انتشارات کنکاش

رژیم تندرستی
8٬075 ‎تومان
9٬500 ‎تومان -15%
موجود
کتاب رژیم تندرستی
کتاب رژیم تندرستی نوشته دکتر صفدر صانعی می باشد. کتاب رژیم تندرستی آدمی را درباره پیشگیری و درمان بیماری‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های حاصل از نارسائی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های غذایی یا بدخوری و تغذیه ناسالم آگاه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سازد و درباره آخرین اطلاعات پزشکی و تجربیات با ارزش علم طبابت با شما گفتگو می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نماید. کتاب رژیم تندرستی توسط انتشارات کنکاش منتشر شده است.
خرید اینترنتی کتاب رژیم تندرستی از پارسانشر
خواص درمانی گیاهان
19٬550 ‎تومان
23٬000 ‎تومان -15%
موجود
کتاب خواص درمانی گیاهان
نوشته محمد جزینی 
درمان با گیاهان دارویی روشی است که از ابتدا مورد استفاده بشر قرار می گرفته است. در مقایسه با داروهای شیمیایی کمترین عوارض را گیاهان دارویی برای بدن انسان دارد اما برای استفاده از این مزایا ابتدا باید شناخت کافی نسبت به گیاهان دارویی پیدا کنیم در غیر این صورت قطعا آسیب های جبران ناپذیری به بدن خود خواهیم زد. کتاب خواص درمانی گیاهان در همین راستا به شما کمک خواهد کرد که نسبت به گیاهان دارویی، آگاهی لازم را داشته باشید.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب خواص درمانی گیاهان نوشته محمد جزینی را از پارسانشر خریداری نمایید.
بهداشت مادر، کودک و باروری
144٬500 ‎تومان
170٬000 ‎تومان -15%
موجود
بهداشت مادر، کودک و باروری شهناز کهن در همه گیری ویروس کووید-19
کتاب بهداشت مادر و کودک نوشته دکتر شهناز کهن، دکتر میترا صوابی، دکتر مژگان جانی قربان، مهشید عبدی شهشهانی، فاطمه ترابی، دکتر زهرا برومند فر، دکتر کبری صالحی می باشد. کتاب بهداشت مادر و کودک دارای تست ها و پاسخ نامه ای در پایان هر فصل است و توسط انتشارات کنکاش منتشر شده است.
خرید کتاب بهداشت مادر و کودک به صورت آنلاین به همراه سی دی
کتاب بهداشت مادر و کودک دکتر کهن