی و بیولوژی مولکولی را به تصویر بکشد. طوری که هیچ کتاب بیوشیمی دیگری مثل بیوشیمی استرایر نتوانسته است به این میزان بیوشیمی را دقیق و مفهومی توصیف کند.
بیوشیمی استرایر 2019 (جلد 2)
490٬000 ‎تومان
موجود
خرید اینترنتی کتاب بیوشیمی استرایر 2019 جلد دوم از پارسا نشر
امروزه دانش بیوشیمی و بیولوژی مولکولی برای همه رشته های علوم زیستی و پزشکی ضروری است. کتاب بیوشیمی استرایر 2019 ترجمه دکتر جواد محمد نژاد و دکتر سالار بختیاری در همین راستا به رشته تحریر درآمده است . این کتاب به خوبی توانسته ، مفاهیم بنیادین بیوشیمی و بیولوژی مولکولی را به تصویر بکشد. طوری که هیچ کتاب بیوشیمی دیگری مثل بیوشیمی استرایر نتوانسته است به این میزان بیوشیمی را دقیق و مفهومی توصیف کند.
اصول بیوشیمی لنینجر 2021 جلد اول
360٬000 ‎تومان
450٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب اصول بیوشیمی لنینجر 2021 یکی از معتبر ترین کتاب های بیوشیمی حال حاضر در جهان می باشد و به عنوان کتاب مرجع در امتحانات مختلف علوم پایه پزشکی ، زیست شناسی و سایر رشته های مربوط به بیوشیمی در مقاطع مختلف تحصیلی توسط وزارت بهداشت و وزارت علوم معرفی می گردد.
خرید اینترنتی کتاب اصول بیوشیمی لنینجر 2021 جلد اول از پارسا نشر