گارگ کریشنا

آناتومی انسان چوراسیا جلد 3
262٬500 ‎تومان
350٬000 ‎تومان -25%
موجود
چوراسیا جلد 3 
آناتومی انسان با رویکرد بالینی ؛ سر و گردن 
جلد سوم کتاب چوراسیا  تالیف گارگ کریشنا و ترجمه ‎‎ی دکتر رضا شیرازی بر موضوع سر و گردن تمرکز دارد و کتاب جامع و کاملی برای دانشجویان پزشکی میباشد . مطالب این کتاب به صورت جامع و روان و جذاب و با ارائه تصویر برای درک بهتر مطالب در اختیارعلاقمندان قرار داده شده است از ویژگیهای خوب این کتاب دارا بودن سی دی است که حاوی ویدئوهای استخوان شناسی و بافت نرم میباشد وهمچنین دارا بودن نمونه سوالات مهم و ضروری و تفکیک مطالب هر فصل به صورت خلاصه برای استنفاده راحت دانشجویان عزیز و ارائه تصاویر تمام رنگی در تمام کتاب است.
آناتومی بدن چوراسیا جلد 1
262٬500 ‎تومان
350٬000 ‎تومان -25%
موجود
آناتومی انسان با رویکرد بالینی چوراسیا جلد 1 (تنه)
چوراسیا جلد 1


کتاب حاضر تالیف گارگ کریشنا و ترجمه ‏‎ی دکتر رضا شیرازی و دکتر ابراهیم اسفندیاری و حسین طاهری میباشد . این کتاب برای دانشجویان پزشکی و پیراپزشکی مناسب است.

در این کتاب تلاش زیادی برای توضیح مسائل بالینی ضروری صورت گرفته است تا دانشجویان با مطالب جامع تری نسبت به مبحث اناتومی آشنا گردند و متون گرداوری شده در این کتاب به صورت بخش های طبقه بندی شده کوتاه و سازمان یافته اورده شده تا دانشجو به راحتی بتواند درک کندو حفظ نماید
کتاب به سه بخش تقسیم شده است .برای تکمیل هر فصل نکات و راهنمای تشریح هم ارائه شده تا علاقمندان به صورت کاربردی به یادگیری مفاهیم بپردازند همچنین سعی شده تا مسائل بالینی مناسب طرح گردد تا خوانندگان با دیدگاه بالینی آناتومی آشنا شوند.
آناتومی انسان چوراسیا جلد 2
262٬500 ‎تومان
350٬000 ‎تومان -25%
موجود
چوراسیا جلد 2
کتاب حاضر تالیف گارگ کریشنا و ترجمه شده توسط دکتر رضا شیرازی و دکتر ابراهیم اسفندیاری و ندا دائی فرشباف میباشد که به ارائه مطالب مرتبط با مفاهیم اناتومی پرداخته است از آنجا که دانشجویان رشته پزشکی و پیرا پزشکی با اندام و فیزیک انسان در ارتباط هستند لازم است تا اطلاعات به روز و جامعی درباره اناتومی بدن داشته باشند که در کتاب معرفی شده به صورت جذاب ساده و رسا به آن پرداخته شده است .
برخی از ویژگیهای این کتاب عبارتند از :
 استفاده از تصاویر تمام رنگی و واضح در تمام کتاب 
نکات بالینی مرتبط با مبحت آناتومی و ارائه تصویر برای درک بهتر مفهوم 
خلاصه نویسی و تفکیک مطالب هر فصل جهت مطالعه آسان تر دانشجویان عزیز 
ارائه سولات چند گزینه ای به همراه پاسخ آن در انتهای هر فصل