دکتر سهیلا صحبت بخش

اطلس جامع بافت شناسی پزشکی ديفيوره
374٬400 ‎تومان
480٬000 ‎تومان -22%
موجود
خرید اینترنتی کتاب اطلس جامع بافت شناسی پزشکی ديفيوره از پارسا نشر
بیشتر قسمت های کتاب دیفیوره، حاصل ترجمه ی کتابDiFiore's Atlas of Histology with Functional Correlations  است، اما در تالیفش از اساسی ترین مبانی بافت شناسی نتر و هم چنین کتاب بافت شناسی پایه جان کوئیرا استفاده شده است. کتاب اطلس بافت شناسی دیفیوره از بهترین و مناسبترین اطلس های بافت شناسی به حساب می آید. این کتاب ارزشمند توانسته است با استفاده از تصویرهای بافت شناسی با جزییات بالا، همراه با توضیحات تکمیلی برای هر تصویر، منبعی مناسب به جهت آموزش علم بافت شناسی قرار بگیرد. در اطلس بافت شناسی دیفیوره علاوه بر مطالب پایه ای، نکته های عملی در زمینه ساختار و عملکرد بافت های بدن انسان هم ذکر شده است تا دانشجویان علاوه بر آموختن ساختارهای بافت شناسی با عملکرد آنها نیز آشنا شوند.
نورو آناتومی گری جلد چهارم 2020
93٬600 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -22%
ناموجود
نورو آناتومی گری جلد چهارم 2020
کتاب نورو آناتومی گری جلد چهارم 2020 از ترجمه های کتاب آناتومی گری2020 می‌باشد. این کتاب توسط مترجمان بسیار خوبی با عناوین دکتر رضا شیرازی، دکتر ابراهیم اسفندیاری، سهیلا صحت‌بخش و دکتر پوریا پاشائی ترجمه شده است. جلد چهارم این کتاب درمورد نوروآناتومی است. نوروآناتومی علمی می‌باشد که به بحث درباره ارتباطات، ساختارها و عملکرد سیستم عصبی محیطی و مرکزی می پردازد. علاوه بر آن، این علم با بررسی نمودن ناهنجاری های گوناگون مادرزادی و دیگر بیماری های مرتبط با این سیستم دلیل بروز و ارتباطات بالینی آنها را مورد بررسی و توصیف قرار می‌دهد.
ارتباط یک نورون با دیگر نورون ها:
از ارتباط یک نورون با دیگر نورون ها و علاوه بر آن، غدد،عضلات و دیگر ساختارهای بدن تا نقش آنها و علل تاثیرگذار در تحریک و مهار نمودن آن در سیستم عصبی محیطی و همچنین انتقال پیام تا دریافت پاسخ از سیستم عصبی مرکزی در زمینه دانش نوروآناتومی قرار گرفته‌اند.
مجموعه چهار جلدی آناتومی گری که به صورت تخصصی آناتومی بالینی را مورد بررسی قرار می‌دهد، به عبارت زیر هستند:

جلد اول: تنه
جلد دوم: اندام
جلد سوم: سر و گردن
جلد چهارم: نوروآناتومی