رشد شخصی

حکایت دولت و فرزانگی
16٬200 ‎تومان
18٬000 ‎تومان -10%
حکایت دولت و فرزانگی 
 کتاب حکایت دولت و فرزانگی نوشته مارک فیشر می باشد که گیتی خوشدل آن را ترجمه کرده است. کتاب حکایت دولت و فرزانگی داستان یک جوانی که چگونه ثروتمند می شود را روایت می نماید. داستان آن به این گونه می باشد که جوانی  به نزد عموی خود می رود و از او در مورد راه و روش ثروتمند شدن می پرسد و عمو او را به نزد شخصی می فرستد که هم خردمند و هم ثروتمند است. این فرد خردمند و ثروتمند سعی می کند با سوالات خود درس‌های مهمی را به این جوان انتقال دهد.
خرید معروف ترین کتاب های دنیا
پدر پول دار پدر بی پول
52٬200 ‎تومان
58٬000 ‎تومان -10%
پدر پول دار پدر بی پول
کتاب پدر پول دار پدر بی پول نوشته رابرت تی کیوساکی می باشد. کتاب پدر پول دار پدر بی پول مناسب برای افرادی می باشد که دوست دارند در آینده به موفقیت های مالی بسیار زیادی برسند. زندگی مالی مردم همیشه تحت تأثیر دو عامل می باشد که این دو عامل عبارت اند از ترس و طمع. ترس از بی پولی افراد را وادار به سخت کار‌کردن می کند و چک حقوق ماهیانه سبب می شود با طمع بیشتری به دنبال کار بیشتر باشند. آن ها عادت می کنند صبح زود از خواب بیدار شوند، به محل کار بروند، صورت حساب شان را بپردازند، به درآمد بیشتری برسند، صورت حساب بیشتری بپردازند و همچنان این روند را در زندگی طی کنند. 
خرید کتاب پدر پول دار پدر بی پول
برتری خفیف
49٬500 ‎تومان
55٬000 ‎تومان -10%
برتری خفیف
کتاب برتری خفیف نوشته جف اولسون می باشد که میلاد حاتمی آن را ترجمه کرده است.  کارهای کوچک، اتفاقات بزرگ را می سازند. کتاب برتری خفیف به شما می گوید که چگونه با انجام کارهای کوچک، می‌توانید تغییرات بزرگی در زندگی تان ایجاد نماید و زندگی بسیار موفقی داشته باشید. فرقی نمی کند که رویایتان چه قدر بزرگ و سخت باشد، مهم پشت کار و روش های مدیریتی که به کار میبرید می باشد. کتاب برتری خفیف همان چیزی است که به آن برای زندگی موفق نیاز دارید.
انسان در جستجوی معنی
31٬500 ‎تومان
35٬000 ‎تومان -10%
انسان در جستجوی معنی
کتاب نوشته ویکتور فرانکل و ترجمه نهضت صالحیان و میهن میلانی می باشد. کتاب انسان در جست وجوی معنی دارای دو قسمت می باشد، قسمت اول آن شامل خاطرات فرانکل از اردوگاه کار اجباری آشویتس در کنار نازی ها می باشد و قسمت دوم آن مکتب تخصصی دکتر فرانکل یعنی لوگوتراپی یا معنادرمانی را توضیح می دهد. دکتر فرانکل در بخش دوم می‌گوید که من تردید دارم که پزشکی بتواند پاسخی به این پرسش بدهد که معنای زندگی هر فردی چیست؟ زیرا معنای زندگی از فرد به فرد، روز به روز، ساعت به ساعت در تغییر است. که این را نشان از برتری مکتب خود می داند.
خرید کتاب انسان در جستجوی معنی
جهان هولوگرافیک نظریه ای برای توضیح توانایی فراطبیعی ذهن و اسرار ناشناخته مغز و جسم
25٬200 ‎تومان
28٬000 ‎تومان -10%
جهان هولوگرافیک نظریه ای برای توضیح توانایی فراطبیعی ذهن و اسرار ناشناخته مغز و جسم
کتاب جهان هولوگرافیک نظریه ای برای توضیح توانایی فراطبیعی ذهن و اسرار ناشناخته مغز و جسم نوشته مایکل تالبوت می باشد که ترجمه آن را داریوش مهرجویی می باشد. کتاب جهان هولوگرافیک نظریه ای برای توضیح توانایی فراطبیعی ذهن و اسرار ناشناخته مغز و جسم، مناسب برای این می باشد که شما بفهمید که ذهن شما دارای توانایی های بسیار زیاد و حتی فراطبیعی می باشد که به کمک آن اسراری که هنوز ناشناخته است را به دست می آورد.
خرید کتاب های توسعه فردی
40 فکر سمی
31٬410 ‎تومان
34٬900 ‎تومان -10%
چهل فکر سمی
کتاب 40 فکر سمی نوشته دکتر آرنولد لازاروس، دکتر کلینفورد لازاروس و دکتر آلن فی نوشته اند که شمس الدین حسینی و الهام آرام نیا آن را ترجمه کرده اند. کتاب 40 فکر سمی به شما آموزش می دهد که چگونه می توانید با به کار بردن پادزهرهای مختلف مطرح شده در این کتاب افکارتان را سم زدایی کنید و زندگی متعادل تر و از نظر روان شناختی سالم تر داشته باشید. بعد از خواندن کتاب 40 فکر سمی قادر خواهید شد یکی دو یا چندین باور نادرست سمی تان را شناسایی کنید که باعث شده اند بدون دلیل ناراحت و ناراضی باشید.
خرید کتاب 40 فکر سمی
غلبه بر کمال خواهی
45٬000 ‎تومان
50٬000 ‎تومان -10%
غلبه بر کمال خواهی
کتاب غلبه بر کمال خواهی نوشته رز شافران، سارا اگان و تریسی رید می باشد که دکتر سارا کمالی و دکتر فروغ ادریسی آن را ترجمه کرده اند. کتاب غلبه بر کمال خواهی در باره ی کمال خواهی صحبت کرده است؛ کمال خواهی عبارت است از تعیین معیارهای بسیار سخت و تلاش شدید برای دست یابی به آن ها، با وجود مشکلاتی که برای فرد ایجاد می کنند. فرد کمال خواه احساس ارزشمندی خود را تقریبا فقط بر اساس میزان دست یابی به این معیارها تعیین می کند. 
خرید اینترنتی کتاب غلبه بر کمال خواهی
روانشناسی رنگ ها
18٬000 ‎تومان
20٬000 ‎تومان -10%
روانشناسی رنگ ها
کتاب روانشناسی رنگ ها نوشته ماکس لوشر می باشد که ایشان در این کتاب به شما روان رنگ ها و ویژگی های آن را به شما آموزش می دهد. این کتاب دارای مفاهیم مشاوره ای و روانشناسی می باشد که در راستای بهبود زندگی شما نوشته شده است. ترجمه کتاب روانشناسی رنگ ها را ویدا ابی زاده انجام داده است. روانشناسان عقیده دارند رنگی که برگزیده و دلخواه کسی است میتواند گویای خصوصیات اخلاقی و روانشناسی او باشد.
خرید کتاب روانشناسی رنگ ها
ACT به زبان ساده
76٬500 ‎تومان
85٬000 ‎تومان -10%
ACT به زبان ساده
الفبای درمان مبنتی بر پذیرش و تعهد
کتاب ACT به زبان ساده نوشته راس هریس می باشد که به شما در آن تعهد و پذیرش را آموزش می دهد. به کمک این کتاب ACT به زبان ساده می توانید در زندگی خود از همه جهات پیشرفت نمایید و زندگی بسیار شاد و به دور از ناراحتی داشته باشید. کتاب ACT به زبان ساده را دکتر انوشه امین زاده ترجمه کرده است. ACT اسمش را از یکی از پیام های مرکزی اش گرفته است که آن پیام عبارت است از: بپذیرید هر آنچه را که خارج از کنترل شما هست و متعهد باشید به آنچه که زندگی شما را غنی می سازد.
خرید کتاب های روانشناسی و توسعه فردی 
کی پنیر مرا جا‎ به ‎جا کرد؟
18٬000 ‎تومان
20٬000 ‎تومان -10%
کتاب کی پنیر مرا جا به جا کرد ؟
نوشته اسپنسر جانسون و ترجمه لعیا عندلیب که توسط انتشارات ذهن آویز به چاپ رسید
کتاب کی پنیر مرا جا‎ به‎ جا کرد؟ که توسط یکی از بزرگترین و موفق ترین نویسنده ها برمبنای غلبه بر پیچ و خم های مسیر کاری و زندگی شخصی شما نوشته شده است. در این کتاب با نحوه ی مواجه با مشکلات و چالش های زندگی آشنا میشویم به گونه ای که یاد میگیریم چه مواقعی باید مشکل را دور زد و کی باید از روی آن عبور کرد. این درس های بسیار مفید و کاربردی در قالب یک داستان زیبا آورده شده است تا بتواند به سادگی مفهوم و منظور خود را به خواننده برساند
شما می توانید بدون آنکه از خانه خارج شوید و به صورت اینترنتی کتاب کی پنیر مرا جا‎ به‎ جا کرد؟ نوشته اسپنسر جانسون و ترجمه لعیا عندلیب را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
صفت های بایسته یک رهبر
42٬750 ‎تومان
47٬500 ‎تومان -10%
کتاب صفت های بایسته یک رهبر
این کتاب نوشته جان ماکسول است که نویسنده 21 صفت بارز مدیران بزرگ و فوق موفق را بعد از مدت ها تحقیق به دست اورده و در قالب یک کتاب جمع آوری کرده تا بتوان به سادگی تمام این صفات بارز را یک جا بدست آورد. با به کارگیری این تجارب و مطالب همانند مدیران سبک زندگی خود را می توانید مدیریت کنید چرا که برای موفقیت در هر زمینه از زندگی، ابتدا باید رشد شخصی پیدا کرد و سپس با کمک آن برای رسیدن به اهدافتان بالا تلاش کرد.
کتاب صفت های بایسته یک رهبر ترجمه مهدی قراچه داغی ست که توسط نشر تهران به چاپ رسیده است
همچنین می توانید به صورت اینترنتی کتاب صفت های بایسته یک رهبر را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
پول پول پول
16٬200 ‎تومان
18٬000 ‎تومان -10%
کتاب پول پول پول
نوشته جان میلتون فاگ و ترجمه علی صباغی
وقتی در عصری زندگی می کنیم که لحظه به لحظه فناوری و علم پیشرفت میکند دیگر جایی برای مشاغل سنتی و با فروش سنتی نیست چرا که همه چیز در حال تغییر کرده است و این انتخاب شماست که بتوانید با این تغییرات پیش بروید و خود و کسب و کارتان را پیشرفت دهید یا با عمل به شیوه قدیمی در کارتان پیشرفتی را تجربه نکنید. یکی از مشاغل بسیار پرطرفدار در کل دنیا که به کشور های بزرگی کمک کرده تا از بحران های مالی نجات پیدا کنند بازاریابی شبکه ای است که در آن نه تنها به شما نحوه ی پول در آوردن را آموزش میدهد بلکه شخصیت شما را هم رشد میدهد چرا که برای موفقیت های بیشتر باید شخصیت خود را رشد بدهید. کتاب پول پول پول نکات بسیار مفید و کاربردی در بازاریابی شبکه ای به شما آموزش میدهد تا با استفاده از آنها به اهداف مالی و شخصی خود دست پیدا کنید
شما متوانید کتاب پول پول پول نوشته جان میلتون فاگ و ترجمه علی صباغی را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای
24٬300 ‎تومان
27٬000 ‎تومان -10%
کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای
کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای نوشته ه.ه. کوئک و ترجمه مصطفی عابدینی، مرتضی عابدینی و عباس ایمانپور می باشد. کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای توسط انتشارات ذهن آویز به چاپ رسیده است.  کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای یک کتاب بسیار ضروری برای بازاریابان شبکه ای و نتورکرها است تا 90 روز اول خود را به بهترین نحو شروع نموده و بدانند که باید در این مدت چه ها کنند، زیرا 90 روز اولیه بسیار مهم و حیاتیست و آینده کاری شما را شکل میدهد و به شما نحوه برنامه ریزی و کار درست را آموزش میدهد. 
خرید اینترنتی کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای نوشته کوئک
جادوی کار پاره وقت
19٬800 ‎تومان
22٬000 ‎تومان -10%
کتاب جادوی کار پاره وقت
نوشته جیم ران و ترجمه توحید فریدونی و امیررضا هاشمی که توسط انتشارات ذهن آویز به چاپ رسیده است
جیم ران یکی از بهترین و موفق ترین نویسندگان و ثروتمندان دنیاست که کتاب های بسیار خوب و پرفروشی نوشته است. یکی از این کتاب ها، کتاب جادوی کار پاره وقت است که به صورت حرفه ای و انحصارا به بازاریابی شبکه ای یا نتورک پرداخته است و در آن از مزیت ها و راه و چاه های بازاریابی شبکه ای در عصر جدید صحبت به میان اورده است.
برخی از سرفصل های کتاب :

گفتار 1: یافتنِ یک فرصتِ کاری
گفتار 2: سود بُردن بهتر از مُزد گرفتن است
گفتار 3: جادوی کارِ پاره‌وقت
گفتار 4: تنظیمِ بادبان
گفتار 5: قانونِ میانگین‌ها

خرید اینترنتی کتاب جادوی کار پاره وقت نوشته جیم ران
سوپر استار
31٬500 ‎تومان
35٬000 ‎تومان -10%
کتاب سوپراستار
کتابی که با استفاده از آن می‌توانید آنقدر پول دربیاورید که نتوانید فکرش را بکنید
کتاب سوپر استارنوشته مری کریستنسن و ترجمه نیما عربشاهی می باشد. کتاب سوپر استار توسط انتشارات اشک یاس به چاپ رسیده است. کتاب سوپراستار یک کتاب است که بیشتر جنبه علمی دارد تا صرفا تئوری و به شما فقط راهنمایی نمیکند، بلکه راه عمل کردن تا به موفقیت رسیدن را نشان میدهد زیرا نویسنده اعتقاد دارد هیچکس نباید دست از رسیدن به اهداف خود بردارد و هرکسی حق دارد به آزادی و استقلال مالی، زمانی و تکامل در روابط خود برسد و برای رسیدن به این اهداف نیاز است که یک سری قواعد را رعایت کند تا زودتر و بهتر به اهداف برسد.
برخی از سرفصل های کتاب :

گام 1: شهامت رویا پردازی داشته باشید
گام 2: هدفگذاری کنید
گام 3: باور کنید که می‌توانید
گام 4: مطابق با طرح دستمزد شرکتتان کار کنید
گام 5: چرخ را دوباره اختراع نکن

خرید اینترنتی کتاب سوپر استار نوشته مری کریستنسن 
قله ها و دره ها
24٬210 ‎تومان
26٬900 ‎تومان -10%
قله ها و دره ها
کتاب قله ها و دره ها نوشته دکتر اسپنسر جانسون می باشد که فریبا جعفری نمینی آن را ترجمه کرده است. این کتاب از کتاب های روانشناسی می باشد که در مورد رابطه انسان با زندگی خود است و خواندن آن برای تمام افرادی که در زندگی با چالش های بسیاری روبه رو هستند سودمند خواهد بود. کتاب قله ها و دره ها اثر اسپنسر جانسون راهی برای مدیریت لحظه‌های خوب و بد زندگی و دستیابی به آن چه می‌خواهید است.
کتاب های روانشناسی و سبک زندگی
چهار رنگ
6٬750 ‎تومان
7٬500 ‎تومان -10%
چهار رنگ
 کتاب چهار رنگ دارای مفاهیمی در زمینه مدیریت و کسب و کار می باشد که به شما نحوه تیپ شناسی مشتری و افراد را یاد می دهد. کتاب 4 رنگ دارای موضوع تیپ شناسی مشتری احتمالی در بازاریابی شبکه ای می باشد که شما با خواندن آن می توانید در شغل و زندگی خود بسیار موفق شوید. کتاب چهار رنگ نوشته تام شرایتر می باشد که مینا امیری آن را ترجمه کرده است.
خرید انواع کتاب
یخ شکن ها- چه کار کنیم که مشتری اصرار کند کار را به او معرفی کنیم
13٬500 ‎تومان
15٬000 ‎تومان -10%
یخ شکن ها- چه کار کنیم که مشتری اصرار کند کار را به او معرفی کنیم
کتاب یخ شکن ها- چه کار کنیم که مشتری اصرار کند کار را به او معرفی کنیم نوشته تام شرایتر (ال بزرگ) می باشد که توسط علی معتمدی ترجمه شده است. کتاب یخ شکن ها- چه کار کنیم که مشتری اصرار کند کار را به او معرفی کنیم مناسب برای کسانی می باشد که در مشتری یابی مشکل دارند، که به آن ها تمامی نکات و روش هایی که بتوانند مشتری های زیادی برای خود پیدا نمایند.

خرید بهترین کتاب مدیریت و مشتری مداری
ثروتمند ترین مرد بابل
27٬000 ‎تومان
30٬000 ‎تومان -10%
ثروتمند ترین مرد بابل
کتاب ثروتمند ترین مرد بابل یکی از بهترین کتاب ها برای فراهم کردن سرمایه و پول می باشد که شما یاد میگیرد چگونه ثروتمند شوید، چگونه ثروتنمد بمانید و ثروت خود را از دست ندهید. کتاب ثروتمند ترین مرد بابل نوشته جورج ساموئل کلاسون می باشد که آقای مهدی مجردزاده کرمانی آن را ترجمه کرده است. انتشارات راه بین کتاب ثروتمند ترین مرد بابل را نشر کرده است.
خرید آنلاین کتاب
حرفه ای ها - هفت گام برای حرفه ای شدن در بازاریابی شبکه ای
27٬000 ‎تومان
30٬000 ‎تومان -10%
حرفه ای ها - هفت گام برای حرفه ای شدن در بازاریابی شبکه ای
کتاب حرفه ای ها - هفت گام برای حرفه ای شدن در بازاریابی شبکه ای نوشته اریک وور می باشد که توسط رویا خادم الرضا ترجمه شده است. کتاب حرفه ای ها - هفت گام برای حرفه ای شدن در بازاریابی شبکه ای توسط انتشارات نشر زمینه چاپ شده است. در کتاب حرفه ای ها (هفت گام برای حرفه ای شدن در بازاریابی شبکه ای) شما آموزش می بینید که در بازاریابی شبکه ای چگونه و با انجام چه کارها و رعایت چه نکاتی تبدیل به یک حرفه ای شوید.
خرید کتاب بازاریابی حرفه ای
سامورایی مهربان
36٬000 ‎تومان
40٬000 ‎تومان -10%
سامورایی مهربان
کتاب سامورایی مهربان کتابی‌ می باشد که درباره یک فرد سامورایی جسور می باشد که پای بند به اصول اخلاقی می باشد. این سامورایی به کمک کار ها و افکار خود در زندگی خودش و دیگران تغییر ايجاد می كند. کتاب سامورایی مهربان نوشته برایان کلمر می باشد که فرشید قهرمانی آن را ترجمه کرده است. در جهان دو نوع آدم وجود دارد. اولین نوع کسانی هستند که خوب، خوش قلب و دلسوز هستند اما تعدادشان در جهان بسیار کم است. نوع دوم کسانی هستند که می تواند همه چیز را عملی کنند؛ آنها خالقان، افراد مبتکر و تولیدکنندگان پرخاشگر جامعه هستند-با این حال، آنها اغلب خودمحور، قدرتمند و کاریزماتیک هستند.
خرید کتاب سامورایی مهربان
علم بازاریابی شبکه ای
10٬800 ‎تومان
12٬000 ‎تومان -10%
علم بازاریابی شبکه ای
کتاب علم بازاریابی شبکه ای نوشته رندی گیج و ترجمه فرشید قهرمانی می باشد. در این کتاب علم بازاریابی شبکه ای شما فرا خواهید گرفت که چگونه می توان که یک بازاریابی شبکه را کنترل نماییدبه گونه ای که بیشترین بهره را از آن ببرید. به کمک علم بازاریابی شبکه ای می توانید به راحتی ثروتمند شویید. هر بازاریاب حاضر در بازاریابی شبکه ای یک وظیفه دارد و آن هم افزایش فروش محصولات است تا بتواند به کمک آن درآمد کسب نماید. این کتاب به شما تمامی نکاتی که باید در بازاریابی شبکه ای بدانید را به شما آموزش می دهد.
کتاب های بازاریابی
مجموعه کتاب های سعادت
54٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -10%
مجموعه کتاب های سعادت
کتاب مجموعه کتاب های سعادت در واقع پنج عدد کتاب می باشد که در مورد مفاهیم سعادت نوشته شده است که در یک کتاب جمع آوری شده است.  مجموعه کتاب های سعادت نوشته نویسنده معروف رندی گیج می باشد که نیما عربشاهی و شکوه آرونی ترجمه آن را انجام داده است. شما می توانید به کمک مجموعه کتاب های سعادت به خوش بختی و سعادت در زندگی خود برسید و تاثیرات آن را در زندگی خود کاملا حس نمایید.
کتاب هایی که هرکس باید در زنگی خود خوانده باشد.
تجارت قرن بیست و یک
31٬500 ‎تومان
35٬000 ‎تومان -10%
تجارت قرن بیست و یک
کتاب تجارت قرن بیست و یک نوشته رابرت تی کیوساکی، کیم کیوساکی و جان فلمینگ می باشد. این نویسنده ها آمده اند و تمامی تجربیات خود در زندگی را در این کتاب آورده اند. کتاب تجارت قرن بیست و یک به شما آموزش می دهد که چگونه می توانید زندگی خود را با  تنها با تغییر نگرش خود در مورد زندگی عوض نمایید. کتاب تجارت قرن بیست و یک ترجمه محسن جواهری است که توسط انتشارات ذهن آویز منتشر شده است.
خرید بهترین ترین کتاب های دنیا
روش مدیریت ویل دان
10٬800 ‎تومان
12٬000 ‎تومان -10%
روش مدیریت ویل دان
کتاب روش مدیریت ویل دان نوشته کنت بلانچارت، تد لاسیناک، چاک تایمپ کینز و جیم بالارد می باشد. ترجمه کتاب روش مدیریت ویل دان را نازنین نوید انجام داده است. لیدا قاسمی صفحه آرایی آن را انجام داده است. به کمک کتاب روش مدیریت ویل دان می توانید زندگی و کار های خود را به راحتی مدیریت کرده و از زندگی خود بیشترین بهره را ببرید. با داشتن زندگی بدون مدیریت و برنامی ریزی قطعا به موفقیت نخواهید رسید و برای موفقیت، نیاز به یاد گرفتن نحوه چگونگی مدیریت زندگی دارید.
خرید کتاب های مدیریت
سطل شما چقدر پر است؟
10٬800 ‎تومان
12٬000 ‎تومان -10%
سطل شما چقدر پر است؟
کتاب سطل شما چقدر پر است؟ نوشته ی تام راث و دکتر  دانلد ا کلیفتون می باشد. ترجمه ی کتاب سطل شما چقدر پر است؟ را منیژه جلالی انجام داده است. در کتاب سطل شما چقدر پر است؟ دادن انرژی مثبت به خود و دیگران با مثال پر کردن سطل بیان شده است. این کتاب به شما نشان می دهد چه قدر انرژی مثبت و حال خوش در زندگی شما تاثیر دارد و شما که چگونه  می توانید رندگی خوبی را به دست آورید.
بهترین کتاب های توسعه فردی
دوازده ستون
20٬610 ‎تومان
22٬900 ‎تومان -10%
دوازده ستون
کتاب دوازده ستون نوشته جیم ران و کریس وایدنر می باشد که امیرحسین مکی آن را ترجمه کرده است. اگر دوست دارید که زندگی موفقی داشته باشد حتما باید این کتاب دوازده ستون را مطالعه نمایید. افراد موفق، به این دلیل به موفقیت دست یافته اند که شایستگی آن‌ را داشته اند و شایستگی آنان بی علت حاصل نشده است بلکه آنان اصول موفقیت را می دانند و از آن‌ ها را در زندگی خود استفاده نموده اند.
خرید آنلاین کتاب در پارسانشر
آیین سخنرانی
49٬500 ‎تومان
55٬000 ‎تومان -10%
آیین سخنرانی
کتاب آیین سخنرانی نوشته دیل کارنگی می باشد که هانیه حق نبی مطلق آن را ترجمه کرده است. این کتاب مناسب برای کسانی می باشد که زیاد در شغل و کار های آن ها نیاز به سخنرانی می باشد. به کمک کتاب آیین سخنرانی شما می توانید اهسته اهسته قدرت سخنرانی خود را پیشرفت بدهید. کتاب آیین سخنرانی توسط انتشارات نشر سلسله مهر منتش شده است. کتاب آیین سخنرانی دارای نکات ریز و درشتی می باشد که شما در سخنرانی خود نیاز دارید بدانید را در خود آموزش داده است.
خرید کتاب آیین سخنرانی
آیین زندگی
54٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -10%
آیین زندگی
کتاب آیین زندگی نوشته دیل کارنگی می باشد که هانیه حق نبی مطلق مترجم آن می باشد. شما می توانید به کمک کتاب آیین زندگی و روش هایی که در آن گفته شده است زندگی خود را کملا منقلب نمایید. کتاب آیین زندگی به شما اموزش می دهد که چگونه در زندگی خود تغیراتی ایجاد نمایید تا زندگی بهتر و موفق تری داشته باشید. این کتاب چکیده ای از تجربیات عملی زندگی صدها نفر از اثرگزارترین انسان های روی زمین است. دیل کارنگی با معرفی جنبه های مختلف افراد مشهور و بزرگ و موفق، راهکارهایی عملی برای داشتن زندگی‌ ای با حداقل نگرانی و درگیری ارائه کرده است.
فروش کتاب آیین زندگی
مدیریت نگرش 101
22٬950 ‎تومان
25٬500 ‎تومان -10%
مدیریت نگرش 101
کتاب مدیریت نگرش 101 نوشته جان ماکسول می باشد که اصغر اندرودی مترجم آن می باشد. این کتاب مدیریت نگرش 101 دارای سه بخش اصلی می باشد که آن ها عبارت است از تاثیر انگیزه و شکل گیری نگرش و آینده با نگرش درست می باشد. این سه بخش در 8 فصل زیر برای شما آورده شده است.
کتاب های مدیریت نگرش 101 دارای قسمت های زیر می باشد:

نگرش چگونه در رهبری اثر می گذارد
نگرش چگونه در فرد تاثیر می گذارد
چه چیزی به نگرش شکل می دهد
آیا امکان تغییر نگرش وجود دارد
آیا موانع می توانند نگرش را به راستی بهبود می بخشد
شکست چیست
موفقیت چیست
رهبری چگونه می تواند ارتقا یابد

خرید کتاب مدیریت نگرش 101
آرامش در محیط کار
31٬500 ‎تومان
35٬000 ‎تومان -10%
آرامش در محیط کار
استرس و فشارهایی كه ما در محل كار خود متحمل می شویم، آهسته آهسته روح ما را فرسوده می کنند، از این رو محیط کار بسیار مهم می باشد. کتاب آرامش در محیط کار نوشته سوفی مرین می تواند خرید بسیار مناسبی برای شما باشد تا بتوانید به کمک آن محیط کار خود را به نحو احسنت مدیریت نمایید. ترجمه کتاب آرامش در محیط کار را مرجان گلریز انجام داده است. اگر در محل کار خود آرامش نداشته باشید نمی توانید به درستی بر روی کار خود تمرکز نمایید و کار را به نحو احسن انجام دهید.
خرید کتاب آرامش در محیط کار
معجزات قرن حاضر
17٬910 ‎تومان
19٬900 ‎تومان -10%
معجزات قرن حاضر
کتاب معجزات قرن حاضر نوشته لوئیز هی می باشد که این کتاب معجزات قرن حاضر را فاطمه باغستانی ترجمه کرده است. کتاب معجزات قرن حاضر مناسب برای تغییر زندگی شما می باشد که با خواندن آن به شما جان و انرژی تازه ای منتقل می شود و با انرژی هرچه بیشتر به زندگی خود ادامه می دهید. کتاب معجزات قرن حاضر دارای سه بخش می باشد که هر کدام دارای چندین فصل می باشد. 3 بخش کتاب معجزات قرن حاضر عبارت اند از:

بخش اول: سلامتی و موضوعات مربوط به آن
بخش دوم: زندگی روزمره
بخش سوم: احساسات و رفتار

 خرید کتاب معجزات قرن حاضر
دستان شفا بخش
44٬910 ‎تومان
49٬900 ‎تومان -10%
 دستان شفا بخش
 کتاب دستان شفا بخش نوشته خوزه سیلوا می باشد که مجید پزشکی آن را ترجمه کرده است. کتاب دستان شفا بخش مناسب برای انرژی درمانی و روانشانسی افراد می باشد که به دستان آن ها قدرت های خارق العاده ای می دهد. شما می توانید به کمک کتاب دستان شفا بخش زندگی بسیار سالمی را داشته باشید. کتاب دستان شفا بخش توسط انتشارات نسل نو اندیش منتشر شده است. به کمک کتاب دستان شفا بخش کار های بسیار شگفت انگیزی انجام دهید.
خرید اینترنتی کتاب دستان شفا بخش
بی شعوری تا همیشه 2
13٬500 ‎تومان
15٬000 ‎تومان -10%
بی شعوری تا همیشه 2
در این کتاب بیشتر در مورد افرادی صحبت شده است که بیماری بیشعوری در انها بسیار شدت گرفته و از درمان نیز گذشته است که در آن برای شما بیشعوری را تعریف کرده است و به شما آموزش می دهد که چگونه آن را درمان نمایید. کتاب بی شعوری تا همیشه 2 مناسب برای کسانی می باشد که دوست دارند افراد با ادبی باشند. 
کتاب دوم بی شعوری
کتاب بی شعوری تا همیشه 2 نوشته خاویر کرمنت می باشد که اسحقاق احمدی آن را ترجمه کرده است. 
سه گانه بیشعوری
سه گانه بی شعوری عبارت است از
1- بیشعوری بس است دیگر
2- بیشعوری تا همیشه 
3- توطئه بیشعوری
قدرت زندگی مثبت
11٬610 ‎تومان
12٬900 ‎تومان -10%
قدرت زندگی مثبت
کتاب قدرت زندگی مثبت نوشته دکتر نورمن وینسنت پیل می باشد که مهندس امیر بهنام آن را ترجمه کرده است. کتاب قدرت زندگی مثبت مانند یک راهنمای بزرگ برای شما می باشد. در کتاب قدرت زندگی مثبت به شما آموزش می دهد که چگونه شاد زیست و زندگی پر شادی و خوشاحالی برای خود با ارمغان آورد. به کمک مباحث موجود در این کتاب شما  دیگر حس ناراحتی و پوچی نمی کنید و خود را ادمی بسیار مهمی در جامعه می دانید.
خرید کتاب قدرت زندگی مثبت
راهنمای غلبه بر مشکلات شایع روانشناختی و ارتقای سلامت روان
10٬800 ‎تومان
12٬000 ‎تومان -10%
راهنمای غلبه بر مشکلات شایع روانشناختی و ارتقای سلامت روان
همراه با رویکرد شناختی - رفتاری
کتاب راهنمای غلبه بر مشکلات شایع روانشناختی و ارتقای سلامت روان ترجمه و تالیف امراله ابراهیمی، حمید نصیری، مصطفی عرب و عاطفه مبلیان می باشد. کتاب راهنمای غلبه بر مشکلات شایع روانشناختی و ارتقای سلامت روان مناسب برای حل انواع مشکلات روانی می باشد که به کمک این کتاب می توانید بسیاری از مشکلات روحی و روانی خود غلبه نمایید. کتاب راهنمای غلبه بر مشکلات شایع روانشناختی و ارتقای سلامت روان مناسب برای انواع افراد با تیپ های شخصیتی متفاوت می باشد.
خرید اینترنتی کتاب راهنمای غلبه بر مشکلات شایع روانشناختی