آموزش زبان

زبان انگلیسی از دبیرستان تا دانشگاه فرزام
48٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
زبان انگلیسی از دبیرستان تا دانشگاه فرزام (گرامر فرزام)
با خواندن کتاب زبان انگلیسی از دبیرستان تا دانشگاه فرزام می توانید هرنوع سوال و پرسش‌های چهارگزینه‌ای را از نظر گرامری و لغت پاسخ دهید؛ در این کتاب تمامی نکته های گرامری به طور کاملا جامع همراه با 2000 لغت پراهمیت همراه با مترادف که اکثرا در امتحانات کنکور سراسری و زبان تخصصی و کارشناسی به کارشناسی ارشد مطرح میگردند، در این کتاب درج گشته است. کتاب زبان انگلیسی از دبیرستان تا دانشگاه منبعی کامل و جامعی برای رفع نمودن اشکال دانش‌پژوهان زبان انگلیسی در زمینه گرامر از سطح مبتدی تا پیشرفته می باشد. این کتاب جزو یکی از بهترین و کاملترین‌ کتابهای آموزش دستور و قواعد زبان انگلیسی به حساب می آید که حتی کوچکترین نکته های درسی را مطرح می‌نماید.

راهنمای علت و معلول
12٬000 ‎تومان
15٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب راهنمای علت و معلول
کتاب راهنمای علت و معلول نوشته ی پاتریشیا آکرت است که توسط رضا دانشوری مترجمی شده و انتشارات جنگل ، جاودانه آن را به چاپ رسانیده است عنوان این کتاب به انگلیسی Cause & Effect است .
راهنمای انديشه ها و تصورات
24٬000 ‎تومان
30٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب راهنمای انديشه ها و تصورات
مجموعه کتاب های Reading & Vocabulary Development جزو مجموعه های موفق و پرفروش که در 4 سطح به اسم های : Facts & Figures , Thought & Notions , Cause & Effects , Concepts & Comments در جهت افزایش دادن مهارت خواندن متن ها و درک واژگان طراحی شده است.کتاب اصلی راهنمای کامل و جامع اندیشه ها و تصورات به اسم Thoughts and Notions نیز در سایت فروشگاه کتاب پارسا نشر موجود است.
1100 جيبی تصويری
48٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب 1100 کلمه جيبی تصويری
این مجموعه مشتمل بر موارد زیر است:
آموزش ۱۱۰۰ واژه‌ی ضروری به همراه نقش کلمات در جمله
دارای یک مثال برای هر کلمه به همراه ترجمه‌ی آن
معنی هر اصطلاح که در پایان هر روز آورده شده
آزمون کوتاه در پایان هر چهار درس همراه با پاسخ نامه
یک آزمون جامع از تمام مطالب کتاب همراه با پاسخ نامه
انگليسی برای مسافری از ايران 2
56٬000 ‎تومان
70٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب انگليسی برای مسافری از ايران 2
کتاب های انگلیسی برای مسافری از ایران ( English For A Passenger From IRAN) یک مجموعه ی دو جلدی برای آموزش مکالمات روزمره زبان انگلیسی می باشد که در این کتاب ها جملات، لغات و جملات مهم و دارای اهمیت در موضوعات مختلف و متنوع به صورت درس به درس به زبان آموز آموزش داده شده است؛ که به صورت انگلیسی به همراه ترجمه فارسی برای همگان ارائه شده است.
خودآموز مکالمه اسپانيايی در 90 روز به شيوه نصرت
60٬800 ‎تومان
76٬000 ‎تومان -20%
موجود
خودآموز مکالمه اسپانيايی در 90 روز به شيوه نصرت
کتاب خودآموز مکالمه ی اسپانیایی در 90 روز به راه و شیوه ی نصرت مجموعه‌ای کامل و جامع برای تسلط به مکالمه در زبان اسپانیایی است.
 این کتاب مجموعه ای است که به به ترجمه فرهنگ امیرانی است.
کتاب خودآموز اسپانیایی به روش نصرت در ۹۰ درس به آموزش نکته ها و مطالب زبان اسپانیایی پرداخته است.
STEPS TO UNDERSTANDING
40٬000 ‎تومان
50٬000 ‎تومان -20%
موجود
STEPS TO UNDERSTANDING
کتاب Steps to Understanding در ویرایش جدید خود توسط انتشارات Oxford به چاپ رسیده و کتاب نام برده شده نوشته ی L.A.HILL (لسلی الکساندر هیل) ازاستاد های شناخته شده و برتر و متخصص در زبان انگلیسی ELT است. در کتاب Steps to Understanding دکتر Hill از چهار سطح (Introductory , Elementary , Intermediate , Advanced) استفاده کرده است و داستان، متون و لغات ارتباط داشته را مدنظر داشته اند. هر داستان تقریبا مشتمل بر ۱۵۰ کلمه است، کتاب با دقت طبقه بندی شده و تنها آموزش مهارت خواندن را در نظر نگرفته است بلکه مشتمل بر اصطلاحات و دستور زبان انگلیسی نیز می باشد.
خودآموز مکالمه آلمانی در 90 روز به شيوه نصرت
52٬000 ‎تومان
65٬000 ‎تومان -20%
موجود
خودآموز مکالمه آلمانی در 90 روز به شيوه نصرت
کتاب خودآموز مکالمه آلمانی در ۹۰ روز به شیوه ی نصرت مجموعه‌ای کامل برای یادگیری زبان آلمانی است و ۹۰ درس و برای مدت زمان ۹۰ روز طراحی شده است.
کتاب خودآموز مکالمه آلمانی مشتمل بر خلاصه ی دستور زبان، مکالمات روزانه، تلفظ لغات و اصطلاحات می‌باشد.
همچنین یک لوح فشرده شنیداری مشتمل بر فایل‌های صوتی تمامی جملات و مکالمه‌های کتاب در نظر گرفته شده است که این CD برای شکل گیری درست لهجه‌ی آلمانی زبان آموز ارائه گشته است.
کتاب خودآموز مکالمه آلمانی، طوری تالیف شده است که نیازهای زبان آموز برای یادگیر گرفتن زبان آلمانی را به صورت کامل برطرف می نماید.
فرهنگ کوچک آلمانی به فارسی
32٬000 ‎تومان
40٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
فرهنگ کوچک آلمانی به فارسی 
کتاب فرهنگ کوچک آلمانی به فارسی نوشته امیر اشرف آریانپور می باشد. اگر شما از علاقه مندان به به زبان المانی هستید و دوست دارید یاد بگیرید که افراد آلمانی چه اصطلاحات را معمولا استفاده می کنند. به کمک این کتاب  شما برابر های اصطلاحات آلمانی را در فارسی آن را یاد خواهید گرفت. این فرهنگ کوچک آلمانی به فارسی دارای حدود ۲۰ هزار مدخل و زير مدخل رايج زبان آلمانی و برابرهای فارسی آن ها را به شما آموزش می دهد. کتاب فرهنگ کوچک آلمانی به فارسی توسط انتشارات کتاب فرس منشتشر شده است.
کتاب فرهنگ کوچک آلمانی به فارسی
راهنمای کامل select reading intermediate
5٬600 ‎تومان
7٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
راهنمای کامل select reading intermediate
کتاب راهنمای کامل (Select Readings (Intermediate به قلم در آمده توسط لیندا لی و اریک گوندرسن، جزو مجموعه‌ ی 4 جلدی Select Readings، در جهت تقویت نمودن مهارت Reading زبان انگلیسی به تحریر است.بسیار زیادی از معلمین زبان انگلیسی از کتاب‌های مجموعه Select Reading در جهت ارائه دروس استفاده می کنند. ازجمله ویژگی‌های این مجموعه می‌توان به آموزش چگونگی توانایی خواندن، درک مطلب و واژگان، تجزیه و تحلیل دستوری و بحث و گفتگو اشاره نمود.