دانشگاه تهران

انتشارات دانشگاه تهران

بیومکانیک فنون ورزشی
22٬000 ‎تومان
ناموجود
بیومکانیک فنون ورزشی
کتاب بیومکانیک فنون ورزشی نوشته فرهاد دریانوش است. بیومکانیک شاخه ای از بیوفیزیک است که دامنه بسیار وسیعی را شامل می شود اما در تعریفی کوتاه، بیومکانیک را می‌توان علم استفاده از اصول مکانیک در سیستم بیولوژیکی مانند انسان، جانوران، گیاه، اندام، سلول دانست. کتاب بیومکانیک فنون ورزشی منتشر شده توسط انتشارات دانشگاه تهران است.
خرید کتاب بیومکانیک فنون ورزشی
قارچ شناسی پزشکی جامع
98٬000 ‎تومان
ناموجود
قارچ شناسی پزشکی جامع
کتاب قارچ شناسی پزشکی جامع نوشته دکتر فریده زینی، دکتر امیر سیدعلی مهبد و دکتر مسعود امامی می باشد. قارچ شناسی پزشکی جامع توسط انتشارات دانشگاه تهران انتشار یافته است. به کمک کتاب قارچ شناسی پزشکی جامع دانشجویان می آموزند که قارچها از نظر پزشکی چه اهمیتی دارند، عفونتهای ناشی از آنها کدامند، تشخیص، درمان و نحوه پیشگیری از آنها چگونه می باشد. کتاب جامعی که در دست دارید دارای تمامی مفاهیم و نکات درس قارچ شناسی پزشکی می باشد.
خرید اینترنتی کتاب قارچ شناسی
باکتری شناسی عمومی
90٬000 ‎تومان
ناموجود
باکتری شناسی عمومی
کتاب باکتری شناسی عمومی نوشته دکتر حسن تاج بخش می باشد. در این کتاب تمامی مباحثی که شما باید آن ها را در درس باکتری شناسی عمومی بدانید را آموزش داده است. شما با داشتن کتاب باکتری شناسی عمومی دیگر نیاز به هیچ گونه کتاب کمک درسی دیگر برای درس باکتری شناسی عمومی ندارید. شما با خواندن و و فهمیدن این کتاب نمره های قابل قبول بگیرید.
خرید بهترین کتاب های باکتری شناسی
کتاب باکتری شناسی عمومی توسط انتشارات دانشگاه تهران نشر یافته است که دارای تاریخ انتشار 1395 می باشد. به کمک پارسانشر شما می توانید انواع کتاب های پزشکی و عمومی را به صورت آنلاین همراه با مشاوره ی رایگان دریافت نمایید.