احسان گلچینی

کتاب های نوشته شده توسط احسان گلچینی

آناتومی برای پرستاران با رویکرد بالینی
101٬150 ‎تومان
119٬000 ‎تومان -15%
موجود
آناتومی برای پرستاران با رویکرد بالینی
پرستاری یکی از مهمترین رشته های پیراپزشکی حساب می شود.  این رشته ارزشمند، به خاطر داشتن ارتباط مستقیم با بیمار، یکی از ارکان مهم سیستم درمانی محسوب میشود.این کتاب علاوه بر توضیح پایه ای آناتومی، به تشریح نکات بالینی به ویژه نکات آناتومیکی مربوط به اقدامات پرستاری هم پرداخته است . کتاب معرفی شده دارای شانزده فصل و تصاویر متعدد آناتومیکی و بالینی می باشد.
علاوه بر ذکر نکات بالینی کاربردی، در این کتاب سعی شده تا مطالب آناتومیکی به صورت ساده و روان برای دانشجویان توضیح داده شود تا دانشجویان بتوانند به سهولت با مفاهیم پایه ای آناتومیکی آشنا شوند.
ویژگی های کتاب به شرح زیر بیان شده است :
پرداختن به جنبه های بالینی و کاربردی آناتومی
اختصاصی بودن مطالب بالینی برای پرستاران
استفاده از تصاویر با کیفیت و متعدد آناتومیکی
آناتومی پایه گری سر و گردن
56٬015 ‎تومان
65٬900 ‎تومان -15%
ناموجود
آناتومی پایه گری سر و گردن جامعه نگر
در کتاب آناتومی پایه گری سر و گردن  جلد سوم به نویسندگی دریک ریچارد ال می‌باشد که ترجمه آن توسط دکتر احسان گلچینی، جواد مهاجر انصاری، رضا احدی، محبوبه موسوی و پدرام شفاعت صورت گرفته است.در این اثر علاوه بر مباحث آناتومی، به مباحث بالینی و رادیولوژیک مرتبط با ساختار های آناتومیکی نیز اشاره شده است. این کتاب برای همه دانشجویان و دانش پژوهان در حوزه علوم پزشکی، به ویژه دانشجویان دندانپزشکی، پزشکی و رادیولوژی، مورد استفاده می‌باشد. برای رفاه حال دانشجویان و منطبق شدن بیشتر با واحدهای درسی، این کتاب در 3 تدوین شده است که این سه جلد عبارتند از:

جلد اول: آناتومی تنه
جلد دوم: آناتومی اندام
جلد سوم: آناتومی سر و گردن
آناتومی برای دانشجویان هوشبری
63٬665 ‎تومان
74٬900 ‎تومان -15%
موجود
آناتومی برای دانشجویان هوشبری
کتاب "آناتومی برای دانشجویان هوشبری" در 2 بخش آناتومی 1 و آناتومی 2 و در 12 فصل ارائه شده است که به گونه ای تدوین گشته  که علاوه بر ذکر کردن نکات بالینی کاربردی و اختصاصی هوشبری، مطالب آناتومیکی به طور ساده و روان برای دانشجویان ذکر شده است تا دانشجویان بتوانند به راحتی و آسانی با مفاهیم پایه های آناتومیکی آشنا گردند.
صفر تا صد آناتومی
46٬665 ‎تومان
54٬900 ‎تومان -15%
موجود
صفر تا صد آناتومی
دروس آناتومی جزو یکی از پایه ای ترین و کاربردی ترین درس های علوم پزشکی می باشد و خوب آموختن این درس در یادگیری بسیاری از علوم پزشکی، که با جسم و بدن انسان در ارتباط هستند، تأثیر بسزایی دارد. به دلیل وسعت بسیار زیاد مطالب آناتومی، دانشجویان شرکت کننده در این آزمون کارشناسی ارشد علوم تشریح و همینطور آزمون لیسانس به پزشکی، همیشه از نبود یک منبع جامع و کامل در جهت مطالعه و مرور کردن مطالب مهم آناتومی رنج می برند. این کتاب نیاز آن ها را برآورده می نماید.
آناتومی برای مامایی
67٬915 ‎تومان
79٬900 ‎تومان -15%
موجود
آناتومی برای مامایی
کتاب آناتومی برای مامایی نوشته و تالیف احسان گلچینی، محبوبه موسوی می باشد. در کتاب آناتومی برای مامایی تلاش کرده اند که با پرداخت به اصلی‌ترین نکات آناتومیکی مورد نیاز دانشجویان مامایی، از دشواری ذاتی علم آناتومی کاسته است. این کتاب آمده و اهمیت آناتومی در مواجهه با بیماران در حوزه مامایی را بیان کرده است. کتاب آناتومی برای مامایی توسط انتشارات نشر جامعه نگر منتشر شده است. 
خرید آنلاین آناتومی برای مامایی 
تکنولوژی جراحی ENT فک و صورت
63٬665 ‎تومان
74٬900 ‎تومان -15%
موجود
تکنولوژی جراحی ENT فک و صورت
کتاب"تکنولوژی جراحی ENT، فک و صورت که تالیف شده توسط لیلا ساداتی، دکتر احسان گلچینی و ساناز توکلی" است و بر طبق سر فصلهای دروس کارشناسی اتاق عمل، ویرایش دوم ارائه شده است که در ویرایش جدید آن، عیب ها و نقایص این کتاب کاملا رفع شده است. مباحث های جدیدی به صورت کاربردی از جمله اقدامات مراقبتی، توجهات به بیهوشی و همین طور پروسیجرهای جدید به آن اضافه شده است. 
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 1 جراحی عمومی)
41٬650 ‎تومان
49٬000 ‎تومان -15%
موجود
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 1 جراحی عمومی)
کتاب تکنولوژی جراحی برای تکنولوژیست جراحی جلد 1، جزو منبع های درسی می باشد که بیشتر دروس کارشناسی رشته ی اتاق عمل، آزمون کارشناسی ارشد اتاق عمل و دروس کارشناسی ارشد اتاق عمل این درس را فرا می گیرند. این کتاب به دلیل گستردگی، جامع و کامل بودن مطلب تصمیم گرفتیم تا ترجمه ی کتاب را در چندین جلد ارائه کرده تا دانشجو بتواند براساس واحدهای درسی که دارد و نیاز های خود به هر یک از این جلدها، مراجعه کند.
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 2 جراحی دهان، فک و صورت)
25٬415 ‎تومان
29٬900 ‎تومان -15%
موجود
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 2 جراحی دهان، فک و صورت)
کتاب تکنولوژی جراحی برای تکنولوژیست جراحی جلد دوم، ENT، فک و صورت ترجمه‌ شده توسط لیلا ساداتی و دکتر احسان گلچینی است که یکی از معتبرترین و شاید بهترین کتاب در حوزه ی تکنولوژی جراحی است. کتاب تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی حتی در چاپ‌های اول خود این را ثابت کرده است که به لحاظ روانی و کاربردی و مناسب بودن مطالب، بسیار قابلیت ستایش و تمجید را دارد. در آخرین ویرایش (جلد 2 جراحی دهان، فک و صورت) (ویرایش پنجم)، تغییرات زیاد و بسیار مفیدی در دسته ‌بندی مطلب ها و ارائه نکات جدید نگاشته است که به وضوح به چشم می‌خورد.
ERS مراقبت از بيمار در ﺟراحی الکساندر
55٬165 ‎تومان
64٬900 ‎تومان -15%
موجود
ERS مراقبت از بيمار در ﺟراحی الکساندر
کتاب مراقبت از بیمار در جراحی الکساندر ازجمله معتبرترین کتابها و شاید بهترین کتاب در حوزه‌ی تکنولوژی جراحی است. این کتاب حتی در چاپ های ابتدایی خود ثابت کرد که از لحاظ روانی و کاربردی بودن مطالب، بسیار قابل ستایش و قابل تمجید است. از آن جایی که این کتاب جزو منابع بیشتر دروس کارشناسی اتاق عمل، آزمون کارشناسی ارشد اتاق عمل و دروس کارشناسی ارشد اتاق عمل می باشد؛ نویسنده تستهای مربوط به این کتاب ارزشمند را در قالب یک کتاب، به جامعه‌ی اتاق عمل کشور و دانشجویان عزیز ارائه کرده است.
تکنیک اتاق عمل بری و کهن 2021 جلد اول:اصول کار در اتاق عمل
279٬650 ‎تومان
329٬000 ‎تومان -15%
موجود
خرید کتاب تکنیک اتاق عمل بری و کهن جلد اول از پارسا نشر
کتاب تکنیک اتاق عمل بری و کهن یکی از رفرنس های معرفی شده از سوی وزارت بهداشت جهت رشته اتاق عمل (تکنولوژی جراحی) می باشد. این کتاب مشتمل بر 2 قسمت عمده : اصول کار در اتاق عمل و اعمال جراحی ، تقسیم بندی شده است. جلد اول کتاب تکنیک اتاق عمل بری و کهن تالیف نانسی ماری فیلیپس و آنیتا هورناکی به توضیح مفصل اصول کار در اتاق عمل می پردازد . دانش پژوهان با مطالعه این کتاب با مبانی اتاق عمل و روش های کار در اتاق عمل آشنا می شوند.
تکنیک اتاق عمل بری و کهن 2021 جلد دوم: اعمال جراحی
169٬150 ‎تومان
199٬000 ‎تومان -15%
موجود
خرید اینترنتی کتاب تکنیک اتاق عمل بری و کهن جلد دوم از پارسا نشر
کتاب تکنیک اتاق عمل بری و کهن، یکی از رفرنس های معرفی شده از سوی وزارت بهداشت جهت رشته اتاق عمل (تکنولوژی جراحی) می باشد. این کتاب مشتمل بر 2 قسمت عمده :1. اصول کار در اتاق عمل 2. اعمال جراحی، تقسیم بندی گردیده است. جلد دوم کتاب تکنیک اتاق عمل بری کهن تالیف نانسی ماری فیلیپس، آنیتا هورناکی به توضیح مفصل اصول اعمال جراحی پرداخته است. دانش پژوهان با مطالعه این کتاب با تمامی شاخه های جراحی و نقش تکنولوژیست جراحی در این جراحی ها آشنا خواهند شد.