امیرکبیر

داستان ایرانی عمو غلام
5٬600 ‎تومان
7٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب عمو غلام
نوشته عبدالحسین وجدانی که توسط انتشارات امیرکبیر به چاپ رسیده است.
کتابی خیلی زیبا، با ادبیات دلنشین، داستان های پرمعنا و مفهوم و در عین حال اصیل که برخی از داستان های آن در زیر آورده شده است:
سوسکی
پهلوان نوروز
خسرو
دیوار کوتاه
فاضل بیابانکی
فائزه خانم
همچنین بریده ای از کتاب : از سال چهارم تا ششم ابتدایی با خسرو همکلاس بودم. در تمام این مدت سه سال نشد که یک روز کاغذ و مدادی به مدرسه بیاورد یا تکلیفی انجام دهد. با‌ این‌حال بیشتر نمره‌هایش بیست بود. وقتی که معلم برای خواندن انشا خسرو را پای تخته صدا می‌کرد دفترچه من یا مصطفی را برمی‌داشت و صفحه سفیدی را باز می‌کرد و ارتجالا‌ انشایی می‌ساخت و با صدای گرم و رسا، به اصطلاح امروزی‌ها، اجرا می‌کرد... 
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب داستان ایرانی عمو غلام نوشته عبدالحسین وجدانی را از پارسانشر خریداری کنید.
قصه های آن دنیا
4٬400 ‎تومان
5٬500 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب قصه های آن دنیا
نوشته احمد سکانی که توسط انتشارات امیرکبیر به چاپ رسیده است.
مجموعه داستان های قصه های آن دنیا شامل 4 بخش و 16 داستان میشود. نام بخش ها یا دفتر ها عبارتند از قصه‌های کهن، قصه‌های برزخ، قصه‌های آن دنیا و قصه‌های این دنیا  و داستان‌هایی چون داستان آرش و تیر او، داستان نوشدارو، پوست ‌نبشته، بازنشستگی، یادداشت‌های پرومته، بر شیطان لعنت، گناه، گل گندم و... در آن آمده است. 
نثر داستان به زبان قدیم است ولی بسیار شیرین و زیبا بیان شده
بریده از کتاب :
اهورامزدا، پدیدآورنده‌ی آب‌های پهناور و نیکی و زیبایی، چون انسان را آفرید او را ممتاز یافت؛ پس گفت روا نباشد او را بی‌زبان رها کردن. پس سخن آفرید و سخن در دهان انسان نهاد و گفت این نیکوتر بسی بگذشت و کسی سخن نگفت و اهورامزدا را اندوهی شگرف پدید آمد. و او همچنان در دل همی داشت.
همچنین شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب قصه های آن دنیا نوشته احمد سکانی را از پارسانشر خریداری کنید ودرب منزل تحویل بگیرید.
رژیم غذایی گروه خون
36٬800 ‎تومان
46٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب رژیم غذایی گروه خون
نوشته کاترین ویتنی و ترجمه گیله گل بهروزان که توسط انتشارات امیرکبیر به چاپ رسیده است
کتاب رژیم غذایی گروه خون ابتدا شما را با انواع گروه خونی آشنا میکند و سپس تغذیه مناسب هر گروه خونی را شرح میدهد و در اخر ارتباط گرو های خونی را باهم شرح می دهد.
سرفصل ها و برخی بخش های کتاب :

فصل اول : هویت گروه خون شما
فصل دوم : برنامه گروه خون شما
فصل سوم : تدبیرهای پزشکی

شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب رژیم غذایی گروه خون نوشته کاترین ویتنی و ترجمه دکتر گیله گل بروزان را از پارسا نشر تهیه کنید
دشمنان
7٬200 ‎تومان
9٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب دشمنان
نوشته آنتوان چخوف و ترجمه سیمین دانشور که توسط انتشارات امیرکبیر به چاپ رسید.
مهم ترین مسئله در شکل دهی شخصیت هر انسان در کودکی آن و در خانواده است، این موضوعی است که چخوف هشدار آن را برای خانواده های سطح متوسط شوروی سابق در این کتاب داده است و سعی کرده است که دروغ و نیرنگ خانواده را به نمایش بکشد و به آنان هشدار میدهد که این مسئله در آینده دچار فاجعه خواهد شد زیرا این کودکان آینده ی یک ملت هستند و آنان اند که آینده را شکل میدهند.
همچنین میتوانید به صورت اینترنتی کتاب دشمنان به قلم آنتوان چخوف و ترجمه سیمیمن دانشور را از پارسانشر خریداری کنید ودرب منزل تحویل بگیرید
قصه های پاییزی
3٬200 ‎تومان
4٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب قصه های پاییزی
نوشته اصغر الهی که توسط انتشارات امیرکبیر به چاپ رسید.
داستانی غم انگیز و تلخ ولی حقیقت زندگی درباره کارگرانی است که زندانی را میسازند و خود بعد ها در آن زندان، زندانی می شوند و مهندسی که به واسطه ی پدر زنش پروژه ساخت زندان را بر عهده میگیرد و الان شاهد به زندان افتادن دوستان و آشنایان خود در همان زندان است.
بریده ای از کتاب :
نعش حسین‌عبدالرضا را که بردند، عمله‌ها و بناها وحشت‌زده ایستادند پای دیوار. هوا سوگوار، محتضر و پر خوف بود. سنگین و زمخت، به قد و بالای دیوار ایستاده بود و تکان نمی‌خورد. بوی ترس شنیده می‌شد. ترس آمیخته به ذرات گرد و خاک بود. آفتاب گرم‌تر از هرم کار بود. نگاه نگران و پر وحشت عمله‌ها و بناها پای دیوار افتاده بود و توی خاک وول می‌خورد. خون حسین‌عبدالرضا خاک را کنده بود و در شیارهای باریک و نازکش فروکش کرده بود، دلمه بسته بود و نقش حسین‌عبدالرضا را ماندگار کرده بود
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب قصه های پاییزی نوشته اصغر الهی را از پارسانشر خریداری کنید ودرب منزل تحویل بگیرید.
تغذیه کودک من
56٬800 ‎تومان
71٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب تغذیه کودک من
راهنمای تغذیه ی صحیح کودکان، نوجوانان و جوانان از دوران جنینی تا 18 سالگی
درمان اضافه وزن و چاقی در کودکان و نوجوانان
نوشته دکتر جواد فیض 
کتاب به تفصیل در مورد تغذیه و نیاز های غذایی کودک از بدو تولد تا 18 سالگی پرداخته است که برای هر کدام در بازه های زمانی مشخص، نیاز ها ی کودک و اطلاعات کافی را نوشته است. هچنین این کتاب شامل یک فصل مخصوص چگونگی برخورد و تغذیه ی مناسبی که والدین باید برای کودکی که اضافه وزن دارد بدانند و اعمال کنند آورده ساخته است ؛ و در اخر هم فصلی مرتبط با اهمیت غذایی میوه ها و سبزی ها نوشته شده است تا حتما والدین در تغذیه ی فرزند خود، این دسته از مواد غذایی را بگنجانند.
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب تغذیه کودک من از جواد فیض را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.