محمد حسین باقیانی مقدم

اصول کارآموزی در عرصه بهداشت
67٬320 ‎تومان
74٬800 ‎تومان -10%
کتاب اصول کارآموزی در عرصه بهداشت
کتاب اصول کارآموزی در عرصه بهداشت نوشته محمد حسین باقیانی مقدم، محمد حسن احرام‎پوش و محمد حسین دهقانی تفتی است. کتاب اصول کارآموزی در عرصه بهداشت برای دانشجویان رشته های مختاف و پزشکی مناسب می باشد که با موضوعیت کارآموزی و آموزش بهداشت و بهداشت همگانی می باشد. کتاب اصول کارآموزی در عرصه بهداشت در سال 1395 توسط انتشارات آثار سبحان با همکاری انتشارات یاررس به چاپ رسیده است. جلد کتاب اصول کارآموزی در عرصه بهداشت شومیز می باشد و قطع آن وزیری می باشد
خرید اینترنتی کتاب اصول کارآموزی در عرصه بهداشت
مبانی و روشهای اپيدميولوژی
44٬910 ‎تومان
49٬900 ‎تومان -10%
کتاب مبانی و روشهای اپيدميولوژی
كتاب مبانی و روش‌های اپيدميولوژی به تاليف دكتر محمدحسين باقيانی مقدم، دكتر محمدحسن احرام‌پوش و دكتر سيد سعيد مظلومی، مقدمه ای می‌باشد برای اپيدميولوژی و شیوه‌های آن كه دارای جنبه كاربردی است و براساس به روز ترین عناوین معین شده برای درس اصول اپيدميولوژی رشته های گواناگون علوم پزشكی نگارش شده است. 
تعريف اپيدميولوژی، مدل ها و مفاهيم اپيدميولوژی، قسمتی از شاخص‌های بهداشتی جامعه، جمع آوری اطلاعات در اپيدميولوژی، غربالگری، انواع مطالعات اپيدميولوژی، واژه های رایج در اپيدميولوژی و كليات اپيدميولوژی بيماری های عفونی، عنوان های فصل های اين كتاب را شامل می‌شوند. 
بعضی از متخصصان، اپيدميولوژی را از شاخه کهن علوم پزشكی به شمار می‌آورند، و برخی دیگر آن را علمی جدید تلقی می‌نمایند كه به چگونگی توزيع و منتشر شدن بيماری‌ها در جوامع می‌پردازد.