بازاریابی و فروش

پدر پول دار پدر بی پول
52٬200 ‎تومان
58٬000 ‎تومان -10%
پدر پول دار پدر بی پول
کتاب پدر پول دار پدر بی پول نوشته رابرت تی کیوساکی می باشد. کتاب پدر پول دار پدر بی پول مناسب برای افرادی می باشد که دوست دارند در آینده به موفقیت های مالی بسیار زیادی برسند. زندگی مالی مردم همیشه تحت تأثیر دو عامل می باشد که این دو عامل عبارت اند از ترس و طمع. ترس از بی پولی افراد را وادار به سخت کار‌کردن می کند و چک حقوق ماهیانه سبب می شود با طمع بیشتری به دنبال کار بیشتر باشند. آن ها عادت می کنند صبح زود از خواب بیدار شوند، به محل کار بروند، صورت حساب شان را بپردازند، به درآمد بیشتری برسند، صورت حساب بیشتری بپردازند و همچنان این روند را در زندگی طی کنند. 
خرید کتاب پدر پول دار پدر بی پول
کی پنیر مرا جا‎ به ‎جا کرد؟
18٬000 ‎تومان
20٬000 ‎تومان -10%
کتاب کی پنیر مرا جا به جا کرد ؟
نوشته اسپنسر جانسون و ترجمه لعیا عندلیب که توسط انتشارات ذهن آویز به چاپ رسید
کتاب کی پنیر مرا جا‎ به‎ جا کرد؟ که توسط یکی از بزرگترین و موفق ترین نویسنده ها برمبنای غلبه بر پیچ و خم های مسیر کاری و زندگی شخصی شما نوشته شده است. در این کتاب با نحوه ی مواجه با مشکلات و چالش های زندگی آشنا میشویم به گونه ای که یاد میگیریم چه مواقعی باید مشکل را دور زد و کی باید از روی آن عبور کرد. این درس های بسیار مفید و کاربردی در قالب یک داستان زیبا آورده شده است تا بتواند به سادگی مفهوم و منظور خود را به خواننده برساند
شما می توانید بدون آنکه از خانه خارج شوید و به صورت اینترنتی کتاب کی پنیر مرا جا‎ به‎ جا کرد؟ نوشته اسپنسر جانسون و ترجمه لعیا عندلیب را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
صفت های بایسته یک رهبر
42٬750 ‎تومان
47٬500 ‎تومان -10%
کتاب صفت های بایسته یک رهبر
این کتاب نوشته جان ماکسول است که نویسنده 21 صفت بارز مدیران بزرگ و فوق موفق را بعد از مدت ها تحقیق به دست اورده و در قالب یک کتاب جمع آوری کرده تا بتوان به سادگی تمام این صفات بارز را یک جا بدست آورد. با به کارگیری این تجارب و مطالب همانند مدیران سبک زندگی خود را می توانید مدیریت کنید چرا که برای موفقیت در هر زمینه از زندگی، ابتدا باید رشد شخصی پیدا کرد و سپس با کمک آن برای رسیدن به اهدافتان بالا تلاش کرد.
کتاب صفت های بایسته یک رهبر ترجمه مهدی قراچه داغی ست که توسط نشر تهران به چاپ رسیده است
همچنین می توانید به صورت اینترنتی کتاب صفت های بایسته یک رهبر را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
پول پول پول
16٬200 ‎تومان
18٬000 ‎تومان -10%
کتاب پول پول پول
نوشته جان میلتون فاگ و ترجمه علی صباغی
وقتی در عصری زندگی می کنیم که لحظه به لحظه فناوری و علم پیشرفت میکند دیگر جایی برای مشاغل سنتی و با فروش سنتی نیست چرا که همه چیز در حال تغییر کرده است و این انتخاب شماست که بتوانید با این تغییرات پیش بروید و خود و کسب و کارتان را پیشرفت دهید یا با عمل به شیوه قدیمی در کارتان پیشرفتی را تجربه نکنید. یکی از مشاغل بسیار پرطرفدار در کل دنیا که به کشور های بزرگی کمک کرده تا از بحران های مالی نجات پیدا کنند بازاریابی شبکه ای است که در آن نه تنها به شما نحوه ی پول در آوردن را آموزش میدهد بلکه شخصیت شما را هم رشد میدهد چرا که برای موفقیت های بیشتر باید شخصیت خود را رشد بدهید. کتاب پول پول پول نکات بسیار مفید و کاربردی در بازاریابی شبکه ای به شما آموزش میدهد تا با استفاده از آنها به اهداف مالی و شخصی خود دست پیدا کنید
شما متوانید کتاب پول پول پول نوشته جان میلتون فاگ و ترجمه علی صباغی را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای
24٬300 ‎تومان
27٬000 ‎تومان -10%
کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای
کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای نوشته ه.ه. کوئک و ترجمه مصطفی عابدینی، مرتضی عابدینی و عباس ایمانپور می باشد. کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای توسط انتشارات ذهن آویز به چاپ رسیده است.  کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای یک کتاب بسیار ضروری برای بازاریابان شبکه ای و نتورکرها است تا 90 روز اول خود را به بهترین نحو شروع نموده و بدانند که باید در این مدت چه ها کنند، زیرا 90 روز اولیه بسیار مهم و حیاتیست و آینده کاری شما را شکل میدهد و به شما نحوه برنامه ریزی و کار درست را آموزش میدهد. 
خرید اینترنتی کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای نوشته کوئک
جادوی کار پاره وقت
19٬800 ‎تومان
22٬000 ‎تومان -10%
کتاب جادوی کار پاره وقت
نوشته جیم ران و ترجمه توحید فریدونی و امیررضا هاشمی که توسط انتشارات ذهن آویز به چاپ رسیده است
جیم ران یکی از بهترین و موفق ترین نویسندگان و ثروتمندان دنیاست که کتاب های بسیار خوب و پرفروشی نوشته است. یکی از این کتاب ها، کتاب جادوی کار پاره وقت است که به صورت حرفه ای و انحصارا به بازاریابی شبکه ای یا نتورک پرداخته است و در آن از مزیت ها و راه و چاه های بازاریابی شبکه ای در عصر جدید صحبت به میان اورده است.
برخی از سرفصل های کتاب :

گفتار 1: یافتنِ یک فرصتِ کاری
گفتار 2: سود بُردن بهتر از مُزد گرفتن است
گفتار 3: جادوی کارِ پاره‌وقت
گفتار 4: تنظیمِ بادبان
گفتار 5: قانونِ میانگین‌ها

خرید اینترنتی کتاب جادوی کار پاره وقت نوشته جیم ران
سوپر استار
31٬500 ‎تومان
35٬000 ‎تومان -10%
کتاب سوپراستار
کتابی که با استفاده از آن می‌توانید آنقدر پول دربیاورید که نتوانید فکرش را بکنید
کتاب سوپر استارنوشته مری کریستنسن و ترجمه نیما عربشاهی می باشد. کتاب سوپر استار توسط انتشارات اشک یاس به چاپ رسیده است. کتاب سوپراستار یک کتاب است که بیشتر جنبه علمی دارد تا صرفا تئوری و به شما فقط راهنمایی نمیکند، بلکه راه عمل کردن تا به موفقیت رسیدن را نشان میدهد زیرا نویسنده اعتقاد دارد هیچکس نباید دست از رسیدن به اهداف خود بردارد و هرکسی حق دارد به آزادی و استقلال مالی، زمانی و تکامل در روابط خود برسد و برای رسیدن به این اهداف نیاز است که یک سری قواعد را رعایت کند تا زودتر و بهتر به اهداف برسد.
برخی از سرفصل های کتاب :

گام 1: شهامت رویا پردازی داشته باشید
گام 2: هدفگذاری کنید
گام 3: باور کنید که می‌توانید
گام 4: مطابق با طرح دستمزد شرکتتان کار کنید
گام 5: چرخ را دوباره اختراع نکن

خرید اینترنتی کتاب سوپر استار نوشته مری کریستنسن 
قله ها و دره ها
24٬210 ‎تومان
26٬900 ‎تومان -10%
قله ها و دره ها
کتاب قله ها و دره ها نوشته دکتر اسپنسر جانسون می باشد که فریبا جعفری نمینی آن را ترجمه کرده است. این کتاب از کتاب های روانشناسی می باشد که در مورد رابطه انسان با زندگی خود است و خواندن آن برای تمام افرادی که در زندگی با چالش های بسیاری روبه رو هستند سودمند خواهد بود. کتاب قله ها و دره ها اثر اسپنسر جانسون راهی برای مدیریت لحظه‌های خوب و بد زندگی و دستیابی به آن چه می‌خواهید است.
کتاب های روانشناسی و سبک زندگی
یخ شکن ها- چه کار کنیم که مشتری اصرار کند کار را به او معرفی کنیم
13٬500 ‎تومان
15٬000 ‎تومان -10%
یخ شکن ها- چه کار کنیم که مشتری اصرار کند کار را به او معرفی کنیم
کتاب یخ شکن ها- چه کار کنیم که مشتری اصرار کند کار را به او معرفی کنیم نوشته تام شرایتر (ال بزرگ) می باشد که توسط علی معتمدی ترجمه شده است. کتاب یخ شکن ها- چه کار کنیم که مشتری اصرار کند کار را به او معرفی کنیم مناسب برای کسانی می باشد که در مشتری یابی مشکل دارند، که به آن ها تمامی نکات و روش هایی که بتوانند مشتری های زیادی برای خود پیدا نمایند.

خرید بهترین کتاب مدیریت و مشتری مداری
حرفه ای ها - هفت گام برای حرفه ای شدن در بازاریابی شبکه ای
27٬000 ‎تومان
30٬000 ‎تومان -10%
حرفه ای ها - هفت گام برای حرفه ای شدن در بازاریابی شبکه ای
کتاب حرفه ای ها - هفت گام برای حرفه ای شدن در بازاریابی شبکه ای نوشته اریک وور می باشد که توسط رویا خادم الرضا ترجمه شده است. کتاب حرفه ای ها - هفت گام برای حرفه ای شدن در بازاریابی شبکه ای توسط انتشارات نشر زمینه چاپ شده است. در کتاب حرفه ای ها (هفت گام برای حرفه ای شدن در بازاریابی شبکه ای) شما آموزش می بینید که در بازاریابی شبکه ای چگونه و با انجام چه کارها و رعایت چه نکاتی تبدیل به یک حرفه ای شوید.
خرید کتاب بازاریابی حرفه ای
سامورایی مهربان
36٬000 ‎تومان
40٬000 ‎تومان -10%
سامورایی مهربان
کتاب سامورایی مهربان کتابی‌ می باشد که درباره یک فرد سامورایی جسور می باشد که پای بند به اصول اخلاقی می باشد. این سامورایی به کمک کار ها و افکار خود در زندگی خودش و دیگران تغییر ايجاد می كند. کتاب سامورایی مهربان نوشته برایان کلمر می باشد که فرشید قهرمانی آن را ترجمه کرده است. در جهان دو نوع آدم وجود دارد. اولین نوع کسانی هستند که خوب، خوش قلب و دلسوز هستند اما تعدادشان در جهان بسیار کم است. نوع دوم کسانی هستند که می تواند همه چیز را عملی کنند؛ آنها خالقان، افراد مبتکر و تولیدکنندگان پرخاشگر جامعه هستند-با این حال، آنها اغلب خودمحور، قدرتمند و کاریزماتیک هستند.
خرید کتاب سامورایی مهربان
علم بازاریابی شبکه ای
10٬800 ‎تومان
12٬000 ‎تومان -10%
علم بازاریابی شبکه ای
کتاب علم بازاریابی شبکه ای نوشته رندی گیج و ترجمه فرشید قهرمانی می باشد. در این کتاب علم بازاریابی شبکه ای شما فرا خواهید گرفت که چگونه می توان که یک بازاریابی شبکه را کنترل نماییدبه گونه ای که بیشترین بهره را از آن ببرید. به کمک علم بازاریابی شبکه ای می توانید به راحتی ثروتمند شویید. هر بازاریاب حاضر در بازاریابی شبکه ای یک وظیفه دارد و آن هم افزایش فروش محصولات است تا بتواند به کمک آن درآمد کسب نماید. این کتاب به شما تمامی نکاتی که باید در بازاریابی شبکه ای بدانید را به شما آموزش می دهد.
کتاب های بازاریابی
تجارت قرن بیست و یک
31٬500 ‎تومان
35٬000 ‎تومان -10%
تجارت قرن بیست و یک
کتاب تجارت قرن بیست و یک نوشته رابرت تی کیوساکی، کیم کیوساکی و جان فلمینگ می باشد. این نویسنده ها آمده اند و تمامی تجربیات خود در زندگی را در این کتاب آورده اند. کتاب تجارت قرن بیست و یک به شما آموزش می دهد که چگونه می توانید زندگی خود را با  تنها با تغییر نگرش خود در مورد زندگی عوض نمایید. کتاب تجارت قرن بیست و یک ترجمه محسن جواهری است که توسط انتشارات ذهن آویز منتشر شده است.
خرید بهترین ترین کتاب های دنیا
روش مدیریت ویل دان
10٬800 ‎تومان
12٬000 ‎تومان -10%
روش مدیریت ویل دان
کتاب روش مدیریت ویل دان نوشته کنت بلانچارت، تد لاسیناک، چاک تایمپ کینز و جیم بالارد می باشد. ترجمه کتاب روش مدیریت ویل دان را نازنین نوید انجام داده است. لیدا قاسمی صفحه آرایی آن را انجام داده است. به کمک کتاب روش مدیریت ویل دان می توانید زندگی و کار های خود را به راحتی مدیریت کرده و از زندگی خود بیشترین بهره را ببرید. با داشتن زندگی بدون مدیریت و برنامی ریزی قطعا به موفقیت نخواهید رسید و برای موفقیت، نیاز به یاد گرفتن نحوه چگونگی مدیریت زندگی دارید.
خرید کتاب های مدیریت
مدیریت نگرش 101
22٬950 ‎تومان
25٬500 ‎تومان -10%
مدیریت نگرش 101
کتاب مدیریت نگرش 101 نوشته جان ماکسول می باشد که اصغر اندرودی مترجم آن می باشد. این کتاب مدیریت نگرش 101 دارای سه بخش اصلی می باشد که آن ها عبارت است از تاثیر انگیزه و شکل گیری نگرش و آینده با نگرش درست می باشد. این سه بخش در 8 فصل زیر برای شما آورده شده است.
کتاب های مدیریت نگرش 101 دارای قسمت های زیر می باشد:

نگرش چگونه در رهبری اثر می گذارد
نگرش چگونه در فرد تاثیر می گذارد
چه چیزی به نگرش شکل می دهد
آیا امکان تغییر نگرش وجود دارد
آیا موانع می توانند نگرش را به راستی بهبود می بخشد
شکست چیست
موفقیت چیست
رهبری چگونه می تواند ارتقا یابد

خرید کتاب مدیریت نگرش 101
دانشکده کسب و کار : برای آنان که دوست دارند به دیگران کمک کنند
40٬500 ‎تومان
45٬000 ‎تومان -10%
دانشکده کسب و کار : برای آنان که دوست دارند به دیگران کمک کنند
کتاب دانشکده کسب و کار: برای آنان که دوست دارند به دیگران کمک کنند، کتابی در مورد بازاریابی شبکه ای می باشد، که در آن تمامی مفاهیم بازاریابی را به شما آموزش می دهد و شما می توانید به کمک آن یک فرد ثروتمند شوید. ایده نویسندگان این کتاب در این است که بازاريابی شبكه ای، مانند يک درس در دانشگاه می باشد؛ برای ياد گرفتن كسب و كار باید آن را مانند یک رشته دانشگاهی از تمامی جنبه های آن را مورد برسی قرار داده و برای این کار شما نیاز به یک فرد با تجربه و تحصیل کرده در این کار دارید. کتاب دانشکده کسب و کار: برای آنان که دوست دارند به دیگران کمک کنند نوشته رابرت کیوساکی و شارون لچتر  می باشد. که آن را آسو حیدری و روح الله محمودی ترجمه کرده اند.
خرید انواع کتاب های بازاریابی