آموزش زبان

درسنامه جامع آيلتس لزگی Reading, Speaking
134٬100 ‎تومان
149٬000 ‎تومان -10%
درسنامه ﺟامع آيلتس لزگی Reading, Speaking
کتاب درسنامه جامع آيلتس لزگی یک مجموعه دو جلدی می باشد که در جلد اول آن به شما مهارت های Listening و Writing و در جلد دوم آن مهارت های Reading و Speaking آموزش داده شده است.کتاب درسنامه جامع آيلتس لزگی Reading, Speaking نوشته بیتا فخرالسادات می باشد که توسط انتشارات جامعه نگر چاپ شده است. این کتاب زبان انگلیسی مناسب برای آزمون IELTS می باشد. 

1.مرجع کامل سوالات مهارت ها، تا نمره 9 در مهارت های Reading‐ Speaking
2.شامل کلیه نکات و تست های کلیدی آزمون های سال های گذشته
3.با پاسخ تشریحی به زبان پارسی و DVD صوتی قسمت Listening
خرید اینترنتی کتاب درسنامه جامع آيلتس لزگی Reading, Speaking
درسنامه جامع آيلتس لزگی Listening, Writing
134٬100 ‎تومان
149٬000 ‎تومان -10%
درسنامه ﺟامع آيلتس لزگی Listening, Writing 
کتاب درسنامه جامع آيلتس لزگی Listening, Writing یک مجموعه دو جلدی می باشد که در جلد اول آن به شما مهارت های Listening و Writing و در جلد دوم آن مهارت های Reading و Speaking آموزش داده شده است. کتاب درسنامه جامع آيلتس لزگی Listening, Writing نوشته بیتا فخرالسادات می باشد که توسط انتشارات جامعه نگر چاپ شده است. 
خرید اینترنتی کتاب درسنامه جامع آيلتس لزگی Listening, Writing
زبان انگلیسی از دبیرستان تا دانشگاه فرزام
54٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -10%
زبان انگلیسی از دبیرستان تا دانشگاه فرزام (گرامر فرزام)
با خواندن کتاب زبان انگلیسی از دبیرستان تا دانشگاه فرزام می توانید هرنوع سوال و پرسش‌های چهارگزینه‌ای را از نظر گرامری و لغت پاسخ دهید؛ در این کتاب تمامی نکته های گرامری به طور کاملا جامع همراه با 2000 لغت پراهمیت همراه با مترادف که اکثرا در امتحانات کنکور سراسری و زبان تخصصی و کارشناسی به کارشناسی ارشد مطرح میگردند، در این کتاب درج گشته است. کتاب زبان انگلیسی از دبیرستان تا دانشگاه منبعی کامل و جامعی برای رفع نمودن اشکال دانش‌پژوهان زبان انگلیسی در زمینه گرامر از سطح مبتدی تا پیشرفته می باشد. این کتاب جزو یکی از بهترین و کاملترین‌ کتابهای آموزش دستور و قواعد زبان انگلیسی به حساب می آید که حتی کوچکترین نکته های درسی را مطرح می‌نماید.