جمشید خدادادی

کتاب های جمشید خدادادی

عسل درمانی شگفتی قرآن کریم
60٬000 ‎تومان
موجود
عسل درمانی شگفتی قرآن کریم
کتاب عسل درمانی شگفتی قرآن کریم دارای موضوع طب سنتی به کمک عسل می باشد. عسل چه در طب سنتی و چه در طب امروزی دارای ویژگی و خصوصیات مفید بسیاری می باشد که می توان به کمک آن، بسیار از بیماری و مشکلات پوستی و بدنی را درمان نمود. کتاب عسل درمانی شگفتی قرآن کریم نوشته جمشید خدادادی می باشد. کتاب عسل درمانی شگفتی قرآن کریم توسط انتشارات ندای سیما منتشر شده است.
خرید انترنتی کتاب عسل درمانی شگفتی قرآن کریم ( ویراست جدید)
کلید ورود به طب قدیم
50٬000 ‎تومان
موجود
کلید ورود به طب قدیم 
کتاب کلید ورود به طب قدیم، کتابی می باشد که در آن به مفاهیم مقدماتی و نکات مورد نیاز برای انجام طب سنتی آموزش داده شده است. اگر شما از علاقه مندان به طب سنتی و قدیمی و فقط کافی است کتاب کلید ورود به طب قدیم را بخرید و آن را بخوانید تا در مورد مقدمات و کلیات طب سنتی یاد بگیرید. این کتاب دارای آموزه هایی به کمک گیاهان دارویی و... که مخصوص طب سنتی می باشند، است. کتاب کلید ورود به طب قدیم نوشته (ویراست جدید) نوشته جمشید خدادادی می باشد. 
خرید کتاب کلید ورود به طب قدیم ویراست جدید
ارمغان تندرستی
65٬000 ‎تومان
ناموجود
ارمغان تندرستی
کتاب ارمغان تندرستی نوشته جمشید خدادادی با مقدمه دکتر محمدهادی موذن جامی و ویراستیاری و باز بینی محسن عموشاهی می باشد. جمشید خدادادی آمده است و در این کتاب از 25 سال تجربه خود استفاده کرده و توانسته آن را به سبکی بنویسد تا شما بتوانید به راحتی مطالب آن ها را فرا بگیرید. در کتاب ارمغان تندرستی شما انواع خواص غذاهای گیاهی، حبوباتی، دریایی، نکتار میوه جات و سبزیجات را یاد خواهید گرفت.
خرید کتاب ارمغان تندرستی (در جستوجوی سلامتی 2)
پانزده روز تا سلامتی
60٬000 ‎تومان
ناموجود
پانزده روز تا سلامتی
کتاب پانزده روز تا سلامتی یک کتاب در مورد طب سنتی می باشد. در این کتاب بازخوانی آیات مربوط به تغذیه انسان در قرآن کریم آورده شده است. کتاب پانزده روز تا سلامتی نوشته جمشید خدادادی می باشد که ایشان در طب اسلامی دارای حداقل 25 سال تجربه می باشد. اصلی ترین آیه در مورد غذا" دقت کنید و بنگرید چه میخورید" می باشد، یعنی با توجه به طبع و مزاج خود غذای خود را انتخاب کنید تا همیشه بزرگترین ثروت که همان سلامتی است را از خداوند دریافت کنید.
خرید کتاب پانزده روز تا سلامتی (ویراست جدید) اثر جمشید خدادادی