زمینه

حرفه ای ها - هفت گام برای حرفه ای شدن در بازاریابی شبکه ای
50٬000 ‎تومان
ناموجود
حرفه ای ها - هفت گام برای حرفه ای شدن در بازاریابی شبکه ای
کتاب حرفه ای ها - هفت گام برای حرفه ای شدن در بازاریابی شبکه ای نوشته اریک وور می باشد که توسط رویا خادم الرضا ترجمه شده است. کتاب حرفه ای ها - هفت گام برای حرفه ای شدن در بازاریابی شبکه ای توسط انتشارات نشر زمینه چاپ شده است. در کتاب حرفه ای ها (هفت گام برای حرفه ای شدن در بازاریابی شبکه ای) شما آموزش می بینید که در بازاریابی شبکه ای چگونه و با انجام چه کارها و رعایت چه نکاتی تبدیل به یک حرفه ای شوید.
خرید کتاب بازاریابی حرفه ای
سامورایی مهربان
40٬000 ‎تومان
ناموجود
سامورایی مهربان
کتاب سامورایی مهربان کتابی‌ می باشد که درباره یک فرد سامورایی جسور می باشد که پای بند به اصول اخلاقی می باشد. این سامورایی به کمک کار ها و افکار خود در زندگی خودش و دیگران تغییر ايجاد می كند. کتاب سامورایی مهربان نوشته برایان کلمر می باشد که فرشید قهرمانی آن را ترجمه کرده است. در جهان دو نوع آدم وجود دارد. اولین نوع کسانی هستند که خوب، خوش قلب و دلسوز هستند اما تعدادشان در جهان بسیار کم است. نوع دوم کسانی هستند که می تواند همه چیز را عملی کنند؛ آنها خالقان، افراد مبتکر و تولیدکنندگان پرخاشگر جامعه هستند-با این حال، آنها اغلب خودمحور، قدرتمند و کاریزماتیک هستند.
خرید کتاب سامورایی مهربان
یک هفته سرنوشت ساز
25٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب یک هفته سرنوشت ساز : بزرگترین بازاریاب شبکه ای دنیا
کتاب یک هفته ی سرنوشت ساز نوشته شده توسط جان میلتون فاگ ترجمه ی ناهید کاتبی انتشارات زمینه در این کتاب مسائل بازاریابی شبکه‌ای و جهت‌گیری صنعت و به ویژه انفجار اطلاعاتی اینترنتی از زبان نویسنده "جان" و به کمک رهبر و مرشد گمنام خود ترسیم شده است.

علم بازاریابی شبکه ای
40٬000 ‎تومان
موجود
علم بازاریابی شبکه ای
کتاب علم بازاریابی شبکه ای نوشته رندی گیج و ترجمه فرشید قهرمانی می باشد. در این کتاب شما فرا خواهید گرفت که چگونه می توان یک بازاریابی شبکه را کنترل نمایید به گونه ای که بیشترین بهره را از آن ببرید. به کمک علم بازاریابی شبکه ای می توانید به راحتی ثروتمند شویید. هر بازاریاب حاضر در بازاریابی شبکه ای یک وظیفه دارد و آن هم افزایش فروش محصولات است تا بتواند به کمک آن درآمد کسب نماید. این کتاب به شما تمامی نکاتی که باید در بازاریابی شبکه ای بدانید را آموزش می دهد.
خرید اینترنتی کتاب علم بازاریابی شبکه ای از پارسا نشر