رشد شخصی

غلبه بر کمال خواهی
144٬000 ‎تومان
160٬000 ‎تومان -10%
موجود
خرید اینترنتی کتاب غلبه بر کمال خواهی از پارسا نشر.
کتاب غلبه بر کمال‌خواهی به دو بخش تقسیم‌بندی شده است. در بخش اول، درباره‌ی شناخت کمال‌خواهی صحبت می‌شود. در این بخش، یاد می‌گیرید که کمال خواهی چیست، چه مشکلاتی می‌تواند ایجاد کند و چرا برای فرد پابرجا می‌ماند. بخش دوم درباره‌ی یادگیری راه‌هایی برای تغییر کمال‌خواهی است. این بخش به شما کمک می‌کند تا درک کنید چرا کمال‌خواهی شما باقی می‌ماند، سود و زیان آن را در نظر بگیرید و بیاموزید که چگونه کمال‌خواهی را مورد بازنگری قرار دهید. این کتاب از رویکرد شناختی رفتاری برای غلبه بر کمال‌خواهی استفاده کرده است. کتاب حاضر به شما کمک می‌کند تا بفهمید از زندگی چه می‌خواهید. همچنین، این کتاب رویکرد خودیاری به غلبه بر کمال‌خواهی دارد و بنابراین در بخش دوم تکالیفی برای مراجع در نظر گرفته شده است، زیرا انجام کارها برای تغییر عادت به تمرین نیاز دارد. کتاب غلبه بر کمال‌خواهی می‌تواند منبع ارزشمندی برای متخصصان، بالینگران، دانشجویان مشاوره و روانی درمانی و همچنین مراجعان باشد.
چشم دل بگشا
59٬250 ‎تومان
75٬000 ‎تومان -21%
موجود
چشم دل بگشا 
کتاب چشم دل بگشا نوشته کاترین پاندر می باشد که گیتی خوشدل آن را ترجمه کرده است. کتاب چشم دل بگشا به شما در توانگرایی و پیشرفت دادن خود بسیار کمک می نماید.  کتاب چشم دل بگشا توسط انتشارات نشر پیکان منتشر شده است. کتاب چشم دل بگشا دارای راه حل هایی برای رهایی از موانع درونی می باشد. چرا باید چشم دل را بگشاییم؟ نیروهای مولد توانگری نیروهای ذهنی و معنوی هستند برای پیکار ذهنی و معنوی با فقر نخستین کاری که باید کرد گشودن چشم دل است .
خرید کتاب چشم دل بگشا از پارسا نشر
40 فکر سمی
65٬491 ‎تومان
82٬900 ‎تومان -21%
موجود
40 فکر سمی
کتاب 40 فکر سمی را دکتر آرنولد لازاروس، دکتر کلینفورد لازاروس و دکتر آلن فی نوشته اند و شمس الدین حسینی و الهام آرام نیا آن را ترجمه کرده اند. کتاب 40 فکر سمی به شما می آموزد که چگونه می توانید با به کار بردن پادزهرهای مختلف مطرح شده در این کتاب افکارتان را سم زدایی کنید و زندگی متعادل تر و از نظر روان شناختی سالم تر داشته باشید. بعد از خواندن کتاب 40 فکر سمی قادر خواهید شد یکی دو یا چندین باور نادرست سمی تان را شناسایی کنید که باعث شده اند بدون دلیل ناراحت و ناراضی باشید.
خرید اینترنتی کتاب 40 فکر سمی از پارسا نشر
مدیریت نگرش 101
79٬000 ‎تومان
100٬000 ‎تومان -21%
موجود
مدیریت نگرش 101
کتاب مدیریت نگرش 101 نوشته جان ماکسول می باشد که اصغر اندرودی مترجم آن می باشد. این کتاب مدیریت نگرش 101 دارای سه بخش اصلی می باشد که آن ها عبارت است از تاثیر انگیزه و شکل گیری نگرش و آینده با نگرش درست می باشد. این سه بخش در 8 فصل زیر برای شما آورده شده است.
کتاب های مدیریت نگرش 101 دارای قسمت های زیر می باشد:

نگرش چگونه در رهبری اثر می گذارد
نگرش چگونه در فرد تاثیر می گذارد
چه چیزی به نگرش شکل می دهد
آیا امکان تغییر نگرش وجود دارد
آیا موانع می توانند نگرش را به راستی بهبود می بخشد
شکست چیست
موفقیت چیست
رهبری چگونه می تواند ارتقا یابد

خرید کتاب مدیریت نگرش 101
آیین زندگی
165٬110 ‎تومان
209٬000 ‎تومان -21%
موجود
آیین زندگی
کتاب آیین زندگی نوشته دیل کارنگی می باشد که هانیه حق نبی مطلق مترجم آن می باشد. شما می توانید به کمک کتاب آیین زندگی و روش هایی که در آن گفته شده است زندگی خود را کملا منقلب نمایید. کتاب آیین زندگی به شما اموزش می دهد که چگونه در زندگی خود تغیراتی ایجاد نمایید تا زندگی بهتر و موفق تری داشته باشید. این کتاب چکیده ای از تجربیات عملی زندگی صدها نفر از اثرگزارترین انسان های روی زمین است. دیل کارنگی با معرفی جنبه های مختلف افراد مشهور و بزرگ و موفق، راهکارهایی عملی برای داشتن زندگی‌ ای با حداقل نگرانی و درگیری ارائه کرده است.
فروش کتاب آیین زندگی
دوازده ستون موفقیت
78٬921 ‎تومان
99٬900 ‎تومان -21%
موجود
دوازده ستون موفقیت
کتاب دوازده ستون موفقیت نوشته جیم ران و کریس وایدنر می باشد که امیرحسین مکی آن را ترجمه کرده است. افراد موفق، به این دلیل به موفقیت دست یافته اند که شایستگی آن‌ را داشته اند و شایستگی آنان بی علت حاصل نشده است بلکه آنان اصول موفقیت را می دانند و از آن‌ ها را در زندگی خود استفاده نموده اند.
خرید اینترنتی کتاب دوازده ستون موفقیت از پارسا نشر
تجارت قرن بیست و یک
61٬620 ‎تومان
78٬000 ‎تومان -21%
موجود
تجارت قرن بیست و یک
کتاب تجارت قرن بیست و یک نوشته رابرت تی کیوساکی، کیم کیوساکی و جان فلمینگ می باشد. این نویسنده ها آمده اند و تمامی تجربیات خود در زندگی را در این کتاب آورده اند. کتاب تجارت قرن بیست و یک به شما آموزش می دهد که چگونه می توانید زندگی خود را با  تنها با تغییر نگرش خود در مورد زندگی عوض نمایید. کتاب تجارت قرن بیست و یک ترجمه محسن جواهری است که توسط انتشارات ذهن آویز منتشر شده است.
خرید بهترین ترین کتاب های دنیا
علم بازاریابی شبکه ای
35٬550 ‎تومان
45٬000 ‎تومان -21%
موجود
علم بازاریابی شبکه ای
کتاب علم بازاریابی شبکه ای نوشته رندی گیج و ترجمه فرشید قهرمانی می باشد. در این کتاب شما فرا خواهید گرفت که چگونه می توان یک بازاریابی شبکه را کنترل نمایید به گونه ای که بیشترین بهره را از آن ببرید. به کمک علم بازاریابی شبکه ای می توانید به راحتی ثروتمند شویید. هر بازاریاب حاضر در بازاریابی شبکه ای یک وظیفه دارد و آن هم افزایش فروش محصولات است تا بتواند به کمک آن درآمد کسب نماید. این کتاب به شما تمامی نکاتی که باید در بازاریابی شبکه ای بدانید را آموزش می دهد.
خرید اینترنتی کتاب علم بازاریابی شبکه ای از پارسا نشر
آیین سخنرانی
59٬250 ‎تومان
75٬000 ‎تومان -21%
موجود
آیین سخنرانی
کتاب آیین سخنرانی نوشته دیل کارنگی می باشد که هانیه حق نبی مطلق آن را ترجمه کرده است. این کتاب مناسب برای کسانی می باشد که زیاد در شغل و کار های آن ها نیاز به سخنرانی می باشد. به کمک کتاب آیین سخنرانی شما می توانید اهسته اهسته قدرت سخنرانی خود را پیشرفت بدهید. کتاب آیین سخنرانی توسط انتشارات نشر سلسله مهر منتش شده است. کتاب آیین سخنرانی دارای نکات ریز و درشتی می باشد که شما در سخنرانی خود نیاز دارید بدانید را در خود آموزش داده است.
خرید کتاب آیین سخنرانی
سوپر استار
79٬000 ‎تومان
100٬000 ‎تومان -21%
موجود
کتاب سوپراستار
کتاب سوپر استارنوشته مری کریستنسن و ترجمه نیما عربشاهی می باشد. 
برخی از سرفصل های کتاب :

گام 1: شهامت رویا پردازی داشته باشید
گام 2: هدفگذاری کنید
گام 3: باور کنید که می‌توانید
گام 4: مطابق با طرح دستمزد شرکتتان کار کنید
گام 5: چرخ را دوباره اختراع نکن

خرید اینترنتی کتاب سوپر استار از پارسا نشر
جادوی کار پاره وقت
69٬520 ‎تومان
88٬000 ‎تومان -21%
موجود
کتاب جادوی کار پاره وقت
نوشته جیم ران و ترجمه توحید فریدونی و امیررضا هاشمی که توسط انتشارات ذهن آویز به چاپ رسیده است
جیم ران یکی از بهترین و موفق ترین نویسندگان و ثروتمندان دنیاست که کتاب های بسیار خوب و پرفروشی نوشته است. یکی از این کتاب ها، کتاب جادوی کار پاره وقت است که به صورت حرفه ای و انحصارا به بازاریابی شبکه ای یا نتورک پرداخته است و در آن از مزیت ها و راه و چاه های بازاریابی شبکه ای در عصر جدید صحبت به میان اورده است.
برخی از سرفصل های کتاب :

گفتار 1: یافتنِ یک فرصتِ کاری
گفتار 2: سود بُردن بهتر از مُزد گرفتن است
گفتار 3: جادوی کارِ پاره‌وقت
گفتار 4: تنظیمِ بادبان
گفتار 5: قانونِ میانگین‌ها

خرید اینترنتی کتاب جادوی کار پاره وقت نوشته جیم ران
پول پول پول
27٬650 ‎تومان
35٬000 ‎تومان -21%
موجود
کتاب پول پول پول
نوشته جان میلتون فاگ و ترجمه علی صباغی
وقتی در عصری زندگی می کنیم که لحظه به لحظه فناوری و علم پیشرفت میکند دیگر جایی برای مشاغل سنتی و با فروش سنتی نیست چرا که همه چیز در حال تغییر کرده است و این انتخاب شماست که بتوانید با این تغییرات پیش بروید و خود و کسب و کارتان را پیشرفت دهید یا با عمل به شیوه قدیمی در کارتان پیشرفتی را تجربه نکنید. یکی از مشاغل بسیار پرطرفدار در کل دنیا که به کشور های بزرگی کمک کرده تا از بحران های مالی نجات پیدا کنند بازاریابی شبکه ای است که در آن نه تنها به شما نحوه ی پول در آوردن را آموزش میدهد بلکه شخصیت شما را هم رشد میدهد چرا که برای موفقیت های بیشتر باید شخصیت خود را رشد بدهید. کتاب پول پول پول نکات بسیار مفید و کاربردی در بازاریابی شبکه ای به شما آموزش میدهد تا با استفاده از آنها به اهداف مالی و شخصی خود دست پیدا کنید
شما متوانید کتاب پول پول پول نوشته جان میلتون فاگ و ترجمه علی صباغی را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
حکایت دولت و فرزانگی
51٬350 ‎تومان
65٬000 ‎تومان -21%
موجود
خرید اینترنتی کتاب حکایت دولت و فرزانگی از پارسا نشر.
این کتاب داستان قوی و بکری را عرضه می‌کند، داستانی که یکی از سودمندترین حقایق را آشکار می‌کند. کتاب حکایت دولت و فرزانگی رموز ذهن ناهشیار را به لطیف‌ترین شکل ممکن در قالب داستان بیان می‌کند. در واقع کتاب داستان یک جوانی که چگونه ثروتمند می‌شود را روایت می‌نماید. داستان آن به این گونه می‌باشد که جوانی به نزد عموی خود می‌رود و از او در مورد راه و روش ثروتمند شدن می‌پرسد و عمو او را به نزد شخصی می‌فرستد که هم خردمند و هم ثروتمند است. این فرد خردمند و ثروتمند سعی می‌کند با سوالات خود درس‌های مهمی را به جوان انتقال دهد. این اثر اگرچه ظاهری کودکانه دارد اما دیدگاهش هم برای کودک و هم برای والدین و مربیان کودک سودمند است.
زبان بدن
94٬800 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -21%
موجود
این کتاب در اصل بر آن است که به عنوان راهنمای کار جهت فروشندگان، مدیران و مجریان فروش قرار گیرد. در ده سالی که این کتاب تحت بررسی، تحقیقات و گردآوری بوده است، به حدی گسترده شده است که هر کسی بدون در نظر گرفتن شغل و موقعیتش می تواند برای درک و فهم بهتر بیشتر و وقایع پیچیده زندگی در مواجهه با دیگران از آن بهره ببرند.
خرید اینترنتی کتاب زبان بدن از پارسا نشر.
آیین دوست یابی
233٬050 ‎تومان
295٬000 ‎تومان -21%
موجود
آیین دوست یابی اثری است بی بدیل که اولین بار در سال 1936 به چاپ رسید و با وجود گذشت هشتاد سال از تالیف آن، همواره در زمره کتاب هایی پر مخاطب بوده و تا کنون 15 میلیون نسخه از آن در جهان به فروش رسیده است. در این کتاب هنر جلب توجه و برقراری ارتباط با دیگران و شیوه های صحیح آن و نیز توسعه روابط اجتماعی مورد بحث قرار می گیرد. جلب توجه دیگران و این که در برخورد اول تاثیر گذار باشیم، پرهیز از دشمن تراشی، روش های درست انتقاد کردن و سرانجام، ترغیب دیگران به کسب موفقیت، از دیگر مواردی است که در کتاب حاضر به زبانی ساده و گویا به رشته تحریر درآمده.
خرید اینترنتی کتاب آیین دوست یابی از پارسا نشر.
پدر پول دار پدر بی پول
124٬820 ‎تومان
158٬000 ‎تومان -21%
موجود
رابرت کیوساکی به مردم آموزش می دهد چگونه میلیونر شوند، به همین دلیل مردم نام او را معلم مدرسه میلیونر ها گذاشته اند.
مهمترین علت مشکلات مالی مردم این است که سالهای سال درس می خوانند اما درباره پول هیچ چیز نمی خوانند. نتیجه این است که فقط یاد می گیرند برای پول کار کنند... اما هرگز نمی فهمند چه کنند تا پول برایشان کار کند.

خرید اینترنتی کتاب پدر پول دار پدر بی پول از پارسا نشر.
ثروتمند ترین مرد بابل
63٬200 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -21%
موجود
این کتاب پس از انتشار، مورد استقبال بانکها، شرکتهای بیمه، کارفرمایان و سرمایه گذاران قرار گرفت و توسط ایشان، در قیاس وسیع و یه تعداد زیادی توضیح شد. بدین ترتیب میلونرها نفر، با شخصیت معروف (ثروتمندترین مرد بابل) آشنا شدند و از مطالعه داستانهای زیبا و آموزنده این کتاب لذت بردند. در ضمن بسیاری از آنان دریافتند که رفع کمبودها و مشکلات مالی، کار چندان دشواری نیست...
خرید اینترنتی کتاب ثروتمند ترین مرد بابل از پارسا نشر.
صفت های بایسته یک رهبر
59٬250 ‎تومان
75٬000 ‎تومان -21%
موجود
رویای شما پیرامون چه دور می زند؟ در لجام گسیخته ترین تصوراتتان خود را در حال انجام دادن چه کاری می بینید؟ اکنون چه چیز بین شما و رویایتان مانع ایجاد کرده؟
پاسخش رهبری است. دکتر جان سی مکسول، نویسنده صفت های بایسته یک رهبر، می گوید (همه چیز در محموده رهبری اوج می گیرد و فرود می آید اما دانستن چگونگی رهبری کردن تنها نیمی از کار است. درک رهبری و رهبری کردن عملی در واقع دو موضوع کاملا جداگانه اند)
خرید اینترنتی کتاب صفت های بایسته یک رهبر از پارسا نشر.
انسان در جستجوی معنی
118٬500 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -21%
موجود
انسان در جستجوی معنی
کتاب نوشته ویکتور فرانکل و ترجمه نهضت صالحیان و میهن میلانی می باشد. کتاب انسان در جست وجوی معنی دارای دو قسمت می باشد، قسمت اول آن شامل خاطرات فرانکل از اردوگاه کار اجباری آشویتس در کنار نازی ها می باشد و قسمت دوم آن مکتب تخصصی دکتر فرانکل یعنی لوگوتراپی یا معنادرمانی را توضیح می دهد. دکتر فرانکل در بخش دوم می‌گوید که من تردید دارم که پزشکی بتواند پاسخی به این پرسش بدهد که معنای زندگی هر فردی چیست؟ زیرا معنای زندگی از فرد به فرد، روز به روز، ساعت به ساعت در تغییر است. که این را نشان از برتری مکتب خود می داند.
خرید کتاب انسان در جستجوی معنی
قدرت
165٬900 ‎تومان
210٬000 ‎تومان -21%
موجود
در این کتاب روش های زندگی پربار نشان داده شده است. خیلی چیز ها در مورد زندگی هست که باید بدانی و همه آنها مفید هستند. در واقع، فراتر از خوب هستند. آنها خارق العاده هستند. زندگی به مراتب از آنچه تصور می کنی راحت تر است. وقتی از شیوه ی عملکرد زندگی و قدرت نهفته در خودت سر در بیاوری، سحر و افسون زندگی را تمام عیار تجربه می کنی و سپس زندگی معرکه ای خواهی داشت!
خرید اینترنتی کتاب قدرت از پارسا نشر.
هنر گفتگو
142٬121 ‎تومان
179٬900 ‎تومان -21%
موجود
خرید اینترنتی کتاب هنر گفتگو با هرکس در هرجا از پارسا نشر.
کتاب پیش رو توانایی گفتگوی روان و مناسب را به عنوان یکی از عوامل کلیدی موفقیت در نظر گرفته است. بدون توجه به چرایی گفتگو کردن، این کتاب به شما چگونگی آن را می‌آموزد و باعث افزایش اعتماد به نفس و انگیزه لازم برای داشتن قدرت کامل در گفتن سخن مناسب با هرکس، در هر زمان و هر مکان را می‌شود. مهم‌ترین ویژگی که باعث موفقیت در هر گفت‌وگویی می‌شود، توانایی اشخاص در نشان دادن قدردانی و تمجید از طرف مقابل است. این امر باعث می‌شود فرد مورد نظر، در نظر همه، محبوب و دوست داشتنی باشد و همه این موارد به هنر گفت‌وگو با افراد در شرایط مختلف وابسته است. کتاب حاضر شامل دو بخش است. در بخش اول خطوط راهنما و راهبردهایی را ارائه می‌دهد تا گفت‌وگویی موفق‌تر داشته باشید. بخش دوم کتاب در عمل به شما یاد می‌دهد چگونه در حوزه‌های نه گانه‌ی زندگی گفت‌وگو کنید. در هر یک از فصل‌های این بخش توصیه‌هایی در مورد آن‌چه باید بگویید، آن‌چه نباید بگویید، نحوه عمل در موقعیت‌های ویژه و نحوه برخورد با وضعیت‌های مختلف را ارائه می‌دهد.
ACT به زبان ساده
270٬000 ‎تومان
300٬000 ‎تومان -10%
موجود
ACT به زبان ساده
الفبای درمان مبنتی بر پذیرش و تعهد
کتاب ACT به زبان ساده نوشته راس هریس به شما تعهد و پذیرش را آموزش می دهد. به کمک کتاب ACT به زبان ساده می توانید در زندگی خود از همه جهات پیشرفت نمایید و زندگی بسیار شاد و به دور از ناراحتی داشته باشید. کتاب ACT به زبان ساده را دکتر انوشه امین زاده ترجمه کرده است. ACT اسمش را از یکی از پیام های مرکزی اش گرفته است که آن پیام عبارت است از: بپذیرید هر آنچه را که خارج از کنترل شما هست و متعهد باشید به آنچه که زندگی شما را غنی می سازد.
خرید اینترنتی کتاب ACT به زبان ساده از پارسا نشر
برتری خفیف
173٬800 ‎تومان
220٬000 ‎تومان -21%
موجود
خرید اینترنتی کتاب برتری خفیف از پارسا نشر.
جف اولسون در کتاب برتری خفیف می‌گوید، موفقیت روزبه‌روز و قدم‌به‌قدم شکل می‌گیرد. این کتاب به شما نشان می‌دهد که تصمیمات روزمره می‌توانند کلید اصلی موفقیت باشند. کارهای کوچک، اتفاقات بزرگ را می سازند. کتاب پیش رو به شما می‌گوید که چگونه با انجام کارهای کوچک، می‌توانید تغییرات بزرگی در زندگی‌تان ایجاد نماید و زندگی بسیار موفقی داشته باشید. فرقی نمی‌کند که رویایتان چه قدر بزرگ و سخت باشد، مهم پشتکار و روش‌های مدیریتی که به کار میبرید می‌باشد. این کتاب همان چیزی است که برای زندگی موفق به آن نیاز دارید.
رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای
75٬050 ‎تومان
95٬000 ‎تومان -21%
موجود
کتاب حاضر یک راهنمای آموزشی درباره ی چگونگی موفق شدن در تجارت NA (بازداری چند سطحی یا چند لایه ای) است. ایده ها و شگردهای مربوط به مجموعه سازی که در این کتاب آمده است، ساده و در عین حال بسیار موثر و نتیجه بخش اند. این کتاب، چه برای مبتدیان در کار NM و چه برای کارگشتگان این تجارت، راهنمای خوبی است.
خرید اینترنتی کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای از پارسا نشر.
تئوری انتخاب - درآمدی بر روانشناسی امید
407٬640 ‎تومان
516٬000 ‎تومان -21%
موجود
دکتر گلسر در این کتاب با نشان دادن راه هایی از تهدید های بیرونی و گام های منتهی به آزادی درونی، به ما می گوید که این مسیر به طور عجیبی ساده است. البته گام نهادن در این راه شهامت و اعتماد می خواهد تا بتوانیم شیوه تفکرمان را تغییر دهیم، اما روش معنادار کردن چیز هایی که به نظر بی معنا می رسد تجربه شگفت آوری است.
خرید اینترنتی تئوری انتخاب از پارسا نشر
کی پنیر مرا جا‎ به ‎جا کرد؟
63٬200 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -21%
موجود
کتاب کی پنیر مرا جا به جا کرد ؟
نوشته دکتراسپنسر جانسون و ترجمه لعیا عندلیب
کتاب کی پنیر مرا جا‎ به‎ جا کرد؟ که توسط یکی از بزرگترین و موفق ترین نویسنده ها برمبنای غلبه بر پیچ و خم های مسیر کاری و زندگی شخصی شما نوشته شده است. در این کتاب با نحوه ی مواجه با مشکلات و چالش های زندگی آشنا میشویم به گونه ای که یاد میگیریم چه مواقعی باید مشکل را دور زد و کی باید از روی آن عبور کرد. این درس های بسیار مفید و کاربردی در قالب یک داستان زیبا آورده شده است تا بتواند به سادگی مفهوم و منظور خود را به خواننده برساند
خرید اینترنتی کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد از پارسا نشر
اسرار ذهن ثروتمند
236٬921 ‎تومان
299٬900 ‎تومان -21%
موجود

خرید اینترنتی کتاب اسرار ذهن ثروتمند از پارسا نشر
این کتاب توضیح می دهد که چرا در تقدیر بعضی از مردم ، ثروتمند شدن و در تقدیر بعضی دیگر از لحاظ مالی مشکل داشتن است. اگر مایل هستید در مورد دلیل اصلی موفقیت چیزی یاد بگیرید، این کتاب را بخوانید.
یخ شکن ها- چه کار کنیم که مشتری اصرار کند کار را به او معرفی کنیم
75٬050 ‎تومان
95٬000 ‎تومان -21%
موجود
یخ شکن ها- چه کار کنیم که مشتری اصرار کند کار را به او معرفی کنیم
کتاب یخ شکن ها- چه کار کنیم که مشتری اصرار کند کار را به او معرفی کنیم نوشته تام شرایتر (ال بزرگ) می باشد که توسط علی معتمدی ترجمه شده است. کتاب یخ شکن ها- چه کار کنیم که مشتری اصرار کند کار را به او معرفی کنیم مناسب برای کسانی می باشد که در مشتری یابی مشکل دارند، که به آن ها تمامی نکات و روش هایی که بتوانند مشتری های زیادی برای خود پیدا نمایند.

خرید بهترین کتاب مدیریت و مشتری مداری
روش‌ها و راهبردهای تقویت دقت و توجه
84٬550 ‎تومان
95٬000 ‎تومان -11%
موجود
خرید اینترنتی کتاب روش‌ها و راهبردهای تقویت دقت و توجه از پارسا نشر.
 در شرایطی که در آن زندگی می‌کنیم، دانستن راه‌های ایجاد تمرکز، دقت و توجه، یک مهارت بسیار سودمند به حساب می‌آید. کودکان و نوجوانان نیز باید قادر باشند در محیطی که سکوت کامل در آن حاکم نیست مطالعه کنند، درس بخوانند و روی تکالیفشان تمرکز کنند. در کتاب پیش رو سعی شده است علاقه و انگیزه‌ی کودکان به تمرین کردن افزایش یافته و با راهبردهای ارائه شده، خانواده‌ها و معلمان گرامی بتوانند دقت، توجه و تمرکز کودکان و نوجوانان را به حد مطلوب برسانند و از افت تحصیلی آنان جلوگیری کنند.