رادیولوژی

آزمونهای استخدامی رادیولوژی
104٬000 ‎تومان
130٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمونهای استخدامی رادیولوژی
این کتاب آزمون ها ویژه ی داوطلبان آزمون های استخدامی در مقطع کارشناسی و مقطع کارشناسی ارشد وزارت بهداشت درمان، سازمان غذا و دارو، بیمارستان های دولتی و خصوصی و آزمایشگاه های دولتی و خصوصی می باشد. کتاب آزمونهای استخدامی رادیولوژی توسط خانم ها فاطمه نژاد قنبری و فریبا زمانی امیر تالیف شده است و مطابق با آخرین تغییرات آزمون های استخدامی کشور در ویراست پنجم و جدید ترین ویرایش به دست شما می رسد.
منابع کارشناسی ارشد رادیولوژی
بسیاری از داوطلبان آزمون ارشد رشته رادیولوژی نمی دانند از بین منابع مشخص شده برای این کنکور، کدام یک معتبر و مهمتر می باشد. ولیکن کتاب آزمونهای استخدامی رادیولوژی نشر پرستش از اصلی ترین و فراگیرترین منابع آزمون ارشد رادیولوژی از کلیه رفرنس ها و منابع آزمون استفاده کرده است.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب آزمون های استخدامی رادیولوژی از پارسانشر خرید بفرمایید.
علوم رادیولوژی برای تکنولوژیست ها (بوشانگ)
176٬000 ‎تومان
220٬000 ‎تومان -20%
موجود
خرید اینترنتی کتاب علوم رادیولوژی برای تکنولوژیست ها (بوشانگ) از پارسا نشر
کتاب علوم رادیولوژی برای تکنولوژیست های بوشانگ شامل مباحث فیزیکی، رادیوبیولوژی و حفاظت تصویر برداری می باشد . تغییرات ویراست جدید این کتاب شامل مباحث مربوط به سیستم های تصویر برداری جدید مانند توموگرافی کامپیوتری ، رادیوگرافی کامپیوتری ، رادیوگرافی دیجیتال ، فلورسکوپی دیجیتال و مباحث مربوط به آنها می باشد.
QRS تکنولوژی پرتوشناسی
55٬200 ‎تومان
69٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب QRS تکنولوژی پرتوشناسی
کتاب مرور تکنولوژی پرتوشناسی از جمله کتاب‌های مرور سریع و راحت (QRS) گردآوری شده و تالیف گشته توسط سمیه ابراهیمی می‌باشد، این کتاب در 6 بخش، دارای نکات طلایی، جمع‌بندی و خلاصه‌ی منبع های مختلف و مرجع‌های هم درس می‌باشد. امید بر این است کتابی کاربردی برای تکنولوژیست‌های متقاضیان شرکت کردن در آزمون‌های کاردانی به کارشناسی، کارشناسی ارشد و استخدامی‌های وزارت بهداشت است تا بتواند با بیانی واضح و شیوا و ساده سازی، کمک شایانی به دانشجویان عزیز و همکاران گرامی باشد. از رفرنس‌ها و مرجع های وزارت بهداشت و درمان که برای دروس پرتو شناسی در مقاطع کارشناسی ارشد و کارشناسی معرفی گشته است تا در جهت تالیف نمودن این کتاب استفاده شده است.
Guideline رادیولوژی
120٬000 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -20%
موجود
Guideline رادیولوژی
کتاب Guideline رادیولوژی نوشته دکتر کامران احمدی می باشد. همچنین کتاب های گاید لاین برای داوطلبانی که علاقمند به شرکت درUSMLE آمریکا ، MCCQE کانادا ، AMC استرالیا ،  PLAB انگلستان و هر آزمون بین المللی دیگر هستند ، بسیار مفید و بهترین انتخاب است ، چرا که در این کتاب، سوالات آزمون های بین المللی به وفور یافت می شود. Guideline رادیولوژی توسط انتشارات هنری احمدی منتشر شده است.
خرید کتاب Guideline رادیولوژی
آزمون های تمرینی رادیولوژی
100٬000 ‎تومان
125٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمون های تمرینی رادیولوژی
کتاب آزمون های تمرینی رادیولوژی نوشته دکتر کامران احمدی می باشد. کتاب آزمون های تمرینی رادیولوژی دارای سوالات شناسنامه‌ دار می باشد که سوالات پرانترنی، دستیاری، ارتقاء و بورد هستند. در ابتدای هر فصل آنالیز دقیق آماری سوالات آورده شده است تا شما بتواید بهتر برنامه ریزی برای حل سوالات داشته باشید. استفاده از پاسخ‌ های دقیق و کامل به همراه تصاویر آموزشی مرتبط در این کتاب باعث شده که بتوانید درک بهتر از درس داشته باشید.

کتاب آزمون های تمرینی رادیولوژی
درسنامه جامع رادیولوژی
48٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب درسنامه جامع رادیولوژی
نوشته جعفر ایزدی
کتاب درسنامه رادیولوژی کتابی مختصر ولی به شدت کاربردی و مفید است و تمام مطالب ضروری در مورد پرتونگاری را پوشش داده است به گونه ای که برای مرور امتحانات و پیداکردن نکات مهم فوق العاده کارساز و مفید می باشد.
برخی از سرفصل های کتاب :
بخش اول : تکنیک های رادیوگرافی
اندام فوقانی
اندام تحتانی
ستون فقرات
قفسه سینه
سیستم تولید مثل
سیستم تنفسی
سیستم گوارشی
سیستم ادراری
بخش دوم : آناتومی رادیوگرافی
بخش سوم : فیزیک پرتونگاری
بخش چهارم : فیزیک رادیوبیولوژی
بخش پنجم : اصول تاریکخانه
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب درسنامه جامع رادیولوژی نوشته جعفر ایزدی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
راهنمای جیبی پرتونگاری مریل 2012
7٬840 ‎تومان
9٬800 ‎تومان -20%
ناموجود
راهنمای جیبی پرتونگاری مریل 2012
تکنیک های رادیوگرافی اطلس مریل
با مقدمه دکتر مسعود پورعیسی و با ترجمه موسی بهری
کتابی که مشاهده میکنید یک کتاب جیبی ولی بسیار مفید است که به تمام مباحث پرتونگاری مانند پرتونگاری اندام تحتانی و فوقانی و ... و رادیوگرافی نظیر دندان و... پرداخته است که می توانید به خوبی از بهره مند شوید.
سرفصل های کتاب:

مباحث مقدماتی
اندام فوقانی
اندام تحتانی
ستون فقرات
قفسه سینه
جمجمه 
شکم
رادیوگرافی پرتابل
دندان

همپنین می توانید کتاب راهنمای جیبی پرتونگاری مریل 2012 نوشته موسی بهری را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحیول بگیرید 
مبانی فيزيک تصويربرداری پزشکی بوشبرگ جلد 2
116٬000 ‎تومان
145٬000 ‎تومان -20%
موجود
مبانی فيزيک تصويربرداری پزشکی بوشبرگ جلد 2
خرید کتاب مبانی فيزيک تصويربرداری پزشکی بوشبرگ جلد 2 نوشته جرالد بوشبرگ، جی آنتونی سایبرت، ادوین ام لیدهولت و جان ام بوون می باشد. ترجمه مبانی فيزيک تصويربرداری پزشکی بوشبرگ جلد 2 را عفت سلیمانی و مصیب مبشری انجام داده است. جلد دوم کتاب مبانی فيزيک تصويربرداری پزشکی بوشبرگ دارای بخش سوم و چهارم می باشد که دارای سر فصل های زیر است :

فصل 15- پرتوزایی (رادیواکتیویته) و تبدیل های هسته ای
فصل 16- تولید رادیونوکلئوتید، پرتو داروها و دزیمتری داخلی
فصل 17- اندازه گیری و آشکارسازی تابش
فصل 18- تصویربرداری هسته ای-دوربین سوسوزن
فصل 19- تصویربرداری هسته ای-برش نگاری گسیل
فصل 20- زیست شناسی پرتویی
فصل 21- حفاظت پرتویی

خرید کتاب مبانی فيزيک تصويربرداری پزشکی بوشبرگ جلد دوم
مقدمه ای بر تصويربرداری پزشکی
64٬000 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -20%
موجود
مقدمه ای بر تصويربرداری پزشکی
کتاب تصویر برداری پزشکی نوشته شده توسط اندرو روی وب است که توسط دکتر مهدی صادقی ، سمیرا حیدری و حسین اصلیان ترجمه شده است که  انتشارات رویان پژوه آن را به چاپ رسانیده است. مقدمه ای بر تصويربرداری پزشکی، یکی از سری های منتشر شده در بخش پزشکی از مجموعه انتشارات IEEE Press است و سطح مطالب آن مناسب برای رشته ی کارشناسی تا کارشناسی ارشد در رشته مهندسی زیستی یا سایر رشته های بین رشته ای مهندسی می باشد. 
اطلس مريل جلد 1 (اندامهای فوقانی و تحتانی)
120٬000 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -20%
موجود
اطلس مريل جلد 1 (اندامهای فوقانی و تحتانی)
کتاب اطلس مريل جلد 1 (اندامهای فوقانی و تحتانی) نوشته یوجین دی فراک و بروس دبلیو یانگ می باشد و ترجمه شده توسط الهه جزایری قره باغ و دکتر وحید چنگیزی می باشد.
کتاب اطلس مريل جلد 1 (اندامهای فوقانی و تحتانی) دارای سر فصل زیر می باشد: 

فصل 1- قدم های اولیه در تصویر برداری
فصل 2- فیلتر های جبران کننده 
فصل 3- اصلاحات آناتومی عمومی و وضعیت های تصویر برداری
فصل 4- اندام فوقانی 
فصل 5- کمربند شانه ای 
فصل 6- اندام تحتانی 
فصل 7- لگن و....
اطلس مريل جلد 2 (تنه و شکم)
120٬000 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -20%
موجود
اطلس مريل جلد 2 (تنه و شکم)
کتاب اطلس مريل جلد 2 (اندامهای فوقانی و تحتانی) نوشته یوجین دی فراک و بروس دبلیو یانگ می باشد. اطلس مريل جلد 2 (اندامهای فوقانی و تحتانی) ترجمه الهه جزایری قره باغ و دکتر وحید چنگیزی می باشد. این کتاب دارای مفاهیم و آموزش هایی از پرتونگاری پزشکی می باشد که این جلد آن بیشتر در مورد اندام های گردن و تنه و شکم است. اطلس مريل(روش های تصویر برداری- جلد 2)  تنه و شکم توسط انتشارات اندیشه رفیع انتشار شده است.
اطلس مريل(روش های تصویر برداری  جلد 2)  تنه و شکم
اطلس مريل جلد 3 (سر و گردن)
120٬000 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -20%
موجود
اطلس مريل جلد 3 (سر و گردن)
کتاب اطلس روش‌های تصویربرداری مریل جلد3 سر و گردن، ترجمه‌ ی ویرایش دوازدهم MERRIL'S ATLAS OF RADIOGRAPHIC POSITIONING &PROCEDURE توسط الهه جزایری قره باغ و دکتر وحید چنگیزی نشر اندیشه رفیع است. کتاب اطلس مریل که در زمینه‌ی روش‌ و راههای تصویر برداری تدوین گردیده است، این کتاب از جمله کتب اصلی آموزش روش‌های تصویر برداری پزشکی در جهان می باشد که تا کنون به طور کامل به فارسی ترجمه نشده است.  کتاب جامعی از تمامی روش‌های تصویر برداری به روز دنیا، خلاصه آناتومی، روش‌های برخورد با بیماران در گروه‌های سنی متفاوت، چگونگی انجام تصویر برداری در شرایط دشوار بیماران ضربه دیده و مجروح و غیره است و مسئولیت‌های تصویربرداران را در بخش‌های تصویر برداری متذکر می گردد. کتاب اطلس مریل در سه جلد تدوین گردیده است و ترجمه‌ی آن جهت تطبیق با آموزش روش‌های تصویربرداری پزشکی در ایران مطابق سرفصل های ارائه شده از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صورت گرفته است.
خرید اینترنتی کتاب های پزشکی در پارسانشر
تکنیک های تصویربرداری در MRI بروک
64٬000 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب تکنیک های تصویربرداری در MRI بروک
 کتاب تکنیک‌های تصویربرداری در MRI نوشته ی وست بروک است. ترجمه شده توسط وحید روح پرور و معصومه آهنگر است. این کتاب برگرفته شده از کتاب Handbook of MRI technique, 3rd. ed, 2008 است که وست بروک سعی بر این کرده است که از اصطلاحات و کلمات قابل درک در آن استفاده شده است و جملات تا حد امکان شیوا و روان بیان می شود. این کتاب راهنمایی برای کار با سیستم‌های MRI و همچنین برای بالا بردن سطح آموزش کاربران MRI است.
مبانی و تکنيک های سی تی اسکن اسپيرال و مولتی اسلايس
72٬000 ‎تومان
90٬000 ‎تومان -20%
موجود
مبانی و تکنيک های سی تی اسکن اسپيرال و مولتی اسلايس
مجموعه ای که در حال حاضر در دسترس دارید حاوی اطلاعات کاملی در خصوص سی تی اسکن ،سی تی اسپیرال و مولتی اسلایس است. این کتاب دارای 10 فصل است که هر کدام به بخش های جزئی تری تقسیم می گردند .این مجموعه دارای تصاویر رنگی و سیاه وسفید است که به درک مطالب کمک شایانی می کند .
راهنمای تکنيک های MRI
72٬000 ‎تومان
90٬000 ‎تومان -20%
موجود
راهنمای تکنيک های MRI
کتاب راهنمای تکنیک های ام آر آی نوشته ی عظیم جلیک و محمد المااوقلو است که توسط حسین جمله و علی شموشکی ترجمه شده است و انتشارات حیدری آن را به چاپ رسانیده است و هم اکنون می توانید از فروشگاه آنلاین پارسا نشر آن را خریداری کنید.
راهنما برای کار با سیستم‌های MRI و همچنین برای بالا بردن سطح آموزش کاربران MRI
تکنيک های پرتونگاری برای پرتوکاران کلارک
28٬800 ‎تومان
36٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
تکنيک های پرتونگاری برای پرتوکاران کلارک
کتاب تکنيک های پرتونگاری برای پرتوکاران کلارک نوشته شده توسط چارلز اسلون، کن هولمز، کریگ اندرسون، استوارت ویدلی است که توسط ژاله بهروز کیا ، فهیمه امین الرعایائی، ناصر رسولی و امیر خراسانی ترجمه شده است. کتاب تکنيک های پرتونگاری برای پرتوکاران کلارک توسط انتشارات اطمینان راد به چاپ رسیده است.
قابل استفاده برای دانشجویان و تکنولوژیست‌های رادیولوژی
خرید کتاب تکنيک های پرتونگاری برای پرتوکاران کلارک
رادیولوژی، سونولوژی الکترولوژی
39٬200 ‎تومان
49٬000 ‎تومان -20%
موجود
رادیولوژی، سونولوژی الکترولوژی
کتاب رادیولوژی، سونولوژی الکترولوژی نوشته دکتر سید محمد مسعود شوشتریان و دکتر سید حسین یحیوی می باشد. رادیولوژی، سونولوژی الکترولوژی توسط انتشارات نشر اشراقیه منتشر شده می باشد. در کتاب رادیولوژی، سونولوژی الکترولوژی 6 فصل عمده وجود دارد که دانشجو را با تکنیک‌های عمده‌ای که در کلینیک‌ها وجود دارد آشنا می‌سازد. کتاب رادیولوژی، سونولوژی الکترولوژی دارای سر فصل های زیر است:

پزشکی هسته ای
مبانی فیزیکی رادیولوژی و رادیوتراپی
امواج ماوراء صوت و مصارف پزشکی
مصارف جریان های پرفرکانس در پزشکی
اثر سرما توسط گاز NO2
لیزر و کاربرد آن در پزشکی و مامایی

خرید کتاب رادیولوژی، سونولوژی الکترولوژی
اصول تصويربرداری تشخيصی آرمسترانگ
152٬000 ‎تومان
190٬000 ‎تومان -20%
موجود
اصول تصويربرداری تشخيصی آرمسترانگ
کتاب اصول تصويربرداری تشخيصی آرمسترانگ نوشته پیتر آمرسترانگ، مارتین ل واستی، آندریا ج راکل می باشد. ترجمه آن را دکتر فریبرز آیتی فریبرزآبادی و دکتر مژگان صفدرخانی انجام داده می باشد. ویرایش جدید این کتاب با تغییرات عمده، به خصوص در فصول پایانی کتاب همراه بوده که این تغییرات، محتوای علمی کتاب را کاربردی تر کرده است. کتاب اصول تصويربرداری تشخيصی آرمسترانگ دارای سر فصل های زیر می باشد:

فصل 1- ملاحظات فنی
فصل 2- قفسه ی سینه
فصل 3- اختلالات قلبی
فصل 4- تصویربرداری پستان
فصل 5-عکس ساده ی شکم
فصل 6- دستگاه گوارش
فصل 7- دستگاه کبدی-صفراوی، طحال و پانکراس
................
فصل 17- رادیولوژی عروقی و مداخله ای
علم رادیولوژی برای تکنولوژیست ها بوشانگ
192٬000 ‎تومان
240٬000 ‎تومان -20%
موجود
علم رادیولوژی برای تکنولوژیست ها
کتاب علم رادیولوژی برای تکنولوژیست ها بوشانگ نوشته استیوارت کارلیل بوشانگ می باشد. کتاب علم رادیولوژی برای تکنولوژیست ها بوشانگ را دکتر داریوش شهبازی گهرویی ترجمه کرده است. کتاب علم رادیولوژی برای تکنولوژیست ها بوشانگ دارای مفاهیم سیستم های تصویر برداری جدید مانند توموگرافی کامپیوتری و رادیوگرافی کامپیوتری، رادیوگرافی دیجیتال، فلورسکوپی دیجیتال و مباحث رادیولوژی می باشد. 
خرید کتاب علم رادیولوژی برای تکنولوژیست ها بوشانگ
مديريت کيفيت در علوم تصويربرداری
160٬000 ‎تومان
200٬000 ‎تومان -20%
موجود
مديريت کيفيت در علوم تصويربرداری
ویراست پنجم کتاب مدیریت کیفیت در علوم تصویربرداری توسط دکترعلی مهدی‌پور ترجمه گردیده است. این کتاب مرجع مناسب و کاربردی برای اجرا کردن پروسه‌های کنترل نمودن کیفی در دپارتمان‌های رادیولوژی، ام آر آی، سی تی اسکن، آلتراسونوگرافی، آنژیوگرافی، پزشکی هسته‌ای، ماموگرافی و دانسیتومتری استخوان می باشد. در انتهای هر فصل خلاصه ی مبحث های بیان شده و نمونه ی سئوالات مروری در آن جای گرفته است.
سونوگرافی
6٬880 ‎تومان
8٬600 ‎تومان -20%
موجود
سونوگرافی
سونوگرافی یکی از بهترین روش‌های تشخیص بیماری در پزشکی است. سونوگرافی بر مبنای امواج فراصوت و برای بررسی بافت‌های زیرجلدی مانند عضلات، مفاصل، تاندون‌ها و اندام های داخلی بدن و ضایعات آن‌ها پی ریزی شده است که می توان به کمک آن بسیاری از بیماری ها همچون سرطان نیز تشخیص داد. سونوگرافی در حاملگی نیز کاربردهای وسیعی دارد. همچنین امروزه سونوگرافی کاربردهای درمانی نیز دارد. کتاب سونوگرافی نوشته دکتر فتح الله بوذرجمهری و فائزه آرین فرد می باشد. 
کتاب سونوگرافی انتشارات آثار صبحان
اصول تاريکخانه در راديوگرافی
36٬000 ‎تومان
45٬000 ‎تومان -20%
موجود
اصول تاريکخانه در راديوگرافی
کتاب اصول تاريکخانه در راديوگرافی ترجمه قاسم بنی احمدی و حمیدرضا پناهنده می باشد. کتاب اصول تاريکخانه در راديوگرافی برای این نوشته شد که بتواند آموزشی بهتر به افراد، جهت ایجاد تصاویر رادیوگرافیک با کیفیت بسیار خوب بدهد. کتاب اصول تاريکخانه در راديوگرافی دارای مطالبی در رابطه با مشخصات تصویر، اصول فتوگرافی، فیلم، نحوه انبار کردن فیلم‌ها، اصول فرآیند ظهور و ثبوت و تجهیزات آن و... را به صورت کامل شرح داده است.
خرید کتاب اصول تاريکخانه در راديوگرافی
تکنيک های پرتونگاری (جمجمه و دستگاه گوارش)
56٬000 ‎تومان
70٬000 ‎تومان -20%
موجود
تکنيک های پرتونگاری (جمجمه و دستگاه گوارش)
کتاب تکنيک های پرتونگاری (جمجمه و دستگاه گوارش) نوشته فضل الله تورچیان می باشد. کتاب تکنيک های پرتونگاری (جمجمه و دستگاه گوارش) از سری کتاب‌های تکنیک‌های پرتونگاری است. تکنيک های پرتونگاری (جمجمه و دستگاه گوارش) دارای 10 فصل می باشد که آموزش آن به صورت کامل است. تکنيک های پرتونگاری (جمجمه و دستگاه گوارش) توسط انتشارات حیدری منتشر شده است.
خرید تکنيک های پرتونگاری (جمجمه و دستگاه گوارش)
تکنيک های پرتونگاری (دست و پا)
48٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -20%
موجود
تکنيک های پرتونگاری (دست و پا)
کتاب تکنيک های پرتونگاری (دست و پا) نوشته فضل الله تورچیان می باشد. کتاب تکنيک های پرتونگاری (دست و پا) آمده و آموزش تکنیک‌های پرتونگاری دست و پا را به بهترین نحو انجام داده است. کتاب تکنيک های پرتونگاری (دست و پا)  در حقیقت متمم کتاب "تکنیک‌های پرتونگاری اندام‌های فوقانی و تحتانی" است. کتاب تکنيک های پرتونگاری (دست و پا) دارای بخش های زیر می باشد:

بخش 1- کلیات
بخش 2- اندام فوقانی

خرید کتاب تکنيک های پرتونگاری (دست و پا)
تکنيک های پرتونگاری (تنه و شکم)
48٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -20%
موجود
تکنيک های پرتونگاری (تنه و شکم)
کتاب تتکنيک های پرتونگاری  آزمون های رادیولوژی تنه و شکم
کتاب تکنيک های پرتونگاری (تنه و شکم) نوشته فضل الله تورچیان می باشد. کتاب تکنيک های پرتونگاری (تنه و شکم) توسط انتشارات نشر حیدری منتشر شده است. کتاب تکنيک های پرتونگاری (تنه و شکم) دارای آزمون ها و سوال های بسیار استاندارد می باشد که به کمک آن پرتو نگاری در قسمت های تنه و شکم را به شما آموزش می دهد.
خرید اینترنتی کتاب تکنيک های پرتونگاری (تنه و شکم)
تصويرسازی پيشرفته در راديولوژی
56٬000 ‎تومان
70٬000 ‎تومان -20%
موجود
تصويرسازی پيشرفته در راديولوژی
 تصویرسازی پیشرفته عبارت است از مجموعه ای از اصول، روش های پردازش، ظهور و ثبوت تصاویر رادیولوژی که به صورت متداول و دیجیتالی تهیه می شوند. کتاب تصويرسازی پيشرفته در راديولوژی نوشته الهه جزایری قره باغ می باشد. آزمایشها و تجربیات مربوط به زیست‌شناسی پرتوی (رادیوبیولوژی) به طور معمول از منابع تشعشعی استفاده می‌کنند که این کتاب یکی از آن منابع است. سر فصل های کتاب تصويرسازی پيشرفته در راديولوژی عبارت اند از:

فصل1- مواد فتوگرافی و ساختمان فیلم های رادیوگرافی
فصل2- انواع فیلم های مورد استفاده در تصویربرداری
فصل3- صفحات تشدید کننده و کاست های نگهدارنده فیلم ها
فصل4- تشکیل تصویر پنهانی و کیفیت تصویر
فصل 5- ظهور و ثبوت تصویر پنهانی
فصل 6- دستگاه های ظهور و ثبوت اتوماتیک فیلم
فصل 7- آرتیفکت های سیستم فیلم و صفحه
فصل 8- ساختمان و طرح اتاق تاریک خانه, روش های بازیافت نقره و تصویرسازی دیجیتالی
فصل9- تصویربرداری دیجیتالی
فصل10- رادیوگرافی کامپیوتری(CR)
فصل11- رادیوگرافی دیجیتال(DR)
فصل 12- شبکه کامپیوتری, سیستم بایگانی تصاویر
صفر تا صد تفسيرگرافی قفسه سينه
116٬000 ‎تومان
145٬000 ‎تومان -20%
موجود
صفر تا صد تفسيرگرافی قفسه سينه
اگر شما هم جزو طرفداران کتاب‌های صفر تا صد هستید حتما این را می‌دانید که زبان نوشتاری این کتاب به صورت کاملا محاوره‌ای و خودمانی می باشد و در عین حال کاملا منطبق بر رفرنس‌های و مراجع علمی معتبر جهانی است. این سبک نوشتاری برای اولین بار در کشور به واسطه ی داریوش حسن زاده اجرا گشته و برای اولین بار با چاپ اول همین کتاب خدمت همکاران گرامی معرفی گشته است، که از استقبال بسیار بالای پزشکان، دانشجویان و اساتید گرانقدر پزشکی روبه رو شده است.
رادیوبیولوژی برای رادیولوژیست جلد 2
96٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -20%
موجود
رادیوبیولوژی برای رادیولوژیست جلد 2
رادیوبیولوژی برای رادیولوژیست جلد 2 نوشته اریک جی هال می باشد. کتاب رادیوبیولوژی برای رادیولوژیست جلد 2 ترجمه لطف علی مهدی پور می باشد. رادیوبیولوژی و زیست‌شناسی پرتوی یک رشته میان رشته ای ا ست که اثرات بیولوژیکی پرتوهای یونیزان و غیریونیزان از همه طیف‌های الکترومغناطیسی در آن بررسی می شود. کتاب رادیوبیولوژی برای رادیولوژیست جلد 2 ادامه جلد اول آن می باشد که دارای سر فصل های زیر می باشد:

فصل 18- بیولوژی سرطان
فصل 19- ارتباطات پاسخ-دوز برای بافت های نرمال الگو
فصل 20- پاسخ بالینی بافت های نرمال
فصل 21- سیستم های تومور الگو
فصل 22- بافت, تومور و تحولات تومور
فصل 23- زمان, دوز و تقطیع در رادیوتراپی
فصل 24- مراقبت های مجدد پس از پرتودرمانی(احتمالات و مخاطرات)
فصل 25- مدالیته های جایگزین پرتو
فصل26- بیولوژی و بهره برداری از هایپوکسی تومور
فصل27- مواد شیمی درمانی از منظر رادیوبیولوژیست
فصل28- هایپرترمی
رادیوبیولوژی برای رادیولويیست جلد 1
96٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -20%
موجود
رادیوبیولوژی برای رادیولويیست جلد 1
کتاب رادیوبیولوژی برای رادیولويیست جلد 1 نوشته هال اریک جی می باشد که توسط دکتر لطف علی مهدی پور ترجمه شده است. رادیوبیولوژی یا زیست شناسی پرتویی، دانش مطالعه و بررسی آثار پرتوهای یونیزان و غیریونیزان بر بدن موجودات زنده و به ویژه انسان است.  این کتاب رادیوبیولوژی برای رادیولويیست جلد 1 دارای 17 می باشد که بعضی از آن ها سر فصل ها در زیر آورده  می باشد:

فصل 1- فیزیک شیمی جذب پرتو
فصل 2- مکانیسم های مولکولی آسیب و ترمیم آسیب های dna و کروموزوم
فصل 3- منحنی های بقای سلول
فصل 4- حساسیت پرتوی و سن سلول در چرخه میتوز
فصل 5- پرتو دهی چند جلسه ای و اثر آهنگ دوز
فصل 6- اثر اکسیژن و اکسیژن دار شدن مجدد
فصل 7- انتقال خطی انژی و اثر بیولوژیکی نسبی
.......................

خرید کتاب رادیوبیولوژی برای رادیولويیست جلد 1
فیزیک تشعشع و رادیولوژی
38٬000 ‎تومان
47٬500 ‎تومان -20%
ناموجود
فیزیک تشعشع و رادیولوژی
از آنجا که بسیاری از کشورها و سازمان های علمی صاحب نام تمامی ارقام پیشنهادی را یکجا نپذیرفته اند و همچنان در پاره ای از پرتوگیریها اعداد و روشهای پیشین را اعمال می نمایند. لذا هر دو مورد در کنار هم عرضه شده اند با این امید که مورد استفاده پرتوکاران و متخصصان امور حفاظتی قرار گیرد.
سر فصل های کتاب فیزیک تشعشع و رادیولوژی

ساختمان ماده و تشعشع
اشعهx
واکنش و پرتوهای هسته ای- رادیو اکتیویته- رادیو ایزوتوپ ها
برخورد فوتون با ماده - جذب و پراکندگی اشعه
اثرات پرتوهای ایکس یا گاما
کیفیت تابش - فیلتر
فاکتورهای هندسی موثر در تصویر رادیوگرافی
کنتراست
سنجش و اندازه گیری تشعشع
رادیولوژی تشخیصی
حفاظت در برابر تشعشع
رادیولوژی برای رادیوتکنولوژیست جلد اول
200٬000 ‎تومان
250٬000 ‎تومان -20%
موجود
رادیولوژی برای رادیوتکنولوژیست جلد اول
کتاب رادیولوژی برای رادیوتکنولوژیست جلد اول نوشته موسی بهری می باشد. این کتاب در واقع یک مجموعه دو جلدی می باشد که در آن سعی شده برای شما تمامی مفاهیم موجود و مورد نیاز شما در رادیولوژی را برای شما تدریس نمایید. کتاب رادیولوژی برای رادیوتکنولوژیست جلد اول توسط انتشارات حیدری منتشر شده است. رادیولوژی برای رادیوتکنولوژیست جلد اول دارای سر فصل های زیر می باشد:

فصل اول- تکنیک های پرتو نگاری
فصل دوم- استخوان شناسی و آناتومی عمومی
فصل سوم- فیزیک پرتو نگاری و تشخیصی
رادیولوژی برای رادیوتکنولوژیست جلد دوم
200٬000 ‎تومان
250٬000 ‎تومان -20%
موجود
رادیولوژی برای رادیوتکنولوژیست جلد دوم
کتاب رادیولوژی برای رادیوتکنولوژیست جلد دوم نوشته موسی بهری می باشد. این کتاب در واقع یک مجموعه دو جلدی می باشد که در آن سعی شده تمامی مفاهیم موجود و مورد نیاز شما در رادیولوژی را  تدریس نمایید. کتاب رادیولوژی برای رادیوتکنولوژیست جلد دوم توسط انتشارات حیدری منتشر شده است. رادیولوژی برای رادیوتکنولوژیست جلد دوم دارای سر فصل های زیر می باشد:

فصل چهارم - رادیوبیولوژی و حفاظت پرتوی ...
فصل ششم - توموگرافی کامپیوتری
فصل هفتم - آلتراساند تشخیصی
فصل هشتم - ماموگرافی، زیرورادیوگرافی،قلوئورسکوپی
فصل نهم - اصول تاریکخانه
مجموعه سوالات راديولوژی R.T.E جلد 1
72٬000 ‎تومان
90٬000 ‎تومان -20%
موجود
مجموعه سوالات راديولوژی R.T.E جلد 1
کتاب مجموعه سوالات راديولوژی R.T.E جلد 1 در واقع یک مجموعه چند جلدی می باشد که جلد اول آن توسط جعفر ایزدی نوشته شده است. کتاب مجموعه سوالات راديولوژی R.T.E جلد 1 از سری کتاب های R T E می باشد که دارای سوالات بسیاری است. به کمک کتاب مجموعه سوالات راديولوژی R.T.E جلد 1 می توانید سوالات بسیار نزدیکی به سوالات احتمالی آزمون را حل نموده و از موفقیت خود در آزمون مطمعن شوید. کتاب مجموعه سوالات راديولوژی R.T.E جلد 1 توسط انتشارات حیدری منتشر شده است.
خرید جلد اول مجموعه سوالات راديولوژی R.T.E 
مجموعه سوالات راديولوژی R.T.E جلد 2
72٬000 ‎تومان
90٬000 ‎تومان -20%
موجود
مجموعه سوالات راديولوژی R.T.E جلد 2
کتاب مجموعه سوالات راديولوژی R.T.E جلد 2 که ادامه جلد اول آن می باشد توسط جعفر ایزدی نوشته شده است. کتاب مجموعه سوالات راديولوژی R.T.E جلد 2 از سری کتاب های R T E می باشد که مخصوص آزمون های کنکوری شما است. کتاب مجموعه سوالات راديولوژی R.T.E جلد دوم دارای سوالات بسیار نزدیکی به سوالات احتمالی آزمون های شما می باشد. کتاب مجموعه سوالات راديولوژی R.T.E توسط انتشارات حیدری انتشار شده است.
کتاب سوالات راديولوژی R.T.E جلد دوم
فيزيک و راديولوژی پزشکی هسته ای ساها
32٬000 ‎تومان
40٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب فيزيک و راديولوژی پزشکی هسته ای ساها
در حال حاضر پزشکی هسته ای جایگاه پرطرفداری در سیستم تشخیصی و درمانی در سراسر دنیا بوجود آورده است. این علم در راستای دست پیدا کردن به اطلاعات ارزشمند بوجود اومده است. کتاب فيزيک و راديولوژی پزشکی هسته ای ساها نوشته گوپال پی ساها می باشد که ترجمه محمد علی تاجیک منصوری می باشد. کتاب فيزيک و راديولوژی پزشکی هسته ای ساها توسط انتشارات اطمینان منتشر شده است.
خرید فيزيک و راديولوژی پزشکی هسته ای ساها