رابرت ام کلیگمن

بیماری های نوزادان نلسون 2020 - اندیشه رفیع
104٬000 ‎تومان
130٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب بیماری های نوزادان نلسون 2020
نوشته رابرت ام.کلیگمن
ترجمه دکتر مریم ویسی زاده
ویرایش جدید کتاب بیماری های نوزادان نلسون که در سال ۲۰۲۰ به چاپ رسیده است مهم ترین رفرنس برای رزیدنت های اطفال و متخصصین کودکان می باشد. حجم زیاد این کتاب نشانگر محتوای موثر و معتبر آن برای تشخیص و درمان بیماری های کودکان است، به همین علت وزارت بهداشت و آموزش پزشکی کتاب اسنشیال نلسون Nelson Essential of pediatrics را برای دانشجویان پزشکی به عنوان رفرنس آزمون دستیاری انتخاب کرده است. 
کودکان نلسون 2020 (متابولیک)
128٬000 ‎تومان
160٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
خرید اینترنتی کتاب کودکان نلسون 2020 بیماری های متابولیک از پارسا نشر
مبحث بیماری های متابولیک ارثی که از ویراست بیست و یکم کتاب بیماری های کودکان نلسون 2020 انتخاب شده است به صورت اجمالی به توصیف این علم وسیع پرداخته است.
مبحث بیماری های متابولیک کتاب کودکان نلسون 2020 توسط دکتر شیرین معارفیان ترجمه گردیده است.

کودکان نلسون 2020 (تغذیه)
64٬000 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
خرید اینترنتی کتاب کودکان نلسون 2020 تغذیه از پارسا نشر
تغذیه نا سالم با خطر سو تغذیه یا چاقی همراه است و خطر بیماری های متابولیک، قلبی عروقی و حتی بسیاری از بدخیمی ها بر اثر نوع تغذیه افزایش یا کاهش می یابد. دانستن اصول صحیح تغذیه نیاز مبرم برای تمام پزشکان می باشد. کتاب تغذیه کودکان نلسون 2020 مطالب بسیار مهمی در این زمینه ارائه داده است.
بیماری های خون نلسون 2020
96٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
بیماری های خون نلسون 2020
کتابی که مشاهده می کنید ترجمه شده ی بخش هایی از کتاب "Nelson textbook of pediatrics" ویراست 2020 می باشد. کتاب نلسون دارای جدید ترین نکته های رشته بیماری های کودکان و جزو یکی از منبع های اصلی آموزش این رشته در سراسر دنیا به حساب می آید. در ترجمه کتاب سعی شده است مطالب به صورت شیوا و روان ارائه گردد. این کتاب در سال 1399 منتشر گشته است و دارای قطع وزیری و جلد شومیزمی باشد.
کودکان نلسون اختلالات استخوان و مفاصل و طب ورزش 2020 (انديشه)
96٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کودکان نلسون اختلالات استخوان و مفاصل و طب ورزش 2020 (انديشه)
کتاب اختلالات استخوان و مفاصل و طب ورزش مبانی طب کودکان نلسون2020 به نویسندگی رابرت ام. کیگمن می‌باشد. مطالعه این کتاب برای رزیدنت ها، پزشکان عمومی و متخصصین اطفال بسیار مفید است. از محبوب ترین منابع بین متخصصین و رزیدنت های اطفال می‌توان به مبانی پزشکی کودکان نلسون اشاره نمود. این کتاب دارای سوالات ارتقا و بورد کودکان می‌باشد. همچنین لازم به ذکر است این اثر در طی مدت زمان چند دهه به عنوان یکی از منابع امتحانات تخصصی و فوق تخصصی در کشورمان می‌باشد. معمولاً این کتاب به عنوان یکی از کتاب های جامع و ارزشمند در بین کتاب های مرجع رشته تخصصی کودکان به شمار می‌رود و شامل مطلب های بسیار آموزنده بی‌شماری برای همه رده های آموزشی در پزشکی کودکان است. نوع جلد این کتاب شومیز و قطع آن وزیری است که در سال 1399 انتشار یافته است.
کودکان نلسون اعصاب و نوروماسکولار 2020 (انديشه)
144٬000 ‎تومان
180٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کودکان نلسون اعصاب و نوروماسکولار 2020 (انديشه)
کتاب کودکان نلسون اعصاب و نوروماسکولار 2020 به نویسندگی رابرت ام.کلیگمن و به ترجمه دکتر سید محمد مهدی حسینی، دکتر مریم سادات رسولی نژاد و دکتر بهاره فصیح پور است که توسط انتشارات اندیشه رفیع - آرتین طب منتشر شده است. ترجمه قسمت های مرتبط با بیماری های اعصاب و نوروماسکولار از مبانی طب کودکان نلسون 2020 به شمار می‌آید. یکی از منابع مورد علاقه بین رزیدنت ها و متخصصین اطفال، مبانی پزشکی کودکان نلسون می‌باشد. کتاب نلسون علاوه بر اینکه در طول مدت زمانی به عنوان یکی از منبع های آزمون های فوق تخصصی و تخصصی در کشورمان وجود داشته است, همچنان یکی از کتاب های بسیار جامع و با ارزش در بین کتاب های مرجع رشته ی تخصصی کودکان می‌باشد. همچنین لازم به ذکر است این کتاب دارای مطالب بی شماری برای همه‌ی رده های آموزشی در پزشکی کودکان است.
کودکان نلسون انکولوژی 2020 (انديشه)
72٬000 ‎تومان
90٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
خرید کتاب کودکان نلسون انکولوژی 2020 (انديشه)
کتاب بیماری های انکولوژی نلسون 2020 منبع معتبر طب کودکان در دنیا محسوب می‌شود. همچنین این کتاب در ایران به عنوان منبع آزمون های ارتقاء و بورد تخصصی دستیاران رشته کودکان و همچنین منبع آزمون ورودی دوره دستیاری فوق تخصصی کودکان می‌باشد. ویرایش این کتاب به طور حدودی هر 4 سال یکبار به انجام می‌رسد و نسخه جدیدی برای مخاطبین منتشر می‌کند. از آنجایی که مطالعه کتاب مخصوصا برای یادگیری نکته های امتحانی و جمع بندی مطلب ها، برای بسیاری از همکاران به زبان اصلی وقت گیر می‌باشد و همچنین از سوی دیگر دسترسی به متن کامل کتاب بسیار حائز اهمیت است، در این ترجمه سعی شده تا فصل های مربوط به انکولوژی با بیانی واضح، با حفظ متن اصلی کتاب نلسون 2020 در اختیار علاقه‌مندان قرار بگیرد. در این ویرایش، نسبت به ویرایش قبلی کتاب، تغییرات عمده ای بخصوص در حیطه اقدامات تشخیصی و درمانی نوین به وجود آمده است که با توجه به پیشرفت روزافزون علم پزشکی در طول این سال ها مورد انتظار است.
کودکان نلسون کليه،آب الکتروليت، اورولوژی، ژنيکولوژی 2020 (انديشه)
128٬000 ‎تومان
160٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کودکان نلسون کليه،آب الکتروليت، اورولوژی، ژنيکولوژی 2020 (انديشه)
کودکان نلسون کليه،آب الکتروليت، اورولوژی، ژنيکولوژی 2020 (انديشه) به نویسندگی رابرت ام.کلیگمن و ترجمه دکتر لاله گلچین است که ارائه دهنده قسمتی از کتاب اطفال نلسون می‌باشد. همچنین لازم به ذکر است این کتاب توسط انتشارات اندیشه رفیع به نشر رسیده است. ویرایش جدید این کتاب در سال ۲۰۲۰ چاپ شده است. این اثر مهم ترین رفرنس برای رزیدنت های اطفال و متخصصان کودکان است. حجم زیاد این کتاب نشانه محتوای تاثیرگذار و معتبر آن برای تشخیص و درمان بیماری ها در کودکان به شمار می‌رود. به همین دلیل وزارت بهداشت و آموزش پزشکی، کتابی با عنوان اسنشیال نلسون Nelson Essential of pediatrics را برای دانشجویان پزشکی به عنوان رفرنس آزمون دستیاری انتخاب نموده است.
کودکان نلسون ریه 2020 (انديشه)
112٬000 ‎تومان
140٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کودکان نلسون ریه 2020 (انديشه)
کتاب (نلسون) یکی از منبع های معتبر و ارزشمند جهان در زمینه طب کودکان به شمار می‌رود. کتابی که در بین پزشکان مخصوصا متخصصین کودکان قریب به نیم قرن است ارائه و رواج یافته شده است. مطالب این کتاب از لحاظ تنوع و جدید بودن، بی‌نظیر می‌باشد. همچنین در این کتاب همواره سعی شده تا در تهیه آن از بهترین صاحب‌ نظران رشته‌های گوناگون فوق تخصصی کودکان دنیا مورد استفاده قرار گیرد. این اثر از مجموعه کتاب های کودکان نلسون با عنوان کودکان نلسون ریه 2020 (انديشه)، ترجمه ی قسمت بیماری های ریه از آن می‌باشد که به نویسندگی رابرت ام.کلیگمن و ترجمه دکتر مرتضی معدنی ثانی توسط انتشارات اندیشه رفیع - آرتین طب منتشر شده است.
کودکان نلسون قلب و عروق 2020 (انديشه)
112٬000 ‎تومان
140٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کودکان نلسون قلب و عروق 2020 (انديشه)
کتاب نلسون قلب و عروق ترجمه مبحث کاردیولوژی از مجموعه کتاب های اطفال نلسون می‌باشد که به واسطه انتشارات اندیشه رفیع به نشر رسیده است. ویرایش جدید این کتاب که در سال ۲۰۲۰ چاپ شده است، اساسی ترین رفرنس برای متخصصین کودکان و رزیدنت های اطفال به شمار می‌آید. حجم بالای این کتاب نشان دهنده محتوای تأثیر گذار و معتبر آن جهت تشخیص و درمان بیماری های کودکان می‌باشد. به همین سبب وزارت بهداشت و آموزش پزشکی، کتاب اسنشیال نلسون را برای دانش پژوهان پزشکی به عنوان رفرنس آزمون دستیاری انتخاب نموده‌اند. در سال های اخیر، سیاست وزارتخانه در واقع تفاوت گذاری بین کتب رفرنس رزیدنت‌ها و دستیاری بوده‌ است.
کودکان نلسون قلب و عروق، معتبرترین مرجع برای رزیدنت های کودکان و اطفال:
این نسخه از کتاب کاملاً بازنگری شده است و به ارائه وسیع و عمیق اطلاعات مورد نیاز دانشجویان از مباحث کودکان و اطفال پرداخته است. ضمن اینکه دانش پژوهان را با پیشرفت های مدرن در علم و هنر درمان کودکان نیز آشنا می‌کند.
کودکان نلسون دارو درمانی 2020 (انديشه)
64٬000 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کودکان نلسون دارو درمانی 2020 (انديشه)
کتاب ترجمه شده‌ی بخش دارودرمانی و مسمومیت ها با عنوان کتاب کودکان نلسون دارو درمانی 2020 به نویسندگی رابرت ام.کلیگمن توسط انتشارات اندیشه رفیع - آرتین طب منتشر شده است. سؤالات آزمون بورد کودکان موضوع دارودرمانی در ضمیمه کتاب موجود می‌باشد. یکی از منابع بین مورد علاقه متخصصین و رزیدنت های اطفال، مبانی پزشکی کودکان نلسون است. این کتاب علاوه بر اینکه در طی چندین دهه، یکی از منبع های آزمون های تخصصی و فوق تخصصی در کشور ما بوده، همچنان به عنوان یکی از کتاب های جامع و بسیار خوب در بین کتاب های مرجع رشته ی تخصصی کودکان می‌باشد. لازم به ذکر است این کتاب ارزنده توسط  دکتر میثم اخلاق دوست، دکتر راضیه افروغ، دکتر مریم افشون، دکتر کتایون برهانی، دکتر گلناز علی نیا و دکتر مهرنوش غفاری پور جهرمی ترجمه و ارائه شده است.
کودکان نلسون گوارش،کبد و پانکراس 2020 (انديشه)
128٬000 ‎تومان
160٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کودکان نلسون گوارش،کبد و پانکراس 2020 (انديشه)
کتاب کودکان نلسون گوارش،کبد و پانکراس 2020 به نویسندگی رابرت ام.کلیگمن و به ترجمه دکتر نوشین سجادی به مبحث بیماری های گوارش, کبد و پانکراس مبانی طب کودکان می‌پردازد. این کتاب با موضوع کودکان-بیماری های گوارشی در سال 1398 توسط انتشارات رفیع منتشر شده است که یکی از محبوب ترین منبع ها بین رزیدنت ها و متخصصین اطفال، مبانی طب کودکان نلسون می‌باشد. لازم به ذکر است این کتاب دارای سؤالات گوارش ارتقا و بورد کودکان می‌باشد. این اثر علاوه بر اینکه در طول چند دهه به عنوان یکی از منبع های آزمون های تخصصی و فوق تخصصی در کشورمان به شمار می‌رفته, همچنان به عنوان یکی از کتاب های جامع و ارزشمند در بین کتاب های مرجع رشته ی تخصصی کودکان نظر افراد را به خود جلب می‌نماید. همچنین دارای مطالب آموزنده‌ی بی شماری برای همه‌ی رده های آموزشی در طب کودکان به شمار می‌رود.
کودکان نلسون روماتولوژی 2020 (انديشه)
64٬000 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کودکان نلسون روماتولوژی 2020 (انديشه)
کتاب کودکان نلسون روماتولوژی 2020 ترجمه مبحث روماتولوژی به نویسندگی رابرت ام.کلیگمن می‌باشد. این اثر توسط مترجمان بسیار خوبی با نام های دکتر پیمان صادقی و دکتر مهدیه موسوی ترشیزی ترجمه شده است. همچنین لازم به ذکر است این کتاب توسط انتشارات رفیع - آرتین طب نشر منتشر شده است. در بخش 15 این کتاب با نام (بیماری های روماتولوژیک کودکان) به بیماری های کلاژن، بیماری های بافت همبند و اسکولار پرداخته شده است. همچنین در پایان این کتاب سؤالات ارتقا و بورد روماتولوژی کودکان موجود می‌باشد. کتاب کودکان نلسون روماتولوژی یکی از برجسته ترین کتاب ها در حیطه بیماری های اطفال می‌باشد که در سال 1398 با جلد شومیز و قطع وزیری نشر شده است.
کودکان نلسون عفونی باکتریال 2020 (انديشه)
200٬000 ‎تومان
250٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کودکان نلسون عفونی باکتریال 2020 (انديشه)
کتاب کودکان نلسون عفونی باکتریال 2020 (انديشه) با نویسندگی رابرت ام کیلگمن توسط مترجمان بسیار خوبی همچون دکتر میثم اخلاق دوست، دکتر راضیه افروغ، دکتر مریم افشون، دکتر کتایون برهانی، دکتر گلناز علی نیا و دکتر مهرنوش غفاری پور جهرمی ترجمه شده است. این کتاب که با  مبحث عفونی(باکتریال) و مبانی طب کودکان نلسون 2020 است توسط انتشارات رفیع منتشر شده است. لازم به دکر است این کتاب نسبت به ویرایش قبلی، تغییرات بسیار مهمی کرده است. به صورتی که در بعضی از بیماری ها، تغییرات تشخیصی و درمانی جدیدی ارائه شده است. کتاب نلسون علاوه بر اینکه در مدت زمان چند دهه به عنوان یکی از منبع های آزمون های جامع تخصصی و فوق تخصصی در کشورمان محسوب می‌شده است، همواره به عنوان یکی از کتاب های کامل و ارزشمند در میان کتاب های مرجع رشته ی تخصصی کودکان می‌باشد که مطالب آموزنده بی شماری برای همه رده های آموزشی در پزشکی کودکان دارد.
کودکان نلسون ايمنولوژی 2020 (انديشه)
96٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کودکان نلسون ایمونولوژی 2020 (انديشه)
کتاب کودکان نلسون ایمونولوژی و آلرژی 2020 (انديشه) ترجمه ی مبحث ایمونولوژی از کتاب اطفال نلسون می‌باشد که به نویسندگی رابرت ام.کلیگمن توسط انتشارات اندیشه رفیع منتشر شده است. قابل توجه است که این کتاب توسط مترجمان بسیار خوبی همچون دکتر مرضیه توکل و دکتر رسول نصیری کالمزی ترجمه شده است. ویراستار جدید این کتاب در سال ۲۰۲۰ چاپ رسیده است.
معتبرترین مرجع برای رزیدنت های کودکان – اطفال
قابل توجه است که این کتاب مهم ترین رفرنس برای متخصصین کودکان و رزیدنت های اطفال می‌باشد. حجم بسیاری از این کتاب نشان دهنده محتوای تاثیر گذار و معتبر آن برای تشخیص و درمان بیماری های کودکان می‌باشد. به همین دلیل وزارت بهداشت و آموزش پزشکی کتاب اسنشیال نلسون را برای دانش پژوهان پزشکی به عنوان رفرنس آزمون دستیاری انتخاب نموده است.
نوزادان نلسون 2020 - گلبان نشر
195٬000 ‎تومان
موجود
کتاب نوزادان نلسون 2020
کتاب نوزادان نلسون 2020 ترجمه فصل نوزادان از کتاب نلسون است که در سال 2020 میلادی، ویراست بیست و یکم آن توسط انتشارات ساندرز چاپ شده است. ترجمه این کتاب توسط سرکار خانم دکتر مژگان مظاهری و سرکار خانم دکتر آزاده زنوزی زیر نظر دکتر بهرام قاضی جهانی انجام و زیرنظر دکتر سیدحسین فخرایی فوق تخصص نوزادان انجام شده است. کتاب نوزادان نلسون 2020 دارای 20 فصل می باشد.
همچنین شما میتوانید کتاب نوزادان نلسون 2020 را به صورت اینترنتی از سایت پارسا نشر خریداری کنید.