دکتر داریوش حسن زاده

صفر تا صد نسخه نویسی اطفال
187٬500 ‎تومان
250٬000 ‎تومان -25%
موجود
کتاب صفر تا صد نسخه نویسی اطفال
نوشته دکتر داریوش حسن زاده
کتاب صفر تا صد نسخه نویسی اطفال دکتر داریوش حسن زاده می باشد. اگر طرفدار مجموعه کتاب های صفر تا صد باشید حتما میدانید که زبان نوشتاری این کتب کاملا محاوره ای و خودمانی بوده و در عین حال کاملا منطبق بر رفرنس های علمی معتبر جهانی است. این سبک نوشتاری برای اولین بار در کشور توسط دکتر داریوش حسن زاده اجرا شد و برای اولین بار از آن در کتاب صفر تا صد گرافی قفسه سینه استفاده شد.
خرید کتاب صفر تا صد نسخه نویسی اطفال به زبان ساده از پارسا نشر
کتاب صفر تا صد نسخه نویسی اطفال شامل نسخه های شایع بیماری های اطفال برای پزشکان عمومی است و سعی شده مطالبی از منابع معتبری همچون نلسون و آپتودیت و هریت لین و کاتزونگ و… و تجربیات مولف آورده شود  تا بتواند نیازهای شما برای ویزیت بیماران اطفال را برطرف نماید. 
صفر تا صد نسخه نویسی پوست
187٬500 ‎تومان
250٬000 ‎تومان -25%
موجود
صفر تا صد نسخه نويسی پوست
کتاب صفر تا صد نسخه نویسی پوست به نویسندگی دکتر داریوش حسن زاده می‌باشد که مانند دو کتاب صفر تا صد دیگر قلب، زبان خودمانی و محاوره‌ای دارد. بر خلاف کتاب‌هایی که متن رسمی دارند و به ندرت افراد آنها را یکبار به صورت کامل می‌خوانند، کتاب محاوره‌ای به دلیل سادگی متن را می‌توان چندین بار خواند و این امر موجب می‌شود تا یکبار برای همیشه بتوانید مطالب را به خوبی آموزش ببینید و فرا بگیرید.
نکات مثبت کتاب صفر تا صد نسخه نويسی پوست:
این کتاب بر حسب آخرین و آپدیت ترین منابع روز دنیا است.
دارای 60 عنوان مهم و شایع بیماری‌های پوست و عفونی پوست می‌باشد.
توضیح صریح و قابل فهم فیزیوپاتولوژی بیماری‌ها و شیوه تشخیص قبل از ذکر نسخه‌ی مورد نظر
متن کتاب به صورتی نگارش شده که تا حد زیادی سوالات امتحانی دستیاری و پره انترنی را نیز پوشش می‌دهد.
عنوان کردن دقیق نسخه‌های قابل تجویز مورد استفاده برای هر نوع بیماری با توضیح اشکال دارویی و شیوه نگارش روی دفترچه بیمار.
شامل 500 تصویر رنگی اختلالات پوستی به همراه توضیحات بیماری‌های پوست به صورت متنی روان و خودمانی که قابل فهم و آموزش ساده و جذاب مباحث می‌باشد.
صفر تا صد تفسيرگرافی قفسه سينه
210٬000 ‎تومان
280٬000 ‎تومان -25%
ناموجود
صفر تا صد تفسيرگرافی قفسه سينه
اگر شما هم جزو طرفداران کتاب‌های صفر تا صد هستید حتما این را می‌دانید که زبان نوشتاری این کتاب به صورت کاملا محاوره‌ای و خودمانی می باشد و در عین حال کاملا منطبق بر رفرنس‌های و مراجع علمی معتبر جهانی است. این سبک نوشتاری برای اولین بار در کشور به واسطه ی داریوش حسن زاده اجرا گشته و برای اولین بار با چاپ اول همین کتاب خدمت همکاران گرامی معرفی گشته است، که از استقبال بسیار بالای پزشکان، دانشجویان و اساتید گرانقدر پزشکی روبه رو شده است.