روانشناسی و توسعه فردی

کتاب های روانشناسی و توسعه فردی

روش ها و راهبرد های تقویت حافظه
19٬800 ‎تومان
22٬000 ‎تومان -10%
کتاب روش ها و راهبرد های تقویت حافظه
به قلم آزیتا محمودپور که توسط انتشارات مدرسه به چاپ رسیده است.
حافظه افراد مختلف کاملا با هم متفاوت است و این حافظه است که انسان حتی کار های روزانه و عادی خود را می تواند انجام دهد وگرنه همه چیز را فراموش میکرد. این حافظه ای که از ان صحبت می کنیم قابل تقویت و بهبود است و بهترین زمان برای اینکار در سنین کودکی افراد است که والدین این فرزندان با انجام یک سری کار ها و مهارت ها ، حافظه کودکان را تقویت میکنند.
کتابی که مشاهده می کنید مرجعی معتبر و کاملا کاربردیست برای والدینی که به فکر کودکان عزیز خود هستند تا آن ها را با تقویت به موقع حافظه بزرگ کنند.
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب روش ها و راهبرد های تقویت حافظه نوشته آزیتا محمود پور را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
احساس خوب باهم بودن
15٬210 ‎تومان
16٬900 ‎تومان -10%
کتاب احساس خوب باهم بودن
کتاب احساس خوب باهم بودن نوشته دیوید دی برنز و ترجمه مریم فتاح زاده که توسط انتشارات نسل نواندیش ب چاپ رسیده است.
محوریت کلی مطالب کتاب در مورد برقراری و ترمیم روابط اجتماعی و نه صرفا روبط عاطفیست که به شما کمک می کند تا بهتر از قبل لکه های سیاه روی روابط را برطرف کنید و بهتر با جامعه بتوانید رابطه برقرار کنید.
برخی از سرفصل های کتاب :
 آنچه کارشناسان می‌گویند
نیمه‌ی تاریک ماهیت انسان
 چرا مخفیانه دوست داریم از دیگران متنفر باشیم
ایده‌هایی که زندگی شما را تغییر می‌دهد
تشخیص بیماری‌های موجود در روابط شما
رابطه‌ی شما تا چه میزان رضایت بخش است؟
همچنین شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب نوشته دیوید دی.برنز و ترجمه مریم فتاح زاده را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
زمینه روانشناسی اتکینسون و هیلگارد جلد 2
139٬500 ‎تومان
155٬000 ‎تومان -10%
کتاب زمینه روانشناسی اتکینسون و هیلگارد ( جلد دوم ) 
نوشته سوزان نولن ، باربارا ل. فردریکسون ، جفری ر. لافتوس ، کریستل لوتس ترجمه دکتر حسن رفیعی
کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد جلد 2 در آبان 1398 در 550 نسخه توسط انتشارات ارجمند به چهارمین نوبت چاپ خود رسید.
کتاب حاضر جلد دوم از مجموعه دوجلدی کتاب زمینه روانشناسی اتکینسون هیلگارد است که در این جلد به مباحث رفتار های هیجانی، اختلالات شخصیتی و درمان این بیماری ها پرداخته است.
برخی از سرفصل های کتاب :
انگیزش
هیجان
هوش
شخصیت
فشار روانی سلامت و مدارا
اختلال های روان شناختی
درمان مشکلات سلامت روانی
نفوذ اجتماعی
شناخت اجتماعی
همچنین شما میتوانید کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد جلد 2 نوشته سوزان نولن و ترجمه دکتر رفیعی را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید.
خلاصه روانپزشکی کاپلان و سادوک جلد 1
135٬000 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -10%
کتاب خلاصه روانپزشکی : علوم رفتاری / روانپزشکی بالینی 
کاپلان و سادوک جلد اول
نوشته دکتر بنجامین سادوک، دکتر ویرجینیا آلکوت سادوک و دکتر پدرو روئیز و ترجمه دکتر فرزین رضاعی
در آبان ماه 1398 در 550 نسخه به نهمین نوبت چاپ خود رسید.
کتابی که مشاهده میکنید جلد اول از مجموعه 3 جلدی کتاب خلاصه روانپزشکی کاپلان و سادوک است. در ویراست جدید کتاب کاملا تجدید نظر شده و مطالب کامل به روز شده اند و با جدول های DSM-5 در مورد تمامی اختلالات روان‌پزشکی عمده ادغام گردیده اند و بیش از پیش این کتاب پرفروش و جامع را کامل نموده و همچنین از گزارش‌های موردی و تصاویر برای تقویت تجربه یادگیری استفاده زیادی شده است.
شما میتوانید کتاب خلاصه روانپزشکی کاپلان و سادوک جلد 1 نوشته دکتر سادوک و ترجمه دکتر فرزین رضاعی را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید.
حکایت دولت و فرزانگی
16٬200 ‎تومان
18٬000 ‎تومان -10%
حکایت دولت و فرزانگی 
 کتاب حکایت دولت و فرزانگی نوشته مارک فیشر می باشد که گیتی خوشدل آن را ترجمه کرده است. کتاب حکایت دولت و فرزانگی داستان یک جوانی که چگونه ثروتمند می شود را روایت می نماید. داستان آن به این گونه می باشد که جوانی  به نزد عموی خود می رود و از او در مورد راه و روش ثروتمند شدن می پرسد و عمو او را به نزد شخصی می فرستد که هم خردمند و هم ثروتمند است. این فرد خردمند و ثروتمند سعی می کند با سوالات خود درس‌های مهمی را به این جوان انتقال دهد.
خرید معروف ترین کتاب های دنیا
پدر پول دار پدر بی پول
52٬200 ‎تومان
58٬000 ‎تومان -10%
پدر پول دار پدر بی پول
کتاب پدر پول دار پدر بی پول نوشته رابرت تی کیوساکی می باشد. کتاب پدر پول دار پدر بی پول مناسب برای افرادی می باشد که دوست دارند در آینده به موفقیت های مالی بسیار زیادی برسند. زندگی مالی مردم همیشه تحت تأثیر دو عامل می باشد که این دو عامل عبارت اند از ترس و طمع. ترس از بی پولی افراد را وادار به سخت کار‌کردن می کند و چک حقوق ماهیانه سبب می شود با طمع بیشتری به دنبال کار بیشتر باشند. آن ها عادت می کنند صبح زود از خواب بیدار شوند، به محل کار بروند، صورت حساب شان را بپردازند، به درآمد بیشتری برسند، صورت حساب بیشتری بپردازند و همچنان این روند را در زندگی طی کنند. 
خرید کتاب پدر پول دار پدر بی پول
برتری خفیف
49٬500 ‎تومان
55٬000 ‎تومان -10%
برتری خفیف
کتاب برتری خفیف نوشته جف اولسون می باشد که میلاد حاتمی آن را ترجمه کرده است.  کارهای کوچک، اتفاقات بزرگ را می سازند. کتاب برتری خفیف به شما می گوید که چگونه با انجام کارهای کوچک، می‌توانید تغییرات بزرگی در زندگی تان ایجاد نماید و زندگی بسیار موفقی داشته باشید. فرقی نمی کند که رویایتان چه قدر بزرگ و سخت باشد، مهم پشت کار و روش های مدیریتی که به کار میبرید می باشد. کتاب برتری خفیف همان چیزی است که به آن برای زندگی موفق نیاز دارید.
انسان در جستجوی معنی
31٬500 ‎تومان
35٬000 ‎تومان -10%
انسان در جستجوی معنی
کتاب نوشته ویکتور فرانکل و ترجمه نهضت صالحیان و میهن میلانی می باشد. کتاب انسان در جست وجوی معنی دارای دو قسمت می باشد، قسمت اول آن شامل خاطرات فرانکل از اردوگاه کار اجباری آشویتس در کنار نازی ها می باشد و قسمت دوم آن مکتب تخصصی دکتر فرانکل یعنی لوگوتراپی یا معنادرمانی را توضیح می دهد. دکتر فرانکل در بخش دوم می‌گوید که من تردید دارم که پزشکی بتواند پاسخی به این پرسش بدهد که معنای زندگی هر فردی چیست؟ زیرا معنای زندگی از فرد به فرد، روز به روز، ساعت به ساعت در تغییر است. که این را نشان از برتری مکتب خود می داند.
خرید کتاب انسان در جستجوی معنی
جهان هولوگرافیک نظریه ای برای توضیح توانایی فراطبیعی ذهن و اسرار ناشناخته مغز و جسم
25٬200 ‎تومان
28٬000 ‎تومان -10%
جهان هولوگرافیک نظریه ای برای توضیح توانایی فراطبیعی ذهن و اسرار ناشناخته مغز و جسم
کتاب جهان هولوگرافیک نظریه ای برای توضیح توانایی فراطبیعی ذهن و اسرار ناشناخته مغز و جسم نوشته مایکل تالبوت می باشد که ترجمه آن را داریوش مهرجویی می باشد. کتاب جهان هولوگرافیک نظریه ای برای توضیح توانایی فراطبیعی ذهن و اسرار ناشناخته مغز و جسم، مناسب برای این می باشد که شما بفهمید که ذهن شما دارای توانایی های بسیار زیاد و حتی فراطبیعی می باشد که به کمک آن اسراری که هنوز ناشناخته است را به دست می آورد.
خرید کتاب های توسعه فردی
40 فکر سمی
31٬410 ‎تومان
34٬900 ‎تومان -10%
چهل فکر سمی
کتاب 40 فکر سمی نوشته دکتر آرنولد لازاروس، دکتر کلینفورد لازاروس و دکتر آلن فی نوشته اند که شمس الدین حسینی و الهام آرام نیا آن را ترجمه کرده اند. کتاب 40 فکر سمی به شما آموزش می دهد که چگونه می توانید با به کار بردن پادزهرهای مختلف مطرح شده در این کتاب افکارتان را سم زدایی کنید و زندگی متعادل تر و از نظر روان شناختی سالم تر داشته باشید. بعد از خواندن کتاب 40 فکر سمی قادر خواهید شد یکی دو یا چندین باور نادرست سمی تان را شناسایی کنید که باعث شده اند بدون دلیل ناراحت و ناراضی باشید.
خرید کتاب 40 فکر سمی
غلبه بر کمال خواهی
45٬000 ‎تومان
50٬000 ‎تومان -10%
غلبه بر کمال خواهی
کتاب غلبه بر کمال خواهی نوشته رز شافران، سارا اگان و تریسی رید می باشد که دکتر سارا کمالی و دکتر فروغ ادریسی آن را ترجمه کرده اند. کتاب غلبه بر کمال خواهی در باره ی کمال خواهی صحبت کرده است؛ کمال خواهی عبارت است از تعیین معیارهای بسیار سخت و تلاش شدید برای دست یابی به آن ها، با وجود مشکلاتی که برای فرد ایجاد می کنند. فرد کمال خواه احساس ارزشمندی خود را تقریبا فقط بر اساس میزان دست یابی به این معیارها تعیین می کند. 
خرید اینترنتی کتاب غلبه بر کمال خواهی
روانشناسی رنگ ها
18٬000 ‎تومان
20٬000 ‎تومان -10%
روانشناسی رنگ ها
کتاب روانشناسی رنگ ها نوشته ماکس لوشر می باشد که ایشان در این کتاب به شما روان رنگ ها و ویژگی های آن را به شما آموزش می دهد. این کتاب دارای مفاهیم مشاوره ای و روانشناسی می باشد که در راستای بهبود زندگی شما نوشته شده است. ترجمه کتاب روانشناسی رنگ ها را ویدا ابی زاده انجام داده است. روانشناسان عقیده دارند رنگی که برگزیده و دلخواه کسی است میتواند گویای خصوصیات اخلاقی و روانشناسی او باشد.
خرید کتاب روانشناسی رنگ ها
همه کودکان می توانند یاد بگیرند
36٬000 ‎تومان
40٬000 ‎تومان -10%
کتاب همه کودکان می توانند یاد بگیرند
نوشته مریم تاجی که توسط انتشارات نوشته به چاپ رسیده است.
یکی از بزرگترین دغدغه های والدین برای کودکانی که ضعف در یادگیری دارند مسئله یادگیری آنان است.
این کتاب با تمارین و گفته های خود کمک میکند تا کودک ضعف های خواندن، نوشتن و ریاضی را رفع کند و بهتر این موضوعات را فرابگیرد. که این موضوع هم برای والدین بهتر است و هم برای کودکان.
از نمونه تمارین این کتاب میتوان به تقویت مهارت های ادراکی، ریاضی، خواندن و نوشتن و ... نام برد.
می توانید به صورت اینترنتی کتاب همه کودکان می توانند یاد بگیرند نوشته مریم تاجی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
روش ها و راهبرد های تقویت دقت و توجه
19٬800 ‎تومان
22٬000 ‎تومان -10%
کتاب روش ها و راهبردهای تقویت دقت و توجه
نوشته آزیتا محمودپور که توسط انتشارات مدرسه به چاپ رسیده است.
دقت و توجه مهارتیست که تقویت می شود و می توان آنرا بهبود بخشید. ولی برای هرکاری نیاز به مطالعه از منابع معتبر و مهم است. کتاب روش ها و راهبرد های تقویت دقت و توجه مرجعی خوب برای والدینیست که نیاز به بهبود دقت و توجه را در فرزندان خود میبینند؛ تا با استفاده از این کتاب فرزند خود را تقویت کنند و ذهن او را بهبود ببخشند.
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب روش ها و راهبرد های تقویت دقت و توجه نوشته آزیتا محمود پور را از پارسانشر خریداری کنید.
زمینه روانشناسی اتکینسون و هیلگارد جلد 1
135٬000 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -10%
کتاب زمینه ی روان شناسی اتکینسون و هیلگارد ( جلد اول )
نوشته سوزان نولن، باربارا ال. فردریکسون، جفری ر. لافتوس، کریستل لوتس و ترجمه دکتر حسن رفیعی
این کتاب در آبان 1398 در 550 نسخه توسط انتشارات کتاب ارجمند به پنجمین نوبت چاپ خود رسید.
کتابی که مشاهده می کنید جلد اول از مجموعه 2 جلدی کتاب زمینه روان شناسی اتکینسون است که در این جلد به مباحث پایه و فرایند های حسی پرداخته است.
برخی از سرفصل های کتاب :
ماهیت روانشناسی
بنیادهای زیستی روانشناسی
نمو روانی
فرایندهای حسی
ادراک
هشیاری
یادگیری و شرطی سازی
حافظه
زبان اندیشه
همچنین شما می توانید کتاب زمینه روانشناسی اتکینسون و هیلگارد جلد 1 نوشته سوزان نولن و ترجمه دکتر حسن رفیعی را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
خلاصه روانپزشکی کاپلان و سادوک جلد 3
207٬000 ‎تومان
230٬000 ‎تومان -10%
کتاب خلاصه روانپزشکی : علوم رفتاری/روانپزشکی بالینی
کاپلان و سادوک جلد سوم
نوشته دکتر بنجامین جیمز سادوک، دکتر ویرجینیا آلکوت سادوک، دکتر پدرو روئیز ترجمه دکتر فرزین رضاعی
کتاب خلاصه روان پزشکی کاپلان در تیر ماه 1398 در 550 نسخه توسط انتشارات کتاب ارجمند به پنجمین نوبت چاپ خود رسید.
کتابی که مشاهده میکنید جلد سوم از مجموعه کتاب خلاصه روانپزشکی می باشد؛ در این جلد از کتاب بیشتر به مباحث روانشناسی کودک و سالمند و راه های درمان آنها پرداخته شده است.
سرفصل های کتاب :
فصل1: درمان زیست شناختی
فصل2: روش های تحریک مغز
فصل3: روان پزشکی کودک
فصل4: بزرگسالی
فصل5: روان پزشکی سالمندان
فصل6: مسائل مربوط به مراحل پایان زندگی
فصل7: روان پزشکی همگانی
فصل8: روان پزشکی قانونی واخلاق در روان پزشکی
فصل9: جنبه های جهانی روان پزشکی
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب خلاصه روانپزشکی کاپلان و سادوک جلد 3، ترجمه دکتر فرزین رضاعی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
دارو درمانی بیماری های اعصاب و روان
58٬500 ‎تومان
65٬000 ‎تومان -10%
کتاب دارودرمانی بیماری های اعصاب و روان
نوشته دکتر ناعمه نیک ورز ، دکتر زهرا صحرایی ، دکتر حسین خلیلی
کتاب دارو درمانی بیماری های اعصاب و روان در دو بخش تدوین شده است. در بخش اول به معرفی تفضیلی داروهای مورد استفاده در درمان بیماری های اعصاب و روان پرداخته شده است. نکته قابل توجه در این بخش از کتاب مقایسه داروهای هر دسته از نظر اثر بخشی، عوارض و تداخلات بوده و در ضمن معرفی داروهای جدید به معرفی اشکال دارویی موجود در ایران نیز پرداخته می شود. در بخش دوم کتاب به درمان شناسی بیماری های رایج اعصاب و روان پرداخته شده است.
برخی از فصول کتاب دارو درمانی اعصاب و رون:

داروهای ضد افسردگی
داروهای ضد سایکوز
داروهای آرام بخش و خواب آور
داروهای محرک
داروهای ضد تشنج

می توانید کتاب دارو درمانی بیماری های اعصاب و روان را به صورت خرید اینترنتی تهیه کنید.
ACT به زبان ساده
76٬500 ‎تومان
85٬000 ‎تومان -10%
ACT به زبان ساده
الفبای درمان مبنتی بر پذیرش و تعهد
کتاب ACT به زبان ساده نوشته راس هریس می باشد که به شما در آن تعهد و پذیرش را آموزش می دهد. به کمک این کتاب ACT به زبان ساده می توانید در زندگی خود از همه جهات پیشرفت نمایید و زندگی بسیار شاد و به دور از ناراحتی داشته باشید. کتاب ACT به زبان ساده را دکتر انوشه امین زاده ترجمه کرده است. ACT اسمش را از یکی از پیام های مرکزی اش گرفته است که آن پیام عبارت است از: بپذیرید هر آنچه را که خارج از کنترل شما هست و متعهد باشید به آنچه که زندگی شما را غنی می سازد.
خرید کتاب های روانشناسی و توسعه فردی 
کی پنیر مرا جا‎ به ‎جا کرد؟
18٬000 ‎تومان
20٬000 ‎تومان -10%
کتاب کی پنیر مرا جا به جا کرد ؟
نوشته اسپنسر جانسون و ترجمه لعیا عندلیب که توسط انتشارات ذهن آویز به چاپ رسید
کتاب کی پنیر مرا جا‎ به‎ جا کرد؟ که توسط یکی از بزرگترین و موفق ترین نویسنده ها برمبنای غلبه بر پیچ و خم های مسیر کاری و زندگی شخصی شما نوشته شده است. در این کتاب با نحوه ی مواجه با مشکلات و چالش های زندگی آشنا میشویم به گونه ای که یاد میگیریم چه مواقعی باید مشکل را دور زد و کی باید از روی آن عبور کرد. این درس های بسیار مفید و کاربردی در قالب یک داستان زیبا آورده شده است تا بتواند به سادگی مفهوم و منظور خود را به خواننده برساند
شما می توانید بدون آنکه از خانه خارج شوید و به صورت اینترنتی کتاب کی پنیر مرا جا‎ به‎ جا کرد؟ نوشته اسپنسر جانسون و ترجمه لعیا عندلیب را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
صفت های بایسته یک رهبر
42٬750 ‎تومان
47٬500 ‎تومان -10%
کتاب صفت های بایسته یک رهبر
این کتاب نوشته جان ماکسول است که نویسنده 21 صفت بارز مدیران بزرگ و فوق موفق را بعد از مدت ها تحقیق به دست اورده و در قالب یک کتاب جمع آوری کرده تا بتوان به سادگی تمام این صفات بارز را یک جا بدست آورد. با به کارگیری این تجارب و مطالب همانند مدیران سبک زندگی خود را می توانید مدیریت کنید چرا که برای موفقیت در هر زمینه از زندگی، ابتدا باید رشد شخصی پیدا کرد و سپس با کمک آن برای رسیدن به اهدافتان بالا تلاش کرد.
کتاب صفت های بایسته یک رهبر ترجمه مهدی قراچه داغی ست که توسط نشر تهران به چاپ رسیده است
همچنین می توانید به صورت اینترنتی کتاب صفت های بایسته یک رهبر را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
پول پول پول
16٬200 ‎تومان
18٬000 ‎تومان -10%
کتاب پول پول پول
نوشته جان میلتون فاگ و ترجمه علی صباغی
وقتی در عصری زندگی می کنیم که لحظه به لحظه فناوری و علم پیشرفت میکند دیگر جایی برای مشاغل سنتی و با فروش سنتی نیست چرا که همه چیز در حال تغییر کرده است و این انتخاب شماست که بتوانید با این تغییرات پیش بروید و خود و کسب و کارتان را پیشرفت دهید یا با عمل به شیوه قدیمی در کارتان پیشرفتی را تجربه نکنید. یکی از مشاغل بسیار پرطرفدار در کل دنیا که به کشور های بزرگی کمک کرده تا از بحران های مالی نجات پیدا کنند بازاریابی شبکه ای است که در آن نه تنها به شما نحوه ی پول در آوردن را آموزش میدهد بلکه شخصیت شما را هم رشد میدهد چرا که برای موفقیت های بیشتر باید شخصیت خود را رشد بدهید. کتاب پول پول پول نکات بسیار مفید و کاربردی در بازاریابی شبکه ای به شما آموزش میدهد تا با استفاده از آنها به اهداف مالی و شخصی خود دست پیدا کنید
شما متوانید کتاب پول پول پول نوشته جان میلتون فاگ و ترجمه علی صباغی را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
مردان مریخی ، زنان ونوسی
43٬200 ‎تومان
48٬000 ‎تومان -10%
کتاب مردان مریخی ، زنان ونوسی
نوشته جان گری و ترجمه مهدی قراچه داغی که توسط انتشارات ذهن آویز به چاپ رسید
یکی از راه های بهبود رابطه زناشویی و روابط اجتماعی شناخت طرفین از هم است؛ که رسیدن به این موضوع نیازمند مطالعه و استفاده از منابع معتبر و قابل قبول است. کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی یکی از معوف ترین و پرفروش ترین کتاب ها در زمنیه رشد روابط اجتماعی است که شما را برای رسیدن به اهداف رشد روابط بسیار کمک و یاری میکند. همچنین شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب مردان مریخی ، زنان ونوسی نوشته جان گری و ترجمه مهدی قراچه داغی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.