دانیال محمدی

کتاب های دانیال محمدی

مهارت های جراحی برای پزشکان غیر جراح
75٬000 ‎تومان
موجود
کتاب مهارت جراحی برای پزشکان غیر جراح
در این کتاب، مهارت‌هایی که دانشجویان در بخش جراحی باید فراگیرند، آموزش داده می‌شود. برخی از این مهارت‌ها عبارت‌اند از: روش برخورد با زخم‌های تروماتیک، بی‌حسی موضعی، بخیه زدن، پانسمان و بانداژ، ختنه، روش برخورد با آبسه‌های زیرجلدی، وازکتومی، جراحی و پیش‌گیری از انتقال بیماری‌ها به خود، و مهارت‌های جراحی که نیاز به چاقو ندارند. نویسندگان کتاب مهارت های جراحی برای پزشکان غیر جراح، دکتر امیرکشوری، دکتر علی جعفریان، دکتر سعید سلطانی یکتا، دکتر حسن امامی رضوی، دکتر محمد طالب پور و دکتر حسن جمشیدیان می باشد. 
کتاب راهنمای اعمال جراحی سرپایی 
خرید کتاب مهارت های جراحی برای پزشکان غیر جراح
بافت شناسی راس جلد دوم ( بافت شناسی اختصاصی )
399٬610 ‎تومان
449٬000 ‎تومان -11%
موجود
بافت شناسی راس جلد 2 ( بافت شناسی اختصاصی )
مقدمه  کتاب حاضر توسط پروفسور محمد تقی جغتایی تشریح شده است و جمال مجید پور و کیوان مرتضایی آن را ترجمه کردند. از ویژگی های قابل توجه در کتاب"بافت شناسی راس جلد دوم، بافت شناسی اختصاصی آن است که :

در پایان هر فصل نکات مهم و کلیدی هر  فصل را  به طور خلاصه آورده شده
همچنین اطلس مربوط به هر فصل را به صورت جداگانه در انتهای هر فصل و با توضیحات کامل گنجانده شده است.
جداول و زیرنویس تصاویر نیز به خوبی تدوین شده اند و خواننده به آسانی مطالب آن را درک خواهد کرد.

جلد دوم بافت شناسی راس 
در کتاب بافت شناسی راس جلد دوم اطلس جامع به همراه کتاب بافت شناسی و نکات بالینی و بافت شناسی و پاتولوژی میباشد و این کتاب میتواند مرجع خوبی برای رشته های بیولوژیکی، تولید مثل، علوم تشریح و پاتولوژی است. در این کتاب برای اموزش بهتر به شما دارای تصاویر شماتیک زیبا و تصاویر میکروسکوپ اکترونیکی جامعی می باشد.